Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mirda79
24. bře 2017

@eviknufik Ikdyž člověk ví,jak to dopadlo,tak sem chtěla mluvit s doktorkou a poradit se dál. Pondělí to jistí

mirda79
24. bře 2017

@eviknufik Já volám na výsledky tady u nás,do Litomyšle.

eviknufik
28. bře 2017

tak dnes 5+4 a uz mi zaciná bývat zle 😒

eviknufik
28. bře 2017

@agnes6 tak jak ti dopadli embryjka? Kolik zamrazili?

be_ruska
28. bře 2017

@eviknufik klidně si to stebou vyměním 😀 mě dnes došla MS

eviknufik
28. bře 2017

@be_ruska neboj, taky zazijes🙂 mám pocit jak kdybych měla kocovinu celodenní, ale není po čem. Na vše mám chuť, ale při představě jak to žvýkám, je mi na zvracení. A bude hůř:(

haninka712
28. bře 2017

@eviknufik uplne se mi vybavilo, jak jsem byla tehotna ja ... bohuzel me se tyhle stavy drzely 8 mesicu ... 🙂))

Drzim pesti, at je lip a vsechno se spravne vyviji 🙂

aidule
28. bře 2017

@eviknufik Supéééér, to abys veděla, že je to opravdu pravda pravdoucí a že se ti to jen nezdá🙂😅😝 !!!

eviknufik
29. bře 2017

@aidule no to se mi nezdá, jen začaly moc brzo. bývá mi zlé celý den a vždy k večeru se to stupňuje. Do 12-13 týdne to asi nepreziju. Nevím jak fungovat s malým. 😢

eviknufik
29. bře 2017

@haninka712 nestraš, 8 měsíců?Já jen za ten měsíc u minulého zhubla 4 kg, teď to bude asi víc🙂 což není na škodu. Jediné čerň čaj s citronem a medem fungoval. Vše mi smrdí, peřiny, být, já , malý. Nevím jak to dám.nebyla s tak brzy na to připravena:(

haninka712
29. bře 2017

@eviknufik
Ja si prozila fakt extrem, blbe mi bylo od 3. dne po transferu, ale to jsem si rikala, ze si to vsugerovavam. Ani po potvrzeni tehu me to nepreslo, byla to hruza, zvracela jsem vsechno a porad. Pak se teda pridaly i ledviny a zlucnik, jsk mi holky v brise rostly a ja porad hubla. V den porodu pri prijmu do porodnice jsem vazila o 12 kg mene nez pred tehu 😀😀 mno byl to ocistec ... ale za dvojcatka mi to stalo, holky jsou uzasne! 🙂 jen soudam, ze dalsi tehu bude jine, tohle uz zazit fakt nechci ...

Tobe drzim pesti, at je brzo lip ! 🙂

eviknufik
29. bře 2017

@haninka712 díky tak snad nebudu prožívat to co ty. Jediné plus jsou kila dole, ale ty stavy u toho. Snad to přejde brzy.

mirda79
29. bře 2017

@eviknufik Ahoj. To vydržíš a vždycky si vzpomeň na ty nervy,aby se embryjko zahnízdilo. Mně dneska doktorka řekla,jestli bych nechtěla zvážit lázně,že si to mám promyslet a kdyžtak dát vědět.

aidule
29. bře 2017

@eviknufik No, já jsem při 1.těhu teda zažívala nevolnost s masivním zvracením cca do 20.týdne. To pak ustalo, ale začla jsem masivně slintat, ale to bylo fakt brutální....bernardýn hadra!!! Nejraději jsem spala, protože to se sliny netvoří, ale jinak jsem měla při ruce neustále kelímek a odplivávala jsem jako o život. No a o mém prvním porodu raději ani nemluvit....! S malou do jejího půl roku bylo taky veselo, až potom se to začlo obracet k lepšímu a už bylo fajn. Takže suma sumárum...sen to opravdu nebyl, ikdyž jsem si mnohdy přála, ať se mi to jen zdá 😅😅😅. Ale stálo to všechno za to, o tom žádná!!!
Tak ať je aspoň chvilkama dobře a hlavně mimi ať je v pořádku 😉 !!!

mirda79
30. bře 2017

Já tu klikla na To se mi líbí pak na To se mi nelíbí a vůbec nevim,co to znamená,tak to neberte osobně😲

eviknufik
30. bře 2017

@mirda79 k cemu lázně?

agnes6
31. bře 2017

@eviknufik ahooj, tak mám zamrazená dvě embryjka 🙂 ještě čekáme na to PGS. Snad budou v pořádku. A ty jaká?? 🙂

eviknufik
31. bře 2017

@agnes6 tak to je super zprávičky🙂 ... Mne ani nemluv, kdybych mohla, dám si rohypnol a spím až do 12 týdne min. Trpím celodenními nevolnostmi a vcera večer jsem uz zvracela😨 - takže historie se opakuje. Celodenní nevolnosti s večerním zvracením az do min. 12 tydne. Vše mi smrdí a jen lezim a čekám. Utrous už nemůžu ani videt:(

mirda79
2. dub 2017

@eviknufik Abych si psychicky odpočinula a podstoupila tam ty procedury. Ještě uvidím, pořád to ještě zvažuju a přemýšlím o tom

eviknufik
3. dub 2017

@be_ruska tak jak jsi na tom? Co sliznice a kdy bude další transfer?

be_ruska
3. dub 2017

@eviknufik to asi nebylo pro mě 😉

eviknufik
4. dub 2017

@be_ruska jj mas pravdu, uz se v tom ztrácím, kdo co a jak🙂 A jak si na tom teda? Kdy budete mít výsledky a kdy se do toho vrhnete?

@agnes6 tak co ty? uz něco víš?

eviknufik
4. dub 2017

@kajka2701 Tak jak to vypadá?

be_ruska
4. dub 2017

@eviknufik tak my jdeme do repro až na konci dubna. Ale teď byl manžel odeslán na urologii a tam mu něco našli takže bude muset asi na operaci....

aidule
4. dub 2017

@eviknufik Tak jak je? Pořád stejně špatně nebo ještě hůř??? Držím palce, ať to rychle uteče a přehoupne se k lepšímu😉!

eviknufik
5. dub 2017

@aidule Ahojky zatim porad stejne:( rano jakz tak, cim pozdeji tim hur. Zvracela jsem zatím x. Tak snad to bude ok.

aidule
5. dub 2017

😉😉

eviknufik
11. dub 2017

holky tak dnes 7+5tt, srdce potvrzeno to jsou ty dobre zpravy, horsi jsou nasledovní: Urous az do 12 tt, nastestí snízen na 2 tbl denně a zle mi je pořád. Jedině co můžu pít je cerný caj s medem🙂

agnes6
11. dub 2017

@eviknufik tak to jsou krásné zprávičky 🙂 moc Ti to preju! S tím utrosem Ti to nezávidím. Ale za chvíli mě asi taky čeká. Předtím jsi zavadela 3 X 1 tbl.? U nás jsou taky novinky. Volali z CARU před víkendem, že naši dva bobci jsou oba zdraví 🙂 jsem šťastná. Ve čtvrtek jdu na ultrazvuk, jak vypadá sliznice. 11 den cyklu. A snad příští týden po Velikonocich bude KET 🙂 tak už se mě to taky blíží. Snad se chytne a nepustiii 🍀

kajka2701
11. dub 2017

@eviknufik ahojky,od včerejška mám po KET.. Radši to tentokrát řešit nebudu a testovat taky ne.. Co ty? Čtu,že ti není nic moc☹ neboj,bude líp a za to,to stojí.. 🙂