Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
4. srp 2009

pavka hej a schovám všetko čo som dnes navarila a napiekla, aby mi verila, že odpočívam 😀

Dobrú nocku

lentilah
4. srp 2009

Babulenky idu chrnět,páč jsem jak spráskaný pes a o5 mě začalo děsně bolet bříško...Pokud zítra bude fakt takový vedro,tak u toho zubaře asi zustanu,ovšem nechtěně páč mě trefí šlak,vypadají zuby,chytnu infarkt a kdo ví co všechno...a bude mi úúúúúplně šumák,že mi u toho bude asistovat ten fešnej pan doktor zubů.

Anničko2 ty bláho,já se bála po ET vubec hýbat 😀 .Odpočívat,odpočívat,odpočívat 😀 ..fakt to má něco do sebe 😉 .

Všem sluníčkám držím pěsti,ať zítřek zvládnou a ostatním radím bacha na oskara,bude pekelně rozpálenej 😠 .Pa a krásné sny

paneska
4. srp 2009

Krásný večer, holenky....

Ani, gratulace k drobkům, uvidíš, že zmrzlíky potřebovat nebudeme, ani nám nezbylo. Oni v Repromedě mrazí jen ta nejkvalitnější embrijka a zase nemůžeme chtít po všech, aby došla do stádia morul a blastocyst, hod, no.....

Aníku, jám mám yorkšírky 3 a mimuška jednoho 😉

raaad
4. srp 2009

krásnou noc berunky...............
tak jsem vás dočetla a pokusím se aspoń něco napsat...Já měla dnes dost návštěvní den, pak jsem jela ke gyndr pro lístek na peníze a pak na mzdovku do práce...a odpoledne zase návštěva..a mezitím pořád blbě- a blbě a blbě ☹ Nafouklá jsem jako létající balon....vzduch horem dolem...no hnus.Odfukuju tady,jako by byla moje poslední hodinka....už ani kola nezabírá...Tak se mě ten čas nějak vleče.... manža se na mě vždycky koukne...a při slovech:je ti tak špatně ? se usměje a prohodí..tak t je dobře.....ten moment bych ho něčím bacila....No-ale prý když je blbě,tak to svědčí o probíhajícím těhu....tak aspoń nějaká útěcha...
Co se týká nabírání kileček...tak Aninko-gratuluji a nechápu to 😉 já teda u obou kluků nabrala úplně stejně 14 kg- ale bylo to v pohodě,protože jsem byla hubená-vysoká... za to teď,po těch všech svinstvech hormonech jsem jako koule ☹ ,mám od ledna 12kg navíc a pupendo tak na 5.měsíc. U nás je nemožné něco zatajit a nepřiznat barvu,prostě to nelze.....Sice jsme se s manžou domluvili,že to nebudeme do konce I.trimestru říkat- ale prostě to není možné... Já mám už těhu kalhoty a těhu topíky...Nic jiného neobleču a pokud mám přes pupek něco tlačícího, je mi ještě blbějc.... takže na to kašlu..... Jím z nutnosti po hodině,ale nevnímám co, havně něčím žaludek naplnit,aby nevolnost přešla...Já teda vůbec nezvracím-nejde to. je to stav jako těsně před tím 😠 Dávím,dávím...a nic. Takžer o hubnutí žádná..... obracím list o tomto nelichotivém tématu.....
Co se týká jmen: Lenti......a co tak Ella nebo Lea??? k tomu krkolomnému příjmení 😉 by to bylo pěkné-ne?

Jinak holčiny...ani nevím,na co přesně mám reagovat,bo mám v hlavě z toho bléééé nějak vymeteno a špatně se mi soustředí... Ale vzpomněla jsem si na ten Acorutin u Pany....je to blbost,aby ti změnil těhu-test....
jediné,co může ovlivnit velmi brzké testování je velká dávka HCG před OPU(kdyby ještě zůstala v těle...)
Takže myslím Pany,že v neděli budeme jedno velké ucho 😀
Jinak LUCII, s tím trombem je to pitomé,ale opravdu zázraky se dějí........Takže pokud mimčo drží,a´t si je tromb klidně kde je,hlavně ať neprská......

Takže co se týká berušky vašich stávek na pohlaví mimč....tak sázky na mě nepřijímám,bo bych prohrála i gatě 😀 Jsem jediná jistá......i když z manži taky vypadlo,že se ještě budu možná na uzv divit,kdyxž tam uvidí camprlocha......tak to by teda byxlo,kdyby nám to popletli ...hi-hi Tak to by byl chlapeček zásadně do roku celý v růžovém i skočárkem 🙂 no druhý jára cimermann 😎

Takže se babule opatrujte...a krásnou dobrou a klidnou noc...papušky

Jo- a Žanet...klidně se stav......návštěvy zvládám...aspoń to rychlejc ubíhá......a já když mluvím,je to blééé mnohem lepší 😉 jenom čtvrtek dopoledne mám pedikůru,tak nebu doma...

ali.cka
5. srp 2009

ahoj holky.čtu vás pravidelně už asi týden a všem moc držím palečky.nějak jsem neměla odvahu sem psát,ale když vidím,že se tady dá probrat opravdu vše tak jsem se do toho pustila taky.já mám dnes 9 den po ET a muj test nedopadl ani v nejmenším dobře.strašně jsem se těšila na aspon maličký náznak,ale vubec nic ☹ .tak fakt nevím.myslíte,že je to ještě moc brzo?dívala jsem se na vaše foto a skoro všechny tam ten devatý den už máte něco vidět.

soniela
5. srp 2009

Ali, tak to mě moc mrzí. Ale zkus ještě vydržet do toho 14. dne. Někdo tu psal, že 9. den to taky nešlo ještě vidět a nakonec je těhu 😉 Držím ti pěsti!!!

annina
5. srp 2009

Ahoj berušky. ALICKO vítej mezi nás. 9tý den není ještě nic ztraceno,ale na klidu to nepřidá...já vím 😔 Hodně záleží i na testu-citlivost na Hcg. Já měla 8mý den jen "ducha" a pořádné kolejnice až tak 18tý den! Tak ještě nezoufej a ani to v případě neuspěchu nevzdávej!!!!! To je fakt obrovské štěstí,když se zadaří hned napoprvé! Máte mrazáčky?

mimka29
5. srp 2009

Dobré ránko zlatíčka,
tak ja som dnes druhý deň doma a jasné, že nemôžem spať. Ja som to vedela, keď mám vstávať do roboty, tak sa mi nechce a keď môžem spať, tak od siedmej buntoším. Ale dnes ku nám príde tá sesternica z Ameriky a budú u nás do soboty, tak ešte musím niečo upratať a pripraviť.

raduš tak ten môj drahý je tiež nejaký spokojnejší, keď ma niečo zabolí, alebo mi nie je veľmi dobre, asi má potom taký pocit, že sa niečo deje. A teraz po tom čo mi zvýšili dávky mi fakt nie je veľmi dobre, strašne som nafúknutá, mám pociť, že prasknem a môj muž je spokojný. Úplne najlepšie mi je vo vyťahaných teplákoch a voľnom tričku, no proste som sexi. A ešte k tomu mastné vlasy, veď načo by som sa upravovala, keď som doma, že?

lenti ja mám hrozné priezvisko - Zámečníková. K tomu je tiež veľmi ťažko vybrať ženské meno. Ja mám už roky pripravené Ella alebo Lea a presne tie ti radila aj radka, sranda, ale myslím, že sme si už o tom písali. Keď je také ťažké priezvisko, tak sa hodí krátke prvé meno. Ale baby sa potom vydajú a aj tak sa im priezvisko zmení. Ja som mala také pekné priezvisko za slobodna.

alicka vitaj medzi nami. 9 deň po ET, by už malo byť na teste niečo vidieť, ale zase ti môže HCG pomaličky stúpať alebo si mala málo citlivý test, ešte nestrácaj nádej. Máte aj nejakých mrazáčikov a to bolo tvoje prvé IVF? Prepáč za otázky ale nové kamky vždy spovedáme 😉

paneska
5. srp 2009

Krásné ránko 😉

no a pak, že mám taky testovat, dřív, než ten 14 den, prd, prd, prd 😉

Ali vítáme tě mezi námi, já bych se ještě nevzdávala, holky na rodince psaly, že 9-tý den sněhobílo, až později se začínali kolejničky rýsovat a hlavně opravdu záleží na citlivosti testu na HCG.
Dokonce jsou připady, kdy jeden testík // ukázal, druhej nee. Mě při prvním IVF chtěli 12-tý den na krev, teď mám testovat až 14 den a holenky mě tady buntoší ať testnu, v neděli, nebo v pondělí 10,11 den. No nevím, jestli budu mít odvahu 😨 Nejstropocentněšjí je stejně krev....

pavka111
5. srp 2009

Ahojky babulenky....

Raduško to mě mrzí,že ti je tak špatně,to bude princezna jak vyšitá,žádnej camprdlík 🙂 🙂

Mimuško tak dneska se válej a odpočívej a nic nedělej a užívej neschopenku...no a co se týče mého příjmení tak já je mám taky dlouhé Valoušková a za svobodna jsem byla Zahradníčková takže se mi trochu zkrátilo,ale ne moc no a Veronička se nám taky líbí a ještě Eliška a Vendulka no už jsme to zase změnily 😀 😀

Aličko vítej mezi nás.....9den po ET je opravdu ještě hodně brzo a co se týče těch testů co nám dávají v carech tak ty mě připadají,že mají strašně špatnou citlivost.Já jsem si dělala test 10 den z toho jejich testu už ale nevím jak se jmenoval a byla tam strašně slaboulinká čárka skoro to nebylo vidět a tak jsem si odpoledne koupila mamatest a udělala ještě test odpoledne a to už tam byla vidět pěkná čárečka.No takže nebuď smutná počkej do krvičky a nebo udělej ještě jeden test,ale později.Některé tělo neprodukuje moc toho hcg.....

lentilah
5. srp 2009

Ahoj ženštiny 😀 ,

připravuji se velmi pečlivě na mé další,v pořadí druhé rande mojí pusi s rukama krásného pana zubaře 😀 .

Ali-vítám Tě,a hlavu vzhuru,souhlasím se vším co tu holčiny psaly a opakovat se je na prd,já měla 9-tý den taky moc slabounkou čárku,no a Pavlínka má recht,ten test z Repro moc dobrý není.Krom toho záleží na více věcech.Hlavičku vzhuru,naděje umírá poslední!

Leňule ty muro nepruď,testovat budeš dřív a basta,páč Tě napokoji nenecháme 😀 .Já chtěla taky testovat až kdo ví kdy a nakonec mi to nedalo.

Musím letět,jinak mi to ujede.

Pa a pusu

annina
5. srp 2009

Raduš,tak ty si to opravdu užíváš 😖 Vím,že jsi zdravotník,tak v žádném případě nemíním být "chytrá",ale na mně třeba zabírá soda,malá lžička rozpuštěná ve vodě-po ní se úplně parádně vybrkám a břicho mám o polovinu menší 😉 Na větry naštěstí ! netrpím,ale pokud mám moření tak 2 kuličky Espumisanu a fakt mi pomůže! Ještě pak GRAVI-POP lízátka se zázvorem od VitaHarmony-dost je chválí!
Zasmála jsem se co říkal manža o tom camprlíkovi 😀 ,ale neboj,určitě to nespletli i když věřím,že chlapečka by ste milovali úplně stějně 😉 To vůbec nevadí,že už máš pupík NAOPAK,já z toho byla špatná,že pořád nic a ani ty kila by mi vrásky nedělaly! 10-15kg je úplně vpohodě,to se dá shodit! Já jsem teda nepřibrala nic ani při stimulce a dávky puregonu jsem měla taky vysoké a píchali sme tři týdny,než moje vaječníky začaly vůbec pracovat 😝 ,ale já mám opravdu 40kg! nadváhy,i když mi to nechce nikdo veřit,asi to mám dobře rozložené 😀 a opravdu máme v naší rodině mamutí kostry! Takže vy ani omylem nedosáhnete moji váhy,i kdyby ste přibraly 20kg a já ani deko 😠 🙂 A co jsem viděla tvou fotečku v albu,tak máš sportovní postavu o nějaké kouli nemůže být ani řeč!!!!! Já jsem cely život silná,tak mě to už netrápí,ale vy laňky to máte v tomto těžší!
Jinak jména co probíráte ...to mně zajíma. My máme(já mám 😀 )zatím jen na chlapečka Vojtíšek nebo Šimon! Ten můj chce kluka po sobě (ani náhodou) a na holku měl teda takové tipy,že ani OMYLEM!!! Žije někde v 80tých letech. Takže sme to uzavřeli s tím,že tohle mimnko si prostě pojmenuji já a dalších 5 on! 😀
Verunka je pěkné jméno,ale nelíbí se mi kalendářní podoba Veruna nebo jak je to???????? To je spíš taková nadávka,jako kdyby mně někdo říkal Ančo nebo Andulo 😒
Ella,Lea-krásné jména! Leušku máme v rodině. Ještě se mi líbí Lia,Mia i když ti zní vietnamsky 🙂 ale ten můj chce prostě tradiční jména Petra,Miroslava... NIC proti nim!,ale já už chci opravdu něco jineho a netrápit se dalších 10let,že jsem si do toho ZASE nechala kecat 😠 !
Jinak tady na koníkovi je téma,vyloženě jen jména pro miminko-myslím,že je to na TĚHOTENSTVÍ a holky tam mají zajímavé tipy. Jéžiš já zas píšu román,omlouvám se! PA

soniela
5. srp 2009

Já testovala až 14 den, ale dalo mi to teda přemlouvání abych vydržela 🙂 Ale při 2. IVF to určitě nevydržím a budu nedočkavá a ten 10 den to zkusím jak se znám.

Mám pocit že jsme se tu sešli všechny s dlouhými příjmenímy. Já mám taky dlouhé - Vysloužilová. Hrůza. Na holčičku se mi moc líbí a snad se i docela hodí Ema.

Lenti, držím pěsti ať ti to u zubaře dobře dopadne!

ali.cka
5. srp 2009

moc děkuju za povzbuzeníčko,ale fakt mám hrozný strach.mrazáčky žádné nemáme,protože jen tady ty dvě co nám dávaly byli takové nejlepší.dávali my je už třetí den,nevím proč.ale říkali že se dobře vyvíjí a že je lepší když už jsou u mě.tak vubec nevím.bylo to moje první IVF,tak jsem s toho taková popletená. 😔 jinak upně vše jsem měla pořád dobrý.jen 150 puregonu ani my nic nezvyšovali,a p.dok.veselá jen chválila.krasně to tam máte nachystané a pak jak my je zaváděla tak taky krásne dvě embrijka,hezké kvality adt.nevím,nevím 😒 .vubec žádné špinění ani po odberu ani ted,tak jsem myslela,že je vše na dobré cestě.asi jsem neměla ještě testovat,ale moc se těším a nevydržela bych to.

raaad
5. srp 2009

Jééé, Maji, to jsem ty jména teda trefila pěkně. Ale neopisovalajsem 🙂 Včera jsme to tady taky nějak vzpomněli s návštěvou...a ta jména tady padla...tak proto. mně by se taky ta Ella zamlouvala-ale manžovi nee....Jemu by připadalo, že by to bylo podobné na Elena (a to je moje kamoška a doky u mně v ambulanci)...no-je to ješita 🙂 🙂
Jinak babule, jsem na tom dle slunce,seno,jahody: "to je hnus velebnosti-jdu blejt "................

raaad
5. srp 2009

Anninko,díky za tip se sodou, to jsem ještě nezkusila ☹ jinak zázvorová lízátka....o ničem, zázvorová limonáda a čaj...o ničem, před chvilkou jsem "vyhodila" i tu colu...... a je mi pořád blééééé. Je to vážně hnus ☹ Ale vydržať-vydržať!!!!!! 😝 😝 😝
Jinak Lia a Mia se mi fakt moc líbí...ani jsem to jsem to ještě neslyšela...A je to v nějakém kalendáři? nebo by se musela žádat matrika????? Šimonka-taky schvaluju 🙂 Ale o Miroslavě teda žádná(ale jinak proti Miroslavám vážně nic nemám 🙂 a na Petru by Ti mohla napsat litánii ta moje kamoška (co má teď tu Timeu)...je to prý nejhroznější jméno na světě.ona ho úplně nenávidí,je prý šíleně tvrdé a pokud jí někdo řekne Petro,tak pomalu odmítá odpovědět (a to si vzala za mnažu ještě Petra....) A jméno po tatínkovi už jsme tady probírali...to je to nejhorší 😉

Takže co se týká testuňku Ali, určo bych testla zítra lepším testem a pak ještě pozítří a pak ještě pozítří. A pokud to nebude ani 14 den, pak bych teprve začala být smutná......Aspoň uvidíš, jak ten duch začne pěkně den po dni sílit......Takže šup-šup směr lékárna a vyber testík s hodnocením od 10 UI. V repro nám dali až od 25....
Lentiiiii-u krásného zubaře přeji jenom hezké chvilky.....a nezapomeň,že jsi vdaná a pod srdíčkem nosíš manžovo mimi 😀. Tak žádný flirt............
Jinak babule.......................dělám pauzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

zandanem
5. srp 2009

ahojky.. teda to jsou temata.... super... 🙂 ja můžu mluvit jen o kylech mé ségry.. a to je docela sranda... při sabince přibrala 12kg a při robinkovi 5 kg..!! to je co??? to má někdo štěstí.. ale já to asi pak vezmu za celou rodinu... se stimulkou a tak.. 😀 bude ze mě prasátko 😀 no a co, že? když se budu cítít dobře... teda ja mluvím jako kdybych už byla na čekací listině a zatím tam nejsu... 😅
alicko.... vítej mezi náma..... a když ne dnes tak skus zítra a pozítří... musíš věřit a doufat... do poslední minuty... a to je krev...
všechny vás moc moc zdravím.. raduško, leničko, paensko, aničko, aninko, janysku, moničko, soničko, pavlinko, lucinko, majenko.. teda vyjmenovala jsem vás všechny...??? snad jsem na některou z vás nezapoměla...
přeji krásný a klidný den.... 🙂

soniela
5. srp 2009

Žany, neboj, my se taky dočkáme 😉
Rady, to je mi moc líto, že je ti tak strašně zle. Ale ta beruška za to určitě stojí!!!

paneska
5. srp 2009

Ahojky,

Raduško, ty naše blinkalinko, to mě taky moc mrzí, že je ti tak špatně, ale já si myslím, že si říkáš, ať klidně blinkalínuju, jen, ať je princezna v pořádku a jak správně píšeš, VYDRZAŤ 😉

Ali a ty jsi testila tím testíkem z Repromedy? Právě proto, že je míň citlivej, tak se má testovat až ten 14 den, jinak opravdu koupit mamatest, jak píše Pavka.

Leníku, no já nevím, jestli mě ukecáte, hi,hi,hi. U mě to i u syna bylo až z krve jasné na potřetí, nevím, jestli jsem to tady psala. Že jsme měli odjíždět na dovolenou a MS nikde, tak jsem šla na píchanec a ona, doky, jestli nemůžu být těhu, já že určitěěěěě néééééé,exmanža měl skoro stále noční (pozn. autora - syn není souseda 😀 , je mu, jak z oka vypadený-exmanžovi). Doky udělala testík, krev, pak jsem si volala, no a že neví, že buď je to úplně ránné těhu, nebo dojde MS a takhle jsem tam šlal ještě 2x až v den odjezdu mi potvrdili, že HCG narostlo a že je to těhu. No, tak pak v mém případě testujte. Já doma ani při synátorovi netestila, nemám schované // 😒 , páč jsem na papírek nečůrala.

Holenky, já jsem úplně mimo, já bych furt spala a spala a spala..... a začíná mi fakt těžce hrabínkovat. Ráno jsem se probudela s jakousi depkou, jako, že jsem všechno viděla černě, vyprovodila rodiče, pak zase zalehla a si představte, že se mi zdálo, že mám pohyby mimi tak na 6, 7 měsíc, normálně jsem v tom snu viděla tu vlny po bříšku a patičku, no prostě už magořím.

Musím se něčím zabavit a tudíž udělám asi bramboráky z cukety, páč mi jich naši dovezli moooooc, teď jsem na to přišla :o)

lentilah
5. srp 2009

Tááák jsem se dohrabala domu,
holky...vogo,to je chlap!!!!!!!!Slintám jen co si na něj spomenu 😀 ,no a hlavně taky tím,že mám umrtvenou hubu a napít se je kumšt,páč většina vody mi skončí na tričku.Ale holky,je to šikula šikovná,krásně mi ty zoubky spravil.Ještě jednou jsem se ho zeptala jestli to mimi neubíží (to umrtvení) a on,že určitě ne 😉 ...a tááák krásně voněl...no a Rady,na takovýho chlapa se neusmát,to by byl hřích 😀 .No a za 14 dní repete.

Ali a nemuže to být taky tím,že třeba Ti je tam zavedli tak brzo?Tedy já bych se tím krapet utěšovala....stejnak si myslím,že to bude dobrý,neboj. 😉

Žany a Soni,už se těším na váš pruběh 😉 Už aby to bylo.Tak všem přeju těhulkovat.

Rady a co citron?Sem tam si k němu krapet přivonět,pomáhá to uklidnit žaludek,to dost radí u nás na gyndě.A pak Rennie Fruit 😀 ,no ano,doporučují to taky,máme to i na těhotenský prukazce,tam to reklamují:těhotenství bez pálení žáhy,nadýmání a překyseleného žaludku.Pusobí rychle,obsahuje soli vápníku,které neutralizují žaludeční kyseliny,je to vhodné jak pro těhulky tak i pro kojící maminky.4ovocné chutě-černý rybíz,malina,pomeranč,citron.Ták,směle do toho,mě se to krapet upravilo,tak snad je potřebovat nebudu.Jo a to dávení je možný,že máš co jsem měla já a další těhulky...bude Ti to trvat tak zhruba 14 dní,stupňovat ale pak se to zpraví a budeš mít pokoj.

Dneska jsem málem vrhla,když si Bendžemin rozhodl na dlažbě u hlavních dveří vyčistit žaludek od chlupu...nikdy mi to nic neudělalo,ovšem dnéééééééés,hustýýýýýýýý.

Fešandy krásný den...

bamsmudla
5. srp 2009

Ahojte holky,
zase po dlouhé době jsem se na vás došla podívat.
Panesko určitě to dobře dopadne. Omlouvám se, že jsem ti ještě nepsala, ale kvůli práci nemám kdy. Nemám možnost přístupu na internet. V pátek jdu na kontrolu do Repromedy, tak se Fishera zeptát a pak se ozvu. Už si druhý den píchám injekce. Ale nějak z toho nemám dobrý pocit. Protože jsem neměla vůbec žádné měsíčky. V pondělí jsem ráno krvácela a teď už jen špiním. Volala jsem Fisherovi a on mi řekl, že mám začít, že uvidíme v pátek. Z toho co tady o něm čtu, tak vůbec jste mě neuklidnili. Nevíte, co to bude mít za vliv, když se začne tan puregon píchat dřív? Já si myslím, že měsíčky bych měla dostat až ve čtvrtek. Minulé měsíčky pořádně nevím, protože jsem měla ty hrudky a pořádně z toho nešlo nic poznat, takže vůbec nevím, kdybych je měla mít.
Panesko taky jsem měla strach z toho testování a test jsem měla pozitivní a z krve to vyšlo negativní. Takže tentokráte jsem se rozhodla, že žádnému testu nevěřím. Určitě ti to dobře dopadne. 🙂

jerry1
5. srp 2009

Dobrý den, nějakou chvilku čtu vaše zkušenosti. Paneška mi o vás řekla a teď po posledním příspěvku jsem trochu v rozpacích s řešením situace bamsmudlenky v Repromedě. Já jsem již měla také začít stimulovat, ale jelikož se mi nedostavila zatím menstruace, ale jen špinění, tak mi pan doktor (myslím, že to byl také Fischer) řekl, že musím vydržet až do pravé pořádné ms, jinak začít nemůžu. Tak jsem teď z toho jelen. Snad se to už brzy konečně rozjede ☹ Všem držím pěsti, ať se nám to podaří.

lentilah
5. srp 2009

Ahojky holčinky-Bamsmudli a Jerry1....ovšem i ostatním super den,

Jerry1-doky Hromadová mi taky říkala i sestřičky,že první den menstruje je když krvácíš...holčinky Ti pak poradí určo víc....časové rozmezí a tak..(myslím,když začneš krvácet třeba kolem druhý odpoledne,tak si pícháš už druhý den..).Nerada bych to popletla

lentilah
5. srp 2009

Bamsmudloušku 😉 beruško neboj,vím,že o Fischerovi se nepíší zrovna opěvné ódy,ale nebála bych se ho...už je tam nějakou dobu,věřila bych mu 😉 .

jerry1
5. srp 2009

No právě, já chodím taky k MUDr. Hromadové, ale teď jsem tam volala o víkendu právě kvůli menstruaci, kdy jsem se měla právě objednat na injekci. V pátek navečer mi to začalo úplně jako normálně i večer dokonce krev a tak jsem se objednávala na tom pohotovostním mobilu na pondělí. Ale během soboty se mi to zase jakoby zastavilo, jen špinění ☹ No a v pondělí, když jsem přišla na injekci, tak tam byl MUDr Fischer a ten mě prohlídl a vzali mi krev, aby se vyloučilo těhotenství(bohužel se vyloučilo) a řekl mi, že menstruace musí být klasická, že mám počkat až se to opravdu rozjede. Dřív nemůžu začít. Tak jsem z toho taková zdrblá. Už jsem se nemohla dočkat, abych mohla být zase o krůček blíž a teď musím zase čekat, achjo 😒

bamsmudla
5. srp 2009

Ahojte holky,
moc děkuji za informace. Moc klidná z toho nejsem. Taky jsem přemýšlela, jestli počkat.
Jerry1 Fisher se mě ptal, kdy je dostávám normálně, Jenže já kvůli té minulé stimulaci mu nedokázala přesně říct, kdy to bylo. No ptal se mě odkuď jsem a že bych kdyžtak měla dojet, ale nakonec mi řekl, že mám začít. Nevím, jestli má tolik práce. Uvidíme v pátek.
Lentilah děkuji. Každý doktor je nějaký, ale je fakt, že mě příjde takový zmatený. No uvidíme, co mi řekne.
Já totiž krvácela ráno docela dost a takovou jasnou krev, že mě to až překvapilo. Proto jsem mu volala. No jo, jsem z toho dost nervózní. Říkala jsem si, že při 2. IVF musím být klidnější, že vše bude OK a už začímám zas takhle blbnout a ještě takhle blbě.
Jerry určitě se dočkáš. Raději to neuspěhej, ať nemáš nervy jako já 🙂 . Někdy se ty potvory dostavit musí. Když je člověk nechce, tak příjdou a když je čeká, tak si dávají na čas 😉

jerry1
5. srp 2009

Bamsmudli, souhlasím. 😉 Člověk musí myslet pozitivně, že? Ne nadarmo se říká "vírá tvá tě uzdraví" Budeme věřit a povede se 🙂 Přeji štěstí a hlavně věř tomu, že se to povede. 😵

bamsmudla
5. srp 2009

Já se snažím být pozitivní 🙂 . A ty jdeš poprvé na IVF nebo už jsi byla?

jerry1
5. srp 2009

Jdu poprvé, přes rok jsme se snažili, tak jsem se svěřila svému gynekologovi a ten mi doporučil Repromedu a napsal mi žádanku na vyšetření. Tam mi zjistli, že mám endometriózu a cysty a že proto to nejde přirozenou cestou. A teď mám dlouhý protokol (Prednison, Anopyrin a Synarel) a až dostanu tu mrchu, tak budu píchat puregon tuším. A ty jdeš už po druhé v Repromedě?

paneska
5. srp 2009

Ahojky babulky,

já se teda dneska překonávám, nejen, že jsem udělala bramboráky, ale i cuketovou buchtu :o)
Jsem splavená, jak od moře, hlavně, že jsem se před tím kuchtěním hezky sprchla, umyla hlavu, navoněla, oblíkla do čistýho, nespocenýho, můžu si dát repete 😖

Jerry, ty jsi psala na rodinku, že ? Já jen, kde všude se ze mně stala "drbna" a prozradila tyhle stránky 😀

Bam, teď už uřčo píchej dál a uvidíš, co bude v pátek na UZ, snad to bude dobré a folíci budou 😉