Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
10. zář 2010

@mufinka0 jééj děkujii,drž se 😵 😵 😵 😵 😵 a mi se dneska taky tošičku pomotává a mamka tu byla a taky říkala,že ji není dobře,mám dojem,že je nějaký blbý tlak či co,já se dneska i potím,což jsem už neměla dlouho 😕 ,tak odpočívej papa

elisabet
10. zář 2010

@natulaaa natulko, taky na tebe budu zítra myslet!hlavně ať se jim tam moc líbí a za týden se těšíme na dálnici 😀 😀 😀 na testu... 😀 😀 😀

natulaaa
10. zář 2010

@elisabet děkujiii 😵 😵 😵 a za týden joo 😲 😲 ,to néééé to je ještě brzičko 😲 😲 😀 ,

natulaaa
11. zář 2010

natulaaa holky tak jsem doma,všechno šlo v poho,ale mrazáčky nemám,nebyly takové kvality a pan doktor byl dneska taky nějaký negativní ,prostě nám řekl,že nám zavedou dvě ale že jsou jen střední kvality ,něco mezi nějakou morulou a blastocystou,takže tak noo,mě to zdeptalo a pak furt mluvil až dostanu mrchu a tak, v té chvili mi hlavou proběhlo,že proč tam vubec jsem ,když je to tak na hovno,dneska bohužel službu doktorka Hromadová neměla ,takže pocity velice smíšené a nějak nemám pocit,že to vyjde furt že muže být problém budto ve vajíčkách nebo spermijkách,přitom mi nepříjde,že jsme dopadli až tak zle,abych přemýšlela nad tímto

natulaaa
11. zář 2010

natulaaa holky tak jsem doma,všechno šlo v poho,ale mrazáčky nemám,nebyly takové kvality a pan doktor byl dneska taky nějaký negativní ,prostě nám řekl,že nám zavedou dvě ale že jsou jen střední kvality ,něco mezi nějakou morulou a blastocystou,takže tak noo,mě to zdeptalo a pak furt mluvil až dostanu mrchu a tak, v té chvili mi hlavou proběhlo,že proč tam vubec jsem ,když je to tak na hovno,dneska bohužel službu doktorka Hromadová neměla ,takže pocity velice smíšené a nějak nemám pocit,že to vyjde furt že muže být problém budto ve vajíčkách nebo spermijkách,přitom mi nepříjde,že jsme dopadli až tak zle,abych přemýšlela nad tímto

pavcahola
11. zář 2010

@natulaaa ahoj takže to dopadlo dobře?a kolik jsi měla vajíček?

natulaaa
11. zář 2010

@pavcahola noo já nevim,jestli dobře,já z toho ten pocit nemám,měla jsem celkem 10 vajíček,ale oplodnění schopných bylo 6 a 5 mi do dneška zustali,tak zavedli 2 a zbytek prý nebyl vhodný k zamrazení,ale zajímalo by mě,jestli oni zamrazují jen blastocysty a víc?

pavcahola
11. zář 2010

@natulaaa tak to nevím jak to je ale hlavně mysli na něco pozitivního a nepřipouštěj si že by to nemuselo vyjíd,i když já jsem taky měla obavy ale až ten 11den co jsem si poprvé dělala test a ta druhá čárka mi tam nechtěla naskočit.Jo a ještě kdyby tě bolelo břicho jako bys to měla dostat tak se neděs to se jenom miminka uhnizdují,teda aspon já a kámoška jsme to tak měly.

natulaaa
11. zář 2010

@pavcahola já jsem byla taky v pohodě,ale dr, mě vystrašil že jde jen o střední kvalitu a tak 😖

pavcahola
11. zář 2010

@natulaaa a který ti to řekl?

natulaaa
11. zář 2010

@pavcahola dr fišer

frozinka
11. zář 2010

@natulaaa: Hm, tak to je teda přístup!!!! To jsem naštěstí nezažila a úplně valím oči. Ale neboj, určitě to bude dobré, vůbec to neposlouchej a věř prďolkám, že se pěkně zahryznou, ale hlavně se snaž být v pohodě, oni to určitě vycítí a bude se jim u tebe líbit. Věřím tomu a moc ti držím pěstičky!!!!!!!

bublenudle
11. zář 2010

@beryk Děkuji mockrát..snad to bude ok,ve středu jdu zase k paní doktorce..tak mi řekne co dál..měj se krásně a děkuji..

bublenudle
11. zář 2010

@venika86 ahojky...děkuji mockrát...ve středu jdu zase k paní doktorce..tak uvidime co dál...držim ti pěstičky..hodně štěstí..paa

mufinka0
11. zář 2010

@bublenudle Ahoj, 🙂 Vítám tě tady mezi náma. Já tě úplně přehlídla.. 😅 Já na KETU tedy nebyla, ale myslím že šance jsou velký 😉 Přeju hodně štěstí 🙂

zazy
12. zář 2010

Ahojky holky
Naty neboj povede se to.Posílám těhu bacilky.Jo a já měla ty samé kvality embryjka a podívej.Taky jsem neměla na zamražení.Hlavně bud v klidu,a mysli na to,že to výjde
Jinak Vás samzřejmě všechny zdravím.Mě zítra čeká cukrovka těhu,tak doufám,že to bude vše ok.

natulaaa
13. zář 2010

holky jak je to s případnou ms po ET,když se nezadaří,já mívám normálně cykly 26dc a to je za 4dny,a nebo je to v měsící stimulky jinééé?mi řekli za 10-14 dnu,ale nevím,jestli to brali podle pruměru delších cyklu?

bublenudle
13. zář 2010

mufinkaO.. děkuji..jsem fakt neštastná..no snad se to povede...chodite všechny do repromedy??už jsem přemýšlela o tom,že vyměním car..možná mají jiné metody..co myslite?? mějte se krásně...

natulaaa
13. zář 2010

@mufinka0 tak jakáá,jak je po OPU 😉 😉 ,tebe to asi bolí že?když si už měla bolesti před 😒 😒 ,Tak se kurýuj 😉 ,

Mufi posímtě,já někde zašantočila protokol,mužeš se mi tam mrknout,kolik jednotek pegnylu sis píchala v tu sobotu?nebo to vlastně nebyl pegnyl,ale postě to HCG,děkujii 😉 😉

elisabet
13. zář 2010

@natulaaa ahoj, tak to je síla, tak jsi ve stresu a ještě posloucháš takové věci... ale přesně,-mysli pozitivně ať se tam mimiskům u tebe líbí. držím pěstičky. My si včera naposledy " skočili" a ve středu jde manžílek na spermio, takže včera musel, i kdyby nechtěl, teda nechtěl, byl včera na vodě, sjíždět Moravici, uzavírala se sezona, tak přijel unavený a samozřejmě jako správný vodák posilněn rumem tak se mu moc nechtělo, ale řekl si " dnes musím" a tak jsme se při tom i nasmáli 😀 😀 😀 a ve středu si hned počkáme na výsledky a dozvíme se konečně jak to s námi vypadá a jak to půjde dál... 😖 no jsem zvědavá a začínám být nervózní, jsem jindy optimista ale teď se začínám bát že nám dr řekne něco s čím vůbec nepočítáme... ☹

mufinka0
13. zář 2010

@natulaaa Čauky,..tak jsem tady na chvilinku. Pořád bych jen spala... 😀 😀 Tak ze 17ti jich mám 16 dobrých,..no tak uvidíme zda zbudou mrazáčci. 🙂 I tento počet nic neznamená. 😉 Ale mám z toho dobrý pocit, to ano. 😅 Já píchala 2x 250 mikrogramů/ 0,5 ml Ovitrelle. Nevím jak jinak bych to napsala,..opisuju to z krabičky. Proč? Snad zas něco nehledáš a nezjišťuješ....

@bublenudle ahoj 🙂 myslím že tady všechny chodíme do Repromedy. Já byla dnes na OPU a byly tam semnou 2 ženské, a obě už mají miminko z 1 IVF,..Věřím, že ten neúspěch bolí... Já taky změnila po 1 neúspěchu CAR a jsem spokojená. Uvidíš,..však si zajdi někam jinam na konzultaci a uvidíš 🙂 Třebas do Unici, nebo Reprofit, či Helios. My byli taky ve více CAR a pak jsme si vybrali. 😉 Uvidíš jaký to na tebe udělá dojem 🙂 Jinak co se týče metod, tak mají všechna centra stejné,..maximálně se to liší v dávkování léků 😒 Uvidíš, co ti bude vyhovovat, ale pokud už nemáš důvěru, asi bych opravdu zašla alespoň se podívat jinam. 😉

mufinka0
13. zář 2010

@natulaaa Jinak s tou MS myslím že je to jiné,...já ji taky dostala později,..asi tak o 3 dny... Ale nečekej ji, nebo ona vážně přijde! 🤐

natulaaa
13. zář 2010

@elisabet jj když jde do tuhého,tak je konec srandy 😖 😖
@mufinka0 jak ti je,už je to lepší? a ten počet máš náádherný,něco ti učitě zbyde,mi už 3 odpadli hned i z tak malého množství 🙄 , u mě šlo fáákt o kusy,ale Fišer hned v sobotu řekl,že u duhého puokusu by zvolil jiný postup aby bylo vajíček víc a kvalitnější,tak uvidíme jak to všechno dopadne,Odepisovala mi Hromadová a jako vždycky,ona to postě umí s lidma,měla tam být v sobotu ona,ale bohužel noo,to je to blbé,že oni mají šichty ruzně a nejde si vyžádat jen jednoho dr. a pak to dopadlo jak to dopadlo 😖 ,Fiše měl ted dvě soboty po sobě,tak ty bys měla mít Hromadovou na ET

venika86
13. zář 2010

Ahojky, tak za nějaké dva týdny jdeme rodit 😀
Ještě pořád není jasné, jestli císařem nebo přirozeně, uvidíme.
Jinak vše při starém, malej má 2,3kg a vyvíjí se moc hezky, je to šikulka 😵 😵

frozinka
13. zář 2010

Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole a už jsme odesláni do rizikové poradny pro těhulky k pečlivějšímu sledovaní, sice nám nic není, ale musí to být, ach jo, tak se mi nechce, ale co nadělám, pro mrňousky všechno.
@natulaaa: jaká MS? Žádná nedojde, tak o tom ani nepřemýšlej, jo? 😉
@mufinka0: gratuluju, krásný počet, to bude i spousta mražáčků, ale stejně je nebudeš teď potřebovat, určitě se to povede!!!!
Holky plivu na vás moooooc těhu bacilů: tfuj tfuj tfuj prsssssssssssssk :D
@elisabet: držím pěsti, ať je vše ok!!!
@zazy: je to hnus to pitíčko, ale snad to přežiješ, drž se 😎
@venika86: závidím, že už to máš za pár, to to ale uteklo, že? 😲 Adámej je šikulka, váhu má krásnou, ještě určitě něco přibere a bude to krásné a šikovné miminko 😉

nelatorka
13. zář 2010

@natulaaa promiň promiň že odpovídám až teť nějak jsem to přehlédla. Ano pokud to nevyjde přirozeně tak jdu na 2 pokus.

natulaaa
13. zář 2010

@nelatorka já vubec nevím,na co jsem se tě už ptala,to bylo asi dávno co? 😀
@frozinka
@venika86 ahojte ,Veni už se ti to blíží,zááávidíím 😵 😵

beryk
13. zář 2010

ahojda holky,

@natulaaa moc na tebe myslím,negativní myšlenky pošly rychle pryč, pohlad si bříško a řekni embrouškům at se krásně u tebe zabydlí a věř..... Nech se hejčkat a hodně odpočívej. Důležitý je ,že z moruly jsou taky těhulky,mě udivilo,,že je nechtějí nebo spíše nedoporučují mrazit,já i když mi zbyla jen jedna ,tak jsem si ji nakonec nechala zamrazit,bylo mě to líto vyhodit,já jsem byla ráda za každé vajucho a vím, když jsem před tím chodila do sanusu,tak tam to normálně morulky mrazili a vím,, že holky pak z ketu se staly těhulkami ,prostě ňáký embrya jsou pomalejší,ale říkali, že důležitý je, že se vyvíjej a nemaj známky rozpadu.

@frozinka hlavně,, že jste v pořádku,já do rizikové poradny už chodím od 13tt, jak ti je, kolik už jsi s dvojčátkama přibrala?

@venika86 týjo už se ti to pěkně blíží

@mufinka0 gratuluji to je nádherná úrodička,držím pěstičky at se co nejvíce vajuch oplodní a jsou OK

@elisabet ve středu at jsou výsledky spermia v pohodě

@zazy jak ti dopadly testy na cukrovku? Já na ně jdu příští středu

yes79
14. zář 2010

@natulaaa držím palce, máš to stejný jako my loni a podívej, máme krásnou princeznu, tak hlavu vzhůru a jen pozitivní myšlení 🙂 🙂 🙂

natulaaa
14. zář 2010

holky ahojte 🙂 ,já mám takové stavy pocení,až hruza,a to je muj typický pms 😖 😖

yes79
14. zář 2010

@natulaaa na to vůbec nedej, já měla taky příznaky, jako že to mám dostat, to není vůbec směrodatný, na žádný příznaky nedej 🙂