Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
11. pro 2011

@lucie2010 Neboj, takových stavů tě ještě potká, dokonce i po narození mimča 😀 ! Si pamatuji sebe po prvním dcerce,najednou jsem se lekla toho, že je to napořád, že se té zodpovědnosti a strachu o toho tvorečka už do konce života nezbavím, ale to k tomu maminkovství patří a nakonec je to něco , co dělá život smysluplným 😉 🙂 ! Tak hlavu vzhůru, vše je v pořádku a bude i nadále, neboj!!! 😉

marci
12. pro 2011

Ahoj hoky, já dnes byla tak vyklepaná, že jsem od rána stihla vyprat, vyžehlit, navařit, jen abych furt nečučela na hodiny 🙂
Všech 10 embryí prý pokračuje ve vývoji, zítra bude ET. Tak mi držte pěsti🙂

antoa
12. pro 2011

@marci hurá!!!gratuluji a držím pěsti!!! 😉

aidule
12. pro 2011

@marci Jupííííííííííííííííííí, jupííííííííííííííííííííííííí..................mám fakt obrovitáááááááááááááááánskou radost. To máš teda ale spoustu šikovníčků a šikovniček 😀 😀 😀 . Já jsem právě nakrmila naši berušku a teď se s ní mazlinkám, je úžasná, moc ti přeji, abys to příští rok prožívala taktéž 😉 🙂!!! Dopolko mi spinkala skoro 4 hodiny-zvládla jsem uklidit, udělat pořádek s cukrovím (už krásně zaschla čokoláda, tak je seskládáno do krabic) a teď se chystám přepisovat narozky v kalendáři na příští rok 😉. Zítra dopolko (když bude ta starší ve škole) chci zabalit dárečky, ve středu jedeme do IKEA pro stromek a hurááááááááá Vánocéééééééééééééééé 😀 😀 😀 😵 😉 🙂!!! Tak zítra při tom balení na tebe budu myslet, ať jde vše jako po másle a mimoušci se u tebe festovně zahnízdí a pustí se tě až za 9 měsíců 😀 😉!

terka82
12. pro 2011

Ahoj holky, teď jsem si volala na výsledky krve. Asi jsem smolař. Hcg je 5.7. Mam přijít ještě ve středu, ale už tomu nevěřim. 😢

antoa
12. pro 2011

@terka82 ještě není nic ztraceno! DO den po ET jsem měla Hcg 8 a 12den najednou 52 a pak už to letělo!!!!Hlavu vzhůru!
Jinak dneska jsem byla u dr. Hromadové na UZV, vypadá to slušně, kolem 35 folíků v rozmezí 19-8mm. Tak aspoń s těch velkých by něco mohlo být. Zítra píchám posl. Gonal 262,5j a večer Ovitrelle a ve čtvrtek na OPU. Ačkoliv máme dobrý SPG a chtěli jsme ICSi, tak jsem se nakonec rozhodla i pro PICSi, prý zvyšuje úspěšnost o 8% 😉

terka82
12. pro 2011

@antoa do jakého dne po ET? Asi ti to vypadlo. Já jsem dnes 12DPET, zakže myslím, že je vše ztracené. Jen si přeju, jestli to má jít do kopru, tak aby to šlo samo a nedrželo se to v takhle mizerných hodnotách zuby nehty. To by byla už 4. revize. Co já komu udělala... Jen kdybych neměla tak ukázkové testy. 😔
Na čtvrtek budu držet palce, ať najdou co nejvíce zdravých vajuch. 🙂

antoa
12. pro 2011

@terka82 10 den 🙂))))

antoa
12. pro 2011

@terka82 a to máš 5,7 NEBO 57?

terka82
12. pro 2011

@antoa bohužel 5,7. 57 by bylo mizerných, ale ne tak jako tohle.

terka82
12. pro 2011

@marci moc gratuluju, to je super, že se všem deseti krásně daří. Zítra přeju paní embryoložce šťastnou ruku. 🙂

marci
12. pro 2011

@terka82 Ježiši Teri, to snad není možný, přece nemůžeš mít takovou smůlu!!!! Je mi z toho úplně úzko, když to čtu. Moc na tebe myslím.

antoa
12. pro 2011

@terka82 jen nerozumím těm krásným //. Myslíš, že to bylo ještě po Ovitrellu?

terka82
12. pro 2011

@antoa tak to jsme dvě. Myslím, že Ovitrelle falešně pozitivní testy nezpůsobuje. To dělá jen pregnyl,ne? Navíc by ta čárka postupně slábla, jak by to z těla vyprchávalo. Já to měla naopak.

