IVF ve Fertimed Olomouc a v CRM ve Zlíně

danda
20. bře 2007

Prosim vsechny kteri maji zkusenosti aby se s nami podelili o zkusenosti.

nufinka36
23. bře 2007

Ahoj,
dneska uz jsem jednou zkusila poslat svou odpoved, ale nejak se to nezadarilo. Snad to vyjde ted 🙂
Ja mam zkusenosti jen se CRM Zlin. Vloni jsem byla na jednom IVF a jednom KET. Bohuzel se ani jednou nezadarilo. Co se tyka pristupu doktoru a sestricek, myslim si ze jsou profesionalni a privetivi. Vzdycky ochotne zodpovedeli vsechno, co jsme chteli vedet. Pacientek maji velke mnozstvi, takze se obcas stane, ze clovek musi cekat dele, nez planoval, ale to si myslim, ze je asi ve vsech CARech. Ted planujeme, ze dalsi stimulaci a IVF podstoupime v kvetnu. Zajima Te jeste neco konkretniho?
Zkusenosti s Fertimed Olomouc nemam, ale taky by me zajimaly.

Pokud by se nasly dalsi snazilky, ktere se chystaji na kvetnovy termin, bylo by prima se podporovat 😉

marka
23. bře 2007

Ahoj Danda 🙂
zkus se podívat sem, už jsme tady kliniku ve Zlíně probíraly https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Jinak já klinku ve Zlíně navštěvuji od února 2007 a jsem tam spokojená.
Teď v PO 26.3. mě tam čeká druhé IUI (a doufám, že snad už poslední 😉 )
Ty už do nějakého centra chodíš? Jak dlouho se snažíte?

petra123
24. bře 2007

Ahojte Holky 🙂 ,
ja zatím ještě nikam nechodím,ale pokud neotěhotním tak půjdu a to do Olomouce jsem zvědava jaké to tam bude a co mi tam navrhnou šla bych rovnou na IVF je to jistější a myslím si že je to lepší nežli inseminace.Tak všem snažílkam jako jsem i ja miminkům zdar 😲 pá Petra

danda
autor
25. bře 2007

Ahojky tak uz se snazime asi rok a pul.V utery jdem poprve na konzultaci nakonec jsme se rozhodli pro Fertimed v Olomouci.Tak uvidime.Pak dam vedet jak vse dopadlo.

petriska
26. bře 2007

Ahoj Nufinko,
já mám za sebou 1. neúspěšné IVF taky ve Zlíně.
A další termín mám taky květen!!!
Jak se připravuješ?

Já beru Calibrum baby plan, extra listovku a koupila jsem si taky Mojžíšku...
Chci zvolnit v práci a už nevím, co ještě....

nufinka36
26. bře 2007

Ahoj Petrisko,
to je bezva, ze ses ozvala 🙂 Ja zatim beru vlastne uz tretim rokem extra listovku a prubezne ji prokladam ruznymi multivitaminy a stridam i kombinaci vapnik+horcik+selen+zinek a koenzym Q10. Neberu to samozrejme vsechno najednou 😉
Na cviceni Mojzisky jsem si vloni nechala napsat doporuceni, takze ji cvicim od rijna, ale na diagnostice dna panevniho a kostrce jsem byla jen 2x (terapeutka byla delsi dobu nemocna). Jinak mi ta terapeutka rikala, ze mam hodne pit, nenosit kalhoty, ktere se pri sezeni hodne zarezavaji do bricha a udajne je i nejaky caj Mojzisove (ale ten zatim nepiju 😨 )
V praci se snazim nerozcilovat, ale to se mi nekdy nedari 😖
Jinak jsem si rekla, ze si hlavne budu uzivat jaro, abych odvedla svoje myslenky od sledovani terminu ... asi mi to bude vychazet tak, ze bych mela mit zacatek stimulace na prelomu dubna/kvetna. Jeste uvidim, jestli mi ted prijde MS, tak jak ma.

Tobe to vychazi jak? A ke kteremu doktorovi ve Zline chodis?

petriska
26. bře 2007

Nufinko, teď jsem to počítala a vychází mi to na 13. května, ale víš jak to s tou MS je...
Jinak chodím k Rumpíkovi... když tam teda je...
A ty?

Myslím, že to krásné počasí pomáhá hodně...🙂
Hned se člověk cítí líp a hlavně má pocit, že tentokrát to vyjde🙂

O čaji od Mojžíšové jsem neslyšela, zkusím zabrouzdat na netu...

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY ZDRAVIM JSEM TU NOVA PRAVE JSEM SE PRIHLASILA ,MUZU SE K VAM PRIDAT?CHODIM DO FERTIMED OLOMOUC PRAVE 20.3 JSEM BYLA NA ET ☹

saskie
26. bře 2007

HALO HALO JE TADY NEKDO? 😎

petriska
26. bře 2007

Saskie, tak to je důvod k radosti... Kolik ti dali embryek a jak se cítíš?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY DALI MI 3 😅

saskie
26. bře 2007

NO POBOLIVA MNE BRISKO SEM TAM JAK NA MS ,ALE PRY JE TO NORMALNI A CO TY JAK JSI NA TOM

petriska
26. bře 2007

3? Tak to je paráda 😉 To musí zaručeně vyjít...

Já jsem po 1. bohužel neúspěšném IVF...

A tohle je tvoje 1?

saskie
26. bře 2007

NE 2 IVF ALE TO PRVNI BYLO V OSTRAVE V GYNCENTRU NEUSPESNE NEBYLA ,JSEM TAM SPOKOJENA TAK JSEM SLA DO FERTIMED OLOMOUC SNAD MNE PRINESE TOTO CAR STESTI 😅

petriska
26. bře 2007

musíš tomu věřit 😉 navíc je krásné počasí a to ti zajisté taky prospívá🙂

saskie
26. bře 2007

PRAVE TOMU VERIM A RIKAM SI ,ZE TAM JSOU 3 TAK ASPON JEDNOMU AT SE U MNE ZALIBI .RIKA SE ZE TENTO ROK JE PLODNY TAK SNAD MI I VSEM OSTATNIM PRINESE TO VYTOUZENE MIMI

saskie
26. bře 2007

A DO JAKEHO CARU CHODIS ? 😅

petriska
26. bře 2007

Tak tomu plodnému roku věřím a doufám, že i na mě se to podepíše. 😉

Ty buď hlavně v klidu, odpočívej, ať se jim u tebe líbí.

Já chodím do Zlína...

saskie
26. bře 2007

V KLIDU SE SNAZIM BIT NO JE TO TEZKE DO TOHO TT .A KDY TE CEKA DALSI IVF TO JSI MELA TED NEJAK TO NEUSPESNE 1 IVF URCITE SE TI NA PODRUHE POVEDE 😅

nufinka36
27. bře 2007

Ahojky,
Saskie, drzim palecky, at se mimisci zakousnou 😉

Petrisko, ja chodim k dr. Annovi. NA prvni pokus jsme byli vloni v lete. Byla jsem prekvapena, kdyz jsem tam ted volala, ze chceme prijet zase na dalsi cyklus, ze neni potreba zadne vysetreni pred zahajenim stimulace. Sestra mi jen rekla, ze prvni den MS mam zavolat a objednat se na nasledujici den k doktorovi, ze moje vysetreni maji od minula.
Takze uvidime...

Preju vsem pekny den! 🙂

saskie
27. bře 2007

nufinko dekuji za drzrni palecku,tebe ceka 1 ivf a stimulace?

nufinka36
27. bře 2007

Ne, prvni pokus IVF se stimulaci jsme meli loni v lete a pak jsem byla za mesic jeste na jeden KET.

saskie
27. bře 2007

takze ted se pripravijes na tve 2 ivf?

nufinka36
27. bře 2007

Jo, zatim se teda pripravuju psychicky 🙂
Ty uz mas taky druhy pokus, ze? Budes doma na neschopence az do testovani?

saskie
27. bře 2007

ja ted nepracuji takze se mam ,ze jsem doma

nufinka36
27. bře 2007

Tak to mas dobre, ze Te nerozciluji v praci. Ja se totiz nejvic vytacim prave tam. Doma je pohoda, zatim nemame duvod se rozcilovat 🙂

Jestli se muzu zeptat ... kolik mas roku? Ja mam 36.

saskie
27. bře 2007

mi je taky 36 ,ale mam uz 16 letou dceru ,ale 2 mimi uz chceme 13 let a porad to neslo tak dlouho jsme cekali az nastali ty problemy porad jsme verili ze kdyz 1 ditko mame tak musi jit i to druhe

saskie
27. bře 2007

a ty jsi odkud ja jsem z ostravy

nufinka36
27. bře 2007

No to chapu, ze jste verili, ze druhe ditko pujde taky v pohode.

My zatim deti nemame, snazime se tri roky. Potkali jsme se totiz az v takovem "zralem" veku 😀 . S partnery, co jsem mela pred tim, s temi jsme ani deti neplanovali... nikdy to nebylo uplne ono 😒 Toho praveho mam az ted 🙂

Ja jsem z Prerova.

saskie
27. bře 2007

tak to ti moc drzim palecky at se konecne povede