Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
18. kvě 2017

@agnes6 Tak to je paráda🙂 ! U nás vše o.k., naše malá-velká repromeďačka už je skoroškolačka😀. Včera měla ve škole 1.seznámení s třídní učitelkou a spolužáky, no super!!! Teď vybíráme aktovku ....no, pak už to začne. Ještě si užíváme volnějšího režimu, prázdniny uběhnou a pak bude mazec 😉!
Tak se těším na info z kontroly. Zdravím a hezký víkend!!!

linusha
19. kvě 2017

Holky jaký je pan primář v Repromedě? Máme k němu jít na konzultaci.

eviknufik
19. kvě 2017

Holky taky přidávám trošku do mlejna🙂 včera utz v 12+6, Mimi 9.3 cm zdravé a místo holky kluk:D

be_ruska
19. kvě 2017

@eviknufik hele a neřekli ti v repromede ze zavádějí holku? 😀

eviknufik
19. kvě 2017

No já si to spletla s předchozím, to byla holka ale nevyšlo to a nevím proč jsem měla vsugerované, že i toto bude holka

be_ruska
19. kvě 2017

@eviknufik ajoo no však na tom nezáleží hlavně že je zdravé 😉

adusinka123
19. kvě 2017

Holky potřebuji něco na růst sliznice,mám na to tři měsíce,nemáte něco vyzkoušené? Doplňky stravy,bylinky,cokoliv?

agnes6
20. kvě 2017

@adusinka123 já mám vyzkoušené červené víno 1-2 dcl denně 🙂 a sliznice ukázková a zadařilo se! Opravdu vyzkoušej. Stojí to za to. Navíc máš spoustu času, takže uvidíš, že to vyjde! P.S. Celé 3 měsíce pít nemusíš 😀 já pila cca 3 týdny až měsíc.

agnes6
20. kvě 2017

@aidule tak to je super 👌 👍 že už máš takovou velkou kočku 😻 to já se těším na mimiinko a doufám, že hned nevyroste 😀 😀 na kontrolu jdu v pondělí k mému gynekologovi a v pátek do Repromedy. Už by mělo být slyšet srdíčko 💗 tak se těším! Dám pak vědět 😉

adusinka123
20. kvě 2017

@agnes6 no to mi právě nepomohlo,zkoušela jsem 😣.A co gynex, nezkoušel někdo?

be_ruska
20. kvě 2017

@adusinka123 gynex mam doma ale nepouzivam

agnes6
22. kvě 2017
agnes6
22. kvě 2017

@adusinka123 tak já mám odzkoušene akorát to víno a jinak nic dalšího. Takže v tomto neporadím.

be_ruska
22. kvě 2017

@agnes6 funguje to aji s bilym?😀

agnes6
24. kvě 2017

@be_ruska řekla bych, že ne 😁 bílé obsahuje jiné látky, než červené. Vymeň bílé za červené 😁 😀 😀

agnes6
24. kvě 2017

Ahoojte holky tak včera kontrola u mého gynekologa. A spadl mi kámen ze srdce. Už nám bije srdíčko ❤ 😍 máme 11 mm a jsme 7+2 (dnes) 🙂 a už mám i průkazku. Jsem neskutečně šťastná! A snad bude vše v pořádku i nadále. A co vy?? Něco nového??

be_ruska
24. kvě 2017

@agnes6 tak vyzkouším. Jinak ja jdu pristi stredu na utz a o víkendu snad na transfer 🙂

adusinka123
24. kvě 2017

Tak snad ti to klapne,já dva měsíce hormony zbytečně, sliznici jsem měla jen 6mm,mám schovaných pět mrazacku a bohužel ta blbá sliznice si nedá říct 😖. Nasadila jsem gynex tak snad to vyjde a do srpna se to zpraví!

aidule
24. kvě 2017

@agnes6 Nádherná zprávička, velká gratulace 🙂👍👍 !!!Hezky v pohodě si to užívejte😉!

evik19
26. kvě 2017

Ahoj holky, byla jste některá v Repromedě na IUI? Jak to tam případně probíhá a kolik to stojí? Za jak dlouho od vstupního pohovoru jste se k IUI propracovaly? Předem děkuji za odpovědi🙂

evickav
12. čer 2017

@aidule ahoj 🙂 ale to uteka, vy uz mate doma skolacku a nasa Viki ide uz do skolky 🙂 jaaaj a ja do prace... ako pises, to uz bude iny kolotoc 😂
uzivajte si leto a vodu a 🍦🍉🍒🍓🍑🌽🌞🏊🏄
pozdravujeme a posielame 😘

agnes6
12. čer 2017

@be_ruska ahooj, tak jak jsi dopadla? Co sliznice? Narostla? Byl transfer? 🙂

be_ruska
12. čer 2017

@agnes6 ahojky. Ano sliznice krasna 11 mm. Transfer byl 7.6. 🙂 tak ted uz jen cekat....

aidule
21. čer 2017

@be_ruska Zdravím! Tak gratulace a teď pevné nervy a nějak zpříjemněné čekání😉...držím palce!!! 👍🙂

be_ruska
21. čer 2017

@aidule ahoj dekuji ale bohuzel neni k cemu gratulovat. Dnes vysledek z krve negativni.😢

eviknufik
22. čer 2017

@be_ruska neboj, bude líp a příště to vyjde🙂 Hlavní je, neházet flintu do žitu.

be_ruska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aaddeellaa
22. čer 2017

@eviknufik Zdravím, můžu se zeptat, jak to, že Vám v Repromedě řekli pohlaví? Mně neřekli teda nic.

haninka712
22. čer 2017

@aaddeellaa pokud nemate u embryjek vysetreni pgd/pgs, tak ani lekari pohlavi nevi.
Pokud mate, tak bud si nevzpomneli, zapomneli ,...

Oni pohlavi ani rikat nesmi, je to jen jejich dobra vule, ze to reknou 🙂

eviknufik
22. čer 2017

@aaddeellaa ja nevim, ja se zeptala, uz jak mi volali vysledky z PGS a už tehdy mi to řekli. Pak jsem swe bavila i s Tokarevou a v pohode. Nevim proc to nerikaji, ja uz u nich podstoupila 4 IVf tak asi mne povazuji za VIP:D