• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF ve Fertimed Olomouc a v CRM ve Zlíně

11. září 2013 
já mám špatnou zkušenost z Fertimedem v Olmiku a už ani nechci vzpomínat a to že někde v cizině můžou pobíhat moje děti je klidně možné po tom co vím...Mudr.Sobek už nikdy více...
29. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
chtěl bych darovat, ale neunesl bych to, že mé dítě běhá někde po světě a já vubec nevím co s ním je a jak se o něj starají cizí lidé.
5. pro 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila do Zlína sestřičky a doktoři moc šikovní chodila jsem tam moc ráda.Dvojčátka nám vyšla až na po páté byli to nervy ale opravdu to stálo za to.Mám 2 krásné kluky jsou to zlatíčka.Držím vám palce a určitě vám to také vyjde!! :slight_smile: :wink:
22. dub 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazet držím palečky, jen chci říct že pro nás to byl předposlední pokus a vyšel.Myslím si že by jsem byla dávno těhotná kdyby neužívala ten anopyrin ptala jsem se lékaře jestli je to nutné řek ne a nato tata jsem byla těhotná.Díky anopyrinu jsem strašně moc krvácela.Přeji hodně sil a hodně štěstí moc vám to přeji určitě to vyjde :wink:
22. dub 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, momentálně končím 12 t.t. po umělém oplodnění a dojížděla jsem do Fertimedu v Olomouci.S přítelem sme byli oba maximálně spokojení. Na štěstí nám to vyšlo na první pokus, takže pokud mohu doporučit tak určitě Fertimed Olomouc. Moc hezky se o nás starali :o)
28. čer 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také mám dvojčátka po IVF ve Zlíně byla jsem moc spokojená .Vyšlo nám to na po páté i se zamraženými vajíčky.Vždy když jsem si udělala test vyšel pozitivně ale pak jsem začala krvácet a byl konec.Pořád jsem dumala proč to tak je až jsem vysadila ten Anopyrin samozřejmě jsem se zeptala doktora jestli to musím užívat říkal že nemusím a otěhotněla jsem věřím tomu kdybych ho nebrala od začátku tak jsem otěhotněla hned na začátku.Po tom anopyrinu jsem brutálně moc krvácela při menzes .A teď mám krásné dva kluky a jsem ta nejšťastnější mamina pod sluncem hlavu vzhůru a držím palečky.
2. črc 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR Fertimed Olomouc a Zlín protože Vy s nimi máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/fertimed-s-r-o-olomouc/ a http://www.modrykonik.cz/car-zlin? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek