• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

18. října 2017 
@mufinka0 jééj děkujii,drž se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mi se dneska taky tošičku pomotává a mamka tu byla a taky říkala,že ji není dobře,mám dojem,že je nějaký blbý tlak či co,já se dneska i potím,což jsem už neměla dlouho :confused: ,tak odpočívej papa
10. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa natulko, taky na tebe budu zítra myslet!hlavně ať se jim tam moc líbí a za týden se těšíme na dálnici :grinning: :grinning: :grinning: na testu... :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet děkujiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a za týden joo :astonished: :astonished: ,to néééé to je ještě brzičko :astonished: :astonished: :grinning: ,
10. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa holky tak jsem doma,všechno šlo v poho,ale mrazáčky nemám,nebyly takové kvality a pan doktor byl dneska taky nějaký negativní ,prostě nám řekl,že nám zavedou dvě ale že jsou jen střední kvality ,něco mezi nějakou morulou a blastocystou,takže tak noo,mě to zdeptalo a pak furt mluvil až dostanu mrchu a tak, v té chvili mi hlavou proběhlo,že proč tam vubec jsem ,když je to tak na hovno,dneska bohužel službu doktorka Hromadová neměla ,takže pocity velice smíšené a nějak nemám pocit,že to vyjde furt že muže být problém budto ve vajíčkách nebo spermijkách,přitom mi nepříjde,že jsme dopadli až tak zle,abych přemýšlela nad tímto

11. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa holky tak jsem doma,všechno šlo v poho,ale mrazáčky nemám,nebyly takové kvality a pan doktor byl dneska taky nějaký negativní ,prostě nám řekl,že nám zavedou dvě ale že jsou jen střední kvality ,něco mezi nějakou morulou a blastocystou,takže tak noo,mě to zdeptalo a pak furt mluvil až dostanu mrchu a tak, v té chvili mi hlavou proběhlo,že proč tam vubec jsem ,když je to tak na hovno,dneska bohužel službu doktorka Hromadová neměla ,takže pocity velice smíšené a nějak nemám pocit,že to vyjde furt že muže být problém budto ve vajíčkách nebo spermijkách,přitom mi nepříjde,že jsme dopadli až tak zle,abych přemýšlela nad tímto

11. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ahoj takže to dopadlo dobře?a kolik jsi měla vajíček?
11. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola noo já nevim,jestli dobře,já z toho ten pocit nemám,měla jsem celkem 10 vajíček,ale oplodnění schopných bylo 6 a 5 mi do dneška zustali,tak zavedli 2 a zbytek prý nebyl vhodný k zamrazení,ale zajímalo by mě,jestli oni zamrazují jen blastocysty a víc?
11. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa tak to nevím jak to je ale hlavně mysli na něco pozitivního a nepřipouštěj si že by to nemuselo vyjíd,i když já jsem taky měla obavy ale až ten 11den co jsem si poprvé dělala test a ta druhá čárka mi tam nechtěla naskočit.Jo a ještě kdyby tě bolelo břicho jako bys to měla dostat tak se neděs to se jenom miminka uhnizdují,teda aspon já a kámoška jsme to tak měly.
11. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola já jsem byla taky v pohodě,ale dr, mě vystrašil že jde jen o střední kvalitu a tak :confounded:
11. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa a který ti to řekl?
11. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcahola dr fišer
11. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Natulaaa: Hm, tak to je teda přístup!!!! To jsem naštěstí nezažila a úplně valím oči. Ale neboj, určitě to bude dobré, vůbec to neposlouchej a věř prďolkám, že se pěkně zahryznou, ale hlavně se snaž být v pohodě, oni to určitě vycítí a bude se jim u tebe líbit. Věřím tomu a moc ti držím pěstičky!!!!!!!
11. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk Děkuji mockrát..snad to bude ok,ve středu jdu zase k paní doktorce..tak mi řekne co dál..měj se krásně a děkuji..
11. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venika86 ahojky...děkuji mockrát...ve středu jdu zase k paní doktorce..tak uvidime co dál...držim ti pěstičky..hodně štěstí..paa
11. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj, :slight_smile: Vítám tě tady mezi náma. Já tě úplně přehlídla.. :sweat_smile: Já na KETU tedy nebyla, ale myslím že šance jsou velký :wink: Přeju hodně štěstí :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Naty neboj povede se to.Posílám těhu bacilky.Jo a já měla ty samé kvality embryjka a podívej.Taky jsem neměla na zamražení.Hlavně bud v klidu,a mysli na to,že to výjde
Jinak Vás samzřejmě všechny zdravím.Mě zítra čeká cukrovka těhu,tak doufám,že to bude vše ok.
12. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak je to s případnou ms po ET,když se nezadaří,já mívám normálně cykly 26dc a to je za 4dny,a nebo je to v měsící stimulky jinééé?mi řekli za 10-14 dnu,ale nevím,jestli to brali podle pruměru delších cyklu?
13. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufinkaO.. děkuji..jsem fakt neštastná..no snad se to povede...chodite všechny do repromedy??už jsem přemýšlela o tom,že vyměním car..možná mají jiné metody..co myslite?? mějte se krásně...
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak jakáá,jak je po OPU :wink: :wink: ,tebe to asi bolí že?když si už měla bolesti před :unamused: :unamused: ,Tak se kurýuj :wink: ,

