Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
10. led 2011

Ahojky i já jsem měla tentkrát dr.Prokopovou a je opravdu příjemná,ale tam jsou skoro všichni

paja1
10. led 2011

@lola33 Tak ať se tě drží štěstí a nepustí se.Moc Ti držím pěsti.Určo na Tebe budu myslet a věřit,že se konečně nad náma Ti nahoře slitují.tfuj,ftuj,tfuj.A piš ať víme. 🙂

lola33
10. led 2011

@valkat Beruš,nene,paní doktroku neznám 🙂 ,ale určitě bude fajn 😉 ,tak já jdu ještě na jeden UTZ tento čtvrtek a pak uvidíme 🙂 🙂 🙂

valkat
10. led 2011

@elisabet tak to je fajn ,je to stejně jedno,jsou hodní všichni...... 😉

lola33
10. led 2011

@paja1 Děkuji moc 🙂 🙂 🙂 ,taky Ti moc držím palečky,už by se to štěstí musí unavit a sednout i na nás!!!! 🙂 🙂 🙂

valkat
10. led 2011

@lola33 takže se třeba potkáme?? 🙂

lola33
10. led 2011

@valkat zlatí já už jde tento čtrvrtek tj.13.1. ☹ ☹ ☹

mufinka0
10. led 2011

Ahoj holky,..ráda bych se zeptala, ...vy co už máte miminka u sebe, nebo je prozatím jen nosíte v bříšku 🙂 Otěhotněla jste některá z KET??? Mě KET čeká cca v dubnu a trošku z toho mám strach,..že je tam mnohem nižší úspěšnost atd atd.. Za odpověď děkuji 🙂 🙂 🙂

nelatorka
10. led 2011

Ahojky holčiny,
dnes jsem byla na UTZ a v pátek tj. 14.1. už jdu na transfer. Tak mám z toho trochu nervičky to bude zase šílených 14 dní ☹ . Doufám, že budou mražáčci moji vpořádku. ☹
Jdete taky ještě někdo v nejbližší době na KET?

nelatorka
10. led 2011

@mufinka0 já jdu v pátek . Taky mám z toho strach úspěšnost prý je menší než když jsou čerstvá. Takže uvidíme potom za čtrnáct dní 😒 určitě dám vědět 🙂 Ale neboj bude to dobrý musíme věřit 😉

snazilka_2011
10. led 2011

Ahoj hoky, taky se chystám do CAR do Repromedy v Brně. Po jaké době jste šly na IVF? Brala jsem 3 měsíce Clostilbegyt a udělala se mi po něm cysta, měly jste ji některá taky??? 😒

venika86
10. led 2011

Ahojky, nám Ket vyšel, tak hlavu vzhůru 😉

nelatorka
10. led 2011

@venika86 děkuji 🙂

paja1
10. led 2011

@snazilka_2011 Já jsem měla dlouhé roky cysty ,ale vždycky v prsách.Chodila jsem s něma pořád po doktorech-jen pro klid,ale vždycky se mi ztratili.Tak uvidíš.

paja1
10. led 2011

@nelatorka Tak ať se jim u tebe líbí a vydrží až do konce.Moc držím pěsti. 🙂

elisabet
10. led 2011

@nelatorka Ahojky, já jdu zítra na ET, ale s čerstvýma, na KET nám od prvního IVF nic nezbylo ☹ . Ale těším se a doufám že to výjde, nějak to cítím že budeme śpěšní. Tak snad se nepletu 😝

@snazilka_2011 Já šla po dvou měsících, naši první návštěvu jsem měla zrovna ms takže mi mohli hned udělat HP, a další návštěvu-asi za 14 dní udělali manželovi spermio, ten den byly výsledky HP i SPG a vzali nám krev na genetiku, to trvá cca 4týdny, no a při další návštěvě kdy nám řekli že testy dopadly dobře a jak jsme se rozhodli, jestli do toho půjdem nebo ne, a my že ano,tak hned ten den jsme si vezli domů injekce. Měla jsem dlouhý protokol takže za čtyři dny jsme už píchali 😀

nelatorka
10. led 2011

@elisabet tak to moc držím palečky určo to vyjde a doufám, že nás tu bude úspěšných tento rok více a dotáhneme to společně do zdárného konce. Tak tfuj tfuj myslým na všechny 🙂 😉

