Jaký režim dodržovat po ET?

kikina9
22. bře 2011

Holky, jaký režim jste dodržovaly po ET, a povedlo se vám to nakonec, i přesto, že jste nebyly úplně v klidu? Mě řekli v CARu, že mám dodržovat klidový režim, ale ono to s malým dítětem moc nejde. Dneska jsem si neuvědomila, že jsem 2. den po ET a nemám zvedat nic těžkého, a dcerku jsem zvedla. Myslíte, že to vadí? Jsem z toho teď špatná, tak nevím, jestli jsem si víc ublížila tím zvednutím dcerky, nebo teď tím stresem 😉

wrtulka
22. bře 2011

Jak bych to napsala.. po ET už je to na přírodě. Nezáleží jak dlouho se po ETu v CARu leží, nezáleží jsestli ležíš, nebo normálně funguješ když se to má povést tak se to povede a když ne tak i kdybys ležela s nohama na hoře tak nic..Takže si z toho zkus nedělat hlavu a věřit..ta psychika prý je na tom hodně důležitá 😉

prdecek
22. bře 2011

Mě v Caru řekli, že můžu fungovat normálně, jen nezvedat těžké věci, vynechat náročný sport, zatím nemít sex a nestresovat se. Že když žena otěhotní normálně, tak o tom vlastně neví a dělá vše normálně. Řekli mi i že se nemusím bát, že bych něják embryjka vyklepala, že to nejde. Takže neměj strach a buď v pohodě 🙂 Klidně si dej sklenku červenýho, choď na procházky a dělej vše normálně, jak jsi zvyklá.

valuse
22. bře 2011

Ahoj. Já jsem po prvním KET, minulém Et a teď po 2. Et taky dostala informaci- pouze - nepřetěžovat se.
Holky, ještě pořádně nevím, jak to tu chodí a tak mi promiňte, že se znovu zeptám, jestli vás bolí prsa..?

crca
22. bře 2011

Můj případ byl takový,že když jsem dělala to co mě oni řekli(jak po ET tak po Ket),tak se nikdy nezadařilo.Pak jsem jela na Ket(sama autem 60km),pak zase domů,dva dny jsem teda spíš polehávala,ale nijak várazně,přijela kamarádka,tak jsem si kafe uvařila i jedno cígo denně dávala 😅 ,pak přišel najednou jeden den šílenýýýý absťák na cíga,vytáhla jsem dvě najednou a od té doby mě chuť přešla 😀 ,následný den // a ty dvě vydrželi až do úplného konce 😀 Takže opravdu se nestresuj a to jsem ještě zapoměla napsat,že přijel 4den opravář na pračku a já mu jí musela nadzvednout 😀 -Jak vidíš,je to opravdu na přírodě,takže nic si nevyčítej,že jsi zvedla malou.Jak tu už zaznělo,kdyby jsi otěhotněla přirozeně,tak by jsi to ani nevěděla 😉 Hodně štěstí 😉

lucmora
16. led 2013

já jsem u druhého ket byla těhu jenom nějakou dobu a opravdu cítila jem se jinak než předtím u ketu.. Ted jsem podstoupila další ket a hned jsem cítila že nic, testy mi to potvrdily ☹