Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

kajka2701
23. dub 2017

@aidule kéž bys měla pravdu🙂 byla bych nejšťastnější na světě..Holky v úterý dám vědět. Moc díky 😉

aidule
24. dub 2017

@kajka2701 Tak to ještě tu poslední noc vydrž a zítra tfuj, tfuj.....🙂 !!!

agnes6
24. dub 2017

@kajka2701 tak zítra držím pěsti ✊ 🙂 určitě se pak ozvi. Dobrou nooc

kajka2701
24. dub 2017

Holky moc děkuji. 🙂 hned jak budu vědět výsledky,ozvu se. Dobrou noc

be_ruska
25. dub 2017

Tak holky konečně po měsíci čekání nás čeká zítra návštěva repro. Jdeme Dr hromadove a pak máme jít na Genetiku nejake Dr. Byla jste tam některá?

kajka2701
25. dub 2017

Holky,tak kontrola za mnou a bohuzel zas negativni. To uz je v pr... ☹ pry se asi nedari skrz spatny spermiogram..

kajka2701
25. dub 2017

Jinak @be_ruska ano ja u ni byla.. Myslim dr.Grochova? Nebo tak nejak se jmenuje. Vy jste ve fazi vysetreni ted? Nebyla jsi jeste na odberu?

be_ruska
25. dub 2017

@kajka2701 právě si nepamatuji jméno. Odbery krve snad už máme všechny tak bych právě chtěla zítra Dr říct že bych už chtěla začít stimulovat.

be_ruska
25. dub 2017

@kajka2701 a co vám říkali na té genetice? Právě nechápu proč tam máme jít když odbery byly v pořádku....😕

kajka2701
26. dub 2017

@be_ruska my meli nevyznamnou odchylku v jednom mem chromozomu,tak to nam vysvetlovala. Vice mene nic mi nerekla,jen se ptala na rodinnou anamnezu.

be_ruska
26. dub 2017

Tak holky. Od zítřka začínám stimulovat. 🙂

kajka2701
26. dub 2017

@be_ruska Jee ty se máš.. Mě to čeká v příštím cyklu. Už ať to máme za sebou🙂 co na genetice?

be_ruska
26. dub 2017

@kajka2701 jooo sem ráda ty jo ale mám strach z těch injekci 😀
Na genetice v podstatě nic jen manžel má odchylku na chromozomu ale že by to neměl být problém. Ty jo já tomu furt nemůžu uvěřit pořád sem si stěžovala jak se nic neděje a už je to tady 😀 jen aby to vyšlo 🙏🙏

eiccul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
be_ruska
30. dub 2017

Tak holky zítra mě čeká kontrola. Asi mi bude dělat UTZ ze? Tak snad vše bude jak má 🙂

aidule
2. kvě 2017

@be_ruska Zdravím! Tak jak jste dopadla v Repromedě? Jsou příznivé zprávičky😉?

be_ruska
2. kvě 2017

@aidule ahojky. Zítra mám další kontrolu. Dostala jsem vyšší dávky hormonů a zatím je vše v pořádku. O víkendu bych měla jít na OPU.

aidule
3. kvě 2017

@be_ruska Super zprávy, tak hlavně, ať hormonky zaberou, jak mají 😉! Opatruj se!

eviknufik
7. kvě 2017

Ahojte tak jak jste dopadli? Mě je zlé stále. 18.5 mám jít na velky​ ​utz,tak snad to bude ok. Mimi mělo v 9+6tt 3 cm. Teď byCh mela byt v 11+2, utrous jsem od dneška vysadila, tak snad to bude ok. Měla jsem ho brát ještě 3 dny ale nedavam to

agnes6
7. kvě 2017

@eviknufik Ahoj kočko, tak to je pěkně na prd, když je Ti tak zle ☹ třeba teď po vysazení utrose bude líp! Kolik jsi jej brala? 1-1-1? Jinak já mám úžasnou zprávu 😻 ve čtvrtek jsem byla na krvi a hcg 1711 👍 🙂 jsem nadšená 💗 ještě teď tomu pomalu nemůžu uvěřit, že vyšel hned první transfer. Ve středu jdu na kontrolní krev a ten den ještě ultrazvuk u svého gynekologa. Jela jsi pak ještě do Repromedy?? Přikládám dnešní testík 😻

eviknufik
7. kvě 2017

@agnes6 tak tojeparada, gratuluji, já brala 2 denně, ale od 9+6 jsem brala jen 1 po domluvě s gynekologem, včera vysadila na vlasy. Nebezpečí. Jsem si říkala že ty 3 dny už nebudou mít vliv
Jen mi z krve výsledky pozitivní protilátky, tak jdu zase na krev, snad to bude ok
Nechápu bo mam Rh+.

eviknufik
7. kvě 2017

@agnes6 v Repromede jsem byla po hCG ještě jednou, aby potvrdili srdíčko a dostala jsem propouštěcí zprávu a uz jsem u svého gynekologa

agnes6
7. kvě 2017

@eviknufik moc děkuji. To já beru právě 3 X denně. S tim utrosem zatím nemám problém, tak snad to tak zůstane 🙂 od kdy jsi začala mít nevolnosti? Já teda až na to, že mě dole sem tam pichne jsem akorát děsně precitlivěla (i ubrečená -což se mě vuubec nelíbí). Jinak niic.. Takže se mám po té strede objednat do repromedy? Kdy jde slyšet srdíčko? Myslím, že nevadí, že jsi už vysadila ten utros, ty 3 dny už fakt nic neovlivní.

eviknufik
7. kvě 2017

@agnes6 já nevím, mě řekli automaticky po potvrzení tehu, že mám dojít za 14 dní na utz pro potvrzení srdicka (to jsem byla 7+5tt) Pokud už jsi dostala od nich zprávu, tak nemusíš.
Já doufám,že mi už bude líp, mě začalo být soufl kolem toho 6 týdne ale teď je to už lepší, snad to ustává, lednici otvírám ale stále s odporem🙂 nejlíp je mi v posteli, bo odpoledne když mi není na zvracení, mám pocit jak kdybych snědla kýbl kamení a strašně riham, proto je to nejlepší v horizontální poloze🙂

aidule
7. kvě 2017

@agnes6 Mega velká gratulace 👍👍👍!!! Ať je i na dalších kontrolách vše v pořádku! Repromeda opět nezklamala 😉👏👏😉🙂!!!

agnes6
8. kvě 2017

@eviknufik zprávu od nich ještě nemám, takže tam zítra zavolám a domluvím se. Ahaa takže ty nevolnosti mohou teprve přijít ☹ snad to nebudu mít jako ty. Hlavně, že už to máš lepší 🙂 teď už by mělo být líp a líp! Opatruj se 😻👍

agnes6
8. kvě 2017

@aidule MOOOC děkuji 🙂 a jak říkáš hlavně, aby bylo vše i nadále v pořádku 😉 👍

be_ruska
11. kvě 2017

Ahoj holky, tak jak se tu máte? Co je nového?

aidule
16. kvě 2017

@agnes6 Zdravím! Tak jak roste "fazolka"? Je vše v pořádku?😉

agnes6
17. kvě 2017

@aidule ahoojky, zatím vše v pořádku 🙂 v úterý jdeme na ultrazvuk a mělo by už bít srdíčko 💗 tak se těším! A doufám, že bude vše v pořádku. Ty se máš jak? 🙂