snazilka_2011
10. led 2011

@elisabet děkuji, slyšela jsem, že aby pojišťovna přispívala na umělko, tak musí být dodržena doba léčky 6 měsíců, že dřív na to pojišťovna nepřispěje, je to tak? Podle toho co píšeš ty, tak ne 🙂 Elisabeth a na kolik vás to vyšlo? 😉

elisabet
10. led 2011

@nelatorka děkuji
@snazilka_2011 tak to nevím, to jsem nikdy neslyšela, na jednu stranu jsem se "léčila" rok a půl u svého gynekologa... A pojišťovna přspívá na první tři pokusy, někde jsem četla že se snad dá domluvit a je možná že když ti pojišťovna výjde vstříc tak snad i čtvrtý-to jsem jen někde četla. A jinak, doplácíš si na hormonální stimulaci, a nějaké zákroky, jen nevím jestli je vyjmenuju ty správné- platíš za ICSI-to je napíchnutí spermie do vajíčka, a za prodlouženou kultivaci, to je že jak ti vezmou vajíčka, tak je nechají pět dní v misce a i v nějakém inkubátoru aby se dobře vyvíjela, a pak aby ti transférovali to nejlepší embrijko. nás jeden pokus vyšel na 25 000kč, a plus jsme projezdili za celou dobu na první pokus cca 5000kč, ale ta cena se odvíjí od toho kolik hormonu ti ušijou na tělo,,každý to má jinak.

lola33
11. led 2011

@nelatorka Držím Ti moc moc palečky ať se rychle zavrtají a líbí se jim u tebe 🙂 🙂 🙂 ,mě čeká OPU,ale ještě nevím kdy,takže čekatelka 😉

lola33
11. led 2011

@snazilka_2011 Ahojky šla jsem přesně jako Elisabetka 🙂 🙂 🙂 ,stašně moc to rychle uteče 😉 neboj a drřím palečky 🙂 🙂 🙂

mufinka0
11. led 2011

@venika86 ahoj 🙂 díky moc za odpověď! 😵 😵 😵 Hned se na to zase dívám s větším optimismem!

mufinka0
11. led 2011

@nelatorka 🙂 ahoj,..dlouho jsi tu nebyla. Asi vím proč... 😔 Taky jsem si potřebovala psychicky odpočinout.
Tak snad nám to vyjde. Jak stimuluješ na KET?? Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost. 😕 DRŽÍM PĚSTI!!!!!!! pro štěstí..... 😉

snazilka_2011
11. led 2011

@elisabet Ahojky, ještě bych se chtěla zeptat, jestli jsi po hormonech přibrala? Příští týdne si půjdu pro žádanku do CAR. Udělala se mi cysta, tak doufám, že se vstřebá a bude se už brzo něco dít... 🙂

elisabet
11. led 2011

@snazilka_2011 já jsem dosti hubená, takže i kdybych přibrala, což se mi normálně i když baštím- co se do mě vejde, nedaří. Takže kdybych přibrala tak bych to spíše uvítala, ale ne, nepřibrala jsem. Normálně mám 46kg, a to mi během měsíce kolísá od 47-45kg, jak kdy, no a po stimulce, mám dosti nacpané břicho a cítím ještě vaječníky tak mám 47kg, ale jak se znám, za pár dní to mám dole aniž bych věděla jak, kolikrát si myslím že se mi těžko dopínají kalhoty, že jsem určitě přibrala tři kila a jak vlezu na váhu tak nic 😖 Takže s mojí odpovědí jako takovou nemůžeš moc počítat. 😎

snazilka_2011
11. led 2011

@elisabet já taky vážím kolem 47kg🙂 a kdy jdeš na IVF?

elisabet
11. led 2011

@snazilka_2011 Dnes jsem byla na ET 😉

valkat
12. led 2011

@elisabet tak držíme palečky..... 😉

paja1
12. led 2011

@elisabet Tak at se jim u tebe líbí.Nebo mimču?Nevím kolik jsi si nechala dát tak promin.Nestíhám číst a zapomínám.Je tu hodně informací.Drž se. 🙂 🙂

elisabet
12. led 2011

@valkat
@paja1 holky, děkuji 🙂 , nakonec jsme si nechali zavést dvě. Měli jsme 15oocytů, z toho 8dobrých a oplodnilo se 5. A v den ET byly dvě krásné blastocysty a tři morulky, tak jsme si dali ty blastocysty a morulky nechali do dnešk, měla jsem tam volat a paní říkala že se dovivinuly a tak jsou vhodné k zamražení, takže máme i tři zmrzlinky 😀 😀 😀 .
Mám z toho moc dobrý pocit, takže uvidíme 😉 .