Mufi posímtě,já někde zašantočila protokol,mužeš se mi tam mrknout,kolik jednotek pegnylu sis píchala v tu sobotu?nebo to vlastně nebyl pegnyl,ale postě to HCG,děkujii :wink: :wink:
13. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ahoj, tak to je síla, tak jsi ve stresu a ještě posloucháš takové věci... ale přesně,-mysli pozitivně ať se tam mimiskům u tebe líbí. držím pěstičky. My si včera naposledy " skočili" a ve středu jde manžílek na spermio, takže včera musel, i kdyby nechtěl, teda nechtěl, byl včera na vodě, sjíždět Moravici, uzavírala se sezona, tak přijel unavený a samozřejmě jako správný vodák posilněn rumem tak se mu moc nechtělo, ale řekl si " dnes musím" a tak jsme se při tom i nasmáli :grinning: :grinning: :grinning: a ve středu si hned počkáme na výsledky a dozvíme se konečně jak to s námi vypadá a jak to půjde dál... :confounded: no jsem zvědavá a začínám být nervózní, jsem jindy optimista ale teď se začínám bát že nám dr řekne něco s čím vůbec nepočítáme... :frowning2:
13. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Čauky,..tak jsem tady na chvilinku. Pořád bych jen spala... :grinning: :grinning: Tak ze 17ti jich mám 16 dobrých,..no tak uvidíme zda zbudou mrazáčci. :slight_smile: I tento počet nic neznamená. :wink: Ale mám z toho dobrý pocit, to ano. :sweat_smile: Já píchala 2x 250 mikrogramů/ 0,5 ml Ovitrelle. Nevím jak jinak bych to napsala,..opisuju to z krabičky. Proč? Snad zas něco nehledáš a nezjišťuješ....

@bublenudle ahoj :slight_smile: myslím že tady všechny chodíme do Repromedy. Já byla dnes na OPU a byly tam semnou 2 ženské, a obě už mají miminko z 1 IVF,..Věřím, že ten neúspěch bolí... Já taky změnila po 1 neúspěchu CAR a jsem spokojená. Uvidíš,..však si zajdi někam jinam na konzultaci a uvidíš :slight_smile: Třebas do Unici, nebo Reprofit, či Helios. My byli taky ve více CAR a pak jsme si vybrali. :wink: Uvidíš jaký to na tebe udělá dojem :slight_smile: Jinak co se týče metod, tak mají všechna centra stejné,..maximálně se to liší v dávkování léků :unamused: Uvidíš, co ti bude vyhovovat, ale pokud už nemáš důvěru, asi bych opravdu zašla alespoň se podívat jinam. :wink:
13. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Jinak s tou MS myslím že je to jiné,...já ji taky dostala později,..asi tak o 3 dny... Ale nečekej ji, nebo ona vážně přijde! :zipper_mouth:
13. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet jj když jde do tuhého,tak je konec srandy :confounded: :confounded:
@mufinka0 jak ti je,už je to lepší? a ten počet máš náádherný,něco ti učitě zbyde,mi už 3 odpadli hned i z tak malého množství :rolling_eyes: , u mě šlo fáákt o kusy,ale Fišer hned v sobotu řekl,že u duhého puokusu by zvolil jiný postup aby bylo vajíček víc a kvalitnější,tak uvidíme jak to všechno dopadne,Odepisovala mi Hromadová a jako vždycky,ona to postě umí s lidma,měla tam být v sobotu ona,ale bohužel noo,to je to blbé,že oni mají šichty ruzně a nejde si vyžádat jen jednoho dr. a pak to dopadlo jak to dopadlo :confounded: ,Fiše měl ted dvě soboty po sobě,tak ty bys měla mít Hromadovou na ET
13. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak za nějaké dva týdny jdeme rodit :grinning:
Ještě pořád není jasné, jestli císařem nebo přirozeně, uvidíme.
Jinak vše při starém, malej má 2,3kg a vyvíjí se moc hezky, je to šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole a už jsme odesláni do rizikové poradny pro těhulky k pečlivějšímu sledovaní, sice nám nic není, ale musí to být, ach jo, tak se mi nechce, ale co nadělám, pro mrňousky všechno.
@Natulaaa: jaká MS? Žádná nedojde, tak o tom ani nepřemýšlej, jo? :wink:
@mufinka0: gratuluju, krásný počet, to bude i spousta mražáčků, ale stejně je nebudeš teď potřebovat, určitě se to povede!!!!
Holky plivu na vás moooooc těhu bacilů: tfuj tfuj tfuj prsssssssssssssk :D
@elisabet: držím pěsti, ať je vše ok!!!
@Zazy: je to hnus to pitíčko, ale snad to přežiješ, drž se :sunglasses:
@venika86: závidím, že už to máš za pár, to to ale uteklo, že? :astonished: Adámej je šikulka, váhu má krásnou, ještě určitě něco přibere a bude to krásné a šikovné miminko :wink:
13. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa promiň promiň že odpovídám až teť nějak jsem to přehlédla. Ano pokud to nevyjde přirozeně tak jdu na 2 pokus.
13. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka já vubec nevím,na co jsem se tě už ptala,to bylo asi dávno co? :grinning:
@frozinka
@venika86 ahojte ,Veni už se ti to blíží,zááávidíím :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,

@natulaaa moc na tebe myslím,negativní myšlenky pošly rychle pryč, pohlad si bříško a řekni embrouškům at se krásně u tebe zabydlí a věř..... Nech se hejčkat a hodně odpočívej. Důležitý je ,že z moruly jsou taky těhulky,mě udivilo,,že je nechtějí nebo spíše nedoporučují mrazit,já i když mi zbyla jen jedna ,tak jsem si ji nakonec nechala zamrazit,bylo mě to líto vyhodit,já jsem byla ráda za každé vajucho a vím, když jsem před tím chodila do sanusu,tak tam to normálně morulky mrazili a vím,, že holky pak z ketu se staly těhulkami ,prostě ňáký embrya jsou pomalejší,ale říkali, že důležitý je, že se vyvíjej a nemaj známky rozpadu.

@frozinka hlavně,, že jste v pořádku,já do rizikové poradny už chodím od 13tt, jak ti je, kolik už jsi s dvojčátkama přibrala?

@venika86 týjo už se ti to pěkně blíží

@mufinka0 gratuluji to je nádherná úrodička,držím pěstičky at se co nejvíce vajuch oplodní a jsou OK

@elisabet ve středu at jsou výsledky spermia v pohodě

@zazy jak ti dopadly testy na cukrovku? Já na ně jdu příští středu

14. zář 2010 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa držím palce, máš to stejný jako my loni a podívej, máme krásnou princeznu, tak hlavu vzhůru a jen pozitivní myšlení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojte :slight_smile: ,já mám takové stavy pocení,až hruza,a to je muj typický pms :confounded: :confounded:
14. zář 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa na to vůbec nedej, já měla taky příznaky, jako že to mám dostat, to není vůbec směrodatný, na žádný příznaky nedej :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek