Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
10. lis 2010

@mufinka0 Noooo,ale já nejsem celebrita 😀 ..ještě ten poslední dám,ale až tak v lednu.. 😒 potřebuji se hodit do klidu 😎

lola33
10. lis 2010

@bublenudle 😀 😀 😀 jsem ráda,že se tu zasměju 🙂 🙂 🙂 konečně kapku rozptýlení,díky 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 Jasný,musíme..jinak by jsme se asi zblááááznili..no,já teda určitě 😝

mufinka0
10. lis 2010

@lola33 jj,..štěstí nás obchází velkým obloukem. 😒 Já jsem celá taková jakoby "otupělá",...nevím jak to popsat. 🙄 Prostě 2x IVF v jednom roce mě totálně psychicky vyčerpalo 😝 Kdybych aspoň kolem sebe neměla tolik malých dětí,..asi bych to zvládala líp. No ale co už,..tak to je a já to nezměním, ať se snažím jak chci. Víš, on čas je nejlepší lék. Já jsem šla do 2 pokusu po 3,5 měsících,..fyzicky lepší výsledek (mnohem víc folíků, super stádia embryí), ale psychicky.. 😝 Te´d si chci počkat, prostě,..až se budu cítit aspoň relativně dobře, tak do toho půjdem. Jsem ještě docela mladá a mám čas...doufám.. 🙂
Poplakej si,...ale zase ne moc!!! Holka!! Nezapomeň, že jsou na tom lidi ještě stokrát hůř než my! My ještě nějakou naději máme, ale jsou tací, kteří už vůbec a hlavně jsou i tací, kteří se např. nemohou sami o sebe ani postarat (na vozíčku, slepí..atd..) Oproti nim jsme na tom hodně dobře 😉 Já vím,..je to slabá útěcha, ale když se nad tím zamyslíš, je to pravda! Já třeba minulý týden viděla kolegu z práce, který byl ještě v létě na pokraji smrti,..sice teď vypadá hrozně a asi celý život bude bojovat... Víš a tady jsem si řekla...jsem zdravá a toho si musím vážit. Dítě jednou přijde, buďto naše vlastní, nebo si prostě adoptujeme, ale žít teď jeho život, to by bylo teprve to opravdové neštěstí! ☹

lenulinka21
10. lis 2010

HOLKY jinak já jsem z Opavy a do BRNA do Unici je to daleko, ale i přesto
jsme dojížděli a vyplatilo se 🙂 🙂
A ráda bych Vám řekla ještě 1 pozitivní věc:
-letos v únoru jsem otěhotněla přirozeně 🙂 😅 😅 ale jelikož jsem rodila císařem, do toho
2 malé děti(měli v té době necelých 7měsíců) tak jsem musela na ..... 😔 ale aspon ted víme, že TO
jde přirozenou cestou. Jak už mi hodně lidí řeklo: byla to psychika hl. ve mě, v práci to byla samá těhule
a já NIC. 2 krásné dovolené za sebou, romantika a NIC pak následovalo IVF a ejhle zadařilo se 🙂 🙂
Snažili jsme se 3 roky a díky UNICE mám 2 úžasné kluky Pavlíka a Tomáška 🙂 🙂
A až je spolkne školka chtěli bysme třetí 😀

lola33
10. lis 2010

@bublenudle já taky holka,řeknu Ti jak jsem byla doma,tak jsem začala snad sledovat všechny seriály co existujou,no hrozný,jak důchodce 😀

bublenudle
10. lis 2010

@mufinka0 Zlati,to jsi mooooc pěkně napsala,máš uplnou pravdu..pevně věřim,že se to štěstí na nás jednou usměje.. 😵 😵

mufinka0
10. lis 2010

@elisabet No,..proč bych nechtěla absolvovat 3 pokus IVF?? Jsem šílená citlivka a tyto věci mě hrozně vyčerpávají. 😔 Víš, tady ten druhý neúspěch mě hrozně zlomil,..mám ještě mrazáčky na 2 KETy, ale nedovedu si představit, že bych šla do 3 IVF po dalších 2 neúspěších z KETů. To je celé.. 😖 A taky je to otázka finanční samozřejmě. 😒
Neboj se,..sice jsou to negativní věci, ale pokud je člověk odolnej, věří tomu a těší se na to, tak to určitě dobře dopadne 😉 Určitě se mě to nedotklo, chápu Tvou otázku jako "začátečnice" 😉

bublenudle
10. lis 2010

@lenulinka21 paráda,mooc gratuluji...já si dám ted oraz,jelikož mam za sebou v pul roce 2xIVF a 1xKET..a mám toho fakt plný švestky 😔

mufinka0
10. lis 2010

@bublenudle 🙂 jj,..snad ano! A když ne,..jsme zdravé a miminko k nám může přijít i jiným způsobem 😉 celebrita sice nejsi, ale..jen jsem se chtěla nějak vyjádřit k tomu Tvému věku 😀 Takže v lednu jdete znova?? A s PGD, nebo ne?

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 jj,mě už hrabe ze všeho... 🙄 ještě že mám mého miláčka hafíka..je to moje mimi..a je tak strašně rozmazlenej,že vyžaduje celej den pozornost hahahah

lola33
10. lis 2010

@mufinka0 ano,máš pravdu,krásně jsi to tu popsala 🙂 🙂 🙂 ,ta psychika je hodně důležitá,taky se těším,že si přes svátky odpočinu,tenhle rok je nějaký divný,prostě se vše s..e 😝 ,ale věřím,že příští rok bude líp a těhulkama se to tu začne jen hemžit,ano o adopci jsme s manželem také mluvili 🙂 ,mě už je 33,tak asi tak 😀 jakmile vidím kočárek,tak natahuju,jak říkáš kolem mě se to také jen hemží a hlavně všichni v rodině jsou těhotní ☹ ,snad se vše v dobré obrátí,musí,věřím tomu 🙂 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@mufinka0 hahaha,no víš já fakt mimi nechci po 40..brrrrrr,doufám,že jsem se tady nikoho nedotkla,ale tak to prostě cítim já..víš,nejsem vdaná,a mit mimi pozdě,je velka zodpovědnost...víš jak to myslím...a uvidím to PGD..ale je to strašná palka ,teda v Repromedě..jedna pani mi dnes psala,že přešla do heliosu a tam ji to udělali na pojištovnu,když bylo 2xIVF neuspěšné..a v Repro je to skoro 40tis 😝 tak nechápu..

mufinka0
10. lis 2010

@lola33 🙂 🙂 Máš to stejně jako já,..když už se konečně cítím dobře, tak potkám maminku s mimčem a dobrá nálada se vytratí. Ale...už je to zase lepší, než třeba před měsícem,..chce to čas. 😉 Chci si užít Vánoce,..ikdyž s mini dárečky, ale mám ráda tu atmosféru 🙂 Budem šetřit na KET 🙂

mufinka0
10. lis 2010

@bublenudle jj, rozumím 🙂 Taky bych to po 40 asi nehrotila. 😉
PGD na pojišťovnu??? No, to pochybuju,..určitě myslela běžnou genetiku z krve. A jestli ne, tak to je super tedy,..ale raději bych napsala do Heliosu email a zeptala se na to,..hlavně jim napiš, že jsi byla 2x jinde,.v Repromedě. Možná to bude hrát roli.

bublenudle
10. lis 2010

@mufinka0 No uvidím,stejně ted nebudu nic podnikat..akorát budu chtít nějaké testy..a tu imunologii...

mufinka0
10. lis 2010

@bublenudle 🙂 jj,..uvidíš co vymyslíte 😉

lola33
10. lis 2010

@mufinka0 jojo přesně,letos budou opravdu jen pidi dárečky,musíme také moc šetřit na další pokus,zatím na něj jaksi nemáme ☹ ,ale hrozně se na vánoce těším,na tu pohodu a klid 🙂 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@lenulinka21 Ahojky,děkujeme,je super slyšet takovéto pozitivní zprávičky 🙂 🙂 🙂 a dvojčátka jsou nádherná 🙂 🙂 🙂

mufinka0
10. lis 2010

@lola33 🙂 jj,..Vánoční stromeček, cukroví , pohádky a hlavně pohoda... Já teda pracuju na int. obchodě, takže si před Vánocemi pěkně máknu, ale aspoň mi to rychleji uteče 🙂

valkat
10. lis 2010

ahooj holky...tak další den za námi,už se to blíží víkendu...🙂))

mufinka0
10. lis 2010

@lenulinka21 🙂 Ahoj, a já Tě znám z Unici,..tedy z diskuze 🙂 V Unice jsem byla jen 1x na konzultaci. V Repromedě pak na IVF 😀 Blahopřeji ke krásným zdravým klukům 😉

mufinka0
10. lis 2010

@valkat 😝 😝 😝 Ahoj,..to jo,..teprve středa... 😝 😀 😀

valkat
10. lis 2010

@mufinka0 už ty dva dny nějak vydržíme,my měli dneska tooolik lidí....... 😒

lola33
10. lis 2010

@mufinka0 🙂 to si v práci máknete jak všichni budou nakupovat 😉 ,ale aspoň to rychleji uteče,já jsem kancelářská myš,také většinu dne na počítači 🙂 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@valkat Ahojky jojo už aby byl,nějak se mi tento týden vleče 🙂 🙂 🙂

mufinka0
10. lis 2010

@valkat jj,..to už vydržím. o víkednu má být zase hezky, huráááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@mufinka0 a co prodáváš??????????máš svuj int.obchod??

valkat
10. lis 2010

@lola33 mě to zase utíká rychle......

lola33
10. lis 2010

@mufinka0 co hezky,bude nádherně,už se těším na sluníčko 😉