Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

elisabet
20. pro 2010

@zazy no ta je NÁDNERNÁÁÁ! vůbec se ti nedivím že sem teď málo chodíš, to já bych byla pořád jen u koše a vykoukala Vám to Vaše sluníčko 😀 gratuluji!!! 😉

valkat
20. pro 2010

@zazy ta je nádherná,moc gratuluju k takové princezně...... 😉

paja1
20. pro 2010

@bublenudle Ahojky zlato žiješ vůbec?Tady je nějak mrtvo.Já mám ted hodně směn doháním co jsem byla doma.Jinak mám píchlou injekci Diprednyl a od 4.1.2011 mám začít brát estrimax a koncem ledna transfér,ale už poslední-neměli by jsme už ani na živobytí.Budu mít od manžela vymodlený poslední pokus.Čerstvé od dárkyně.Ty mražáčky jsem už nechtěla.Kdyby byli moje tak jo,ale takhle do toho penízky vrážet nebudeme.A tak snad nám na to výjdou prašule.Je to hrozně nespravedlivé tolik peněz.Měli by jsme to mít zadarmo.Tak pa a měj se.Pája
Zdravím všechny holky a držím všem pěstičky. 😅

elisabet
20. pro 2010

@paja1 pajinko, možná už jsi to tady psala ale já to asi nečetla, proč nemáte svoje mrňousky?? Kde máte problém??
já čekám na ms, měla by přijít zítra, břicho už mě tlačí, takže dojde, od minulé středy si píchám decapeptyl, mám dlouhý protokol. Takže jsme taky zvědaví jestli nám to výjde. Stimuluje tu někdo taky? nebo jenom já???

bublenudle
21. pro 2010

@paja1 Ahooooj beruško,jak se máš..ja sem ted moc nechodím..byla jsem na te konzultaci a vypočitali mi to min..65 tisic..tak jsem malem odpadla..musí dělat i PGD a to je 40tis..pujdu až v březnu a taky to bude naposledy...jinak ti budu moooc držel palečky,at se povede..prostě musí..kolik vas to bude stat?? jinak už se těšiš na Vánoce?? už je napečeno?? měj se krááásně... 🙂 🙂 🙂

lilisa
22. pro 2010

holky chodíte někdo k paní dr Veselé?

paja1
22. pro 2010

@elisabet Já mám jednu dceru na silvestra jí bude 14.A jinak jsem byla na umělém už 12x.Vyzkoušeli jsme vše.Stimulovat mě,dárkyni vajíček,darované embrya.Vše.Mě se nedělají vajíčka,takže bohužel.U mě z toho nikdy nic nebylo jen zbytečně promarněné pokusy.Ted už vše hradíme a je to děs.Ale tady to známe všechny.Já jsem zvláštní druh-protože to nemůže nikdo pochopit,že se nedaří.Ani doktoři,už jsou ztoho špatní.Když se mi dcera povedla ,to byl zázrak.Před ní jsem měla 1x neúspěšné umělé oplodnění. v Brně mi řekli,že děti mít nebudu. pak jsem dojela těhu z dovolené.Asi tam nějaké vajíčko dozrálo.a tak ted už se chystáme opravdu na posledy.Budu mít čerstvé darované vajíčka.Tak uvidíme.Nás už to stálo.Asi 250tis +82tis+25tis=357tis no a ted si mám nachystat opět těch 82tis což je hrůza.Ale ted přišel i ředitel -doktor ho volal a dají mi slevu pro četnost pokusů a neúspěchů.Ale už fakt poslední.Tak se drž.

Jinak holky všechny vás zdravím.Nemám ted času,protože jak jsem byla po transférech doma tak teď mám hodně směn-12hod.Tak zase se kouknu a držím všem palečky.

paja1
22. pro 2010

@bublenudle Ahoj zlato máš pravdu je to děs a kde na to brát?Já jsem to tu ted psala tak si to přečti,ale je to hrůza.Už jsme vyždímaní na 10let dopředu.To se prostě finančně nedá zvládat.Tak budu na tebe myslet a sem tam kukni.Drž se. ☹

elisabet
22. pro 2010

@paja1 TY VOGO! tohle si teda neumím vůbec představit, paji, smekám před tebou-ani ne kvůli těm penězům, i když je to teda pálka! Ale prachy budou, my nebudem, ale jak jsi to všechno zvládla, a zvládáš! Já mám za sebou jeden neúspěch a zdá se mi že jsem pomalu na dně svých možností a že už je pro mě všechno ztracené, a tohle?? Kdo nezažil, nepochopí, paji, ty si zasloužíš aby my jsme tobě drželi všechny palečky co máme, takež snad Nový rok ti i nám všem ostatním přinese úspěchy! Papa

valkat
22. pro 2010

@paja1 je to fakt nespravedlnost na tom světě......já jsem se pro tento měsíc rozhodla pro ovulační testy,že to vyzkouším,ale zatím z toho nejsem moc moudrá......

