• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

26. května 2017 
@lola33 no já testovala poprvé 9.den po ET a taky byl duch až po limitu,takže ještě vydrž do toho 14 dne,budu ti moc držet palce :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Děkuji moc,určitě vydržím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsem moc ráda,že Ti to dnes dopadlo dobře,já půjdu na kontrolu až v úterý,škoda :sunglasses: ,mohly jsme se potkat.Taky nedám osobně na Repromedu dopustit,jsou tam všichni úžasný sluníčka :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33: nevěš hlavu, já měla ducha hoooodně po limitu 10. den...a ten byl sotva viditelný....držím pěsti...
@mufinka0: nevíš, co je s Janou? Jak jí dopadl testík?
30. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frozinka Děkujííí moc za povzbuzeníčko,vydržím,už se musí sakra štěstí unavit a sednou i na mě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,hezký večer
30. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ahojky :slight_smile: No dopadla jsem celkem dobře asi :grinning: Mám něco s krví, ale je to jen maličkost a bude se to řešit jen tím, že mi nedají Anopyrin. Imunologie ještě nebyla hotová, tak musíme počkat. :slight_smile: Počkej do oficiálního testování,..myslím že 25 test je ještě brzy! Měla bys koupit 10 test na tak brzy. :wink: Držím pěstičky!!!!!
30. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frozinka Janča sem nechodí,..takže nevím. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahoooj,tak to je fajn...ja doma odpočivam..doufám ,že mimiška obě zustanou....ale tentokrát skoro nic necítim,nic mě nebolí,tak nevim... :fearful: :fearful:
31. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahojky,tak to jsou dobré zpravy,ne?? vyměni ti leky a vše bude ok,zlati...ja jsem nějaka nervozni...vubec nic mi neni a nebolí...břich mam zase v normalu a to jako než jsem začala stimulovat,ani tluste ani nafoukle,tak to nechapu..byla jsem jak opuchlej brouk,a už ho mam zpet zase vyrisovane...tak teda nevim,jestli v pupiku vubec ještě něco mam... :unamused: to teda nevim,jak to ted 8dni ještě vydržim... :fearful:
31. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Ahojky tak to jsou super zprávičky ty výsledky,vymění léky a bude vše tak jak má :slight_smile: ,děkuji za radu,hned po obědě pošlu manžílka do lékárny pro ten citlivější test a zítra ráno ho hned prubnu :wink: ,jsou to teda nervy :grinning:
31. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDRAVIM DIEVČATÁÁÁ
31. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 Ahojky přeji krásnou ničím nerušenou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ano, zprávy jsou to zatím dobré :slight_smile:
Nemůžeš mít nafouklé bříško jako při injekcích,..to si myslím, že tak nefunguje. Ikdyž na KET jsem ještě nikdy nebyla, tak netuším co je a není normální. Jen vím, že jedna holčina psala, že po KETu nic necítila, jen prostě nedostala MS a víš co?? Nakonec čekala trojčátka :grinning: :grinning: :grinning: Pak jim jedno odešlo a zbyly jí v bříšku 2 miminka. Tak se neboj, určitě to bude dobré. Nesmíš se stresovat! Tím si nepomůžeš a zbytečně moc se nesleduj :slight_smile: Já vím že se to lehce říká,..každá tu povahu máme prostě jinou. Myslím na Tebe!!! :wink:
31. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Jj,..opravdu si myslím, že citlivost 25 je ještě brzy zkoušet. Zkus to s tou 10 a uvidíš. A ikdyž nic, tak nezapomeň, že nejdůležitější a definitivní je až krev, takže žádný stres! :wink: Pak nám napiš jak jsi dopadla :slight_smile: Doufám a moc bych chtěla, abyste se zítra jen radovali :slight_smile: Taky na Tebe budu moc myslet!!! :slight_smile:
31. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Čauky, taky přeji krásnou neděli kolegyně :grinning:
31. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Jsi hodná,děkuji :slight_smile: no pevně věřim,že miminka budou,a čím víc tím líp :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Děkuji moc zkusím zítra ráno a pak se objednám na krev :slight_smile: ,přeji krásnou neděli a děkuji za podporu :slight_smile:
31. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky kolegyňko jsem doma také po KET a také mě vůbec nic nebolí,myslím si,že to je normální :slight_smile: ,po ET to bylo jiné,to bylo ještě bříško nafouklé z injekcí po KET už není nic podrážděné :wink: ,akorát co mě bolí tak prsa,nemůžu se jich ani dotknout,tak asi tak :slight_smile: ,přeji Ti ať ti to brzo utíká a ať tam jsou //,hezkou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ahooojky...zdravím :slight_smile: ja byla v uterý,fakt mi tentokrat nic není..občas trochu zaboli ale minimalně..mam za sebou 2xIVF,nevydařené a to se neda srovnat...kolikatý jsi den po Ket??? :slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky tak já jsem přesně o sedm dní déle po KET,dnes jsem 12den,včera jsem nevydržela a testla,ale byl tam jen takovej nenápadnej dušík,jesti jsem si ho už teda nevysnila,je to už můj druhý KET,tak nervičky pracují
:frowning2: ,moc moc Ti držím palečky,aby jsi měla //,kdy zkusíš testovat???
Mě je právě také moc dobře,bříško nebolí vůbec,stejně jsem to měla i u minulého KETU :slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ja mam prvni Ket...měla jsem 2xIVF a vždy desatý den jsem dostala krámy.. :frowning2: ale to bylo teda uplně jiné...ja nebudu testovat co nejdýl..chtěla bych až ten 14 den,tak snad to vydržim...musím...slibila jsem mimuškám,že počkám... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Taky ti moooc držim palečky :slight_smile: :slight_smile: ale určitě budemem mamky..věřim tomu :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdravim dievčatká tak jak hm lola amufinka a všetky dievčatá hm nedela aká je ja periem varím uklizim hihihi
31. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ahoj juj prajem i aby s ati to podarilo a aby si mala krásne detičkyy
31. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Určitě vydrž a budou tam//,držím moc moc palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jasně že budeme mamky :slight_smile: ,musí se zadařit,věřím tomu :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 děkuji zlati...tobě taky....budeme všechny mamky :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Jsi moc hodná,ano určo vydržím....ale bude to těžké chi chi :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle tomu věřím :wink: :wink: :wink: já vydržela jen do 11 dne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: víc ani ťuk :grinning:
31. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 No 11dní je taky dobrý,hahahaha...no sem zvědavá na sebe.... :wink:
31. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: jojo,ale nevidím to růžově,přemlouvám manžela ať mi zajede do lékárny pro ty citlivější testy a ne a ne ho přemluvit,nemám se prý zbytečně stresovat a počkat na krev ach jo :sunglasses:
31. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek