Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
16. srp 2016

@anicka1211 Jo, jo, jak píšeš, důležité je respektovat názor jiných....a ty jsi zářným příkladem, jak to nejde a jak je to těžké....ublíženost sama....škoda slova, komentovat nekomentovatelné!

barbborka
17. srp 2016

@aidule Ahoj, vše jsem si tady pročetla a mám z toho také divné pocity. Vždy se někdo zaregistruje, naplive a je to. Tak asi mají někteří lidi takovou potřebu. Já jsem si byla pro výsledky, vše máme domluvené, naplánované, jsem moc spokojená. Milí, hodní a ještě k tomu je tam moc pěkně 🙂

haninka712
17. srp 2016

@barbborka držím pěsti!!! 🙂

zazrakysedeji
18. srp 2016

@barbborka
Musim reagovat,me zde otravila diskutovat uzivatelka aidule,jiste si to precte a opet rypavym zpusobem odpovi.Odehnala uzivatele anicka 1211,saneck cz a dalsi s negativni zkusenosti.je nad slunce jasne,ze miluje Repromedu a pro ostatni s negativni zkusenosti zde neni misto.Ono je totiz dost otravne,kdyz napisete dost dlouhy pribeh a ona ho vzdy smete ze stolu stim,ze je chyba ve Vas.Cetla jsem jen par prispevku a staci k tomu,abych to tu nechala byt jen pro ty co si budou hlavne s aiduli rozumnet.Preji hodne stesti at se Vam zadari.

haninka712
19. srp 2016

ahojte, prosim, nemate nekdo email na nekoho do Repromedy? Slibila jsem jim poslat nejake materialy, a neumim slozku z Repromedy najit... diky moc 🙂 Je jedno na koho, predpokladam, ze email budou mit vsichni na stejnem principu 🙂 dekuju 🙂

barbborka
22. srp 2016

@haninka712 děkuji moc, každá podpora je příjemná 🙂

aidule
22. srp 2016

@barbborka Myslím na vás, ať vše pokračuje správným směrem! 😉 Naše malá velká už dnes oslavila 5.narozeniny, tak jsem si tady zpětně pročítala naše dopisování s maminkama v srpnu 2011....je to neskutečné, jak to uteklo.... 🙂

aidule
4. zář 2016

@haninka712 Zdravím, tak jak se daří, něco nového?

aidule
4. zář 2016

@barbborka Moc zdravím po menší odmlce. U nás už naplno začal školní a školkový chaosek, ale holky jsou moc spokojené, tak jsem ráda 🙂 . Co u vás nového? Už jste domluvili v Repromedě konkrétní kroky a data 😉 ? Moc držím palce a posílám pozitivní myšlenky!!!

sarajurka
8. zář 2016
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Ahoj holky, jsem nováček v tomto tématu, ale už cca rok sleduju koníka a pročítám diskuze na téma “snažení” a jelikož se snažíme už přes rok, tak nastal ten správný čas se začít i ptát. Doma už máme jednu úžasnou a naprosto kouzelnou holčičku Pavlínku, ale chceme jí pořídit sourozence. Můj pan gynekolog, nám dal doporučení do Repromedy. Chtěli jsme si ještě společně užít volno, nechat starosti za hlavou a měsíc neřešit otěhotnění. Návštěva je plánovaná na přístí týden ve středu a já jsem z toho docela v nervu, po tom, co pročítám tuto diskuzi.

Popravdě musím říct, že některé komentáře jsou opravdu dost zvláštní a celé to na mě působí jako anti Repromeda kampaň ze srpna 2016. Do té doby mi to přišlo v pohodě a já jsem byla s naší volbou spokojena. Takže. Opravdu prosím ty ženy, které v současné době repromedu navštěvují, aby mi řekli své pocity z období max půl roku. Jsme přece jen lidé a i doktoři se v zařízení mění. Nezajímají mě názory 4 roky staré, vše mohlo být jinak. Zároveň chápu, že když se to někomu nepodařilo může být naštvaný a je vždycky lepší určit viníka.

Takže ještě jednou prosím o podporu ty ženy, které mají s Repromedou aktuální zkušenost a navštěvují ji právě teď v areálu Campusu. Mám do toho jít s nimi nebo se porozhlédnout i jinde? Děkuji za vaši reakci

panbaf
9. zář 2016

@sarajurka ahoj, já jsem s Repromedou spokojená - taky aby ne, když mi pomohli k otěhotnění :o) Přešla jsem k nim z jiného caru (nebudu jmenovat - nechci dělat negativní reklamu, ale klidně napíšu do SZ), kde jsem nebyla spokojená s přístupem a po dvou neúspěšných pokusech, kdy jsem se z toho potřebovala vypovídat jsem zjistila, že někteří známí, ale hlavně známí známých v repromedě byli a všem to vyšlo na první pokus (max druhý). Tak jsme se k nim objednali a já si začala číst na koníkovi různé diskuze a spousta z nich byla hodně negativních tak jsem hledala dál a zjistila, že tyto negativní komentáře jsou snad ke každýmu car.. Pak jsem si řekla, že kdoví kdo to píše a že já vím o reálnýc lidech co jim to vyšlo a hlavně, že si tam jdu pro miminko a ne pro sladký řeči a úsměvy a je mi jedno jestli se na mě bude někdo dívat odměřeně, hlavně, že nakonec odejdu těhotná!! A mimochodem hodní jsou tam všichni, ale říkají věci narovinu a nemažou med kolem pusy.. Taky nevím kde tu ti lidi berou ty šílený sumy co tam zaplatili.. nás to teda vyšlo do 50tis a to jsme měli snad všechno co jde :o) A na první pokus se zadařilo!! Ptej se na cokoliv co tě zajímá - moc ráda odpovím:o)

aidule
11. zář 2016

Já zdravím a naprosto souhlasím! Všude je to o lidech a subjektivních pocitech. Je-li snaha páru nakonec ještě korunována úspěchem v podobě zdravého miminka-tak je to samožřejmě maximum, co lze 🙂! Pokud někde nejsem spokojená, nikdo mě tam násilím nedrží a můžu to zkoušet jinde. A pokud jsem někde velmi, velmi spokojená-jako já+mnoho jiných třeba v Repromedě, nevidím důvod, proč tyto příjemné pocity a zkušenosti nešířit v diskusi dále 😉 .Ty cenové relace jsou více méně všude podobné, stačí si projít ceníky od jednotlivých center na netu. Tak hodně zdaru a taky samozřejmě maximální dávku štěstí!!! 🙂

sarajurka
15. zář 2016
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

@panbaf @aidule Holky děkuju za vaše zkušenosti, musím říct, že jsem se trochu uklidnila, ale i tak jsem byla v čekárně včera strašně nervozní .. sli jsme nastestí hned ráno, ale i tak, vůbec jsem nemohla spát. Trochu jsem se uklidnila, protože mi dělala paní doktorka hned ultrazvuk dělohy a vaječníků, naštěstí mám prý kvalitní sliznici, ale manželův spermiogram není nic moc. Celkový pohyb 35% a z toho progresivních 8% :( Takže to paní doktorka moc pozitivně nevidí na přirozenou cestu a je ted na nás se rozhodnout. Řešili jsme s ní spoustu možností. Musím říct, že jsem čekala, že se to pořád nějakým zázrakem spraví, ale asi ne :( Jsem objednaná na krev na hormonální profil a uvidíme :( Jsem smutná, ale zároveň doufám, že se nám to podaří 🙂

panbaf
15. zář 2016

@sarajurka ahoj, a Pavlínka byla přirozeně? Jestli jo tak bych zkusila ještě předtím dát manželovi nějaký vitamíny - selzink, maca apod - zdravě jíst, pohyb a třeba se to zase povede přirozeně :o) A pokud se rozhodnete pro IVF tak myslím, že je velká šance na úspěch, když ty jsi v pořádku - vyberou nejlepší spermie a bude :o) držím moc palce a dej vědět jak jste se nakonec rozhodli 😉

aidule
17. zář 2016

@sarajurka Taky bych to neviděla zle. Sliznici máš v pořádku, tak snad se jim z manžela podaří dostat tu nej, nej, nej spermii a to určo klapne 😉 🙂 ! Držím palce ať už jdete jakoukoliv cestou 🙂 !!!

aidule
25. zář 2016

@sarajurka Tak jak to vypadá? Něco nového? 😉

aidule
2. říj 2016

Zdravím a hlásím, že se dnes dopolko narodila kámošce jedna krásná zdravá repromeďácká princeznička!!! Tak hodně štěstí a zdraví rodičům i malé berušce!!! Opět velký potlesk a DÍK týmu Repromedy 🙂 🙂 🙂 !!!

aidule
12. říj 2016

@evickav Zdravím na Slovensko! Jak se daří dětem a mamince? Není Filípek už taky předškoláček? Mějte krásný podzim 😉 🙂 !!!

evickav
17. říj 2016

@aidule ahoj 🙂 Filipko chodi do strednej v skolke 🙂 a chodi tam rad, len teraz mal horucky, tak som ho nechala doma, no a dostala to od neho aj Viki a teraz aj ja... hlavne ze detom sa uz lepsi 🙂
A to nase male ruzove vonave uz pred par dnami oslavilo dva rociky 🙂
A vy a dievcata sa mate ako?

aidule
17. říj 2016

No jo, podzimní virozky jsou jistota! Taky to u nás tak občas probíhá, ale naštěstí nijak dramaticky.
Starší je už v 6.třídě a malá repromeďačka je už předškolačkou 🙂 🙂 🙂 !!! Ve školce je moc spokojená a do školy se, zatím, těší 😀 . Tak uvidíme. Mějte se moc krásně a prožívejte podzim bez bacilů 😉 !

aidule
5. lis 2016

@barbborka Zdravím! Tak co je u vás nového? Máte už nějaké "hmatatelné" výsledky 😉 🙂 ?

aidule
10. lis 2016

@sarajurka Zdravím! Tak jak pokračujete? Bylo nakonec IVF úspěšné? Nebo stačily vitamíny pro manžela 😉 ? Manželové kolegyni po 5 samovolných potratech konečně vyšlo v repromedě IVF (2.pokus). Jsou sice na začátku , ale doufám, že už si tu smůlu vybrali a mimi se u nich udrží 😉 . Snad se stane malý velký vánoční zázrak 🙂 !!! Držím palce i vám!

eviknufik
29. lis 2016

Ahoj holky nepamatujete si, zda v roce 2013 kontrolovali hormonální hladiny během stimulace, nebo už ne? Ted t již nedělají a Mám strach ze špatné kvality vajíček. V prosinci mi bude 35 a jdu do 5.ivf. ze 4.ivf z roku 2013 jsem měla 20 vajcek, zralých 8 a oplodněnych 6. Vznikly 3 blasty ok po pgd (1syn). Má vliv sledování hormonů na kvalitu při stimulaci? Jak jste byli stimulovány a čím? Dr mi teď doporucuje 300iu menopuru denně, cetrotide a clostilbegyt. V 2013 jsem měla 2100 iu merionalu a cetrotide.

aidule
30. lis 2016

@eviknufik Zdravím! Já jsem byla stimulovaná sice o 2 roky dříve (2011), ale hladinu určili jen na začátku. Poté se celá stimulace kontrolovala jen ultrazvukem😉. Přeji hodně štěstí!!!

eviknufik
1. pro 2016

@aidule díky za odpověd, potvrdilo mi to více center, že hladiny nemají vliv. Kontroluje to jen Texl, co vím.

aidule
1. pro 2016

@eviknufik Ono je opravdu důležitější, jak vysoká je sliznice-k tomu je uzv nejlepší. 🙂

aidule
6. pro 2016

@eviknufik Tak jak to u vás vypadá, je "půda" pro mimi příznivá😉? Držím palce!!!

eviknufik
7. pro 2016

@aidule Ahoj, zítra jdu teprve na 1.UTZ po pěti dnech stimulace. Jsem napjatá jak struna, protože:
1) jdu ke Kafkovi (nevím jaký je) a kolik má zkušeností
2) bojím se počtu folikulů a že si od pátku budu píchat cetrotide. přijde mi totiž tato stimulace s antagonisty krátká a tím pádem je z toho i málo vajíček zralých( viz muj předešlý příspevěk). beru sice navíc k menopuru clostilbegyt, ale nevím zda pomůže. přece jen rozhraní 34/35 dává už menší šance :(

aidule
7. pro 2016

@eviknufik No, nervičky, obavy....to k tomu asi patří a patřit bude! Já jsem těhotněla přesně v tomto věkovém období, jako ty. Měla jsem i stejnou stimulaci s maximální možnou dávkou hormonů....je pravda, že bylo minimum možného materiálu.....ale nakonec to vyšlo, ikdyž ne na poprvé😉!!! Takže hlavu vzhůru a držím palce🙂!

aidule
7. pro 2016

@eviknufik Já jsem byla v tomto týmu a na jejich pracovišti moc spokojená! Některým zde se nelíbilo moje vychvalování Repromedy...ale mám se na ně zlobit, když mi dopomohli k tomu nejcennějšímu a nejdražšímu, co si může žena přát-k miminku?! Nebylo to všechno růžové, nešlo to všechno hned....ale oni tady byli všichni opravdu profesionálové a s empatií a lidským přístupem taky nešetřili, aspoň co se týká mých zkušeností😉🙂👏!!! Takže za mě je to opravdu na velkou pochvalu a smeknutí!