zazy
23. pro 2010

Krásné vánoce,bohatého ježíška a splnění všem přání

frozinka
23. pro 2010

Holky, přeji vám krásné Vánoce, plné rodinné pohody, klidu a štěstí a do roku 2011 splnění všech přání, hlavně toho jednoho !!! 😉

valkat
23. pro 2010

Holky všem Vám přeji Krásné Vánoce,užijte si to jak nejlíp to půjde a do nového roku nám přeji Všem ty nejkrásnější miminka na světě...... 😉

pavcahola
23. pro 2010

Ahoj holky všem přeji krásné Vánoce a štastný Nový Rok 2011

lola33
24. pro 2010

Berušky,přeji Vám tady všem krásné vánoce,hodně štěstí,zdraví a lásky a v roce 2011 všem čekatelkám vytoužená miminka 🙂 🙂 🙂

olafka
24. pro 2010

Ahojky moje milované ženy.Přejeme vám Všem nádherné prožití Vánočních svátků,zdraví,pohodu,štěstí a hlavně to nejdůležitější do Nového roku,který musí být pro nás všechny ten nejštastnější,plný těch malých,úžasných uzlíčku.Papa Ola a David.

beryk
24. pro 2010

Ahojda holky,
všem přeji nádherné vánoce,zas nám nešel net,tak píšu až ted.

paja1
25. pro 2010

ahojky,všem krásné prožití svátků,a hlavně hodně štěstí a zdraví do Nového roku.A úplně nejvíc ať se nám všem konečně splní to :POČEM ŽENY TOUŽÍ.Ať je ten rok 2011 opravdu úspěšný a plodný.Pája 🙂

bublenudle
25. pro 2010

Zlatíčka,přeji Všem krásné svátky,hodně zdraví ,štěsti a lásky do Nového roku 2011 😵
no a Nám,co stále čekáme a doufáme,at je pro nás 2011 ten Nejštastnější rok v životě... 😵 😵 😵
berušky,mějte se krásně paaaa

mufinka0
26. pro 2010

Ahoj holky,..já jsem tady po hodně dlouuuhé době 🙂 Chci jen všem popřát krásné Vánoce a šťastný vstup do Nového roku 🙂 Maminkám poblahopřát k plodnému roku 2010 a nám čekatelkám popřát lepší a plodný rok 2011 😉 Hodně štěstíííí 😵 😵 😵 😵

mamba555
26. pro 2010

ahojte hm

paja1
27. pro 2010

Zdravím to se asi nikdo nedoplazí k počáku?Jste přejezení? 😀 😀 Je tu mrtvo.To byl žertík.Já vím,že jsou svátečky a věnujete se hlavně rodinám.Aj my už vypínám počák.Ráno jdu do práce tak se kuknu asi až ve středu.Pěkný večer.

valkat
27. pro 2010

Ahoj holky,tak je po vánocích a už zase v prac.procesu....ještě dáme Silvestr a pak už se zase budeme těšit na dovču a nebo ji radši vyměníme za kočárky,nemám pravdu? Tak hrrr zase do boje za miminka..... 😉

lola33
28. pro 2010

ahojky spolubojovnice,tak hlásím,že ode dneška stimulujeme na naše 2 IVF,tak doufám,že bude úspěšné 😉 😉 😉

zazy
28. pro 2010

Lola33
Takže ti budu držet pěstičky,at vše dobře dopadne,těhu bacilky už poslat nemůžu,páč jsem porodila a pošlu na tebe maminkovské bacilky,ju.Tak hurá do boje!!!!

lola33
29. pro 2010

@zazy Mocinky děkuji,jsi zlatíčko 🙂 🙂 🙂 a máš krásné berušátko 😉 😉 😉

beryk
29. pro 2010

Ahojda holky,

@lola33 já bacily těhu ti posílám a držím pěstičky at to kočko vyjde 🙂

V pondělí jsem byla na kontrole v nemocnici. Čípek 1cm,jsem jen na špičku prstu otevřená a na UTZ mi řekli ,že už vážíme 3448g. Večer v noci mi pak odešla hlenová zátka,začal mě bolet podbříšek,záda,ale pak zas klid. Už se nemůžu dočkat až mimi budu mít v náručí. Do alba jsem hodila moje mega břicho.

pavcahola
29. pro 2010

@beryk Ahoj přeji ti at všechno dobře dopadne a miminko už máš brzy u sebe.

lola33
29. pro 2010

@beryk jééé ty jsi beruška,děkuji moc 🙂 🙂 🙂
Držím moc moc palečky,ať je vše jak má a máš brzo miminko u sebe papa 🙂 🙂 🙂

olafka
29. pro 2010

Lola33,zlato moje tak to je moc fajn zprávička,já čekám na mršku a pak mám přijít na krev a rozjedeme také naše 2IVF.Je to jisté na 100%,že ten 2011rok bude opravdu plodný a nejen pro nás,co už máme na mimi po těch všech pokusech taky nárok.Držím palečky a zase se ozvi.