Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lucie2010
20. pro 2011

@terka82 No tak to je krásný...to mě těší. To budou krásný Vánoce. 😉

marci
20. pro 2011

@terka82 Já se cítím tak nějak úplně normálně, bezpříznakově, takže nevím jestli to je dobré nebo špatné znamení.... Testovat bych měla po vánočních svátcích, nevím jestli najdu odvahu udělat test dřív.

terka82
20. pro 2011

@lucie2010 jako u vás. 🙂

@marci držim palce, ať po svátcích najdeš krásné dvoučárkové povánoční překvápko. 😉

antoa
20. pro 2011

Ahojky, hlásím 1expandovanou a 1 hatchující blastocystu v bříšku a 4 blastocysty v mražáku 😎

terka82
20. pro 2011

@antoa paráda, za 14 dní určitě budeš hlásit //. 🙂 A zbytek bude na sourozence. 😉

antoa
20. pro 2011

@terka82 kéž by!!!!

terka82
20. pro 2011

@antoa určitě, držim pěsti. 🙂

aidule
20. pro 2011

@terka82 Já ze srdíčka gratuluji! To je tak nádherné. vidět další šťastný příběh 🙂 😉 !!! Jen se opatruj i malého bobíška, ať tenhle vánoční příběh o zrození má i své šťastné pokračování ve všedních dnech nového roku 🙂 !!!

aidule
20. pro 2011

@antoa No pajáda, pajáda 😀 😀 ...tak ať se mimísci přes Vánoce krásně zavrtají a drží se Tě, seč to půjde 🙂 !

terka82
22. pro 2011

Ahoj holky. Byla jsem na hematolce a paní doktorka mě pro jistotu kvůli OHSS poslala na konzultaci na gyndu - prý kdyby se to náhodou zhoršilo, tak aby měli nějaké údaje k porovnání. Pan doktor zkouknul vaječníky. Prý jsou sice trojnásobné, ale po IVF běžný stav. Troška volné tekutiny tam je, ale mam píchat injekce a prý by se to mělo zlepšovat. Pak mrknul na miminko. Začal hledat srdíčko, tak jsem mu řekla, že paní doktorka už ho v úterý viděla - měla jsem hroznej strach, že ho neuvidí. Viděl, pak se mu něco nezdálo a šoupnul mi pod prdel polštář. Pak už to bylo vidět krásně. Mam v pupíku dvojčátka a pravděpodobně obě mají srdíčko, ale jsou ještě moc maličtí, takže stoprocentní to bude na další kontrole, co mám příští týden. Ale určitě jsou tam dva. 😵 😵 😵

valkat
22. pro 2011

@terka82 jééé tak gratuluju k dalším dvojčátkům..... 😉 😉

antoa
22. pro 2011

@terka82 potichoučku gratuluji!!!! Dáváš naději i nám ostatním 🙂))))

terka82
22. pro 2011

@valkat děkuju. snad to oba zvládnou. Je mi jinak, než v předchozích těhotenstvích, tak snad to i jinak dopadne. 🙂
A co ty? Jak se cítíš? Už to máš za pár. Jak to vůbec u vás plánují? Sekcí nebo zkusíte přirozený porod?

terka82
22. pro 2011

@antoa jsem ráda, že jsem zatím poslem dobrých zpráv. 🙂
Jak ti je?

valkat
22. pro 2011

@terka82 neboj bude to všechno v pořádku...jj mě už se to fakt krátí a taky už to na sobě pozoruju,to břicho už je fakt těžké,malí mají každý 2kg,takže se už docela pronesou......no už nám to bude skoro 100% císař,protože holčička je napříč a už se asi ani neotočí a já chci aby to bylo císařem,normálně rodit dvojky,no nevím a taky bych o ně měla asi strach.....za 14 dní jdu na monitor a už mě dr. posílá do porodky,tak doufám,že do půlky ledna ještě vydržíme.ale popravdě,teď už je to fakt náročné.... 😉

antoa
22. pro 2011

@terka82 pořád bojuji s rýmou, děsně mě bolí hlava a břicho od těch velkých vaječníků, ale jinak je mi fajn 😀

antoa
22. pro 2011

@valkat držím pěsti, to dáš!!!! 😉

terka82
22. pro 2011

@valkat jj, sousedi mají dvojčátka přirozeně a vím, že ke konci těhotenství už se sousedka sotva valila... No ale ono to tahání jen tak nepřestane. Teď jsme se potkaly na schodech asi v pondělí. Na každé ruce jednoho šputna/1.5 roku/ - prý má každý 11 kg. Když s nimi takhle párkrát seběhne a vyběhne schody, tak to má místo posilovny. 😅
U těch dvojek je asi většinou císař automatický, ale vím, že někteří doktoři se přesto snaží tlačit do přirozeného... Taky bych měla strach.
Určitě to ještě vydržíte a na sekci půjdeš krásně ve 38tt. I když si do té doby ještě mákneš. 🙂

terka82
22. pro 2011

@antoa tak jen odpočívej a vyháněj bacily. 🙂 o vaječnících mi povídej. Dnes jsem chtěla ráno rychle vylézt z postele a něco se mi tam skříplo, bolelo to jako sviňa.

antoa
22. pro 2011

@terka82 jo to znám 😀 😉

terka82
22. pro 2011

@antoa ale stejně to všechno stojí za ten nádhernej výsledek. 🙂

versuska
22. pro 2011

@terka82 to je krasna zprava a jeste hezci darecek pod stromecek, gratuluju 🙂

terka82
22. pro 2011

@versuska děkuju. 😵

bardotka1
22. pro 2011

Ahoj holky, vlastně jsem se přišla rozloučit a popřát vám krásné vánoce a ať se zdárně bez problémů probojujete k těm svým vytouženým ratolestem !! 🙂
Mě to bohužel nevyšlo - doktor mluvil o 4 ks, ale doktorka z laborky se velice divila, že oplodněny byly jen 2 vajíčka a ty bohužel přes PGD neprošly. Trochu zvláštní, když geneticky jsme oba vyšetření a jsem oba v pořádku...-) Zajímala by mě na to téma asi pár slov, ale nechci se v tom dál pitvat - brala jsem to jako mou poslední šanci a jak vidno, není nám přáno.....Snad se s tím vnitřně vypořádám jako s uzavřenou záležitostí, bohužel....
Já vím, budete asi namítat -) - ale vzhledem ke svému věku ze 2 vajec po stimulaci asi 20 neudělám 🙂 a po PGD, jak vidno, byť jsme geneticky v pořádku, také projde minimum a vyhazovat jen tak další hromadu peněz mi přijde, v mém případě, nesmysluplné....

Co mě asi mrzí je, že z laborky mi zavolali, že to hold nevyšlo a že mám brát 10 dnů utrogestan a bylo - 10 s telefonát.... Žádné vysvětlení nic, žádné "vyúčtování" - schňapli 45 tis. a je to "berte utrogestan🙂

Takže se mějte moc, moc hezky a v novém roce plno narozených miminek!! -) irena

versuska
22. pro 2011

Holky tak s tema vajecnika po OPU to mame asi vsechny stejny. ja se kazdy vecer taky pekne svijim v bolestech, ale pi dr. Hromadova rikala, ze je to normalni, tak uz si preju, aby to bylo pryc.

Jinak dnes jsem mela ET dvou blastocysticek. Ty jedine se nam vyvinuly, tak dalece , ze mohly byt implantovane. Nezbylo nam ani jedno embryjko do mrazacku, tak jen doufam, ze se aspon jedna uchyti a budeme se moc radovat z //.

versuska
22. pro 2011

@bardotka1 to je mi moc lito, ze Vam to nevyslo. Drzim palce a spoustu sily pri dalsim pokusu.

versuska
22. pro 2011

@antoa tak to mate krasne. Snad se prdosci zavrtaji a budete mit k Novemu roku krasne prekvapeni 😀

terka82
22. pro 2011

@bardotka1 hrozně moc mě to mrzí... Ta úmrtnost při PGD je vážně hrozná. Vždyť u nás ze 14 našli jen 2 zdravé. Je mi to tak strašně líto, nevím co říct... Snaž se to hodit za hlavu, užij si Vánoce a pak uvidíte. Třeba to ještě zkusíte. Moc bych ti to miminko přála. A nechceš tam zkusit zavolat a promluvit si s někým z dokorů?
Drž se.

@versuska držím pěsti, ať jsi dalším poslem dobrých zpráv.

aidule
22. pro 2011

@terka82 No to je krásný dvojitý dáreček 🙂 ! Tak jen ať se tam u tebe v bříšku líbí oběma a nedělají sobě navzájem ani tobě žádnou neplechu 😀 🙂 . Mám z tebe radost 🙂 !

aidule
22. pro 2011

@valkat Po delší době zdravím, přeji krásné a klidné svátky vánoční i novoroční a hlavně pevné nervy do velkého finále 🙂 😉 !!!