Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

luciasek1982
22. lis 2012

@terez80 Děkuji jsi zlato!!!! Taky doufám, že se dočkáme!!!! 😉 Jen doufám, že to čekání už nebude moc dlouhé 🙂

soniela
23. lis 2012

@luciasek1982 Určitě se pořád snažte! 😀 A uvidíš, třeba při rekonstrukci bytu přijdeš na jiné myšlenky a zadaří se ani nebudeš vědět jak 😉 Myslím si, že na další stimulaci není třeba žádný čas, jen teda čekat na další cyklus. Však uvidíš v pondělí. Budu na tebe myslet a držet pěsti v dalším snažilkování 🙂
@aidule Taky věřím v osud, tak snad to opravdu vyjde. Uvidíme za 2 nekonečné týdny 🙂
@terez80 Je to možné že to bude z toho Utrogestanu, protože mě ty prsa začaly bolet jakmile jsem ho začala brát. A teď se k tomu všemu přidaly ještě potíže s pletí. To je katastrofa. Ale tak to je myslím to nejmenší v cestě za miminkem 🙂 A moc děkuji za pěsti, budou potřeba.
Zítra v 8:00 nástup na embryotransfer 🙂 Jen mi neřekli jak jsou embryjka veliké, jen že prý rostou a víc se dozvím zítra. Ale hlavně že obě rostou!!! 🙂 🙂 🙂

aidule
23. lis 2012

@soniela O tom, že následující 2 týdny budou nekonečné, to si piš, o tom žádná!!! Ale všechny jsme se nakonec dočkaly jejich skončení, tak to dáš taky. Navíc máš teď spíš výhodu, že je před Vánocema, tak se můžeš rozptylovat a krátit si čas těma všema záležitostma spojenýma s Vánocema-úklid,výzdoba,cukroví,dárečky+jejich balení.....no je toho dost. Nevím,zda budeš doma na neschopence nebo v práci, ale budeš-li doma,proč toho nevyužít 😉 🙂 ?! Zítra ráno na tebe a tvé 2 repromeďácké kulíšky budu moc myslet, jak se budeš cítit,tak se ozvi. Pa a držte se (nejlépe celých 9 měsíců) 😀 😀 😀 😉 🙂 !!!

soniela
23. lis 2012

@aidule Budu si pěkně užívat doma, žádná práce 🙂 Dárečky už jsem si raději dopředu všechny nakoupila, tak už se těším až je budu balit. Je fakt, že si těma Vánocema budu pěkně ten čas krátit. Aspoň že tak 🙂 Taky mám nachystaných několik knížek a pár filmů co bych chtěla vidět. Tak snad to bude ubíhat v rámci možností rychleji.
Je to pěkné, že zítra, v den transferu, je 24.11. tedy přesně měsíc do Vánoc a testovat bych chtěla na Mikuláše 🙂 Tak doufám, že ty svátky letos budou stát za to 😀

aidule
23. lis 2012

@soniela No zázraky k Vánocům patří, o tom nelze diskutovat....takže ty to máš připraveno úplně úžasně a není snad ani možné, aby s těmito daty i k vám domů letos ten vánoční zázrak nepřišel 😉 !!! Takže....................... 😕 😕 😔 😉

luciasek1982
24. lis 2012

@soniela Ahój!!!! 😉 Tak có??!!! 🙂 Jak si užívají kulíšci v tvém bříšku 😉 Pěkně si je tam hýčkej 😉 Až budeš mít náladu, tak se ozvi, jak se ti daří 😉

soniela
24. lis 2012

@aidule
@luciasek1982 Ahojky!!! Tak zasáhl osud a v bříšku mám jednoho bojovníčka ve stadiu ranné blastocysty. Druhý se sice vyvíjel, ale pomalu se mu rozpouštěly buňky, tak nebyl vhodný ani k transferu ani k zamražení.
Ale snad se mě ten můj bojovníček bude držet stejně silně jako při transferu. Vůbec se nechtěl pustit té jehly (nebo čím to tam dávají), tak mi ho tám dávali na 2x, protože se držel a nepustil a zůstal tam schovaný 🙂
To by jste měli ale vidět mého přítele, ten to tak prožívá... 😀 Pořád mě kontroluje, vykládá mi co můžu, co nesmím. No prostě takového ho vůbec neznám 😀

dendinka
24. lis 2012

@soniela tak snad to tak opravdu mělo být a bude to ten nej bojovníček, který u tebe vydrží celých 9 měsíců, držím mooooc moooc pěsti

aidule
24. lis 2012

@soniela Milé péče od partnera si určitě užívej...je to právem a určo to nebude pořád 😀 😀 🙂 ! Vyhrál ten nejlepší a nejsilnější, tak jen doufejme, že si poradí se vším, co jej čeká, a to nejen v příštích 9 měsících 😉 🙂 ! Držím pěsti a přeji spoustu štěstí!!! 🙂

terez80
25. lis 2012

@luciasek1982 Ahoj to víš, že se dočkáte 🙂 budu na tebe moc myslet
@soniela tak bojovníčkovi držíme pěsti , ať se mu tam líbí a nepustí se.
Holky mějte se nevím, kdy se stihnu ozvat

soniela
26. lis 2012

@terez80 Děkuji moc! A moc ti držím pěsti k porodu!!! Ať jde vše hladce a rychle. A hlavně buďte zdraví!!! 🙂
@luciasek1982 Ahoj! Tak jak to vypadá? Dej pak vědět jak jste dopadli a co bude dál. Moc na tebe myslím!

aidule
26. lis 2012

@terez80 Nazdar skoromamčo! Tak už jsi v cílové rovince,co 😉 ? Už máš i poslíčky nebo ještě ticho po pěšině 😀 ? A kdy máš vůbec termín, stíháš Vánoce doma? Hlavně přeji porod bez komlikací tobě i andílkovi a jak budeš mít pak náladu a čas, tak písni, popř.přidej fotečku 😉 🙂 . Tak se drž!!!

luciasek1982
26. lis 2012

@soniela
@aidule
@terez80
@dendinka Ahojky 😉 Tak jsem doma z Brna 🙂 Do dalšího IVF bychom mohli takřka hned v dalším cyklu, ale vzhleden k tomu, že budou Vánoce, tak to nebudeme riskovat, užijeme si svátky a necháme to na příští rok 😉 Jinak paní doktorka říkala, že by u mě udělala změnu v tom, že bych měla dlouhý protokol, takže pak až to bude aktuální, tak abych přijela nejpozději do 20DC. No a že vzhledem k přítelově tragickému spermiogramu zřejmě embryjka nebyly dobře geneticky vybavená, a proto se neudchytili. Že v jeho případě to prý bude asi trochu problém, protože má vysokou patologii spermií!!! Takže se prý dá předpokládat, že ten genetický potenciál bude všelijaký! Takže nám prý nezbude nic jiného než to zkoušet a zkoušet, než nenatrefíme na zdatné a geneticky kvalitní embryjko!!!
Jinak pokud jde o přirozené otěhotnění, tak mi bylo řečeno, že zázraky se dějí, ale že v našem případě by to byl opravdu echt zázrak, že to procento pravděpodobnosti je takřka nulové!!!
A teď trochu z jiného soudku! Byteček bude zrekonstruovaný až tak v dubnu/květnu, takže se budeme muset na nějakou dobu přestěhovat k rodičům. V bytě ve kterém teď bydlíme máme už danou výpověď a byt musíme do konce ledna předat! Takže to bude ještě veselé 🙂
@soniela A co ty??? 😉 Jak se ti vede a jak se cítíš? 😉 Už se prcek zakous? 😀

soniela
26. lis 2012

@luciasek1982 Uvidíš že příští rok pro vás bude ten šťastný!!! Věřím tomu!
Jinak se mi vede tak všelijak. Jestli se prcek zakous, jak píšeš, to nevím. Dr mi říkal, že dnes a zítra by se měl začít hnízdit. Tak doufám, že se teda hnízdí 🙂 Cítím se pořád stejně. Jen mě pořád pobolívá podbřišek, ale to už do OPU.

luciasek1982
26. lis 2012

@soniela Tak se drž a věř 😉 Moc, moc, moc držím palečky...... když to štěstí nezakoplo o nás, tak to znamená, že je určitě na cestě k vám 😉 Tak ho vyhlížej 🙂

aidule
26. lis 2012

@luciasek1982 No vidíš, proč by pro vás nemohl rok 2013 být zrovna tím šťastným!!! 13 neznamená jen smůlu 😉 😉 🙂 !!!

dendinka
26. lis 2012

@luciasek1982 určitě příští rok donese štěstí nám všem, snad ta 13 bude zlomová a bude pro všechny líp, poslední roky stály dost za prd sme se shodly s několika kámoškama. Když máte tak tragickej spermiogram, tak co zkusit něco pro partnera, nějaký vitamíny, nebo zainvestovat do přípravku profertil, na ten už sem slyšela hooodně chvály, že taky i páry, který měli takřka nulovou šanci na dítě, tak po tom se jim to povedlo přirozeně, není to teda nic levnýho, ale v cenových relacích IVF se to asi dost vyplatí, kůra na tři měsíce by měla vyjít asi tak na tři tisíce.

luciasek1982
26. lis 2012

@dendinka Děkuji ti jak za podporu, tak za radu!!!! Tři tisíce na tři měsíce opravdu není moc v rámci toho všeho kolem! Hned se jdu kouknout copak je to za zázrak 😉

dendinka
26. lis 2012

@luciasek1982 není zač, musíme si radit a podporovat se, hlavně aby to pomohlo 😉

luciasek1982
26. lis 2012

@dendinka Jo jo 😉 Už jsem si něco pročetla! Na 3 měsíce to vychází něco přes 3000,- A spokojenost je různá, někdo to považuje za omyl a vyhozené peníze, že to nepomohlo a je to předražené! Myslím si ale, že v životě člověk utratí spousty peněz za hlouposti, tak proč to prostě nezkusit 😉

dendinka
27. lis 2012

@luciasek1982 jj někdo chválí jiný nadává, ale třeba zrovna vám to taky pomůže, je jasný že to spermio nebude ani potom úplně super, ale třeba se aspoň trochu zlepší, aby mohlo vzniknout nějaký opravdu kvalitní embrijko a nebo nakoupit selen, zinek, E a nevím přesně co všechno zvlášť a dávat si každý ráno hrstičku, tak by to mělo vyjít prý levněji

soniela
29. lis 2012

Ahojte!!! Kdepak všechny jste? To je hrozný. Jsem teprve 5. den po ET. To už se nedá vydržet. Už bych nejraději testovala, i když vím, že teď by to nemělo asi smysl. Dnes budu už balit vánoční dárečky, půjdu na návštěvu k našim, zítra na návštěvu k sestře za jejíma maličkýma raubířema (4roky, 2roky), v sobotu má přítelova babička 90, tak přemýšlím jestli tam mám jít. Co myslíte? Aspoň na hodinku posedět. No a v neděli chci dělat vánoční výzdobičku 🙂
Pořád mám co dělat, ale i tak to vůbec neutíká a pořád myslím na to, jestli se v tom bříšku něco děje ☹

cechulda
29. lis 2012

@soniela Ahoj konečně jsem se dostala k PC, syn byl nemocný tak jsem s ním byla doma a doma se nám vysypal počítač, ale zítra už ho manžel doveze, dnes jsem první den v práci tak jsem se tady na chviličku připojila 😉 Moc jsem na Tebe myslela, aby Ti to dobře dopadlo, četla jsem, že Vám nakonec zůstal jeden bojovníček, tak Ti moc přeju aby to byla vítězná bitva 😉 🙂 🙂 Hlavně žádné nervičky a určitě se netestuj a vydrž 😉 Stejně by Ti to nic nenapovědělo, byly by to jen zbytky hormonů 😎 Určitě to dobře dopadne a u stromečku budete mít ten nejkrásnější dáreček, ikdyž ho asi nezabalíš 🙂 🙂 🙂 Já se taky snažím být v klidu tak snad to bude dobré i u nás, v úterý máme jít na srdíčko tak doufám, že to bude dobrý 😉 Zatím to ví jen nejužší rodina, jinak nikdo ikdyž mě pěkně svědí pusa 😉 ale nechci se unáhlit 🙂 Tak to dělám jako Ty, zabalila jsem dárečky, výzdobu už mám hotovou, se synem jsme mu nazdobili už malý stromeček co má v pokojíku jako dekoraci no zkrátka se snažím myšlenky upnout na příjemné věci, protože Vánoce miluju 🙂 Tak to docela jde 😵 Neboj určitě se mimískovi u Tebe bude líbit a v bříšku se pěkně zabydlí 🙂 🙂

cechulda
29. lis 2012

@aidule Ahoj odepisuji až dnes máme doma počítač mimo provoz, tak píšu z práce, díky za podporu 🙂 Akorát, že já už do Repromedy chodit nebudu, jsem normálně pod svým gynekologem, oni nás tam nechtějí 😀 😀 Chtěli jsme tam jet, co a jak, jestli máme něco stornovat, podepisovali jsme haldu nějakých dokumentů atd. a oni říkali, že to není potřeba, jen kdyby se nám něco pokazilo, že pak bysme se pravděpodobně viděli jinak spadáme znova pod mého gynekologa, protože jsme nestihli ani stimulovat a zadařilo se přirozeně, teď teda ale nevím co s těma lékama budu dělat 😕 Sestřička mi tam řekla ať si je necháme, protože to už nejde vrátit, že už se to počítá jako 1.pokus, sice přerušený ale už pro nás nemůže nic udělat, no a injekce mají expiraci až 2014, tak že je mám nechat v lednici a když je nebudu potřebovat tak ať je zkusím prodat 🤐 Tak uvidím, až to bude jisté, že mimi je v pořádku tak se o to začnu zajímat, nic o tom nevím 😕

soniela
29. lis 2012

@cechulda Jojo, mám v bříšku našeho jediného bojovníčka. Jsem jak na trní. Kolikrát mám takový dobrý pocit, že to určitě vyjde, a z toho mě přepadne úplná depka, že to určitě vzdal ☹ Snažím se na to nějak nemyslet, ale nedá se to. Teď jsem 4 dny poctivě odpočívala, polehávala a od včerejška už se začínám zapojovat do "normálního" procesu. Samozřejmě se šetřím, ale už to snad bude ubíhat rychleji, než do teď, když mám tolik plánů 🙂
Jé a v úterý jdete na srdíčko? Tak to na vás budu moc moc myslet, aby vše bylo v pořádku a užili jste si nádherné vánoce s vaším malým zázrakem v bříšku 🙂 Určitě to bude všechno tak jak má a třeba na vánoce budete moct tu šťastnou zprávičku říct zbytku rodině 😵 😵 😵

aidule
29. lis 2012

@cechulda Zdravím! Tak to je jasný, že už jsi mimo centrum, když jsi jim tak krááááásně vyklouzla 😀 😀 😀 . Léky si určo nechej, buď pro sebe nebo je pak můžeš prodat, holky to tady tak dělají 😉 . Moc Ti přeji, ať máš vše v pořádku a jste s mimi zdravoučcí a krásně rostete a kulatíte se 😉 ...není nic krásnějšího 🙂 . Budeme zde rády, když nám občas písněš, popř. přidáš fotečku. Měj se prima a krásný adventní čas Tobě i Tvým blízkým 🙂 😉 !!!

aidule
29. lis 2012

@soniela Joooo beruško, tohle čekání do testování, to je fakt síla!!!!!!!! 😀 😀 😀 Ale jdeš na to výborně, máš pěkně rozložené aktivitky, tak jen tak dál. Na oslavu určo běž a ne jen na hodinku, aspoň se zase příjemně posuneš blíž k testíkovému dni 😉 .
U nás je na programu dne, či týdne nějaký bacil, protože v tom lítáme všichni, děti, manžel i já! Je mi děsně, ale musím se z toho dostat nějak za pochodu, jinak to nejde. Příští víkend máme taky rodinnou oslavu-mamka slaví 60-tiny, tak snad už budeme fit a užijeme si to. O víkendu se taky chystám na adventní výzdobu a pak po úklidu-vánočním 😠 ☹ -dodělám ještě zbytek. Ty se opatruj i s malým broučínkem a užívej si sladké předtuchy... 😉 🙂

soniela
29. lis 2012

@aidule Tak se rychle uzdravte, ať si ten advent a tu oslavičku pořádně užijete!!! 😉
@dendinka S tebou to vůbec vypadá jak?????
@luciasek1982 Jak se vede? Co byteček? 🙂
@terez80 Co miminko? Ještě jste 2v1? 🙂

dendinka
29. lis 2012

@soniela se mnou zatím nijak, v pondělí si teprve půjdu pro veškerý výsledky a na konzultaci, co se mnou bude dál

terez80
29. lis 2012

@soniela Ahoj, moc na tebe myslím ať jsi pozitivní, přeji ti to. My se zatím držíme 2v1, termín v repromedě my dali 1.12. tak uvidíme gynekoložka 5 uvidíme kdo to lépe vypočítal.
@luciasek1982 Přeji ti strašně moc štěstí a sil do nového roku. Jinak my měli taky Profertil a manželovi se spermiogram zlepšil, tak to zkus nebo se zeptej dr., ale říkala, že je to dobré.
@aidule jojo už se to blíží poslíčky jsem zatím neměla, jen nechci přenášet teď už má 3,5kg, prý se má vytírat po kolenách, aby se porodilo tak to vezmu z gruntu, kdyžtak ve neděli chichi
Holky mějte a držte se