• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

24. září 2017 
Zlatíčka,všem přeji hezký večer a užijte si zítřejší volníčko,jdu se naložit do vany,konečně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papa
16. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet mám mít darované a transférek asi 30.11. :slight_smile:
16. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 No ted jsem měla 4zavedené a čerstvé a nic,tak musím věřit.
16. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 To si piš,ale jak se kouknu na tu naši pubertačku tak si říkám,tak zlaté dítě-a ted puberta-kluci,zaláskovaná a drzá.Ale to jsou asi všechny dětičky v tom věku. :grinning:
16. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle tak si to pořádně užij,odpočívej a už se budu těšit,páááá :wink: :slight_smile:
17. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 takže gratulace a budeme se těšit na bacilky..... :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky spolubojovnice,přeji všem krásný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahoojj......koukalas dneska na pohádky a relax? :wink:
17. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahooojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nene pracovně,uklízela jsem a právě jsem dožehlila,snažila jsem se dohnat co se dá..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a snažím se objednat přes net dárečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,nějak mě to letos nebere to nakupování po obchodech......a ty???odpočíváš????
17. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 já jsem dneska akorát uvařila a po obědě jsme chtěli jet do Brna koupit nějaký dárky,ale mic jsem nevymyslela a nějak mě to ani nechytlo,nikdo nic nechce a nějak nemám nápady....(mi něco poraď) :slight_smile: A hlavně vždycky někde narazím na dětský obchod a závidím těm ,kdo tam už nakupuje..... :frowning2:
17. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat jojo to znám,taky bych nakupovala miminkovský jak blázen,ale jsem hodně pověrčivá,tak se držím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já dnes objednala manželovi dvd,přívěsek na krk od Stormu a parfém a chlapy v rodině vyřeším novou autolékárničkou,brášku parfémem a nejhorší jsou naši a tchánovic"nic nepotřebují"takže klasika,jsem bezradná...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 to je jak u nás doma,nikdo nic nechce a co chceš pořád vymýšlet.....manžela nějak zvládnu,ale zbytek jsem taky bezradná...ale po pravdě já taky nic nechci....my chceme jen jeden dárek,ale ten se koupit nedá,že?.
17. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ano přesně tak,to co by jsme chtěli nejvíc se koupit nedá,ale snad se dočkáme příštího Ježíška :wink:
někdy mám chuť říct když se všichni ptají asi po stodesáté co chceme tak o penízky na další IVF :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásný večer všem,mažu na telku papa :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 taky v to doufám,příští vánoce už bude třeba líp....taky mám takovou chuť to říct,ale pak si to rozmyslím.... :zipper_mouth:
17. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat jojo my jsme to zatím nikomu v rodině neřekli,tak asi tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to si piš,bude líp,musí!!!! a pak si dáme vánoční srazík a kávičku v Olympii :wink: :wink: :wink:
17. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 u nás to taky nikdo neví,jen holky v práci,těm se to říká nějak líp...no jasně bude mejdan.... :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahojky krásný den,i když u nás pošmourný......já se to teprve chystám v práci říct,zatím nikdo nic neví,ale v tom lednu nechci nic podcenit a vezmu si neschopenku :wink: :wink: :wink:
18. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Děvčata
Všechny Vás zdravím,my letos vánoce taky moc neřešíme,každému koupíme jen nějakou maličkost a sobě navzájem taky,protože nám se tedy poštěstilo a budeme mít na vánoce ten ze všech nejddražších a nejkrásnějších dárečků,naši princezničku,taky jsem nevěřila z prvu,že se to povede,ale děvčata nebojte taky se Vám příští rok povede,uvidíte,je to chce čas,vím,jak se to lehce říká,všem Vám to moc přeji.
A kde mám všechny své spolubojnice těhulky???????
Kde jste kdo,chtěla bych vědět,jak Vám je,a jak se Vám daří.TAk se tu sem tam ukažte
18. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky
18. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 tak holky to v práci ví,protože si musím měnit směny na doktora...ale tu rodinu řešit nebudu,až bude co říct tak to řekneme...nestojím o nějakou lítost.....dneska v práci jako mazec...jsem silně nestíhala.....a co ty,dneska?
18. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy jj ty máš ten nejlepší dárek na světe.....ale my s holkama na příští vánoce...jsme se domluvili že na tom budeme jako ty....a miminkama...... :wink: :slight_smile:
18. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 ahoooj.....
18. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahooooj včera jsem měla nějakou krizi a vůbec se nedostala na net :frowning2: ,nějakej divnej den....jojo rodině zatím také nic neříkáme....snad někdy....,třeba až se zadaří ty dvojčátka,že :wink:
Jakpak se máš,těšíš se na víkend???
19. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ahoj,dneska ráno školení,což byl hnus a potom rychle zpátky do práce,jsem utahaná jako kotě....už se fakt těším na odpočinek přes víkend,ale také nějaké pozitivum,dneska mi došel balík s novýma záclonama,tak si je pověsím na Vánoce......a co ty,jaký jsi měla den? Dneska za mnou stála maminka s dvojčátkama asi 2 roky a byli užásní-holka s kluk,ale musí to být záhul když ti nemá kdo pomoct....... :slight_smile:
19. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahojky,tak jsi měla pěkný frmol,ještě že jsou ty víkendy :slight_smile: ,my zítra jedem na nákupy,už poslední a chci vyřešit Ježíšky pro všechny a pak už mě nikdo nikde do svátků neuvidí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jojo dvojčátka musí to být záhul,ale zase si říkám,že si to člověk odbyde naráz,myslím tím naší situaci a pak nemusí podruhé podstupovat IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chceme totiž jednou,pokud to půjde děti alespoň dvě,takže osobně bych je moc ráda měla ty dvojčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 taky bych chtěla ty vánoce dořešit ale nějak nemám letos nápady a nikdo nic nechce takže mi ani nenapoví..já si myslím,že budeme vděčné za každé miminko které se zadaří,ať je 1,2 nebo 3....pro nás to bude obrovské štěstí a proto nechápu některé rodiče ,že svoje děti nechtějí..... :frowning2: :frowning2: ..
19. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat jojo přesně tak,už aby to bylo a hlavně aby bylo vše v pořádku a miminko bylo zdravé,to je to největší štěstí na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,také vždy šílím,když si někde přečtu jak někdo odloží nabo ublíží miminku,to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat A jak dlouho jste se snažili,než Vás doktor poslal do Repromedy???Já jsem ve 30 vysadila antikoncepci,nějak zvlášť jsme to neřešili a asi 1,5roku po vysazení jsem šla za doktorem s manžílkovými spermíkama a on koukl pod mikroskopem a řekl ajajaj a poslal nás do Repromedy a teď to bude rok co jsme tam začali jezdit.....
19. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 já jsem vysadila po svatbě což je skoro pět let,ale měla jsem blbého doktora který nic neřešil takže jsem to po 3 letech odešla k jiné doktorce a ta zjistila že máme špatný spermiogram takže se nám to ani nepohlo povést.....bral nějaký vitaminy a další už vyšlo docela v poho,takže nás do repky poslali asi po roce a půl......protože to stále nejde....
19. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek