Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
9. zář 2010

Ahooojda holky, 😎

@natulaaa super dobré zprávy,neboj to uteče a budeš je mít v bříšku

@zazy jj, ale spíš to je pořád takové bublání, mám z toho velikou radost

@nelatorka často na tebe myslím jsem ráda,že jsi se ukázala, na dovče načerpala nové síly

@frozinka zatím máme překvápko, chlap to nechce vědět,já zas jsem zvědavá , ale zatím mě ukecal

natulaaa
9. zář 2010

@beryk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 bože jak já se těším 😵 😵 ,ale budou to muka 😖 😖 ty první dny asi néé,ale jak se bude blížit testování 😲 😲 😀

beryk
10. zář 2010

Ahojda holky, všem krásný den 😎

@natulaaa ještě jednou se vyspinkáš a budeš mít embroušky u sebe ,už se to blíží 😉

natulaaa
10. zář 2010

@beryk jj už se těším 😵 😵

frozinka
10. zář 2010

@natulaaa: zítra na tebe budu myslet a držet pěsti, ať to dobře dopadne a pěkně se do tebe mimča zahryznou!!! A s tím uklízením to nepřeháněj, ale vím o čem mluvíš, taky máme psa, já si naklidím, jdem na procházku a můžu začít znovu :D
@beryk: gratuluju k pohybům, taky jsem měla chvíli bublinky a pak začly kopanečky, neboj, to se rozjede a ještě budeš vzpomínat na krásné bublinkování 😀 😀 😀 😀
@zazy: dobře se cítím, až na tu bolest v kyčlích a zádech. Dr. říkal, že je to normální, ale já už nevím, jak si lehnout, sednout, nic... 😖 Ale co nadělám.

Jinak včera jsme byli na těhu cukrovce, byl to hnus, ale myslela jsem, že to bude horší. Hlavní ale je, že výsledky dobře dopadly a cukrovku nemáme, juchů 😀 😀

beryk
10. zář 2010

@frozinka krásné zpravy,že cukrovka není, já mám jít v pondělí na kontrolu a mají mi říc, kdy mám jít taky na testy na cukrovku. Před testama omezovala ses ve sladkým a ovoci?

bublenudle
10. zář 2010

Ahojky,všechny Vás moc zdravím..jsem tu nová..byla jsem ted 2x po sobě na IVF v Repromedě,ale bohužel jsem to opět dostala ve středu ,tak opět zklamání...ale mám ještě 2mrazačky tentokrát,poprvé nebylo nic.. 😢 chtěla jsem se zeptal,jestli jste někdo byla na KETu,a jaká je šance...děkuji moc za odpověd..pěkný den,Vám všem...

venika86
10. zář 2010

@bublenudle ahojky, je mi opravdu líto, že to ani podruhé nevyšlo. Ale nevěš hlavu, já mám prďolku z KETu, takže šance určitě je. Sice se udává nižší než při čerstvém ET, ale někomu se to právě podaří až z mrazáčků. Takže držím palce, ať to tentokrát výjde 😉

natulaaa
10. zář 2010

@beryk přesně tak plovoučka a pes 😠 😠 ,to je sebevražedná kombinace 😀 😀 ,holky já se tak těším,ale zase se nechci těšit moc,však víte 😖 😖

natulaaa
10. zář 2010

@beryk přesně tak plovoučka a pes 😠 😠 ,to je sebevražedná kombinace 😀 😀 ,holky já se tak těším,ale zase se nechci těšit moc,však víte 😖 😖

mufinka0
10. zář 2010

Ahoj holky,..tak v pondělí jdu na OPU a dnes...........17 folíků..na jednom vaječníku!!! 😀 😀 Některé ještě menší, ale prý ještě dorostou. 🙂 No druhý vaječník neviděli na UTZ, takže se musím nechta překvapit až po OPU. Uvidíme kolik jich bude ve skutečnosti zralých... Ale už se cítím líp,..už zase věřím, že by to mohlo vyjít!!!! 🙂 😵 😵

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa Tak co?...Už máš připravenou "peřinku" pro miminka??? 😵 😵 😵

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa Dospíš vůbec??? 😉

zazy
10. zář 2010

Ahojky holky.
Naty tak zítra jdeš na to,jupííí. 🙂 🙂 Takže ti budu držet vše co mám,at se mimísci pořádně zahryznou.
Frozi stěmi kyčlemi a zádama,to vím,o čem mluvíš,někdy je to síla,nevědět,jak si lehnou.
Jinak mě čeká kontrola a ta cukrovka v pondělí,kámoška mi vykládala jakej je to prý hnus.Už se na to vážně moc těším,bleble.A to jdu už na sedmou a na lačno.A nebudu moc pít ani jíst,to asi pojdu 😀 😀 .Jo a bylo mi řečeno den předtím nic sladkého,má to prý docela vliv.
Mufi a na tebe budu myslet v pondělí.

beryk
10. zář 2010

Ahojda holky, odjíždím na chajdu, všem přeji krásný víkend 😎

@mufinka0 paráááááááááááááááááááááááda to bude úrodička 😉

@bublenudle držím ti pěstičky, at KET klapne a je z tebe těhulka

natulaaa
10. zář 2010

@mufinka0 no to nevím,jak vypadá moje peřinka 😀 😀 ,stříkám ji tam gel,tak snad se ji to líbí 😀 😀 ,a dospím určitě 😵 ,já si dneska navařila na zítra i na neděli 😅 ,takže jsem pul dne strávila v kuchyni a ted tu mám kopu prádla,tak žehlím a manža jel nakoupit,protože tak prázdnou ledinci jsme už dlouho neměli 🙄 😨 ,a dneska jsem nějak unavená,uplně se mi klíží oči ,zývám a chodím jak mátoha 😕 😕
@beryk užij si pohodičku 😉
@zazy děkujíí 😵 😵

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 Tak hele,..mluvila jsem s manžou a prý nejsou starší jak 10 dní....nooo by mě zajímalo kde teda ty náboje vystřílel, když si je tak jistý tím stářím svých spermijek... 🙄 🙄

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa A ten gel,..vytíká to?? Je to nepříjemný?? Odedneška mám taky Rosalgin 🙂

natulaaa
10. zář 2010

@mufinka0 noo manžu vyzpovídej,duvěřuj ale prověřuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ty ten gel mi včera trochu vytékal a dneska vubec 😕 ale já si dneska narvala až skoro do krku 😀 😀 😀 .tak možná proto 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 Jak je velkej ten aplikátor?? Nebo jak ho "tam" dáváš?? 😕

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa Nééé, my měli takový ten výpomocný sexík při MS,...to víš pořád chodil, lísal se,....Tak ono to asi odpovídá. Já mu věřím.. Zatím jsem si jistá že by to neudělal,..nooo uvidíme za pár let. 😀 😀 😀

natulaaa
10. zář 2010

my měli výpomocný včera 😀 😀 ,přesně jak popisuješ,chodí jak mlsný kocour 😀 😀 a ještě mi tak strašně poostly prsa 😀 😀 ,no to je uplně něco 😀 😀 .
hej bacha na recepční joo 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 v pondělí 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Nooo, on se jí trošku posmíval,...Je to milá holka ale!!! Nemám s ní problém,..jen prý neumí podle manži chodit na těch podpadkách... 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa jj,..to je těma hormonama,..já ty svoje trojky měla taky ještě větší a do podprdy se mi tak tak vlezly... 😅

natulaaa
10. zář 2010

@mufinka0 no vidíš,to já zase vyhodila vycpávky z podprdy 😀 😀 ,už se dá na ně dívat i bez vycpaní 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa Psala jsem ti IP,..ohledně ceny...

mufinka0
10. zář 2010

@beryk
@zazy Děkuju!!! Doufám že bude celkově toto IVF úspěšnější než to první. 🙂 🙂

natulaaa
10. zář 2010

@mufinka0 hej já jako žehlím joo,mám na prkně notasa 😀 😀 a žehlím zrovna utěrky joo 😀 😀 ,manža jel nakoupit a až přijede,tak se bude divit,že furt žehlím 😀 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 jj, já jdu stejně zase do té postele,..jsem utahaná a nějak se mi motá hlava,..asi tlak či co. Tak se zatím měj, pokud už bychom se dnes "nepotkaly", tak přeju zítra hodně štěstíčka!!! A hned od začátku je pěkně opatruj!! 😉