Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

marty154
2. lis 2010

@lola33 i tobě příjemný večer.Měj se 🙂

lola33
2. lis 2010

@marty154 A dej vědět kdy bude ET,ať můžu držet palečky papa 🙂 🙂 🙂

paja1
2. lis 2010

@lola33 škoda je to tak nespravedlivé.Co na to říct.Drž se. ☹

lola33
2. lis 2010

@paja1 Děkuji moc,Tobě držím palečky ať vše dopadne tak jak má!!! 🙂 🙂 🙂 A hlavně brzo // 😎

paja1
2. lis 2010

@lola33 Díky jsi bzlatá,ale víš,že to neovlivníme.

lola33
2. lis 2010

@paja1 Asi ano,je to osud.... 😉

bublenudle
2. lis 2010

@marty154 Ahojky...tak jak se vede?? já jsem uplně na pohodu..vubec nic mi není,akorát mam strašně nateklí prsa,a občas havně v noci žaludek jak na vodě..při těcj dvou IVF mě bolelo břicho,a ted vubec...tak nevim..ale pevně věřim,že mimuška budou tentokrát...aspon jedno.... 😵 😵

marty154
2. lis 2010

@bublenudle no já teprve čekám na ET(asi bude ve čtvrtek).No je dobře,že je ti fajn,moc držím palečky,aby ti to vyšlo 🙂 .No taky mě při 1.IVF bolelo břicho jak na mrchu,jsem sama zvědavá jaké to bude teď při tom 2.IVF.Doufám,že pěkně odpočíváš a hladíš bříško??

zazy
2. lis 2010

Buble a Marty
Drží Vám palečky,aby to dobře dopadlo,moc na Vás myslím.
Lola je mi to líto,že to nevyšlo,ale je dobře,že to bereš pozitivně,v lednu to určo výjde
Jinak já mám dnes po kontrole,nastoupila jsem na mateřskou.Malá má 1920g,tak že skoro 2 kila,vše je v poho a doufám,že i bude.Každopádně císař pořád trvá a auž se to nezmění.
Těhulky spolubojovnice a jak vy se máte???Něco napište,at vím,jak pokračujete

bublenudle
2. lis 2010

@marty154 Jj,odpočivám a domlouvám mimuškam 😉 🙂 ven chodím jen s pejskem ...jinak jsem doma-)) testovat se budu až v uterý,tak uvidím..dnes je to pulka...snad to rychle uteče 😵 ..držím ti palečky..a kolik naš embryjek??

lola33
2. lis 2010

@zazy Děkuji moc 🙂 🙂 🙂 ,nevzdáme to!!!Přeji krásnou ničím nerušenou mateřskou 😉 a ať je vše do porodu tak jak má!!! 🙂 🙂 🙂

bublenudle
2. lis 2010

@zazy Ahojky.....děkuji 🙂 dnes je to týden,takže ještě týden a vim co a jak...tak to gratuluji,malinka je šikulka...ja hodně odpočivam,tak doufam ,že bude vše ok 🙂

marty154
2. lis 2010

@zazy děkuji za palečky.Bezva,že ti kontrola dopadla O.K.,už jen chvíli a budeš mít mimíska u sebe 🙂,máš krásný termín 🙂 ,tak si pěkně tu mateřskou užívej 😉

marty154
2. lis 2010

@bublenudle to je dobře,že odpočíváš,ta vycházka neuškodí,taky tak chodím.A v to úterý to bude kolikátý den??No zítra mám volat,ale měli jsme 30vajíček,tak uvidíme 🙂

valkat
3. lis 2010

Ahoj holky,takže mě Repromeda čeká dneska.Moje gyn. mě napsala žádanku na celkové vyšetření na Unicu,ale tam nás po minulých zkušenostech nikdo neuvidí....Tak jsem na netu našla repromedu a snad to tam bude v poho...na psychiku je to jako blázen a nemám zapotřebí aby se se mnou zacházelo jako s hadrem......

marty154
3. lis 2010

@valkat ahojky,no v Repromedě budeš určitě spokojená,já jsem moc a neměnila bych.Pak napiš 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@valkat Ahojky,vítám tě mezi náma Repromédačkama 🙂 🙂 je to tam moooc fajn..všichni tady jsme moc spokojený..hodně štěstí na testech,dej vědět...paaa 😉

bublenudle
3. lis 2010

@marty154 Ahojky...v uterý to bude 14dní... 😉 teda,to je uroda,já měla 8vajíček...ale jsem rada za to..no a vlastně už žadný nebudu potřebovat,jelikož budou určo // 😵 😵 ..a kdy jdeš teda na ET ?? paa

valkat
3. lis 2010

Takže teď jsem dorazila z Brna,byla jsem u Mudr.Hromadové,strašně příjemná,pěkně jsme si všechno řekli,objednala nás na spermiogram a mě na horm.profil.....a pak si řekneme co bude dál.Jsou tam strašně všichni milý,chování skvělý,tak už jen ty výsledky..... 🙂

yes79
3. lis 2010

@valkat ahoj, moc držím palce a jen můžu potvrdit naprosto suprový přístup s dobrým výsledkem 🙂

valkat
3. lis 2010

@yes79 jj mám z toho dneska dobrý pocit,jsem do rána nespala protože jsem nevěděla co mě čeká....ale už v poho..... 🙂

yes79
3. lis 2010

@valkat samozřejmě jsou to nervy, ale v Repromedě jsi v dobrých rukách 🙂

valkat
3. lis 2010

@yes79 s Tvým mimčem ti tam pomohli nebo to byla příroda?My už se snažíme docela dlouho a já už taky chci kočárek.... 😉

yes79
3. lis 2010

@valkat naše Martinka je z Repromedy samozřejmě, normoš nám to nešlo a oni nám pomohli hned napoprvé 🙂

yes79
3. lis 2010

@valkat však se dočkáš neboj, chce to jen být v pohodě, i když musím říct, že to jsme taky nebyli, bylo dost náročný, hlavně psychicky

valkat
3. lis 2010

jéééé,tak to je super,no uvidíme jak nám vyjdou ty vyšetření....a pak se uvidí.... 🙂
@yes79 jéééé,tak to je super,no uvidíme jak nám vyjdou ty vyšetření....a pak se uvidí.... 🙂

yes79
3. lis 2010

@valkat určitě vyšetření budou v pohodě a hned jak to půjde, tak se do toho dáte, dr. Hromadová je super, ale i ostatní tam

valkat
3. lis 2010

@yes79 jj měla jsem z nich fakt dobrý pocit....

marty154
3. lis 2010

@bublenudle ahojky,na ET jdu zítra dopoledne-huráááááá,už se nemůžu dočkat 🙂 Jejda,to letí a už jsi testila nebo néé???mám v tom nějaký hokej. 😀

yes79
3. lis 2010

@valkat to je dobře, musíš jim důvěřovat, je fakt, že Repromeda je sice trochu dražší, ale zase jsou dobří