Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
23. led 2011

@elisabet no,mám nějaké černé myšlenky ☹ a co ty?Napiš jak pokračuješ 🙂 😉

nelatorka
23. led 2011

Ahoj Bery, chudino ta ti dala teda zabrat 🙂 mooooooc gartuluji!!!!! už se těším až nám kočičku ukážeš 😉

Holčiny tak jsem to nevydržela a 8 a 9 den po KET jsem testla. Čárečka tam je ale ne moc výrazná je to ještě asi brzy.
Každopádně jsem klidnější, ale uvěřím tomu asi až mi to potvrdí z krve. Ale samozřejmě jsem moc šťastná, 😵 ale nechci se moc radovat předčasně ještě stále stojím nohama na zemi, jak se říká. 🙂 Tak doufám, že to vyjde a že Vás trochu povzbudím 🙂 a budu Vás moct zaplavit těhu bacilkama 😀

valkat
23. led 2011

@nelatorka tak to je super zpráva..určitě to vyjde,,,,,, 😉

nelatorka
23. led 2011

@lola33 bude to ok uvidíš držím palečky 🙂

nelatorka
23. led 2011

@valkat děkuji 🙂

paja1
23. led 2011

@beryk Moc gratuluju,at jste holky zdravé. 🙂

paja1
23. led 2011

@nelatorka /žasná zprávička takových víc,potřebujeme to slyšet i vidět,že se daří.super,odpočívej a měj pohodu kolem sebe.

paja1
23. led 2011

@lola33 Co blbneš?Žádné černé myšlenky.Já se tě držím jako klíště,né,že je pustíš,věřím v tebe,že tentokrát to vyhrajeme.Jsme silné a statečné ženské a depka nám moc nepomůže spíš naopak.To ty jsi nás vždycky povzbuzovala tak neblázni a VĚŘ.

lola33
23. led 2011

@nelatorka Neli 🙂 🙂 🙂 tak to je super zprávička,někdo musel ty // nastartovat,tichounce gratuluju a ať jen tmavne a tmavne 🙂 🙂 🙂

lola33
23. led 2011

@paja1 jasně Pájí,jdeme do toho,nejdřív Nelatorka pak Mambička,já ,ty a Valkat,doufám,že jsem na někoho z lednových nezapoměla 😉 😉 😉

nelatorka
23. led 2011

@paja1 děkuji moc. Doufám a držím vše co mám, aby jsi taky uviděla ty krásné // 😉 a samozřejmě to přeji všem 🙂

mamba555
24. led 2011

@lola33 hm ja neviem lola umna zatial nič iba vaječniky ma boli trošku takže možno ms?hm neviem al eja tomu nedávam nejaku velku šancu teraz aj ked doktor fischer povedal že mrazáčky boli vo vybornom stave tak uvidime moja držim palce ozvi sa

mamba555
24. led 2011

@nelatorka waw tak to je super gratulujem a po prvé máš Ket?alebo?

venika86
24. led 2011

@nelatorka Moc gratuluji 😵 To je dobrý začátek. Já měla taky testíky slabé, ale byly tam!!
Mám obrovskou radost, snad to tak bude pokračovat i u dalších děvčat!

venika86
24. led 2011

@beryk Blahopřeju k Elišce Bery!!!! Míry má nádherny. Dej nám sem nějakou fotečku, ať se můžeme pokochat. A jak všechno zvládáte??

lola33
24. led 2011

@mamba555 tak vidíš,měla jsi krásné stádia 😉 a uvidíš že budeš následovat Nelatorku 🙂 🙂 🙂 ,držím moc moc palečky

nelatorka
24. led 2011

@mamba555 ano poprvé 🙂

nelatorka
24. led 2011

@venika86děkuji moc 🙂 🙂 je to opravdu dobrý začátek. Mám velkou radost. 🙂 A taky doufám, že v tom holky budou pokračovat. Moc to všem přeji 🙂

nelatorka
24. led 2011

@mamba555 ahojky neboj určitě to dobře dopadne 🙂 mě taky bolí vaječníky nebo spíše mě tam píchá a taky mám bolavá prsa jinak mi je zatím dobře mám pořád hlad a jsem akorát unavená. Ještě chodím do práce. Ale jak půjdu na krev tak už si nechám napsat neschopenku. Moje dr. by mě stejně nechala doma po předešlém nezdaru ☹ mě bude více hlídat. 🙂 🙂 těš se na // 🙂 🙂

elisabet
24. led 2011

@nelatorka kočko, taky ti moc moc gratuluju a moc ti to přeju, jak já už se těším na KET! jak si tě čtu, mám z tebe super náladu! Holky jen tak dál!!!
Beryk, taky velká gratulace!!!! A užívej si maminkování!!!

mamba555
24. led 2011

@lola33 ahojik lola dakujem pekne aj ja tebe držim silne palce joj a kedy sa už stretneme hmm

mamba555
24. led 2011

@nelatorka ahojky tak snad to vyjde hm uvidime al eteba to prajem z celého srdcaaa ozvi saa

lola33
24. led 2011

@mamba555 mohly by jsme jít nějak podobně na kontrolu,ne???Kdy máš oficiálně testovat a volat do Repromedy??? 😉 😉 😉

mufinka0
24. led 2011

@beryk 🙂 🙂 🙂 Gratuluju!!!!!!!!!!! Jsem strašně dojatá!! Ty sis to zasloužila uplně moc!!! Ať je stále zdravá a dělá vám samou radost!!! 😵 😵 😵

mufinka0
24. led 2011

@nelatorka 😵 😵 😵 😵 Jéé, to je super!!! Mám velikou radost a taky proto že mě to zanedlouho čeká a u Tebe vidím, že to jde. Dáváš mi naději 🙂 Buď na sebe opatrná a moc ti to přeji!!!!! 😉 😉 😉

mufinka0
24. led 2011

@mamba555 🙂 🙂 Eni, nesleduj se moc, nechej tomu volný průběh 🙂 Určitě budeš Nelatorku následovat a budeš mít brzy taky //!! Moc Ti to přeji a ještě víc na vás holky myslím 🙂

paja1
24. led 2011

@lola33 To je slovo do diskuze-pozitivní myšlení a máme vyhráno.Držím ti moc pěsti-upřímně.

mufinka0
24. led 2011

@lola33 🙂 🙂 To ale přesně takhle má vypadat těhu 🙂 Hlad, spánek a bolení bříška podobně jako MS 😉 😉 Držím pěsti!!

paja1
24. led 2011

@mamba555 Věř hlavně a nestresuj se,já vím to nejde znám to.Ale ono ta psichyka dělá hodně.Tak se drž. 🙂

lola33
24. led 2011

@paja1 Jasně-myslet pozitivně a kdy jdeš beruško na ET ty??? Ať můžu držet palečky???