IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
15. dub 2013

@hanndy ahoj, ty nás teda napínáš. Kdy jdeš na krev?

hanndy
15. dub 2013

@mica21 nejdu odpoledne se mi definitivne rozjela ms a to tve hcg je teda pekne velky nejsou tam 2?

mica21
15. dub 2013

@hanndy tak to mě moc mrzí. asi jsem vše nepřečetla že se tak vyptávám ☹ , omlouvám se. No co vím já,tak mi tam dali jen jedno 😉. Ale tak 2x až 3x do roka se v caru stává, že se zavede jedno a jsou z toho jednovaječná dvojčata. To ale snad nebude náš případ. 😉

sakalmilion
15. dub 2013

Ahojky holky…tak ač jsem ještě neměla, tak jsem si dnes v práci dělala krevní test HCG a bylo 248 😀 😀 😀 to je akorát na jeden den zpoždění..podle MS bych měla být 4+1.. …volala jsem do CARU a objednala se na 26.4. na UZ…ještě v pátek si to zkontroluji pro svůj klid, zda roste.. 🙂

hanndy
15. dub 2013

@mica21 to je v pohode se neomlouvej,ja to mela takove vselijake 😀 vidis moc informaci a taky si nepamatuju ze jsi mela jedno,ale to cislo je krasny

hanndy
15. dub 2013

@sakalmilion gratulace,holky dejte mi nektera navod jak tam to mrne udrzet ☹

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka a dneska jel bratranek pracovne nekam za Jicin to vedet,tak bych tam na tebe dojela 😀

sakalmilion
15. dub 2013

@hanndy děkuju...ráda bych ti i radu dala...ale fakt nevím.. ☹ ☹ ☹

mariiianka
15. dub 2013

@sakalmilion tak to je krásný,gratuluju 😵 😵 😵
@hanndy no vidíš,tos klidně mohla a já se tolik nudila 😀 .Jinak ráda bych ti poradila,ale sama nevím jak ☹ .Však mi ještě taky nemáme vyhráno.

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka uz zase zacinas 😠

reennddyy
autor
15. dub 2013

Ahoj holky,tak na dnešní kontrole hcg 107 ☹ Ráno se mi rozjela mrcha,takže závěr-biochem.těhu...No a 2.5 jdu na kontrolu zda je vše dole v pořádku a další cyklus hned na KET pro nanuky 🙂 Takže poslední týden v květnu by měl proběhnout KET a už teď jsem plná energie a nadšení na další pokus 😀 Kéž bych uměla popohnat čas...Kdyby bylo na mě tak už tento cyklus jdu,ale doktor říkal 1 cyklus počkat,tak počkáme a snad se dočkáme zdárného a šťastného konce 🙂 Těším se jak malá holka 🙂 A vám všem tu přeji moooc štěstíčka a hlavně zdravíčka a gratuluji 😉

mariiianka
15. dub 2013

@hanndy a s čím????Jooo,jako s tou výhrou jo,no mě jen mrzí,že ti to nevyšlo a já si to tak přála.

mariiianka
15. dub 2013

@reennddyy Tak to jsem ráda,že jsi plná energie 😉 .Další kolo už dáš a výjde to,uvidíš.A neboj ono to uteče a květen je tu 😉 🙂

mica21
15. dub 2013

@reennddyy ahoj, tak to mě mrzí, že se nezadařilo. Ale je super, že už máš energii do dalšího pokusu. Tak držím palec, ať vše proběhne v pořádku. 🙂

hanndy
15. dub 2013

@reennddyy to je smutny,ale jdes do dalsiho pokusu po hlave a nadsenim a verim ze se nanuckum u tebe bude libit

