• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

11. ledna 2017 
@mamba555 :dizzy_face: Ahojky, tak koukám už máš miminečka u sebe :slight_smile: Mám z tebe radost! Tentokrát to dopadne dobře,...MUSÍ!!! A já tě budu v dubnu následovat :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka :slight_smile: ahoj, 7D se to někomu už ukazuje, ale já bych Ti radila počkat alespoň do 10D. Někomu totiž stoupají hormony pomaleji, takže by se Ti to nemuselo 7 den ukázat, Ty bys začala být nervozní a přitom by se těhu vyvíjelo. :slight_smile:
20. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 :slight_smile: :slight_smile: Ahojky, jaká jsi měla stádia?? A máte i do mrazáčku?? Držím pěsti pro štěstí!!!!! Moc vám to všem přeju! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat :slight_smile: :slight_smile: Tak ten sexík dodržovat a zodpovědně do něj!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ahoj :frowning2: Je mi to moc líto,..co jiného na to napsat. Osud nás pěkně zkouší...poplakej si, ono to jinak nejde. Potřebuješ to ze sebe dostat ven! :frowning2: :pensive: :pensive: A nezapomeň stejně, jako jsem nezapomněla já, že máme v Repromedě sněhuláčky :wink:
20. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 děkuji asi máš pravdu ještě určitě počkám. Ale bojim bojim :frowning2:
20. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka To je uplně normální,..bojím se taky a to mám ještě 3 měsíce čas :grinning: Pokud to jen půjde, užívej si příjemných věcí, mysli pozitivně (vím že nemyslet na "to" nejde) a buď na sebe hodná :slight_smile: Ono to miminko pozná, že se u Tebe bude mít dobře :slight_smile:
20. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jj už se na něj těšíme...musí to vyjít.... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

@mufinka0 děkuji :slight_smile: Budu se snažit ať je mimískům u mě dobře :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka ahojik dakujem velmi pekne joj snád to vyjde veolmi sa bojim a ty už máš miminko?
21. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nado dakujem pekne joj budem ti pevne držat palce moja hm škoda že sme tam neboli zase spolu hehe a dakujem
21. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahoj lola tak už teraz ti budem držat pevne palce aby s ati o podarilo drž sa mi a daj vediet zlatko
21. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Ahojky.moc děkuji :wink: :wink: ,máme dvě expanované blastocysty a další čtyři sněhuláčky schované napříště,tak doufám,že nebudou hned potřeba,ale je to opravdu jen na přírodě,tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 děkuji,také držím palečky co se dá :wink: :wink: :wink: a těším se na // od tebe :dizzy_face:
21. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 ahojky ne já ještě miminko nemám. Byla jsem teť na KETU jako ty a čekám na testík.
21. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak injekci mám za sebou,ale byla jsem zbabělá a musel ji píchnout manžílek..... :unamused:
21. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,tak jsem se sem po delší době podívala a koukám,že je tu samá čekatelka na //.Ono už to tak s mimičem nejde sednout si kdykoliv.Děvčátka na všechny Vás moc myslím,a přeji at všichni najdete // a budete zase o krůček dál k vysněnému miminku
21. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 To je co dnes ET.a Mmy nevíme kolik ti dali mimušek ty tajnůstkářko.sem stím.a drž se a šetři se.ju.

Já místo včera OPU dárkyně až dnes,tak jsem ztoho nějaká divná.zítra máme volat kolik máme oplodněných tak uvidíme apísnu.mějte pa a držte se všechny.
21. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Úžasné zprávičky už jsem to dočetla držím pěsti.
21. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahoj lola dakujem a ako sa máš hm ako sa citiš????????
22. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka ahojik aha a kedy si bola na KETU?a kedy si máš robyt testik?joj ja sa bojim hm držim palce
22. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si volala až ted já na to ráno zapoměla naštěstí tam ještě byli.Bylo 12 vajíček,dnes je 10 co se oplodnili.Tak prý do středy a uvidíme kolik a jaké budou.transférek ve středu v 12.30hod.Zatím pa večer se ozvu.držte se všechny.
22. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,nestíhám do číst, z porodnice nás tatka dovezl do nového baráčku a zatím nám tam nefunguje net.
2.1. se nám narodila holčička Eliška 50cm,3490g,nakonec císařem ,nechali mě trápit 19 hodin a pak když viděli,že se fakt neotevřu a jsem už bolestí šílená,tak císař .
Jsme mooooooooooooooooooooooooooooooc šťastný, Eliška je náš miláček. Myslím na všechny snažilky a držím pěstičky,at co nejdříve jsou z nich těhulky.
22. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk Drahá moje,přijměte od nás srdečné gratulace k narození Vaší Elišky,přejeme jí pevné zdraví,kupu opravdového štěstí,bezva rodiče a samé pohodové dny v životě.Pozdravení Vám Všem posíláme ze severní Moravy.
22. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Pájinko,děkuji i já moc držím palečky,koukám,že máš také krásné výsledky,takže přeji,ať ET dopadne tak jak má a mimískům se u tebe líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 Mambuška já jen pořád spím a spím a jím a jím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ani notebook jsem neměla sílu zapnout a jak pokračuješ ty???Odpočíváš??? :wink: :wink: :wink:
23. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryk Z celého srdíčka gratulujeme k Elišce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahoj lola to vážne?hm tak stoho už niečo bude uvidiš joj držim ti pace jojj velmiii
23. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 no nevím,nevím,břicho bolí pořádně jak před MS :frowning2: a co ty???Jak se cítíš???
23. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 lolinko, ale to tak má!!! přece!! :wink:
23. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek