Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
11. lis 2010

@mufinka0 no dneska jich zase bylo....ale aspoň mě to tolik nenutí přemýšlet co bude.....

valkat
11. lis 2010

@lola33 já taky a moooc až se v sobotu vyspím..... 😉

elisabet
11. lis 2010

@valkat děkuji, kéž bys měla pravdu, ale všechno se uvidí časem, díky za podporu, hezký zbytek dne 🙂

bublenudle
11. lis 2010

@elisabet dobrý to bude,zlati 😉

valkat
11. lis 2010

@bublenudle tak co beruško,jsi krásná? 🙂

bublenudle
11. lis 2010

@valkat Achooooj,ano ano,jsem-))
i na solárko sem hupla 😎 a co ty?? jaký jsi měla den???

valkat
11. lis 2010

@bublenudle no vidíš,aspoň přijdeš na jiný myšlenky,já dneska zase klasika,dost práce a jak psali na netu že je dneska magické datum tak naši řidiči měli po ránu hned dvě bouračky.....jinak mě dneska bolí hlava jako střep......

ester32
11. lis 2010

ahojky nerada Vám sev vstupuji jen chci pozdravit..........@bublenudle podle solárka asi tuším konečný výsledek ☹ ,ale kdo vydrží ten se dočká)))a hned se objednej na konzultaci!!!!!!!!§držím pěstičky a všem četelká taky))))

valkat
11. lis 2010

@ester32 taky zdravím,klidně piš budeme rády...... 🙂

bublenudle
11. lis 2010

@ester32 Ahoj beruško,jj negativ ☹ ale to už jsem věděla ..mám domluvené ještě nějaké testy v Repro jak se vrátím a uvidím..hned mi dej vědět co zítra.... 😵 budu na tebe mooooc myslet 🙂

ester32
11. lis 2010

@bublenudle dám vědět výsledek bude klem 13 hod nějak se mi tam nechce)))) je to teprve 10 den a to stejně nebude prokazatelná hodnota........a pokud ti tam udělají testy tak si je nech udělat ať toho máš co nejvíc))))) a po Novém roce šup do dalšího boje 😉

bublenudle
11. lis 2010

@ester32 Zítra budou jen dobré zprávy 😉 neboj...víš jak jsme o tom dnes mluvili..at má Marika radost v baráku 😀
a ano,máš pravdu,nechám si je udělat i tam..čím víc,tím líp 😉

ester32
11. lis 2010

@bublenudle 😀 jojo hodná tetka se vždy hodí těch není nikdy dost a ona hodná je a moooooc 😉 zítra dám vědět

valkat
11. lis 2010

Holky ,hezký večer,jdu odpočívat jsem dneska k.o......dobrouu.... 😉

bublenudle
11. lis 2010

@ester32 Budu na tebe myslet.mici 😉 pááá pěknej večer..konečně po dlouhé době se jdu naložit do vany..furt jen to sprchování 😒 tak paaa a tfuj tfuj zítra 😉

bublenudle
11. lis 2010

@valkat Zlati,krásnej večer....jdu hají do vany,huráááá 😀 pa zítra

valkat
11. lis 2010

@bublenudle jj ale neutop se,páá zítra... 🙂

valkat
12. lis 2010

Dobréé rááno.... 😉

mamba555
12. lis 2010

zdravíím hallo niketo?

valkat
12. lis 2010

@mamba555 já jsem tady....

mamba555
12. lis 2010

@valkat ahoj jupii aspon niketo

mamba555
12. lis 2010

😒 @valkat tak napi niečo aby sme sa nenudili

valkat
12. lis 2010

@mamba555 nejsem si jistá jestli jsme se tady už potkali,nejsem tu moc dlouho,čekám na výsledky sper. a HP abysme věděli kde je problem.....a co ty?

bublenudle
12. lis 2010

Holky,chtěla jsem se zeptat..chodite někdo k mudr Veselé??? 😨

mamba555
12. lis 2010

@valkat ahojky hm ešte sme si asi nepisali ja som u nova heh ja som bola na 1ivf v záři a hned na prvy pokus sa to podarilo ,ale bohužial v6-om tyždni sa miminko prestalo vyvijet takže sme ho museli dat preč tak chcem ist zase v lednu al eneviem či sa to podari bojim sa od toho dost

mufinka0
12. lis 2010

@bublenudle Čauky 🙂 Paní doktorku Veselou jsem ještě nepotkala, myslím že je tam jen v určitou omezenou dobu. Ale,..měla jsem možnost potkat dr. Veselého, primáře,..a byla jsem unešená 🙂 😵 😵 😵 Byl tááák milej 🙂

bublenudle
12. lis 2010

@mufinka0 Ahojky...pujdu totíž ted k ní..na pohovor co dál.. 😉

valkat
12. lis 2010

@bublenudle Ahoj zlatí,jaký si měla den? 😉

bublenudle
13. lis 2010

@valkat Ahoj zlati,včera večer jsem šla brzo hajat..zas to vše na mě trochu padlo ☹ dnes jedu k rodičum na papu,tak bude fajn..přeji ti krásný den... 🙂

valkat
13. lis 2010

@bublenudle Ahoj beruško,já jsem si dneska udělala radost a koupila si nové ozdoby na stromeček.Ale taky jsem včera procházela v Tescu dětským oddělením a tak moc jsem si přála něco už koupit..... ☹ .Tak si užij oběd a večer páá.