• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

21. července 2017 
@luciasek1982 jé tak to moc držím palce ať to nedostaneš :wink: :slight_smile:
16. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soniela
@cechulda
@dendinka
@aidule Ahojky holky..... dnes první lehounké náznaky špinění :unamused: Tak to jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne!!!!!
16. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Ahoj děkuji moc začínám se bát, aby vše dobře dopadlo. Vánočním novorozeným dárkem určitě uděláme radost všem, protože je to vytoužené miminko, ještě, jak píšeš mají v Repromedě šikovné ručičky.
HOLKY všem na pondělím držím šíleně moc pěsti DRŽTE SE
16. lis 2012 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Luci drž se!!! Určitě se embryjka tak zakusují!!! Neztrácej naději!!!! Moc na tebe myslím a držím pěsti!

@terez80 Díky za držení pěstí! A neboj, vše určitě dobře dopadne s tím vaším vánočním dárečkem :slight_smile:
16. lis 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Taky moc držím pěstičky štěstí :slight_smile: Že špiníš ještě nic neznamená, já dokonce ve čtvrtek krvácela a v pondělí jsem znova špinila a jinak nic, budu na Tebe myslet aby se mimi udržela :slight_smile:
16. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terez80 taky díky a neboj určitě bude vše v pořádku :wink: :slight_smile:
16. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982
@cechulda
@soniela
Berušky moje maminkovské!!! Jak já vám všem držím vše, co se dá, a to nejen na pondělí :wink: :slight_smile: !!! Ale věřím, že to všem v to úžasné pondělí dopadne co nejlépe a přibude tu rázem několik nových těhulinek :slight_smile: . Takže všem přeji pokud možno klidnou neděli a v pondělí se těším na záplavu těch nejsladších zpráviček :wink: :slight_smile: !!!
17. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
@cechulda
@terez80 Dnes termín menstruace a od dopoledne plně silně krvácím! Asi nemá význam si dále zavádět Utrogestan co???
18. lis 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Určo nevysazovat do té doby, něž budeš mít výsledky krve!!! Nevzdávejte, ikdyž chápu, že to není lehké :wink: :wink: !!!
18. lis 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Už jsem psala paní doktorce Hromadové. Utrogestan mám vysadit. Prednison, Anopyrin a Femibion mám užívat dál. Až trochu ustoupí silné krvácení, tak si mám udělat test a kontaktovat ji ohledně dalšího postupu!
Tak uvidíme jakou další strategii na mě použijou :slight_smile:
19. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 O.K.,pokud už to máš od dr., tak udělej, jak ti řekla. Nechci tě nějak na plano utěšovat....ale krvácení ještě nemusí znamenat , že se to nepovedlo. Já jsem u starší dcerky (přiroz.otěhotnění) měla ještě cyklus, ikdyž už jsem byla těhu :wink: . Drž se! :slight_smile:
19. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Děkuji ti moc za podporu!!!!!!!!!!!!! Jsi hodná...... uvidíme jak to nakonec dopadne!!!!
19. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Jasně, jak říkala Simona Stašová v Románu pro ženy...uvidíme, uvidíme, uvidíme :grinning: :grinning: :wink: !!!
19. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule :grinning: Miluju ten film :grinning: Díky moc :wink:
19. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak hlásím, že naše miminko se uhnízdilo pěkně v mojí děloze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máme zatím pěkný žloutkový váček.Tak zatím super, 5.12. máme kontrolu na srdeční akci, tak snad to dobře dopadne :slight_smile: Spadl mi velký šutr ze srdce :wink: Tenhle uplynulý týden byl hroznej nervák :slight_smile:
19. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasek1982 Ahoj myslím na Tebe, věřím, že to u Vás dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile: Drž se, vím že to musí být hrozný sres, ale naděje umírá poslední :slight_smile:
19. lis 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soniela Ahoj tak jak Ty, jak jsi dnes dopadla???? Doufám,že Ti jich vzali co nejvíc :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela Ahojky :wink: Tak kolik???? Povídej a přeháněj...... jsem zvědavá!!! Snad jich bylo co jak nejvíce a hlavně výstavní kousky :wink:
19. lis 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cechulda Gratuluji k miminku!!!! :slight_smile:
@luciasek1982 Drž se!!! Musí to přece už konečně dopadnout dobře!

Tak u mě teda žádná sláva. Vzali mi 7 vajíček, z toho vhodných k oplodnění zůstaly 4. Tak se modlím, aby se mi oplodnily aspoň všechny, když už jich bylo tak málo. No uvidíme, zítra budu chytřejší a určitě dám vědět, jak to vypadá.
19. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela Moc, moc, moc držím palečky a zítra dej určitě vědet!!!! V kolik si máš volat?
19. lis 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cechulda no to je super, tak ať se tam pěkně na tom nejlepším místečku drží až do 40.tt :wink: :wink: :wink:
19. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Volat mám v 10:00. Tak snad mi bojovníčci vydrží.
19. lis 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 A samozřejmě moc děkuji za podporu a držení palečků :slight_smile:
19. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela Nemáš vůbec zač, zítra budu očekávat super zprávičku o krásných čtyřech embryjkách :wink: Bojovníčci, kteří si probojují cestu ke svým šťastným rodičům :wink:
19. lis 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soniela přeju a držím pěsti, aby bojovníčci bojovali a bylo i na zamražení :wink:
19. lis 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Moc krásně napsané!!!! Kéž by to tak opravdu bylo.
@dendinka Děkuji moc! Jste holky moc hodné!
19. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela Ale to víš, že to tak bude :wink:
19. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc jsem na vás všechny mc myslela
@luciasek1982 je mi to líto, že jsi začala krvácet, ale neboj vydrž, miminka se určitě dočkáš. Vím, že je to těžké.
@soniela Jak se cítíš po odběru, pro mě byl hrozný první večer, ale snad jsi v pohodě. Stačí jedno krásné embryjko, držím pěsti
@cechulda Tak gratulace to je moc dobře, tak ať vše probíhá dobře
19. lis 2012 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela Ahoj tak třeba zrovna vzali ty super co nejlépe zabojují :slight_smile: Držím moc pěstičky ať se všechny oplodní a vše dobře dopadne:slight_smile: :slight_smile: A jdete do toho PGD co je na to ta vánoční akce???
19. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniela @terez80 @dendinka @luciasek1982 moc moc děkuji za podporu, s gratulacemi opatrně až do 5.12. pan doktor říkal, že zatím ať s tou informací zacházíme velmi opatrně, že se ještě může cokoliv přihodit, věřím, že snad ne, ale člověk nikdy neví, nechci to naše křehké štěstíčko zakřiknout :wink: :slight_smile:
19. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek