Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
6. pro 2010

Dobrý večer,holky mám dotaz,po výsledcích spermií a horm.profilu mě čeká kontrola ovulačního cyklu a pak nějaká varianta reprodukce. Ale co se chci zeptat.myslíte že je nutná laparoskopie,doktorka se o ní zmiňovala.ale říkala že to zase není tak důležité,že by to nechala až uplně na konec až by se nevědělo jak dál......Máte s tím někdo zkušenost,jestli do toho mám jít?Děkuji........

nelatorka
6. pro 2010

@frozinka ahojky moooooooooooooooc gratuluji. Je to krása moc ti to přeji super 🙂 😵 To budou krásné vánoce 🙂

nelatorka
6. pro 2010

@beryk Jsi fakt borec, že jsi to zvládla. To je opravdu mazec ani si to opravdu nedovedu představit co to muselo být. No , i když vlastně trochu dovedu. 😀 Moc ti přeji ať všechno dobře dopadne a ono dopadne 🙂 držím ti vše co můžu. 😀

nelatorka
6. pro 2010

Ahojky holčiny všechny moc zdravím. Dnes jsem byla u doky Hromadové. Koncem prosince jak dostanu men. začínám konečně lepit a vypadá to že v půli ledna bych mohla jít na transfer. Doufám,že mražáčci budou vpořádku. 🙂
A jak jste na tom vy holčiny, myslým,že vás tu je více co budou semnou v lednu bojovat. 🙂

elisabet
7. pro 2010

@valkat ahoj Valkat, myslím že se na to jen ptala ne? Já jsem totiž byla nejdříve svým gynekologem-on je primář naší porodnice- vyslána na diagnostickou laparku jestli tam mám vše ok, a pak když zjistil že vše v pořádku akorát mi zjistili endometriosu 1st.- to už se pokládá za jeden z možných problému při otěhu, no a manžílek má pomalejší spermie, to je druhý faktor možného neúspěchu tak nás poslal do CAR. No a tam se mě dr ptala,vlastně viděla zprávu od mojeho gyn, tak říkala že nejlepší doba pro otěhu je půl roku po laparce, je tam vše zkontrolováno a profouknuto a je tam určitý zásah do organismu a to já přikládám ke kladnému výsledku, jelikož kolik holek otěhotní třeba po prvním těhotenství, myslím že je to takový šok pro tělo takže i ta laparka si myslím se tak bere, do půl roku po ní je největší příležitost pro těhu. Ale nám to stejně nevyšlo!

lola33
7. pro 2010

@nelatorka Ahoooky zdravím 🙂 🙂 🙂,my se chystáme na konzultaci a v lednu na 2IVF 🙂 ,pokud to tedy půjde.Určitě budou eskymáčci v pořádku a zadaří se uvidíš,držím palečky 🙂 🙂 🙂

lola33
7. pro 2010

Pájinko,brzo budeš testovat,tak se moc těšíme,že nám brzo zahlásíš // papa 🙂 🙂 🙂

paja1
7. pro 2010

@lola33 Ahoj zlato.No já vím,ale jsem magor a nechcu si to připouštět.mám strach raději na to nemyslím ani testovat nechcu,já snad ani na tu krev nedojdu.Je to hrůza už po 11x,Ta odvaha padá směrem dolů,bojím bojím.já jdu na K.O. v pondělí tak jestli před tím,ale nevím.Mám obavy jako vždy a co jiného čekat?Pobolívá mě břůšek asi vaječníky jak na mrchu -jednu hnusnou.Ale nedá se to odvrátit.čeká mě ortel.Já to zvládnu tak jako všechny.No jo kdyby to byli čerstvé mimča to je jiná -větší šance.pa adobrou jdu na ordinaci. 🙂

lola33
7. pro 2010

@paja1 Obdivuji tě,jsi fakt borec 🙂 🙂 🙂 ,po 11 to zaslouží velkou poklonu,ale dvě jedničky to je šťastné číslo,to musí klapnout 🙂 🙂 🙂 ,uvidíš!!!!Kdy jdeš beruško na tu krev????Třeba to bude ten nejkrásnější dárek od Ježíška 😉 😉 😉

lola33
7. pro 2010

pája1 už čtu,že v pondělí,držím moc palečky!!!! 😉 😉 😉

paja1
7. pro 2010

@lola33 Jo v pndělí,ale pobavila jsi mě,dvě jedničky,to mě nikdy nenapadlo.Pěkně se to poslouchá.To jsem volek,co?Ale fakt takové malé pozitivum-zajímavé.Díky ti.Dobrou.

valkat
8. pro 2010

@paja1 Ahojky,neboj dobře to dopadne a budeš další šťastná mamča pod stromečkem....a my další na příští vánoce,že jo,holky!!

beryk
8. pro 2010

holky ahojda, vem krásnou

@valkat já když jsem se tenkrát ptala na laparku,tak mi dr. řekl,že to nemá cenu, když jdu do umělka

@nelatorka ahoooooooooooooj ,jsem ráda, že jsi se ozvala a máš před sebou plán, mocinky ti držím pěstičky,at v lednu se zadaří a už nemáš žádné trápení a za 9 měsíců máš v náručí zdravé mimi

@paja1 já když jsem čekala na krev, taky jsem měla bolesti, přesně jak před mrchou,holkám jsem psala, že mrcha už je určo v zatáčce a nakonec 12 den jsem nevydržela testla a // . , tak ti přeji jestli budeš testi at tam jsou // a z krve pěkné HCG

nelatorka
8. pro 2010

@beryk děkuji mockrát. Snad už to dopadne 🙂 díky

pavcahola
8. pro 2010

@frozinka Ahoj hrozně moc gratuluji k dvojčátkům.A jak to zvládáte?Nám naštěstí pomáhají rodiče takže se to dá ale jinak to jepěkná zabíračka.Ale jsme rádi že kluky máme.Tak přeji hodně sil a hlavně zdraví.

pavcahola
8. pro 2010

@paja1 Ahoj mě taky na začátku bolelo břicho jako bych to měla dostat,ale to se asi broučci uhnizdovaly no a ted už máme skoro 3měsiční dvojčátka,tak držím palce at to dobře dopadne.

paja1
8. pro 2010

@beryk Díky moc,já samozřejmě nejsem hloupá,vím,že se daří,ale jen mě nějak ne.A těch transférků bylo tolik,že to prostě vidím černě.Ale díky moc.A díky všem-musíme si držet pěsti navzájem.

lola33
10. pro 2010

@paja1 Ahojky všem krásný den a víkend a tobě Pájí v pondělí ještě hezčí a // přeji 🙂 🙂 🙂

paja1
10. pro 2010

@lola33 Já se asi picnu,ted jsem to řelka i manželovi.Hledám si tě v oblíbených,že jsi tu dlouho nebyla,že ti písnu a v tom mi došla zpráva a ještě od tebe.To nemá chybu.Díky,už se mi to krátí,mám už trochu obavy.dnes to se mnou cloumalo,chtěla jsem si koupit test ale vydržela jsem.Asi si to chci ještě užít v klidu,než vyposlechnu ten ortel.

jinak hokly co jste těhu nebo bohužel-jste byli.Měřili jste si někdy teplotu (v pochvě)?Jen mě to zajímá,jestli jo a než vstaneta nebo i přes den?Nikdy jsem to nedělala až dnes ,ale odpoledne,jsem cvok.A kolik by měla být ?díky za inf.

Jinak pěkný večer.

lola33
10. pro 2010

@paja1 beruško tak to je intuice 😉 😉 😉 ,nějak jsem sem nestíhala chodit,asi předvánoční stres 😎 ,ale vzpoměla jsem si,že budeš testovat a tak jsem šla hned psát 😉 😉 😉
já jsem si bazálku nikdy neměřila,tak nemůžu poradit......

paja1
10. pro 2010

@lola33 To je jedno,není to důležité.Jinak u nás pořád žádný snížek,roztál a teď nechce padat-chjo. 😀

lola33
10. pro 2010

🙂 🙂 🙂 @paja1 to u nás padá padá a padá,pravá Ladovská zima je tu....

paja1
10. pro 2010

@lola33 tak to pošli aj k nám,prosím prosím.6e jsi to ty tak do rána si počkám. 😀

lola33
10. pro 2010

@paja1 🙂 🙂 🙂 Posílám,posílám,dnes jsem četla,že vánoce by měli být bílé,tak uvidíme 😀 😀

paja1
10. pro 2010

@lola33 tak jo ráno čekám,a písnu. 🙂

valkat
10. pro 2010

@lola33 Ahooj,tak si představ,že máme pracovní sobotu,musíme rozvážet balíky abysme to stihli do vánoc.... 😒

lola33
10. pro 2010

@paja1 budu se těšit 😉 😉 😉

lola33
10. pro 2010

@valkat Zlatí,tak to je síla ☹ ,moc si neodpočineš co?Musí to být mazec ☹ ☹ ☹

valkat
10. pro 2010

@lola33 no to jo a ještě mě dneska schvátila nějaká viroza....... ☹

lola33
10. pro 2010

@valkat mého manžílka taky ☹ ☹ ☹ asi něco řádí,zabubej se a dej si čajíček,ať jsi brzo fit 🙂 🙂 🙂