Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

eviknufik
8. pro 2016

@aidule jj, ono to tak je vždy, když se nedari,tak nadavavame. Byla jsem zde v roce 2011 - neúspěšně, nadaala j na ně. Pak jsem přešla do heliosu, 2 cykly neúspěšně, tak jsem nadávala, 4. Cyklus v Repromede úspěch, chvala. teď jsem zvědavá na 5 cyklus. Personál byl super všude příjemný, to říct nemůžu, nezažila jsem špatné jednání ani v jednom centru. Jen v poslední době uvažuji nad tím, jestli v centrech nemanipulují zamerne s embryema, aby je poškodili a neuchytili se. Ale snad také svině nebudou. Ale víš jak člověk dumá nás vším - 3 zdravé embrya po pgs, vznikl jeden syn. Tak kde je chyba?
Jinak chodím k Tokareve, přijde mi strašně empatický, narodil od Hromadove. Uvidíme co dnes Kafka a kolik bude folikulů. Člověk t už bere jinak, když hradí vše ze svojeho😔

aidule
11. pro 2016

Tak jak u dr. Kafky, potěšil🙂?
Člověk, když se nedaří, fakt přemýšlí a konstruuje různá možná vysvětlení a příčiny...ale tak zlé s tím záměrným poškozováním to snad není! Chci věřit, že nastavená etická pravidla se dodržují! Myslím, že v opačném případě a pokud by se něco takového odhalilo, může to mít až likvidační následky! Za tu ostudu a ostatní kolotoč s tím spojený by to určitě nestálo!!!
Repromeda má krásné výsledky, tak přeji, ať zapadnete mezi další šťastné rodiče a zvýšíte krásná procenta úspěšnosti tohoto centra 😉🙂🙂 !!!

eviknufik
12. pro 2016

Ta nakonec tam byla Tokareva, což mě potěšilo. Jinak po 5 dnech stimulace menopurem a clostilbegytem jsem měla 14 folikulů v rozmezi 13-8 mm. Nasazen cetrotide ten den a dnes další kontrola u Kafky. Jsem zvědavá jestli se něco objevilo nebo je to final a jak to povyrostlo. Každopádně mi to přijde málo (stejný počet jako minule při dávce 2100 iu, nyni dávka 3075 iu) Pokud by bylo v každém foliku vajíčko tak to je super ale tomu tak nebude☹ no aspoň půlka kdyby sw oplodnila

eviknufik
12. pro 2016

Tak dr Kafka potěšil, viděl 21 folikulů a ve středu OPU. Snad bude z toho alespoň půlka vajiček.

aidule
12. pro 2016

@eviknufik No supééééér!!! Tak tfuj, tfuj, tfuj....ať je z čeho vybírat a co "uhnizďovat"😉! To by bylo, aby z toho něco krásného nebylo🙂!!! Držím pěsti....

eviknufik
12. pro 2016

Děkuji, snad vyjde alespoň jedno 🙂

aidule
15. pro 2016

@eviknufik Tak jak? Kolik bylo nejsilnějších a nejbojovnějších?

eviknufik
15. pro 2016

Ahojky tak nakonec z 21 folikulů a stejného počtu vajíček bylo 10 zralých a oplodnilo se 7☹. Tak snad vydrží aspoň 5. Budou volat další středu kolik jich bylo bioptovanych a zmrazených.

aidule
16. pro 2016

@eviknufik Ale to vůbec není špatný výsledek. Tady v Repromedě dokáží vykouzlit mimi i z jednoho😉! Ale je samozřejmě člověk klidnější a jistější, když jej jich víc, to je pravda. Tak teď už je to na přírodě a osudu, jaká bude další cesta...

eviknufik
17. pro 2016

Tak jsem to nedala a volala tam. K dnesnimu dni mame 6 embryí. Snad to bobci vydrží

aidule
17. pro 2016

@eviknufik Tak tfuj, tfuj....ať si to bojovníčci vybojují👏👍🙂

eviknufik
20. pro 2016

Tak jsou zamrazeny 4 embrya. Tes cekam na verdikt, že bude některé z nich vhodne k ket. Maji nějaké nove ngs metody, ktere jsou citlivejsi ne klasicka acgh☹

aidule
20. pro 2016

@eviknufik Co ten šklebivý smajlík??? To je krásný výsledek, naděje je dost velká😉!!! Věř novým možnostem i šikovným ručičkám, kterým jste se svěřili do péče!!!

eviknufik
21. pro 2016

Prave se bojim, aby bylo as

eviknufik
21. pro 2016

praave se bojim, aby bylo alespon jedno zdrave. Nová metoda dokaze detekovat i mozaicismus, který u acgh nelze. A pro mne je z psychologickeho hlediska lepsi, kdyz reknou, ze mate 3 zdrave embrya ze 4 (viz pedchozi IVF 1 syn, zbylé 2 Kety neuspesné), nez zadne nebo jedno, které se i tak nemusí uchytit.

aidule
22. pro 2016

@eviknufik Chápu, asi bych to cítila stejně. Tak uvidíme, držím palce!!!

eviknufik
28. pro 2016

@aidule tak máme 3 zdravé embrya.snad se alespoň jedno uchytí 😃

aidule
28. pro 2016

@eviknufik Jejda, tak to je suprová zprávička!!! Mám fakt velkou radost a držím vše, co jde, aby se aspoň jedno embryjko správně a trvale zahnízdilo😉🙂!!!

aidule
4. led 2017

@eviknufik Zdravím v novém roce! Tak co je u vás nového, jak se dál situace vyvíjí?

eviknufik
5. led 2017

zdarvím taktéž🙂 Zatím nic nového, čekám na menses, aby mohl proběhnout KET. V tomto cyklu mi to nedoporučili, neboť jsem po OPU měla od následujícího dne zavádět Utrouš po dobu 10 dní, na což jsem se vybodla (nechtela jsem brát již zbytečně další hormony- navíc mi bylo řečeno, že se to bere jen kvůli tomu, abych to dostala, pak mi bylo řečeno že se to bere i kvuli tomu, aby se zkvalitnila sliznice) No a kvuli toho se menzes dostavil 5 dní po OPU :( Tak cekám a přemýšlím, zda zavést holčičku a nebo kluka :D

aidule
5. led 2017

@eviknufik Ale to je teda moooc krásné rozhodování😉, jen co je pravda!!! Tak ať se rozhodnete jakkoliv, hlavně ať je vše o.k. !!!

aidule
10. led 2017

@eviknufik Jak jde rozhodování v těchto tuhých mrazech🙂? Doufám, že jste o.k. a neútočí na vás chřipkové viry! Opatrujte se👍!

eviknufik
11. led 2017

Děkuji za optání, asi vyhraje chlapeček jako první🙂 jinak aly je nachlazený a my ti chytáme od něj, ale snad to bude do ket ok. Počítám, že by měl být kolem 1-3.2. tak uvidíme🙂

haninka712
11. led 2017

Zdravím, holky, jak se tváří ted v Repromedě na to, že byste rády chlapečka ? nemají s tím problém? víte, co tím myslím.... 🙂

aidule
11. led 2017

@eviknufik Bezva, tak si hezky polečte virozu a pak hurá na věc 😉🙏👏

aidule
28. led 2017

Tak jak,jste zdraví? Už se vám to blíží, tak se opatrujte a buďte pozitivní....myslí a poté i těhotenským testem😉🙂!!! Dobře se o vás postarají...👍

eviknufik
28. led 2017

Ahojky, já zdravá jsem, ale malý stále kašle :( blbý je, že pokud bude ket kolem 8.2. ( dle utz z 31.1) a malý bude ok, tak jde 16.2 na MMR vakcinu. Bojim se, aby mě nenakazil, kdyby to náhodou vyšlo. Pokud ok nebude, budou nasazeny atb, a MMR se posune. Ale snad to vše klapne🙂

aidule
29. led 2017

@eviknufik Neboj, to klapne, aspoň bude z miminka bojovníček hned od samého začátku!!! To ikdyž ty bys byla trošku nachlazená, nemělo by to vadit. Já jsem v počátku taky prodělala virózu, malá neštovice a naštěstí se to na mimi nepřeneslo😉!!! Tak hodně štěstí!

eviknufik
29. led 2017

Díky v úterý uvidíme jaká bude sliznice a jestli malý bude na atb nebo ne;)

flawi
29. led 2017

@eviknufik ahoj, jestli muzu poradit, mmr bych posunula do doby, kdy nebudes podstupovat ket, budes tehotna nebo cerstve po porodu.....resila jsem podobnou vec a ockovali jsme v dobe, kdy jsem mela "pauzu na oddech"