• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

29. března 2017 
@valkat jojo paní doktorka je zlatíčko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 zlatíčko hezky odpočívej a brzičko páááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 jj dneska jsme si povídali skoro 3/4 hodiny,mluvila i o soukr.životě a bylo to fajn......
3. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat My vyrazíme asi příští týden :wink: :wink: :wink: a dozvíme se také co a jak a hlavně kdy.....,krásný večer,mažu na Vyprávěj papapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 taky se jdu koukat,zlatí tak krásný víkend a pěkně odpočívej...... :wink: :slight_smile: pááá :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat brzo se budu těšit papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky snažilky moc na vás myslím a všem bych moc přála,aby už se zadařilo a bylo po trápení,páč moc dobře mám v paměti,jak je to šíleně náročné, jak finančně tak hlavně i psychicky,po neúspěchách ,kde má člověk porád hledat sílu do dalšího boje
holky 2.12. to byl přesně rok ,co jsme měli první konzultaci v Repromedě s dr. Hromadovou a ted jsem už v 36tt, bylo to moje 5IVF,na čtyřech IVF a jednom KETU a 5 IUI jsem byla v sanusu v Pcích. Repromeda s dr. Hromadovou byl pro mě zázrak,když po transféru 12 den na testu se mi objevila dálnice //.
souhlasím jak jste tady rozebíraly nespravedlnost........,utužení vztahu,no mi jsme měli krizi po 4 IVF,páč bohužel nedošlo ani k transféru, prachy v prd.....,naděje to samé a psychika,úpně jsem se zhroutila, dr. mi řekl, že vlastní dítě mít nebudu,at přemýšlím o darovaném embryu a už hledal kolik by mě to stálo atd...byla jsem pološílená, vzteklá,startovala jsem kvůli maličkostem a na chlapa už toho taky bylo dost,začaly hádky,ale měl se mnou trpělivost,začla jsem chodit k psychologovi a náš vztah byl daleko lepší než před IVF,prostě co tě nezabije to tě posílí. Změnili jsme car přeli do Repromedy a ted si hladím bříško, nosím tam naše vlastní mimi a po tváři mě stéká slzička štěstí.
4. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: děkujeme moc,jsou to přesně ta slovíčka,které teď tolik potřebujeme slyšet,jsi zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Přeji Ti ať vše probíhá tak jak má a máš v pořádku mimíska u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata
Beryk,úplně jsi mi vzala slova z úst,co jsi napsala.Nám se tedy zadařilo na podruhé a vztah byl naštěstí v poho,ale jinak ve všem souhlasím a můžu ti říct,že po přečtení jsem se normálně rozbrečela.Všem opravdu všem bych přála,at se stane zázrak a mají ty vytoužená miminka.
4. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk PŘIDÁVÁM SE A ,TAKY GRATULACE.jE TO TRNITÁ CESTA.A TY JSI TOHO DALŠÍM DŮKAZEM,ŽE MUSÍME VYDRŽET.PŘEJU TI :slight_smile: AT SE UŽ JEN DAŘÍ A SLZY AŤ MÁŠ JEN SLZY ŠTĚSTÍ.
4. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk bylo krásný co jsi napsala,taky mě to dojalo..... :wink: :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný.mrazivý večer,dneska jsem napekla první část cukroví a jsem hotová,už ležím u telky a odpočívám.....už je to tady,byt krásně voní po cukroví,za oknama sníh a mráz a Vánoce za rohem......
4. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat teda,ty jsi ale šikulka :wink: :wink: :wink: ,chválím,to já jen uklízela,cukroví napeče kamarádka cukrářka,má ho vždy nááádherné,prostě je to její práce,já se u toho vždy vztekáááám :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 no já to napeču a v pondělí se pustím do uklidu....víš už přesně kdy pojedeme to Brna,že byste se stavili na kafe?
4. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ještě nevím,čekám stále až se provalí mrška,abych se mohla objednat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ale domluvit bysme se mohli,no uvidíme jak to bude...... :wink:
4. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat jasně moc rádi,napíši hned jak se objenáme :slight_smile: ,musím jít,manža prudí,že jsem internetový maniak a že se mu nevěnuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,krásný večer a brzičko pááááá
4. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 tak že ho zdravím,beruško krásnou neděli...páááá a hezký večer.... :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat také pozdravujeme,krásnou neděličku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 No jestli ty nejsi víc s tím počáke m a pak máš být těhu? :grinning: Chudák manžílek. :grinning: :grinning: taky holky všem pěknou 2 adventní neděli.
4. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, páč jsem si už jela pro miminka :sunglasses: Narodili se 13.11.2010, Štěpánek byl první, vážil 1990 g a meřil 45 cm, Eliška byla druhá a měla taky 45 cm a vážila 2270 g. Od středy jsme doma z porodnice a je to teda dobrej maraton. Nestíhám si teď přečíst všechny vaše příspěvky, ale snad se všem zadařilo, nebo brzy zadaří otěhotnět, protože ti dva voňaví uzlíčci v postýlkách jsou naše největší štěstí a to všechno co jsme museli absolvovat, aby jsme je měli, stálo stoprocentně za to!!!!
Zazy, Beryk, už se vám to blíží maminy, tak držím pěsti, ať všechno dobře dopadne a jste ty nejšťastnější mámy na světě, tak jako já :wink:
4. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem krásnou neděli

