• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

22. března 2017 
@valkat Ahoj beruško,tak sem teprve došla domu....bylo to super u našich...no já udělala před 1IVF blbost a kupovala co mi pod ruku přišlo...takže mimuška mají komplet výbavu do 9měsicu... :wink: no víš jak,myslela že to určo vyjde... :unamused:
13. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo zdravim
14. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky...přeji všem krááásnou nědělu :slight_smile:
14. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ahojky ,u nás na Moravě je vydařená,svítí jak v létě. :grinning:
14. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Ahojky,a u nás na Moravě taky svítí :grinning:
14. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky,já to nechci zakřiknout,takže nic nakupovat nebudu,dokud to nebude jisté.Taky jsme dneska byli u našich a zítra zase na celý den do práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ano,nic nekupuj...já to vše nakoupila jak blbá a podívej ted :frowning2: 3x a nic....už nekoupim ani dudlík....já dnes celej den gruntovala,a ted pěkně koukám na telku...pěkný večer :wink:
14. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle My jsme dneska měli povinný oběd u tchýně a pak jsme odjeli k našim a babičce,takže dneska jsem taky neudělala vůbec nic....kašlu na to,musím taky někdy odpočívat a ne jen lítat s hadrem.....myslíš že bysme se mohli toho 3.12. potkat někde ve městě na kafi,ráda tě uvidím...taky koukám na Kobru11..... :slight_smile:
14. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat hahaha,já taky koukám na Kobru :grinning: ,jasně moc ráda..vrátím se 2.večer a 3 mužem hned hupnout na kafčo..budu se těšit :wink:
14. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle budu moc ráda,si to ještě upřesníme...tak hezký večer jdeme ještě na krátkou návštěvu.....pááá zlatí....
14. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Tak pěknej večer...ja budu relaxovat u tv...paaaa zlati,pisnem si :slight_smile:
14. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Jo ty jsi téže Moravačka?Od kud jsi já od Zlína.
15. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vy jste ze Zlína? já utíkám z centra ze Zlína a nevím kam :unamused:
jaké je to v Repromedě? Jací jsou lékaři?
15. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa Ahojky,vítám tě :slight_smile: ,sice nejsem ze Zlína,ale jsem také asi 80km od Brna a Repromedu navštěvuji od dubna 2010 a můžu jí vřele a ráda doporučit,mám zkušenosti s paní doktorkou Hromadovou,je sluníčko :slight_smile: ,ale i s panem doktorem Fischerem,je také moc fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a i sestřičky jsou moc sympatické :slight_smile: papa,hezký den :wink: :wink: :wink:
15. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 děkuji za přivítání :wink:
jsem slyšela že paní dr Hromadová je přísná není?
Můžu se zeptat, co máte za problémy? Jezdíš do centra sama nebo s tvojím mužem? :wink:
15. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa nene přísná ani náhodou je zlatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jezdíme s manžílkem má špatný spermiograf :frowning2:
15. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa zadařilo se nám hned napoprvé v květnu,ale bohužel zamlklé těhotenství,pak jsme museli mít tři měsíce pauzu a teď jsme měli 2KETY,ale bohužel se nezadařilo :frowning2: ,v ledni nás čeká IVF :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,takže asi tak o mě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 a jak dlouho se snažíte? a jaký má manžel SPG? A nativ zkoušet nebudeš?
15. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa Ahojky,já chodím k MuDr.Hromadové a je skvělá,hrozně příjemná... :wink:
15. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 my máme taky špatný sperm,dostali jste nějaký leky nebo jste použili od dárce?
15. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj zlatí,to byl zase dneska den,jsem ráda že už jsem doma,večer jdu na nehtíky,takže se písneme asi až zítra.....jaký si měla den ty ? :wink:
15. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Ahoooj,ja jsem Brnačka a ted bydlím 25km za Brnem :wink:
15. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahoooj beruško,já měla dnes celej den litaní...hruza...taky pujdu odpočivat....tak at ti udělají krásný nehtíky,a zitra si pisnem...paaa krásnej večer :slight_smile:
15. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa hezký večer,snažili jsme se rok,potom nám doktor napsal doporučení do Repromedy,spermíky máme dobré akorát málo pohyblivé,nedostanou se holt tam kam mají....
:frowning2: :frowning2: :frowning2: a nativ je prosím co???v tomto směru nejsem ještě moc sečtělá :grinning: ,děkuji
15. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahojky,zdravím,hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,nene dárce ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,máme zatím svoje,i když málo pohyblivé a nedostanou se proto tam kam mají :frowning2: ,jinak manžela cpu E,selenem,zinkem a česnekem,tak asi tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hallo holky ahojtee
15. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 a to je právě to, že dr neřekne, všechno čím se dá podstoupit. Nativ je minimální stimulace, a nepočítá se do hrazených pokusů pojišťovny... a je podstatně levnější.
Vidím, že je to všude v centrech stejné, jde jen o prachy a to mě strašně štve :angry:
16. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahojky, my máme stejný problém, manžílek má horší pohyblivost, ale dr v Repromedě nám to vysvětlila tak že nejde o to že se spermijky nedostanou tam kam mají, oni se tam prý dostanou vždycky jen už pak nemají sílu se projít blankou do vajíčka, takže u nás IUI-inseminace namá smysl, jen použití ICSI. Včera jsem byl na ET, na zamražení nám nezbylo nic :frowning2: a mám zavedené jednu kompaktní morulku a jednu ranou blastocystu, takže teď budu jen čekat jak to všechno dopadne.
16. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilisa Ahojky,hezký den,děkuji moc za radu,poptám se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ahojky,krásný den,koukám,že jsme na tom stejně :wink: držím palečky ať se zadaří,máš kvalitní stádia :slight_smile: ,je to vaše 1IVF?
16. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek