Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

luciasek1982
19. lis 2012

@cechulda Neboj se, určitě to bude vše v naprostém pořádku a tobě pod srdíčkem bude růst vaše největší štěstí!!!! Móc držím palečky 😉

dendinka
19. lis 2012

@cechulda jj stát se může kdykoliv cokoliv, ale tenhle zázrak musí dopadnout dobře, když přišel tak zničeho nic, gratulujeme jen potichounku, to ani nikdo neslyšel 😀

soniela
20. lis 2012

@terez80 Děkuji. Po odběru jsem se cítila hrozně celý den, a ještě teď mě trochu bolí břicho. Včera jsem si vzala i dva prášky proti bolesti a celá jsem byla jak praštěná.
@cechulda Děkuji moc. Už jsem nervózní jak sáňky v létě. Za hodinku si mám volat, jak to vypadá, tak snad to dopadne dobře.

soniela
20. lis 2012

Tak nám zbyly dva bojovníčci.

luciasek1982
20. lis 2012

@cechulda
@terez80
@soniela
@dendinka
@aidule Ahojky holky...... jsem na dně!!!! Prckové to vzdali a ani jeden se nám neudržel, a aby toho nebylo málo, tak nemáme ani jedno jediné embryjko na KET. Z těch zbylých čtyřech, nebylo ani jedno jediné vhodné k zamražení!!!!! V pondělí jedu do Brna na konzultační schůzku co a jak dále!!! Máme už jen jedn jediný pokus hrazený pojišťovnou..... co bude dále.... to netuším!!!! ☹ Začínám mít pocit, že se nám naše štěstí začíná nezadržitelně oddalovat!!!! ☹

cechulda
20. lis 2012

@luciasek1982 To mě moc mrzí, ale určitě se nevzdávej, vím že Ti teď musí být hrozně, ale určitě se vytouženého miminka dočkáte 🙂 Doktoři všude píšou, že čím víc pokusů, tím větší šance na úspěšné oplození je, protože tělo je dobře nastimulované a připravené, neboj určitě Vám to vyjde, budu na Tebe moc myslet!! A určitě zkoušejte i přirozeně, teď když máš v sobě dost hormonů, třeba to vyjde, podívej na nás, byli jsme pro ně beznadějný případ na přirozenou cestu a hele 😉 Držím moc palečky, abyste se z toho nezdaru brzo oklepali a brzy zase vzhůru do boje 🙂 Bude určitě úspěšný 🙂 🙂 🙂

cechulda
20. lis 2012

@soniela Určitě to dokážou 🙂 🙂 🙂

luciasek1982
20. lis 2012

@soniela A budou vítězní, uvidíš 😉

soniela
20. lis 2012

@luciasek1982 Hrozně moc mě mrzí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Ale určitě to nevzdávejte!!! Miminko si k vám určitě cestu najde. Strašně moc ti to přeju!!!

dendinka
20. lis 2012

@luciasek1982 tak třeba ten poslední bude ten šťastný, nevzdávej to, držím vám mooooc palce
@soniela tak snad to budou ti dva správní bojovníčci, který vydrží a pořádně se chytí, kdy jdeš na ET

aidule
20. lis 2012

@cechulda No vidíš, bobíšek je mini, ale už pochopil, kde mu bude nejlépe-nyní 9 měsíců v bříšku a pak velkou část u maminky a s maminkou 😀 😀 😀 . Opravdu velká převelká gratulace s nejvyšším stupněm opatrnosti!!!! Nahlas a pořádně od plic budu gratulovat až po 5.12. Vypadá to, že u tebe bude Mikulášská nadílka už dopolko v Repromedě, zatímco všichni ostatní si musí počkat až do večerních hodin 😀 😀 🙂! No jo, to si tak někdo umí zařídit!!! 😀 🙂

aidule
20. lis 2012

@soniela Hlavně ne tak zklamaně, to budou ti nejsilnější, uvidíš!!! Nejzrádnější bývají velká očekávání, tak se raduj ze dvou bojovníčků a uvidíš, že opodstatněně 😉 🙂 🙂 🙂 !!!

aidule
20. lis 2012

@luciasek1982 Beruško zdravuško, jak já tvým pocitům rozumím, prožívala jsem to samé, ale....dělej, jak píší holky, zkoušejte to nyní sami, jsi napraná hormonama, tak proč by to nemělo klapnout....nám to takhle nakonec i vyšlo, a to už jsem byla smířená s tím, že budeme mít doma jedináčka...a vyšlo to!!! Tak utřít slzičky a šup, šup... 😀 😀 🙂 😉

luciasek1982
20. lis 2012

@aidule Jsi zlatá!!!!! Šlo by to snáž, kdybych měla mužíka stále doma, ale s tou jeho práci je to snažení těžké! Teda spíš trefit se do ovulace zrovna když je doma! Pracuje mimo a domů jezdí jen na víkendy :-/ Takže když mi ovulace vyjde mimo víkend, tak je to vlastně pasé!!!
Už jsem se trochu uklidnila, ale i tak mi stále lítá hlavou tisíce myšlenek!!!

aidule
20. lis 2012

@luciasek1982 To znám...a ještě chvilku tě ty myšlenky trápit budou, ale přejde to, uvidíš! Drž se a pokud možno dobrou noc 😉 🙂 !

luciasek1982
20. lis 2012

@aidule Děkuji, tobě také dobrou noc 😉

dendinka
20. lis 2012

@luciasek1982 to nevadí i tak zkoušejte, spermie i pár dní vydrží a může se zadařit i když je ovulka v týdnu 😉

soniela
21. lis 2012

@aidule Jsem ráda i za ty naše dva bojovníčky 🙂 Jen mi zase nezbylo nic na zamražení. A to teď taky řešíme. Jestli zavést jen jedno a jedno nechat zamrazit, nebo tam zrovna nechat zavést obě. Co myslíte?
@dendinka Na ET mám jít v sobotu. Ale ještě v pátek si mám volat jak to vypadá a v kolik hodin se mám dostavit 🙂 Tak snad vše půjde hladce a bojovníčkům se u mě bude líbit 😉

aidule
21. lis 2012

@soniela Mě taky nezbylo nic na zamražení, asi to tak má být 😉 Co se týká počtu, kolik zavést, to je otázka. Pokud by se chytly obě, zvládnete a chcete dvojky? Pkud zavedeš jen 1, máš ještě šanci na další pokus...Pokud zavedeš rovnou 2, je zase větší šance na úspěch...je to individuální, co platí u jedné, nemusí platit u druhé....zkus mrknout zde na konikovi na téma (zadej si jej do vyhledávače)-"nechaly jste si u IVF zavést 1 nebo 2 embrya?"....uvidíš, snad ti to k nějakému rozhodnutí pomůže 😉 🙂 . Každopádně na sobotu držím pěsti!!! 🙂 😉

soniela
21. lis 2012

@aidule A kdy musíme říct kolik jich chceme? Až těsně před transferem? Ale asi půjdeme do obou embryjek. Ať jim není smutno 🙂
A teď z jiného soudku 🙂 Od odběru vajíček mě pořád pobolívá břicho, ale už to není tak hrozné, ale co hrozné je, jsou prsa. Taky vás někoho tak strašně bolely?
A jak to je teď v "mezičase" se sexem? Můžeme bez "omezení"? 😅

aidule
21. lis 2012

@soniela Myslím, že definit.rozhodnutí stačí při přijetí k zavedení....sexík by, myslím, neměl vadit, pokud to nevadí tvému bolavému bříšku a prsům ☹ 😒 .

dendinka
21. lis 2012

@soniela pokud se nebojíte dvojčat, jak píšou holky, tak bych šla do obou, často totiž pak při rozmražení ty embria ani nepřežijí, takhle si alespoň teď zvýšíte šanci

luciasek1982
22. lis 2012

@soniela Ahojky...... taky jsem si nechala zavést obě embryjka a riskla to!!!!! Teď v pondělí jedeme do Brna na konzultaci a nabrat informace co a jak ohledně našeho posledního IVF cyklu hrazeného pojišťovnou!!!!! Taky jsem uvažovala jestli jsem si neměla nechat transférovat jen jedno embryjko a druhé nechat zamrazit na KET,ale s přítelem jsme shodli na dvou!!!! Jednak nikdy nemáš zaručeno, že to embryjko by rozmražení přežilo, tak jsme mu chtěli dát jeho možnost k životu..... nepovedlo se, ale to už je druhá stránka věci!!!!
Moc a moc držím palečky, aby embryjka byla v pořádku..... nám nakonec z 6 embryjek zbyly jen ty dvě!!!! Tak tfuj, tfuj pro štěstí 😉
Jinak pokud jde o břicho, tak to pobolívalo docela delší dobu a psa jsem měla nalité a bolestivé až do menstruace!!!!!! Zřejmě následek stimulace!!!! takže bez obav..... je to normální 😉
Sexovat teď můžeš normálně, to až pak po transféru budete muset mít týden půst, a pak sexovat budete moci, ale jen s kondomem!!!!
A pokud jde o počet transférovaných embryí, tak to budeo chtít vědět před tím transférem. Řeknou ti kolik embryí je na transfér vhodných a kolik jich chceš zavést 😉

soniela
22. lis 2012

@luciasek1982 Moc děkuji za vyčerpávající odpověď 🙂 Právě z toho důvodu, že by embryjko nemuselo přežít rozmražení, jsme se rozhodli zavést taky obě a uvidíme co se bude dít.
A jdete teda zrovna do dalšího IVF? Tak strašně moc bych vám přála, aby se zadařilo!!!

luciasek1982
22. lis 2012

@soniela Nemáš vůbec zač!!! Gratuluji k rozhodnutí, určitě bude dobré 😉
Jinak uvidím co nám řekne paní doktorka v pondělí. Asi teď budu muset mít po stimulaci nějakou pauzu! Ale pak bychom se do toho pustili znovu.
Teď kupujeme byt a budeme ho rekonstruovat, tak snad nám to nespolkne všechny finance!!! Do konce ledna se chceme stěhovat..... no a pokud budou ještě penízky, tak půjdeme hned do toho!!! No a pokud ne, tak budeme muset našetřit, takže bych to pak viděla někdy na jaře..... uvidíme, jak to všechno dopadne 😉

aidule
22. lis 2012

@luciasek1982 Jestli můžu něco k tomu tvému příspěvku, beruško, tak pauzu nééééé ☹ !! Právě že teď by to chtělo jít do toho a taky to zkoušet, dokud je tělo hormonálně nastimulované, věř mi!!!! Sice rozumím tomu s tou koupí a rekonstrukcí bytu, ale třeba by to šlo i vše spolu, co? 🙂 Myslím na vás a v pondělí snad budou nadějeplné zprávičky!!! 😉 🙂 🙂 🙂

aidule
22. lis 2012

@soniela Řešili jsme to stejně, takže myslím, že jste se rozhodli správně....stejně to bude nakonec tak, jak je to v osudu 😉 ...ale v tom vašem to bude O.K., uvidíš 🙂 🙂 🙂 !!!

luciasek1982
22. lis 2012

@aidule Nemyslím pauzu ve snažení 😉 To se neboj, budem sexovat o 106 🙂 Já to myslela tak, že si myslím že asi nebudeme moci jít hned do dalšího IVF! Zdá se mi, že jsem tady někde v nějaké diskuzi četla, že mezi stimulacema musí být nějaké časové rozmezí!!! Jak říkám, uvidíme v pondělí co se dozvíme 😉

terez80
22. lis 2012

@luciasek1982 Ahoj, věřím, že je to strašně moc těžké, určitě jste se rozhodli dobře transferovat dvě, teď by ti to určitě vrtalo hlavou. Člověk se musí trochu otřepat a vydýchat vše, protože je to strašně náročná léčba nejvíce psychicka, ale i to tělo dostává pěkně zabrat. Někdo to má bohužel vydřený, ale neboj určitě repromeďátko přijde . Drž se posílám sílu.

terez80
22. lis 2012

@soniela Ahojky, taky mě po odběru bolelo břicho , ale prsa ne, ale vím, že říkali, že to může být z toho utrogestanu, tak se pěkně nachystej na embryjko držím pěsti