• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

24. května 2017 
@lola33 Ahoj zlati,no vlasy jsou i u mě katastrofa :confounded: ,nechapu,že mám ještě něco na hlavě..každej druhej den musím doma vysávat...Mám 2x IVF a 1xKET..poprvé jsem měla jen dvě embryjka na IVF..už nic nemáme :unamused:
10. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet super,tak držím pěsti... :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle teda zlatíčko,koukám,že už jste si teda zkusili :frowning2: ,ach jo,je to nespravedlivé!!!!To je na tom to nejhorší,že pojišťovna hradí jen tři pokusy,pak se platí vše,ach jo,ale sakra říká se,že do třetice všeho dobrého!!!
10. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Noo,právě...tak nevím co mám dělat..jestli mám změnit car nebo co... :frowning2:
10. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Pája1,jak se daří???
10. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Asi upřímně tak,ta Unicu jsem neslyšela dobré hodnocení,ale docela si chválí Obilňák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zkus si zítra promluvit s paní doktorkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 přemýšlela jsem o Reprofitu..kámoška mi to doporučovala...tak fakt nevím..no ted si dám stejně určo pauzu minim.do ledna..měla sem vše hned po sobě..vždy hned dalši měsíc..tak jsem uplně hotová z zěch všech hormonu,a že sem jich něla..bulím skoro i u večerníčku,hahah...nebo hážu věci z okna..no hrůza.. :unamused:
10. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jasně,o Reprofitu jsem ještě neslyšela,ale třeba se zadaří hned tam,už konečně sakra musí!!!
Já brala hormony od dubna do října,taky síla,nervičky ze všeho :frowning2: ,a o bulení ani nemluvim,tuhle jsem řvala u Přešlapů jak kdyby mi vymřel půl rodu,manža už si klepal na čelo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tak doufám,že se do ledna kapku srovnám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 hahahah,to znám...no uvidím co mi řeknou zítra a pak budu řešit co dál..ale do konce roku určo nic..je to hroznej zahul na tělo...a kde jsi byla ty na ivf?? jen v Repromedě??
10. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ano ano přesně tam,čeká mě u nich 2IVF :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale také nejdříve v lednu :angry: ,potřebuju se dát dohromady a kapku pročistit......a jaké jsi měla protokoly dlouhé nebo krátké??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 zlati,já měla vždy dlouhé....takže furt nějaké sračky...a ty??
10. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle já také dlouhýýýý a táááák bych si přála krátkýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HOLKY :slight_smile:
Tak já jsem byla s UNICOU spokojená naše 1 IVF vyšlo hned napoprvé a
hnedka dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:
Je tam pár skvělých doktorů hl.pan dr FRGALA :wink: který je naprosto úžasný i jako člověk...

všem MOC a MOC přeji, aby Vám to vyšlo pro mě jste všechny bojovnice :slight_smile: a dříve či později
se TO povede.Spoustu holkám pomohlo změnit CAR.... prostě změna a otěhotněly.
Držííím všem palec :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle piju v hektolitrech čistící čaje,aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Noooo,jsme dlouhačky hahahaha...tak třeba budem bojovat spolu...já určo dřiv jak v lednu nejdu..
10. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 ahojky,děkujeme za povzbuzeníčko a nový názor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 Ahojky....děkuji za reakci...no já to opravdu zvažuji..2xIVF,1xKet a nic...mooc gratuluji k dvojčátkám..jéééé,to bych taky chtěla..
10. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle já také ne,dřív není kdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,v klidu si užijeme vánoce a pak se uvidí,to by bylo fajn se potkat :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 jj,určo..to by bylo super....no a jsi z Brna?? já do Repromedy chodím ve středu i cvičit Mojžišku...teda ted jsem 2x nebyla,to se po ET nesmi..ale pak zase budu.. :wink:
10. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle bohužel nejsem,mám to do Brna 70km :frowning2:
10. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahaa,no já taky ,ale jen 25km...
10. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle škoda,slyšela jsem,že to je výborné cvičení :frowning2: ,zkouším už tenhle cyklus ovulační testy,jestli se ovulka už dostaví :grinning:
10. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 a kupuješ je normál v lékarně ??
10. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ano ano,teď jsem kápla snad na nejlevnější co jsem kdy měla :wink: ,jsou tam dva za 30,- a je to LIFE LIGHT a manžela cpu česnekem,kdyby náhodou :wink:
10. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 taky koupím :wink: dík za tip..no aspon víš,že vás nepřepadne žádnej upír hahahah :grinning:
10. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jasně kup,si říkám,co kdyby :wink: ,jojo akorát ten puch,někdy se to nedá vydržet :grinning: ,ale co by jsme pro miminko neudělali,že???? :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 hahahah,to je mi jasný..jste kaskadéři..ja memužu česnek ani ve špenátu,natož jen tak..ale prej je to fakt dobrý.tak šup šup a papat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jojo topinky,ty jsou u nás teď hit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Vlak ujel?? Hele, nešil,...tzv. "celebrity" mají děti po 40 úplně klidně :wink: Ty chceš zkusit ještě další pokus?? To do konce roku ještě stihnete?? Nebo tohle už byl poslední?? :confused: Ještě existuje adopce :wink:
10. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 hele,tak si na vánoce otevřete stánek :grinning: ještě vyděláte :wink: ty Vampírko
10. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek