Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

elisabet
16. lis 2010

@lola33 ahoj, jojo je to naše 1 IVF, nevím jestli mám kvalitní stádia, na diskuzích všude čtu jak mají holky zavedené blastocysty, a hetchující blastocysty a tak dále a já mám "pouze" morulku a začínající blastocystičku, ale to je ta nevýhoda diskuzí, že má člověk s čím srovnávat, takhle řekne dr. to je dobré, vše jde jak má a je to na nejlepší cestě, jenže ty pak příjdeš domů a přečteš si co ostatní a začínáš pohcybovat. Ale to každopádně nic nemění na tom že tady na diskuzi budu stále ráda chodit pro rady 🙂 ráda šmejdím po diskuzích a čtu si zkušenosti 😉 Taky držím palečky aby jsi nakonec otěhotněla přirozeně a třeba IVFko nakonec nebudete ani potřeboat, papa

valkat
16. lis 2010

@lola33 ahojky ,no my jsme na tom stejně má spousty vitamínů tak jsem zvědavá jak to vyjde teď....a taky snad nebude problem u mě.... ☹ ☹

valkat
16. lis 2010

@bublenudle ahoj zlatí,jj jsem krásná,však je uvidíš,ještě je budu mít.....dneska jsem zase k.o.,ale aspoň nemyslím na to co bude....ono to přijde až bude dva dny před..... ☹ ale neee,nesmím se stresovat ikdyž v mojí práci to moc nejde....zítra můžeme odpočívat celý den,huráá.... 🙂 😉

lola33
16. lis 2010

@elisabet ahojky,děkuji moc za povzbuzeníčko,jojo miminko by už bylo potřeba,už nám z toho začíná docela hrabat 😀 ,neboj znám osobně dvě kamarádky,ktreré otěhotněly z morulek 😉 ,bude to v pořádku,moc držím palečky a budu se těšit,až nám tu zahlásíš //,krásný večer 🙂 🙂 🙂

lola33
16. lis 2010

@valkat Ahojky 🙂 🙂 🙂 já ho chudáka cpu pořád něčím 🙂 🙂 🙂 co vyčtu,aby chudák nebyl zase až moc zdravej 😀 ,člověk by pro miminko udělal vše,manžel říká ze srandy,že by snědl i slepičák,kdyby to pomohlo 🙂 🙂 😝 ,jojo také jsem se modlila,abych byla v pořádku,aby šlo IVF,když jsou spermíci pomaloučký a líní 🙂 😉 ,ale pak když jsme prodělali všechny možné testy,tak by to mělo být v pohodě,tak uvidíme 🙂 🙂 🙂

valkat
16. lis 2010

@lola33 my čekáme na výsledky testů,budou 3.12,tak si musíme ještě počkat...... 😉 ale tak snad to bude ok a nějakou variantu pro nás najdou,já už bych chtěla příští vánoce být aspoň v očekávání... 😉 ☹ 🙂

lola33
16. lis 2010

@valkat jojo nejhorší je to čekání,to znám 😕 ,neboj potom to jde strašně rychle,určitě se zadaří 😉 😉 😉

valkat
16. lis 2010

@lola33 taky doufám.....všechny to zvládneme a příští vánoce si budeme posílat fotky s bříškem...... 😉

paja1
16. lis 2010

@elisabet Držím pěsti,tfuj,tfuj,tfuj. 🙂

lola33
16. lis 2010

@valkat určitě ve dvou a u nás tady platí "ve více" se to lépe táhne 🙂 🙂 🙂 ,myslím si,že bychom tu mohly mít všechny příští vánoce krásný dárek pod stromečkem 🙂 🙂 🙂 možná už i u sbe v náručí,musíme myslet pozitivně!!!!

lola33
16. lis 2010

@paja1 Ahoj Pájí,jak se daří???Kdy bude transferek??? 🙂

marty154
16. lis 2010

@lola33 ahojky,jéé děkuji,ale víš,že ty testíky nejsou úplně nejdůležitější ☹ ,ale jseš hodná

lola33
16. lis 2010

@marty154 Ahooooj ženská,právě ti píšu IP 🙂 🙂 🙂

lola33
16. lis 2010

@marty154 🙂 🙂 🙂 takhle krásně silné testíky jsem měla u dvojčátek,neboj,bude to v pořádku tfuj tfuj tfuj to bude o.k. 🙂 🙂 🙂

bublenudle
16. lis 2010

@valkat Ahoj beruško,já měla den hruza...ráno dala Gina k babičce do školky,hafíka 😎 a lítala...takže td došla teprv domu a jdu se zabalit a rano tradááá brm brm tutuuutu jedéééém 😀 ...notas si neberu,ale občas mrknu 😉 ...chci si odpočinout a jinak bych čučela furt na net hahahaha...písnu ti smsku...zlati,měj se krásně,jak se vrátim tak hned dáme kafčo 🙂 budu se těšit...tak paaaaaa

marty154
16. lis 2010

@lola33 díky za to tfuj,tfuj.......když to dobře dopadne,pak ty bacilky pošlu vám všem.No uvidíme ještě mě chytl OHSS,takže si to užívám,ale přežiju to,hlavně aby už to vyšlo.A jak se máš??

paja1
16. lis 2010

@lola33 Daří už jsem o.k.to víš 10nezdar -jsem zvyklá.Od pátku byl 1den -jsem to dostala a tak zas valím prášky.dnes 5den,12 mám jít na ultrazvuk a podle toho transférek asi 30.11.uvidím,já ale se sliznicí problém nemívám spíše naopak-mívám ji vysokou.Budou mi rozmrazovat 3 darované tak uvidíme jak to půjde.S těma mraženýma mám obavy,ale uvidíme.A co ty? 😅

lola33
16. lis 2010

@marty154 Ahojky jééé děkujeme předem za ty bacílky,budou potřeba 🙂 🙂 🙂 ,snažím se přežívat do ledna ☹ ,ale zítra je volníčko,tak budu pěkně odpočívat 😉 ,opatruj se a budu se těšit jen na ty nej zprávičky!!! 🙂

bublenudle
16. lis 2010

😵 😵 Takže Berušky,já se balím a zitra frčím....mějte se tady krásně,občas sem mrknu ale notas si neberu,at si vyčistím hlavu....moc na Vás myslím mějte se kráááásně a pak se hned ozvu....paaaaaaaaa 😉 😉

lola33
16. lis 2010

@paja1 Ahojky já jsem to dostala hned po vysazení hormonů mrchu a užila si jí 8 dnů,fuj 😝 ,teď odpočívám,snažím se nenervovat,ale bohužel to nějak nejde či co a těším se na leden,i když jinak nemám tento měsíc vůůůbec ráda 😝 ,budu na tebe myslet opravdu 🙂 🙂 sakra musí to už klapnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lola33
16. lis 2010

@bublenudle krásné volníčko,odpočívej a čerpej síly 🙂 🙂 🙂

elisabet
16. lis 2010

@lola33
@paja1 holky děkuju vám, a taky držím pěstíčky 😉

lola33
16. lis 2010

@elisabet hlavně hodně odpočívej a těšíme se na další pozitivní zprávičky,krásné zítřejší volníčko 🙂 🙂 🙂

paja1
16. lis 2010

@lola33 Uvidíme já jsem ty mražáčkové měla už asi 4x a nikdy nic.I když pravda je ,že vždycky tak dvoudenní.Ted (promin možná se opakuji-nevím co kam písnu)mi volal doktor na embryologii a domluvili,že když jsem tam starý inventář tak mi rozmrazí prý D5.to prý budou 5-denní blastocysty.A jsou zamražené 3mimča.A kdyby je prý rozmrazili a nebyli schopné tak mají v záloze ještě další-balíček 😀 😀 .Tak člověk musí vždycky věřit jinak by nemělo cenu na to chodit.

paja1
16. lis 2010

@elisabet To si musíme navzájem jinak by to ani nešlo.Musíš věřit. 🙂

lola33
16. lis 2010

@paja1 tak to jsou super zprávičky 🙂 🙂 🙂 ,budu držet moc moc palečky!!! jasně člověk musí věřit,jinak by to nemělo cenu se takhle trápit,ale pak ten výsledek bude stát za to!!! 🙂 🙂 🙂

marty154
16. lis 2010

@paja1 bezva zprávy,tak snad už to vyjde,když to budou 5denní bobánci,budu taky držet palečky 🙂

elisabet
16. lis 2010

@lola33
@paja1 holky, fakt děkuji, dodáváte mi optimismus že by to mohlo vyjít, tak začínám více věřit, a doufat.
Paji taky držím palečky, blastocystičky zní moc nadějně, a kdy jdete na věc? asi jsi to tu už psala a proto se omlouvám, jsem asi špatný čtenář 😉

elisabet
16. lis 2010

@paja1 promiň už jsem si to přečetla, četla jsem to už před hodinou, ale jaksi jsem si nezapamatovala že se to týká tebe 😵

lola33
16. lis 2010

@elisabet je lepší si tu o tom popovídat,člověk to pak lépe snáší 🙂 🙂 🙂 takže tfuj tfuj tfuj a brzo // 😉