Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
10. lis 2010

@valkat mě pomaloučku,ale pravda je,že když pařím tady na počítači,tak to utíká rychlostí blesku 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@mufinka0 jsem na tom jako ty,pracuju na poště a těch balíků mááááme spouuusty....... 😝 😝

lola33
10. lis 2010

Holky,teď jsem četla,že zítra bude blbé datum,tak se všechny opatrujte!!!! 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@lola33 😀 😀 😀 no jo ale já jsem v práci bez netu takže jsem tady s váma jen ráno a večer a přes den musím makat...... 😒

lola33
10. lis 2010

@valkat to znám moje záliba objednávat na mmb a těch balíků co tahám na poštu a z pošty 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@lola33 taky jsem to četla že mají být neštěstí a nehody....tak na sebe buďte opatrnééééé

valkat
10. lis 2010

@lola33 nooo to jsou oni...s mooooc balíkama,ale zase díky vám máme práci......

lola33
10. lis 2010

@valkat já jsem také celý den v práci a většinou se sem dostanu až večer 🙂 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@valkat jojo to jsme my 😀 😀 😀 ,někdy mě je trapně co všechno táhnu a ty lidi za mnou ve frontě ty někdy lituju 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@lola33 😀 😀 😀 na to se fakt těším,hlavně na vánoce.....

lola33
10. lis 2010

@valkat jojo to bude maso 😀 ,spolubojovnice přeji všem krásný večer,jdu si uvařit svařáčka,nějak mě na něj honí mlsná,koupila jsem si už hotový v Lidlu tak jdu dát džbáneček 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@lola33 jen si dej......když jsou chutě...... 🙂

lola33
10. lis 2010

@valkat jojo co by jsme z toho života měly,když by jsme někdy nezahřešily papa hezký večer 🙂 🙂 🙂

valkat
10. lis 2010

@lola33 no jasně,jednou za čas je to nutnost....pááá a hezký večer...... 😉

elisabet
10. lis 2010

@mufinka0 přesně tak jsem to i myslela, Mufi, teď jelikož jsem neprožila to co ty tak si říkám že určitě i ten poslední pokus, ale jak píšeš, až si prožiju takové zklamání tak k tomu budu mít třeba stejný postoj jako ty, takhle jsem to přesně myslela, Mějte se krásně, holky děkuju za podporu a Mufi-naděje umírá poslední, 🙂

paja1
10. lis 2010

@bublenudle Jak budeš opět něco řešit tak mi dej vědět budu ti držet pěstičky.Já pujdu na transférek+- asi 28-30 listopad.zatím pa.Musíme být statečné. 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@paja1 Zlatíčko,moooc držím palečky....tentokrát to fakt už musí vyjít... 😉 ..jasně,písnem si..zitra jdu na tu krev,a uvidím co m i řeknou dál..ale určo do ledna nikam nepujdu..behem pul roku 2xIVF a 1xKET..takže ted pauza.. 😵

lenulinka21
10. lis 2010

@mufinka0 moc děkuji 🙂 jj chodila jsem do diskuze a občas nakukuji jak se vede
holkám 🙂

valkat
10. lis 2010

@bublenudle ahooj jaký jsi měla den?

bublenudle
10. lis 2010

@valkat Ahoj dračico 🙂
no den jsem měla ok,ale trochu nudnej...vadí mi ty léky a náplasti..už se toho chci zbavit..je to depri když vím,že je to k ničemu 😢 .. ale už zítra...a co ty???? jaky byl den????

valkat
10. lis 2010

@bublenudle já jsem pracovala jak drak....moooc lidí.....budu na tebe zítra myslel...

bublenudle
10. lis 2010

@valkat Tak běž pěkně odpočívat ,zlati...jsi hodna,děkuji..hned pak pisnu jak to dopadlo..hned jsem volala kamošce,co mi děla vlasy,kadeřnice a pujdu po obědě pěkně si udělat vlasy..at mam aspon trochu radost 😎

valkat
10. lis 2010

@bublenudle Tak se zítra drž,jasně hned písni sms co a jak....budeš krásná.Budu na tebe myslet,hezky se na to vyspi,dobrouuu....

bublenudle
10. lis 2010

@valkat Seš brouček..písnu hned sms 😉 tak paaa krásnej večer 😉

valkat
11. lis 2010

Ahoooj holky,tak víkend za dveřmi...... 🙂

lola33
11. lis 2010

@valkat Ahojky,ještě že tak,už se moooooc těším 🙂 😉

mufinka0
11. lis 2010

@bublenudle 😀 😀 néé, jsem zaměstnanec 🙂 Int. obchod s elektronikou .🙂

mufinka0
11. lis 2010

@valkat jj,..ale já naštěstí balíky nedělám, já vyřizuju jen objednávky 🙂 Ale že těch teda je! 😝 😝

elisabet
11. lis 2010

Ahojky, dnes jsem volala do Repromedy jak se vyvíjejí našich 7vajíček, takže se jich podařilo oplodnit "jen" 5, ale i to dobrý, vím že se to může ještě protřídit, a v sobotu si mm volat po druhé, jak se mají a kolik jich vydrželo a kdy bude ET. takže čekat, čekat...

valkat
11. lis 2010

@elisabet noo vidíš,to bude dobrý,pěkně ti porostou....a bude mimi...... 😉