@marci asi můžu. Prostě nám asi není přáno. ☹

marci
12. pro 2011

@terka82 já myslím, že ovitrelle může způsobit falešnou pozitivitu stejně jako pregnyl - myslím, že v tomhle je to u obou stejný.

terka82
12. pro 2011

@marci možná to tak je, ale určitě by po něm čárka nesílila. ☹

terka82
12. pro 2011

Holky, tohle je mamatest z odpolední moči, ještě před koncem 3minutového limitu. Je možné, že tohle odpovídá HCG 5,7 jednotek? Může to být mimoděložní, cysta, ovitrelle? Copak jsem blázen? Já už fakt nevim.
Manžel mi koupil ten digitální, takže ten udělam ráno a ve středu holt znova krev.

marci
12. pro 2011

@terka82 co chyba laboratoře? Jinak mi to taky přijde divný....

terka82
12. pro 2011

@marci holky z jiné diskuze mi to píšou celý den, že to neni možný, při těch mých testech. Jsem zvědavá, co mi ukáže zítra ten digitální. 😒

bardotka1
12. pro 2011

Ahoj holky,
tak jsem dnes po odběru 😎 . Výsledek nic moc a ani mě to vlastně moc nepřekvapilo. Odebrali 7 vajec - 2 jsou prý krásná velká, 2 menší a prý snad dorostou, zbytek nic. Vzhledem k PGD, kdy bude další vyřazování embrií to moc optimisticky nevidím 😎 Nicméně nezoufejme - uvidíme 🙂 . Jinak jsem byla na pokoji se 2 holčinama - Jičín, Hodonín, tak jsem je sem lanařila ať dají vědět. Mě je po zákroku tak nějak "píchavo" - furt se mi cosi v podbříšku děje a píchá, tak polehávám - zítra snad bude zase líp 🙂 tak vzhůru ke svým snům a přáním, hezký večer irena

marci
12. pro 2011

@terka82 Teri, nic není nemožné, já takovou negativní zkušenost, kdy mi laboratoř zřejmě zaměnila odběry a oznámili mi podezření na prekancerozu děložního čípku, mám..... Moc držím palce ať se to vysvětlí.
@bardotka1 Irčo, moc držím palce, ať se jich oplodní co nejvíc 😉

terka82
12. pro 2011

@bardotka1 držim pěsti, ať se vajíčkům krásně daří a ať to na PGD stačí 🙂 a najdou alespoň jednoho zdravého broučka. 🙂

@marci moc bych si přála, aby to byl jen omyl. Přece mě ty moje testy nematou.. 😒

antoa
12. pro 2011

@terka82 je to fakt divné. 5,7 se na testu určo neobjeví...já tam měla // až nad 100 hcg. Když jsem měla HCG 8 tak test byl sněhobílý. Dokonce byl bílý i u 57 hcg.
Takže Terko, neházej flintu do žita! A jak píšeš o tom mimoděložním - hcg je pořád stejné a´t je kde je,takže ta úvaha o mimoděložním je asi blbost 🙂
@bardotka1 držím pěsti!!!!

terka82
12. pro 2011

@antoa děkuju za podporu. Je mi to hrozně divné, že testy sílí a HCG je tak mizerné. Snad se někdo sekl. A s tim mimoděložním. Je fakt, že mě občas píchá na pravé straně, jenže to není žádná hrozná bolest, ale jen píchání, které může být i po stimulce. Na druhé straně už vejcovod nemám. Chjo, to jsou nervy.

antoa
12. pro 2011

@terka82 mě to taky takto píchalo a pořád jsem měla utkvělou představu, že je to mimoděložní 🙂 a nebylo 😉

antoa
12. pro 2011

@terka82 a ještě mě napadá, slyšela jsi to číslo dobře v té labině?

vera_vila
12. pro 2011

@terka82 To je fakt hodně divný... Když // ukazuje i test z odpolední moči, tak je to divný, hodně divný, že by tam bylo tak málo...5,7 snad ten test ani nemůže zaregistrovat... Neboj, to bude v pořádku, to se určitě sekli...

terka82
12. pro 2011

@antoa mě tam na pohmat bolelo už minulý týden, ale to všechno může být ještě po stimulce. Pro jistotu poprosím Dr. ve středu, jestli by mi neudělala UTZ.
Nemluvila jsem s laborkou, ale s doktorkou a určitě říkala tohle číslíčko. 😒

@vera_vila děkuju za podporu. Je to na bednu.

aidule
12. pro 2011

@terka82 Beruško, to je mi na jednu stranu neskutečně líto, ale na druhou stranu se mi to zdá opravdu dost divné, nepravděpodobné!!! Každopádně do středy vydrž s nervama, snad se ta dyskrepance mezi hodnotami vysvětlí ve prospěch tvůj a tvého mimíska 😨 😉 !

aidule
12. pro 2011

@antoa No jo, když se někdo svěří do těch nejlepších rukou a péče, tak pak se nemůže nikd divit tak krásným výsledkům 😀 😀 🙂 😉 !!!!