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka no hele vedet ze tam jede,tak jsem fakt prijela,byl tam na otocku s kamionem,tak by jsme mely tak 1,5 hodky napokec a samozrejme ti naplacat za ty reci 😀 ,

reennddyy
autor
15. dub 2013

děkuji holky,ale i přesto vše se snažím myslet stále jen a jen pozitivně,jak to jen jde 🙂 A hlavně už mám zas na co se těšit 😉 A vzhledem k tomu že začíná být venku teploučko,tak to určitě rychle uteče,protože můžeme chodit hrát tenis na hřiště,jezdit na kole,jezdit na výlety a to je oproti tomu ležet pořád doma 100% recept jak zabít čas a nemyslet na to 😉 Takže věřím že to rychle uteče 🙂

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 no to mám stejne k večeru zimnice,motá se mi hlava,je to sranda od prvniho tohle vubec neznam

jinak ahoj holky,tak u nas drama opet pokračuje😀dneska výraznější krvácení,ale sestra v caru byla i tak nadšená že mam krasny hg a že to bude dobry,tak sem zvedavá v pátek

ratatooy
16. dub 2013

@reennddyy tak to je bezva že se těšíš na dlši pokus mi taky jdeme 2.5 na kontrolu jak sme dopadly,ale dneska už taky víc krvácím kolik jsi mela hcg předtím?nebo víš jen jednu hodnotu tech 107?ale i tak 107 je v rozmezí pro tehu ten 4tyden

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy ten Utroš by \Ti to měl zastavit. Snad to dneska ustane..... Raději ho ber orálně. bereš ho po 2 kusy 3x denně? Já měla test dneska bílej opět, je ot po 7 dnu a z ranní moči, tak tomu už nedávám. Minule jsem měla ducha na 7 den. Nebo je ot jiné u ET a KETU? Dnes si koupím asi jiný test, ten mamatest... No, tojsou nervy, co? Máš krásné HCG, tak to bude oki. Polehávej a šetři se do toho pátku!!!!

hanndy
16. dub 2013

@ratatooy ty by jsi mela soupnout malyho k naky teticce,nebo babicce a byt chvilku v klidu a hlavne po zavedeni toho utrose,tak hodku lezet,aby se ti dobre rozpustil a neodesl ti tak rychle kolik teda zavadis?? A Rendy mela hcg vetsi,neco pres 300,ale jak plod odchazel tak se ji hcg zmensilo na 107

ratatooy
16. dub 2013

@hanndy no jo když u nas všichni pracujou

ratatooy
16. dub 2013

@hanndy ajo no abych to hcg taky v patek tak nedopadlo,jinak zavadim 3x2

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 práve rani moč je snad na testy nejhorší a 7den je brzo,utroš mam prej zavadet 3x2

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 hele ty mamatesty sou uplne na prd kup si jestly maš možnost dr.max a myslim si že u ketu j to trochu opožděnější ja sem oficialne mela podle caru testovat dneska

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy nezaváděj ho když krvácíš. To Ti vyteče s krví. Při krvácení se to jí. Já po zavedení neležím, vrazím to tam hluboko, tak to nevyteče. I když na WC to vždy taky vyjde něco.

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 ja nevim no doktor řekl že je to jedno a sestra v caru
řikala zavadet jako ono toho neteče tolik asi aby to vyteklo,me vytýkal tenkrát taky normalne

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy právě mi dala v lékárně ta testy Dr. Max, chtěla jsem 3 a v každém balení je 2,tak jich mám 6 kusů. Já právě myslím, že ta ranní moč je přesnější. Přes den hodně piju a lítám na wecko pořád, tak je moč naředěná. Zkusím ještš zítra. Kéž by to bylo opožděné u kETU. Ale Tys měla 7 den krásného ducha na fotečce....

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 no taky sem nevěřila až mi v albu poradily udelat test odpo a čarka byla daleko vyraznější,prej to tak po ketu je dost často
jinak nevim jestly mi utrouš pomuže protože když sem špinila i s agolutinem,to je vlastne stejnej lék akorát že se dává přimo do svalu pro lepší učinnost

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy uvidíš. Možná ten Utroš to zalepí 😀 . Je to takové lepidlo. Zkusím ještě testnout odpoledne dneska. Testů mám hodně a co pak s něma.....