Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
14. pro 2015

Zdravím děvčata! Nezoufejte, vše je, jak být má!!! Během svátků se zklidníte, uvolníte a pak v lednu uvidíte 😉 🙂 ! Jste v nejlepších rukách, tak pak už je to na osudu 😉 ...

janmike
18. pro 2015

Holky zdravím vás všechny. Chtěla bych se zeptat, zda máte z Repromedy někdo zkušenosti s Dr. Irinou Tokareva (asi jsem ji ted pozměnila jméno 🙂 ) Byla jsem tam na 1.konzultaci a hned mě lapli a začali dělat testy na genetiku. Chtěla jsem to spíše nezávazně, podívat se, zjistit přístup atd.. protože už jsem jedno IVF podstoupila na jiné klinice, kde jsem byla velice nespokojena. Uvažovala jsem ještě s klinikou Reprogenesis, tak ted váhám, jestli jsem udělala dobře s Repromedou. Díky za reakce

haninka712
18. pro 2015

@janmike já jsem na vstupní konzultaci byla u jiné lékařky, ale v průběhu jsem se sní setkala několikrát- odebírala mi vajíčka a pak mi i prováděla transfer, a oba s manželem jsme ji nemohli nic vytknout, byla milá, všechno nám vysvětlila. A zadařilo se hned napoprvé 🙂 později jsem měla problém (začala jsem krvácet), volala jsem do Repromedy, paní doktorka zrovna měla s někým jiným konzultaci, ale během dvou minutek mi volala zpět, a že máme přijít, i když nejsme objednaní, přišli jsme, na recepci už o nás věděli a hned jsem šla na vyšetřovnu, Dr. Tokareva všeho nechala a věnovala se jen mi. Takže za mne absolutní spokojenost 🙂

Pokud jsi nechtěla, ať Ti dělají testy na genetiku, měla jsi jim to říct, nás nikdy do ničeho netlačili, dávali nám čas na rozmyšlenou (ne jen paní Tokareva, ale všichni v Repromedě).

Držím pěsti, ať to klapne ! 🙂

missym
19. pro 2015

@janmike Já k paní doktorce padla hned v počátku a musím říct, že jsem s ní byla maximálně spokojená. Vše vysvětlila, do ničeho nás nenutila, dávala nám na čas na rozmyšlenou, všechno s náma prožívala, neúspěchy i konečný úspěch (mám pořád v sobě, že ten poslední transfer vyšel díky ní, ty ostatní mi dělali jiní lékaři). Za nás určitě paní doktorka na správném místě a už se moc těším, až se jí půjdeme příští rok pochlubit naším chlapečkem.

aidule
21. pro 2015

@janmike Zdravím! Já se jmenovanou paní doktorkou osobní zkušenost nemám, ale souhlasím s ostatními, že pokud něco nechci, nemám si to nechat dělat. A v Repromedě nás do ničeho netlačili, záleželo na nás, jak a kdy se rozhodneme. Oni vysvětlili, navrhli, ale konečné slovo bylo na nás 😉 🙂 ! Možná to tak mělo být a věci se rychleji posunou vpřed 😀 . Hodně zdaru a myslím, že vstupem do Repromedy jste udělala dobře. Uvidíte, že budete spokojená! My teda určitě byli, a to po všech možných stranách 😀 🙂 !

janmike
3. led 2016

Děkuji vam za nazory a zkušenosti. Hodne jste me podpořili s volbou Repromedy,soudim i podle vašich pozitivnich výsledků.moc vam preji,aby vsechno dopadlo a bylo v pořádku 🙂 a ja se budu těšit z vašich dalsich pozitivních zpráv a budu doufat,ze jednou ty pozitivní zprávy buduit taky 🙂

aidule
3. led 2016

@janmike Zdravím v novém roce! Pozitivní zprávy určitě budou, Vaše i ostatních 😉 ! Někdy je třeba více času a trpělivosti, někdy odteče více slziček, ale osud si pak stejně řekné své konečné stanovisko, takže se většinou dočkají všechny 😉 . A s nemalou pomocí Repromedy hojně přibudou nové spokojené maminky 🙂 🙂 🙂 .

fucipe
6. led 2016

Ahojky kočky, je to delší doba co jsem tady dávala příspěvky, že se chystáme též sem do Repromedy.
S manželem se snažíme o mimi 6 let, máme 9 IVF (pronatal, ivf cube) a 10 potratů. Já v roce 2009 prošla ozářením po rakovině, mám RECIPROKOU TRANSLOKACI. Jsme i schválení adožadatelé o miminko JJiž jsme měli jít na poslední pokus do repromedy a stal se zázrak. Přirozenou cestou se nám po všech útrapách zadařilo. Nyní jsme ve 25tt.
Tímto dávám naději všem ostatním, jelikož už jsem byla jako neřešitelný případ. Všem moc přeji, ať se dočkají svých uzlíčků štěstí a na všechny prskám těhu bacílky, neustále Vás pozoruji a myslím na všechny :-*

missym
6. led 2016

@fucipe No páni... Veliká gratulace 💙 Užili jste si tedy svoje. Ať se vám daří a vše je v pořádku 💙

aidule
7. led 2016

@fucipe Převeliká gratulace k uzlíčku 😉 🙂 !!! Ať už jde vše tím správným směrem a jste zdravá a šťastná rodinka 🙂 !

haninka712
7. led 2016

@fucipe paráda ! 🙂 moc gratuluji a přeji at se vše vyvíjí tím správným směrem!!! 🙂

aidule
17. led 2016

@lenejewel89 Zdravím! Tak jak se daří? Už jste začli s aplikací injekcí, jak ses na ně tak mooooc těšila 😀 😉 ???

lenejewel89
17. led 2016

@aidule Injekce uz mam za sebou, i odber vajicek mam za sebou, mam 10 embryek🙂 Nechaji mi je zamrazit a az se mi pekne zvetsi delozni sliznice, tak pujdu na transfer jednoho bojovnicka. Snad vse vyjde a vyhrajeme tento boj! 🙂

aidule
18. led 2016

@lenejewel89 No to je pajáda!!! My měli vajíčka 2 😕 ☹ , tak to máte daleko lepší startovací pozici 😀 . To by bylo, aby to nebylo 😉 🙂 !!! Tak držím palce a budu se těšit na pozitivní info s pozitivním testíkem!

stritecek
21. led 2016

@lenejewel89 jupiiii. Gratulujem. 🙂

lenejewel89
22. led 2016

@aidule
@stritecek Dekuji moc. Zamrazenych mame 5 embryek🙂) Uz se tesim az pujdu na transfer a snad ten pozitivni testik vyjde.

aidule
27. led 2016

@lenejewel89 A kdypak vvás čeká transfer? 😉 🙂

janmike
28. led 2016

Holky,zdravím vás.chtěla bych se zeptat na jednu věc a to zda někdo měl metodu Picsi a zároveň Macs.

lenejewel89
28. led 2016

@aidule Vceta jsem si nalepila 3 naplasti na podbrisek na zvyseni sliznice...mela jsem ji 6mm a to je malo, takze ted budu cekat a cekat az me po naplastech Estropatch vyroste a pote jdu na kontrolu ultrazvukem a uvidi se...Snad mi naroste dobre po tech naplastech:(( a budu moci uz jit konecne na transfer.

stritecek
29. led 2016

@lenejewel89 ja uz s naplasťami čakám 4 cyklus ☹ vyzerá to, že sa budeme musieť uspokojiť so 7mm. Viac zo mňaasi nevydolujú. A to už mám 6 Naplastí, nalepených naraz a k tomu estrofem. Tak držím palce, nech sa Ti darí lepšie 🙂

lenejewel89
30. led 2016

@stritecek :((( Achjooo tak to je teda hruza cekat tak dlouho. Ja dofam, ze se mi zvetsi uz ted jako. 6 naplasti lepis? Tyy jo. Tak drzim palce, at se zvetsi!

lenejewel89
30. led 2016

@stritecek Uplne se ted bojim na dalsi kontrolu v patek:(( Nechci cekat tak dlouho nez mi tam bojovnicka zavedou...:((

lenejewel89
30. led 2016

@stritecek A kolik jsi mela mm nez sis zacala lepit naplasti? Ja z toho mam nervy...aby se mi zvysila.

aidule
31. led 2016

Děvčata, tím nervováním se sliznice nezvýší, neblázněte 😉 ! Vše je, jak být má, dejte tomu čas. Vím, že mě se to mluví, když už to máme úspěšně za sebou, ale právě proto to píši-v momentě, kdy jsem vše hodila za hlavu a řekla si, že přijmu verdikt osudu, jaký je, tak se zadařilo otěhotnět i s minimeme hormonů 😀 🙂 !!! Tak si kromě náplastí lepte i spoustu optimismu, kamkoliv 😀 😀 😀 !!!

stritecek
5. únor 2016

@lenejewel89

Ahoj.

Bola si v Repromede dnes? Okolo pol 10- tej s manželom a synčekom? 🙂 myslím, že si to mohla byť Ty- keď vyššie píšeš, že si mala kontrolu v piatok. Podla fotky som sa teraz dívala 🙂 Ako si dopadla? Ja dnes celkom OK- čo sa výšky týka, je sliznica furt plus mínus rovnako vysoká (nejakých 6,9- dnes je 10 ty deň), ale pani doktorka bola spokojná, vraj bola dobrá štruktúra, tak ďalšia kontrola ma čaká v pondelok (mala by byť zase u Krajčovičovej, ako dnes, čo som rada) a už by sme sa mohli dohodnúť na KETe 🙂, tak si budem držať palce 🙂

Čo sa týka toho, koľko som mala mm, keď som začala s lepením (začínala som so 4 náplasťam), tak to bolo plus mínus rovnaké. Pri úplne prvej kontrole cca 17 deň, keď som nemala žiadne náplasti (ešte pred dohodou o injekciách), tak som mala plus mínus 7 mm tiež. A potom s náplasťami sa to plus mínus pohybovalo rovnako, dokonca niekedy ešte horšie (naposledy 17- deň dokonca iba 5,3). Takže to vyzerá, že na mňa tie hormony nejako významne nezaberajú, no... minule som sa aj pýtala, čím to je a čo v takých prípadoch, keď to proste nejde- tak prej potom, keď je dobrá štruktúra- sa uspokoja aj so 7 mm.. (radšej by boli za 8 a viac, preto tie pokusy s hormónmi teraz).

Ak by mi to ani tento cyklus už nevyšlo, tak budúci to vyskúšame úplne bez náplastí v prirodzenom cykle- ale k tomu verím, že už nedôjde. Opäť dnes zakúpim fľašku červeného, nech mi do pondelka vyjde na každý večer dva deci na ďalšiu podporu a hlavne dobrú náladu 😀

Hlavne sa nenervuj, ničomu s tým nepomôžeš a predovšetkým ty nebudeš v pohode. Držím palce, nech to čo najskôr vyjde!! Ja som Ťa tým svojím príspevkom o mojom čakaní rozhodne nechcela vystresovať- každá sme iná a lieky každý znáša inak...len som informovala o aktuálním stave.

@aidule má pravdu v tom, že náplasti optimizmu sú fajn vec 🙂 u mňa teda nezaberajú na 100%, ale trúfam si povedať, že na takých 95 % sa mi celkom darí byť v pohode....čož je asi základ, aby sa z toho človek nepos..l :-8

lenejewel89
5. únor 2016

@stritecek Ahoj, ano to jsem byla ja:D No ja jsem dopadla spatne...Sliznice 5mm jen a nekde pry chybi, ja nechapu, jak muze nekde chybet, ale pry je to tak, ze je hrozne nizka a nekde ani neni nebo co. Takze mam 4x naplast + 3x denne Estrofem a kontrola pristi utery 09.02., ale pani doktorka Krajcovicova z toho byla spatna, ze pry urcite transfer ted nebude, sliznice neni dobra, presne jak rikala tobe, ze klidne udelaji i v 7mm, kdyz je dobra struktura, ale moje dobra neni, takze v utery se uvidi, jak moje telo reaguje na tolik hormonu a zda se sliznice pohla a treba i jen o 1mm vyrostla a uvidi se, co dal, ale spis rikala, ze mam pocitat, ze ta hormonalni lecba ohledne sliznice bude na dyl. Achjooo, takze jsem nedopadla moc dobre no. Snad ten Estrofem pomuze.

aidule
22. únor 2016

Tak jak se daří čekatelkám? Je něco nového na oplodňovací scéně 🙂 😀 😉 ???

meliskaa
22. únor 2016

@lenejewel89 jak jsi na tom?

lenejewel89
24. únor 2016

@meliskaa Zatím nic moc. Sliznice stale spatna, nizka, 4.5mm. Embryjko by se neudrzelo. Takze ted mi zacal menzes a ja zacinam brat velikou davku hormonu. 3x denne 2 tabletky Estrofem + 3x denne 1 tabletku Pentomeru + 6x naplast Estrapatch po dobu 7 dnu a pote vymena. No a za 10 dni mam kontrolu, zda sliznice vyrostla nebo jak se to vyviji.:( Sliznice je nejenom nizka, ale ma pry i mezery, jako ze nekde je a nekde neni no, tak fakt nevim.

nikaso
24. únor 2016

My sme v Repromede absolvovali 1x IVF a aj posledny. Cyklus sme mali ako samoplatci nakolko sme zo Slovenska, kde uz mame za sebou 2x IVF. Pri oboch IVF som mala malo vajicok a aj embryi k ET bolo len 2 a 4. V Repromede som stimulovala tymi istymi davkami Gonalu a nakoniec sme nemali ani jedno embryo vhodne na prenos (opat malo vajicok, oplodnene 4, vhodne k vysetreniu PGD 2 kde ani jedno nebolo OK.) Lekarka nam ponukla ako jednu z dalsich moznosti zvysit davku Gonalu..co si myslim ze mala urobit ako prve nakolko mala info z predchadzajucich IVF. A taktiez nam "zabudli" povedat, ze ak sa neuskutocni transfer tak aj tak sa plati cely cyklus a peniaze za neuskutocneny transfer nevratia ale dostanete zlavu na dalsi cyklus, tento nas vysiel 4.000€. Takze za mna Repromeda nie a nikomu z mojich blizkych ju nedoporucim.