IVF ve Fertimed Olomouc a v CRM ve Zlíně

danda
20. bře 2007

Prosim vsechny kteri maji zkusenosti aby se s nami podelili o zkusenosti.

hexelucka
29. čer 2012

já mám špatnou zkušenost z Fertimedem v Olmiku a už ani nechci vzpomínat a to že někde v cizině můžou pobíhat moje děti je klidně možné po tom co vím...Mudr.Sobek už nikdy více...

smothyyy
5. pro 2012

chtěl bych darovat, ale neunesl bych to, že mé dítě běhá někde po světě a já vubec nevím co s ním je a jak se o něj starají cizí lidé.

jawabusa
22. dub 2013

Já chodila do Zlína sestřičky a doktoři moc šikovní chodila jsem tam moc ráda.Dvojčátka nám vyšla až na po páté byli to nervy ale opravdu to stálo za to.Mám 2 krásné kluky jsou to zlatíčka.Držím vám palce a určitě vám to také vyjde!! 🙂 😉

jawabusa
22. dub 2013

@zazet držím palečky, jen chci říct že pro nás to byl předposlední pokus a vyšel.Myslím si že by jsem byla dávno těhotná kdyby neužívala ten anopyrin ptala jsem se lékaře jestli je to nutné řek ne a nato tata jsem byla těhotná.Díky anopyrinu jsem strašně moc krvácela.Přeji hodně sil a hodně štěstí moc vám to přeji určitě to vyjde 😉

annul
28. čer 2013

Ahoj holky, momentálně končím 12 t.t. po umělém oplodnění a dojížděla jsem do Fertimedu v Olomouci.S přítelem sme byli oba maximálně spokojení. Na štěstí nám to vyšlo na první pokus, takže pokud mohu doporučit tak určitě Fertimed Olomouc. Moc hezky se o nás starali :o)

jawabusa
2. črc 2013

Ahoj holky také mám dvojčátka po IVF ve Zlíně byla jsem moc spokojená .Vyšlo nám to na po páté i se zamraženými vajíčky.Vždy když jsem si udělala test vyšel pozitivně ale pak jsem začala krvácet a byl konec.Pořád jsem dumala proč to tak je až jsem vysadila ten Anopyrin samozřejmě jsem se zeptala doktora jestli to musím užívat říkal že nemusím a otěhotněla jsem věřím tomu kdybych ho nebrala od začátku tak jsem otěhotněla hned na začátku.Po tom anopyrinu jsem brutálně moc krvácela při menzes .A teď mám krásné dva kluky a jsem ta nejšťastnější mamina pod sluncem hlavu vzhůru a držím palečky.

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Fertimed Olomouc a Zlín protože Vy s nimi máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/fertimed-s-r-o-olomouc/ a https://www.modrykonik.cz/car-zlin? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska