IVF ve Fertimed Olomouc a v CRM ve Zlíně

danda
20. bře 2007

Prosim vsechny kteri maji zkusenosti aby se s nami podelili o zkusenosti.

nufinka36
27. bře 2007

Dekuji 🙂
Ja vzdycky drzim palce taky vsem snazilkam, protoze kazdy uspech povzbudi i me. A prali byste si ted jedno mimi nebo dvojcatka?

saskie
27. bře 2007

no vzhledem tomu ,ze jsem si nechala zavest vsechny tri embrylka tak bereme i dvijcatka kdyby tam byli ,je to vice starosti ,ale nevadi hlavne jak se povede a budou //.kdyz to zvladaji jini tak by jsme to zvladli i my no ne?

nufinka36
27. bře 2007

Taky si to tak rikame 🙂
Uvidime, kolik se nam podari vypestovat, ale rada bych si nechala zavest taky tri. Ja jsem mela na prvni pokus dve a na KET tri. Ale nikdy se ani neuchytily ☹

saskie
27. bře 2007

nufinko a ty uz mas taky zavedene embrylka ?hodne stesti 😅

nufinka36
27. bře 2007

Jeje, asi jsem Te nejakou odpovedi spletla ... budu stimulovat v kvetnu a pak bych si chtela nechat zavest tri.
Puvodne jsme chteli zacit v dubnu, ale byla jsem ted nemocna, tak jsme si jeste mesic dali radsi pauzu, aby se vsechno stabilizovalo.

saskie
27. bře 2007

tak ti drzim palecky aby vse dobre dopadlo a pak jsi mela na testiku // 😅

nufinka36
27. bře 2007

dekuji 😉 , Ty budes testovat kdy?

saskie
27. bře 2007

no nevim dnes jsem 7 den po et na krev mam jit az 4,4 ,bijim se toho testu z moci aby tam byli //uvazovala jsem patek nebo pres vikend ,jestli se odhodlam zajit do lekarny

nufinka36
27. bře 2007

No, to je vzdycky dilema. A pri davkach hormonu, kterymi je telo nabuzene, je to pry i nespolehlive. Uz jsem si "cetla" i holciny, ktere na domacim testu nic nemely, a z krve se ukazalo, ze jsou tehu. Ale byvaji i opacne pripady. Tak nevim... ale uz vidim, ze i ja pak budu bojovat, jestli to mam doma zkusit testnout nebo ne. A kdyz tak kdy, ktery den...

saskie
27. bře 2007

no prave nekomu se na testu objevi // treba 8 den po et a nekomu az treba 14 den no je to teda hruza to cekani ,kdyby aspon clovek vedel ze tam ty // budou ,

nufinka36
27. bře 2007

budu Ti taky drzet palecky!! 🙂 At se na vas usmeje stesti, kdyz tak dlouho uz cekate.

saskie
27. bře 2007

NUFINKO DEKUJI ZA DRZENI PALECKU ,TED JSEM SE VYSPALA
😀

petriska
27. bře 2007

Nufi, tak snad další vyšetření není potřeba,
důležité je, aby to tentokrát klaplo! 😉

A ono to vyjde 😵

petriska
27. bře 2007

Saskie taky držím palec...ale být tebou testuju až ten 14.den...
ono se může stát, že se ti tam zítra ty dvě neukážou a budeš zbytečně ve stresu... jj

saskie
28. bře 2007

petrisko ahojky no nevim jestli vubec vezmu odvahu testovat 16 den mam jit na krev a to je ve stredu za tyden a dekuji za drzeni palce 😅

nufinka36
28. bře 2007

Pekne rano!
Stejne je to sila, jaky gulas ma z techto veci clovek v hlave. Nevi, jestli se ma tesit nebo bat...
U nas treba zatim neprisli na nejaky konkretni duvod, proc se nam nedari, tak nevim, jestli je to dobre -ze treba mame sanci, nebo spatne -protoze jinak bychom mohli pripadnou konkretni pricinu lecit.
Ostatni kolem rikaji, at na to nemyslime, ze psychika vsechny tyhle procesy ovlivnuje, ale nikdo neporadi, jak to udelat. Nebo jestli znate nejakou metodu, jak "nechat vecem volny prubeh", podelte se prosim taky se mnou.

saskie
28. bře 2007

ahojky no je to tezke to testovani jo ci ne bojim bojim

nufinka36
28. bře 2007

Jo a paradoxni na tom je, ze samotne testovani neovlivni, jestli se mimisci zavrtali nebo ne. Takze vlastne se clovek boji vysledku, ale ten taky neovlivni...
A neboj, za tyden uz bude jasne, jak to dopadlo ... preju Ti moc // 😉

saskie
28. bře 2007

dekuji nufinko za podporu ted jsem byla na prochazce jen v obchode pro pecivo je tam krasne ,zase se mi chce spat tos je to normalni ?to asi ten ultros

nufinka36
28. bře 2007

Jo, to dela utros. Ja jsem po nem byla vzdycky taky ospala. Legrace byla, kdyz jsem ho brala pred KET, kdyz jsem chodila do prace. To jsem si vzdycky tak pul hodiny az hodinu po utrosi pripadala jako omamena ... to pak byly pracovni vykony, kdyz jsem skoro nevnimala, co ctu nebo jsem se nemohla soustredit, co kdo povida 😀

nufinka36
28. bře 2007

Petrisko, a Ty pujdes na nejaka vysetreni jeste pred tim, nez se budes prvni den MS objednavat?

saskie
29. bře 2007

DANDO POSLALA JSEM TI ODPOVED DOSLA TI?

danda
autor
29. bře 2007

Ano dosla dekuji za odpoved.A drz se drzim ti palecky

saskie
29. bře 2007

DANDO DNES JSEM RISKLA TEST JE TAM JEN / DOUFAM ZE JE BRZY A ZE AZ PUJDU NA KREV TAK TO BUDE TEHU ,UZ JSEM PUL DNE PROBRECELA ,ALE HOLKY Z DISKUZI MNE UKLIDNOVALI ZE JE JESTE BRZY TAK SNAD MAJI PRAVDU

petriska
29. bře 2007

Nufinko, mně také doktor řekl, ať si zavolám jakmile dorazí MS... a začneme stimulaci... o vyšetření nepadlo ani slovo... tak nevím...

nufinka36
29. bře 2007

Petrisko, dik 🙂 Ja jsem zvedava, jak mi MS bude pristi mesic vychazet, protoze v posledni dobe mi chodila presne po 30 dnech a ted najednou prisla po 26 dnech. Tim mi rozhodila moje predbezne propocty. Jen doufam, ze mi neprijde treba v patek, to nevim, jak by se resilo. Protoze prijet k doktorovi az v pondeli ... to mi je pozde. Navic posledne mi durazne rikal, ze mam urcite prijet druhy den MS a ani ne treti, ze cim driv zacnu stimulovat, tim lip. Pry kvuli veku.

petriska
29. bře 2007

Nufinko, víš jak to je... já když čekala na MS před stimulací ne a ne se jí dočkat... pak jsem málem střílela šampus...

můžeš se snažit jak chceš, ale v podvědomí na to stejně myslíš...

2.den je asi lepší...
a myslím, že by tě vzali i v sobotu...

nufinka36
29. bře 2007

Uvidime, jak to dopadne ... treba si delam predem zbytecne starosti.

Kdyz tak jim reknu, zes mi psala, ze by me meli vzit i v sobotu 😀

nufinka36
29. bře 2007

Jinak preju pekny vikend! 😎
Objevim se tu zase v pondeli.

saskie
2. dub 2007

ahojky zdravim vsechny tak 2 ivf se nepovedlo v sobotu jsem spinila a v nedeli prisla ms takze jsem na dne a moc nestastna takze ani 3 embrylka nemeli uspech