• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

17. září 2017 
@valkat Nooo,vitej v klubu :grinning: já bulim furt...hrůůůůza,hahah.po pul roce hormonu jsem uplně jiná... :confounded:
9. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet seš hodná,diky...at jsme jednou všechny mamky..a snad Bůh dá,a bude to brzo :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jsem hotová a to nic neberu.....mě skoro rozbrečí i večerníček....:slight_smile:)))
9. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakou máte zkušenosti s Repromedou?
9. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina74 já ti moc nepomůžu byla jsem tam minulý týden poprvé,ale působili na mě dobře....
9. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsi nejdříve na konzultaci? nebo už jsi prošla nějaká vyšetření?
9. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina74 byli jsme na konzultaci a tenhle týden šel manžel na spermiogram a já na krev....a pak se uvidí co nám brání mít mimi.....
9. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat od dr. jsem dostala také doporučení do Repromedy, známá byla v Unice, tak nevím, pro co se rozhodnout, procházela jsem diskuze a je to opravdu individuální. Do Repromedy jsem objednaná na pondělí a asi se zkusím objednat do Unicy, a uvidím, jak to na mě bude působit. Nevíš, jak to je finačně rozdílné? Ty už jsi něco platila?
9. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dobrou noc...zítra se třeba s některou potkám ráno na krvi....tak pááá a hezké sny.... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina74 neplatila......myslím že to bude asi podobné...spíš je důležité kde to na tebe bude působit příjemněji....
9. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Dobrou a děkuji za odpovědi, třeba se tam někdy potkáme a přeji ti hodně štěstí
9. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina74 tobě taky.....
9. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčka zadaří se to Vám všem,v reproše jsou šikulky
Pavlína:já se taky rozhodovala mezi Unicou a repromedou a zvolila jsem repromedu,má největší procento úspěšnosti.Ikdyž bych řekla,že je o trošku dražší,ale já jsem ráda,že jsem do toho šla a podívej na druhý pokus se to zadařilo a za chvíli už budu mít mimi u sebe.Ale rozhodnout se musíš ty sama
9. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my jsme chodili s manžou nejdřív na Unicu,tam 2 pokusy a 1 ket a nic a na Repromedě u paní dr.Hromadové se zadařilo na 200%,máme Aničku a Honzíka .A finančně nás to vyšlo asi tak na stejno,akorát na repromedě daleko míň injekcí do břicha a asi o 6 vajuch víc.A navíc jsme byli z unicy tak vystreslý,že se na repromedě divili.Držíme všem moc palce,pa 4vlci
9. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat hahahah,dobrý..Rákosníček :grinning: ??
9. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc....jsu si zopaknout dnešni buleni a hají belí..krásný zbytek večera... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréé ránko,tak jsem se vrátila z krve na HP a na výsledky si počkám do 3.12. si je nadělím k Mikuláši..... :wink:
10. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky....jenom pro povzbuzení: s Repromedou spokojenost perfektní....už máme 8měsíční Ellinku : a na první pokus a při zavedení 1 kousku :slight_smile: Dr.Hromadová je úžasná: dělala mi odběr i ET. Cenově asi podobné, jenom PGD je možná trochu dražší(a my ho nutně potřebovali), ale kvalita něco stojí :slight_smile:
Když jsem procházela stimulací, tak jsme na tomto fóru docela prokecávaly všechny naše trable a poznatky...a mně to stráááášně pomohlo. Nakonec jsme taková parta "repromeďaček" s malými "repromeďátky".......a založily jsme si soukromou skupinu a kecáme a kecáme a děláme si společné srazíky a ukazujeme si vzájemně mimísky...Prostě sranda. Všechny dětičky (je nás 7) jsou skoro stejně staré,tak máme o čem povídat a předávat si vzájemně zkušenosti....
Takže všem přeju mnoho zdaru...a pak ať jedete to své zlato taky ukázat do Repromedy (tak jako my) a udělat jim tím pěkný dííík.
Celé IVF je sice náročné...ale stojí to za to "štěstíčko"....
Tak papapapa všem :slight_smile: Rady+Elli
10. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....přeji Vám krásný den....ja už se těšim zítra na krev,at vysadim prášky a dostamu krámy...vím,že už to je stejně zase negativní...ale at už to mám aspon za sebou....takhle ještě do sebe peru prášky,a vim ,že je to k ničemu...zítra se domluvim co dál,uvažuji o tom,změnit car..uvidím... :pensive:
10. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ahooojky,budu na tebe zítra myslet... :frowning2: :frowning2:
10. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ahojky zlati,jsi hodná..no už to chci mit za sebou :pensive:
10. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ...no jo,beruško,ale já chci aby to bylo za Tebou protože budeš čekat mimi a nee takhle.....moc bych ti to přála...nám všem...... :wink:
10. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle tak já pádím do práce...tak se drž a písnem si večer...páááá
10. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Paa zlati..pěkný den..budu tady večer :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina74 Ahojky Pájinko,také chodím do Repromedy a neměnila bych :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsou tam všichni moc milý a vše krásně vysvětlí :wink: ,ale určitě máš možnost konzultace a vyzkoušet více CARU a rozhodnout se papa :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky zlatí,zítra držím palečky,jakmile odlepíš náplasti tak mrcha dorazí opravdu bleskově do dvou dnů :frowning2: ,vím o čem mluvím dorazila a už trvá 7dní,docela síla :frowning2: a zkusíš tedy jiný Car,už nemáš sněhuláčky :wink: ?Přeji krásný ničím nerušený den jo a k těm hormonům 10 dní už nic neberu a bulím a bulím,jsem asi vážně divná papa :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ahoky....brouči,už se fakt těšim až do sebe nic neposypu...je to hruza,uplně jsem se změnila,no a padání hlasu,hrůůůza..ano,zvažuji že pujdu jinam...V Repro jsem moooc hodní a milí,ale vysledky nemám žádné..a už mám jen jeden pokus... :frowning2:
10. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky jojo ty hormony,to je :frowning2: ,také mě padají vlasy po hrstech,kadeřnice se úplně zhrozila,ale co jí budu vykládat,že??? :wink: Pokud dobře chápu v Repro jsi měla již 2IVF??? a mražáčci už nejsou??? :frowning2: Zítra se drž budu na tebe myslet :slight_smile:
10. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, tak to mám za sebou, ještě mě bolí břicho ale to je normální, tak měli jsme 9vajíčekk a po očištění nám zbylo 7, všechny půjduou ICSI jelikož máme problém se spermijkama a zítra dopoledne mám zavolat jak se vyvíjejí.
10. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ahojky,tak to je super,krásná zpráva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,držím palečky,ať se jich chytne co nejvíce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek