Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
1. únor 2011

@mufinka0 no to se těš 😀 😀
@lola33 dopadne to dobře uvidíš musí!!!!!

lola33
1. únor 2011

@nelatorka děkuju moc 🙂 ,nějak nás ten osud nepěkně zkouší ☹ ,doufám,že to přestane a víc se MS nerozjede 😝

valkat
1. únor 2011

@mamba555 Ahoj,tak pomalinku velkáááá gratulace,jen tak dál...... 🙂

valkat
1. únor 2011

@lola33 ahoj beruško,neboj určo je to všechno v pořádku......a bude mimi.... 😉 🙂

paja1
1. únor 2011

@lola33 zlatíčko asi bych jen ležela a klídek.uvidíš.Kolik bereš těch utrogestanů?

lola33
1. únor 2011

@valkat beruško nebude,právě se mi rozjela silná MS ☹ ,takže je vše v čudu.....

lola33
1. únor 2011

@paja1 Ahojky ☹ ,už je asi konec,my beruš nebereme Utrogestan máme Crinone ☹

valkat
1. únor 2011

@lola33 nééééééé to musí dopadnout dobře,třeba to budeš mít a i tak jsi těhu.....

paja1
1. únor 2011

@lola33 No mám strach,já mám bolesti spodku jak u měsíčků akorát to díky těm lékům nemám,ale je to dost nepříjemné,já mívám menzes bolestivý.Tak to vidím černě.Uvidíme nás ten osud zkouší.Ale ty se snaž být hlavně v klidu.A není to tím,že sis nedala větrník?ASPON 2.ted nevím jestli si to nepletu,někdo tu papkal 2denně? 😀 🙂

lola33
1. únor 2011

@valkat no kéž by,ráno zkusím testík a zavolám doktorovi,pořád se uklidňuju,že třeba jeden odešel a druhý zůstal 😉

paja1
1. únor 2011

@lola33 Loli na diskuzi DAROVANÉ VAJÍČKA je GAGRIKY,TA O TO SICE BOHUŽEL PŘIŠLA v 7týdnu,ale taky krvácela apak to přestalo.Tak ještě vydrž běž si lehnout.Zacpi si ju tamponem.Já vím to je blbý vtip nevhodný,ale skus ae trochu vzpamatovat,opravdu nehaž flintu do žita.Jo jeden mohl fakt odejít tak se nedeptej prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

lola33
1. únor 2011

@paja1 jojo já jsem papkala dva denně 🙂 a asi je to tím,že jsem si dnes nedala,bulím tu jak blbá,no a o bolestech ani nemluvím,křeče mám pořádné ☹ ,no sakra přece nás nebude ten osud zase tak zkoušet 🤐

paja1
1. únor 2011

@lola33 A nemáš někde na to vaše centrum bezplatnou linku?Třeba by ti nějak navýšili nějaký lék nebo něco?My máme né bezplatnou ale NONSTOP linku.

paja1
1. únor 2011

@lola33 Manžela pošli do supermarketu pro větrníky,puso nevzdávej to ještě ne.

lola33
1. únor 2011

@paja1 děkuju moc 🙂

lola33
1. únor 2011

@paja1 Když on jak na potvoru není doma,chudák by se divil ☹

valkat
1. únor 2011

@lola33 no vidíš to bys mohla zkusit tam zavolat třeba by ti pomohli nebo tě objednají na dřív....

lola33
1. únor 2011

@paja1 zavolám ráno,ráno moudřejší večera,je to stejně na přírodě ☹

nelatorka
1. únor 2011

@lola33 jak, říká paja chce to klid zítra zavolej do repromedy a uvidíš co ti řeknou. Testík jsi měla pozitivní, tak na to mysli. Bude to dobré klid, klid 🙂, ale úplně tě fakt chápu asi bych taky šílela. 😔

paja1
1. únor 2011

@lola33 Není doma?A příjde dnes-do noci?Tak at někde doveze větrník-písni mu.

lola33
1. únor 2011

@nelatorka děkuju moc,přesně tak to udělám 😵

lola33
1. únor 2011

@paja1 🙂 🙂 🙂

paja1
1. únor 2011

@lola33 Jo odpočívej pust si ordinaci a relaxuj,nějaké pitíčko-myslím džusík a odpočívej.Ráno kuknu.

lola33
1. únor 2011

@paja1 přesně jak říkáš,jdu dát sprchu,nohy nahoru a ráno zkusím testík,zítra musím do práce,jsem tam sama,tak budu na příjmu navečer,hned napíšu a sama doufám,že to nebude nic hrozného,abych Vás nestresovala 😉

paja1
1. únor 2011

@lola33 moudré.

lola33
1. únor 2011

@paja1 ještě že Vás kočky mám 😉

valkat
1. únor 2011

@lola33 zlatínko budu na tebe moc myslet a dej hned vědět.....

mamba555
2. únor 2011

@nelatorka
@lola33
@mufinka0 ahojte dievčata velmi pekne vám dakujem všetkym no iba po tichučku heh velmi sa bojim aby sa mi zase nestalo to čo minule viete zamklnute tehotenstvo tak uvidime a držim palce všetkym tehotnym aj ktory sa snažia lola neboj to bude ok a nado ty na ten ket sa teš lebo určite aj tebe to vyjde

mamba555
2. únor 2011

@valkat ahojik aj tebe velmi pekne dakujem snád to vydrži až do konca držim aj tebe palce

mufinka0
2. únor 2011

@mamba555 🙂 Děkuji .-) Já doufám, že mi to vyjde. Hodlám si teď dát nějakou "očistnou" kůru s bylinkami,...nějaký detox aspoň na měsíc 🙂 A pak se třeba bude miminkům u mě konečně líbit 😉 Buď na sebe opatrná a pěkně se rozmazluj! Moc Ti přeji, aby tento pocit štěstí, jaký teď prožíváš vydržel celých 9 měsíců 😵 😵 😵 😵 😵