@frozinka už jsme tě tady se zazy několikrát sháněly, velilililililililililililililililikanánská gratulace,tobě i dětičkám přeji jen vše nej nej nej...................................Až budeš mít chvilku, dáš náký fotečky miláčků, co porod normal nebo císař?
5. pro 2010 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatá,drahá Frozinko.Ani nevíš jakou máme radost.Zrovna to říkám chlapovi,že spolubojovnice z Repro.už má doma dvojčatka a bulím u toho jak malá.Trochu mě utěšuje,ale moc to nepomáhá.Opravdu máme velikou radost,že jste všichni v pořádku.Krásné jména jste vybrali.Moc prosím za všechny,při troše času dej pár foteček,abychom také viděly tu vaší chloubu.Jinak se všichni opatrujte,malým hodně síly a zdravíčka a Vám z manželém štěstí při výchově a pevné nervy...Posíláme jěště jednou velikááánské gratulace a mnoho zasněžených pozdravů od nás.Ola a Davko.
5. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 :grinning: :grinning: :grinning: zlatí,něco na tom bude :wink: :wink: :wink: ,krásnou druhou adventní neděličku :wink:
5. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frozinka Moc gratuluji k dvojčátkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a přeji jen to nejlepší,hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata
Frozinko,já jsem si říkala,že je to divné,že jsi se neozvala.Moc moc moc gratuluji k mimiskům,at jste všichni zdravý.Už to máte za sebou.Já zítra nastupuji do nemocnice a v úterý jdu na to děvčata,takže už budu mít taky mimi.Jsem trochu nervozní,ale to je asi normální,hlavně aby vše bylo v pořádku.Tak na mě prosím myslete.Všechny zdravím
5. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frozinka Ahoj holka, tak móóć gratuluju k dětičkám!! :dizzy_face: Je fajn, že už jste doma a můžete si užívat pohodu domova. Jak jinak zvládáš dvě děti?? Já občas stěží to jedno, tak proto se ptám :grinning: Ale je fakt, že čím je Adámek starší, tím je všechno lepší. V noci se budí 2x na jídlo, což jde. Už spal i 5 a půl hodiny v kuse. Jinak už má 5300 gramů a 59cm. Roste jako z vody a je z něho pěknej cvalíček. Hlavně pusinu má vypapanou.
@zazy Tobě taky držím palečky, určitě to zvládneš. U císaře v podstatě nic necítíš, akorát pak jizvička bolí, to je jasný. Já už ji mám krásně zahojenou a je to v pohodě. Tak v úterý na Vás budu moc myslet, držím palce!!! :wink:
5. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Veni,moc moc děkuji,a jak budu moct tak dám vědět,co a jak,mějte se
5. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Určitě a věř,že vše dobře dopadne.Jsou na to nachystaní,budeš v dobrých rukách.Budem na tebe určitě všechny myslet. :slight_smile:
5. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy holka myslím na tebe a budu držet pěstičky,at je vše ok a už máš mimáška v náručí

@venika86 Adámek má krásné míry
6. pro 2010 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek