Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
28. dub 2016

@blauen ano určitě sis s tím tu starost přidělala,neboj ono to určitě bude všechno v pořádku ♥ a miminko bude krásně prospívat 🙂

blauen
28. dub 2016

@juliemichal kéž by, moc děkuji za podporu!

juliemichal
28. dub 2016

@blauen vůbec není za co a už se těším na tvé pozitivní zprávičky ♥ ♥

hanulkavelunka
28. dub 2016

@blauen moc ti preju at to neni biochemicke jako u me . . . mela jsem stejne priznaky
Ale rika se ze po biochem.je dalsi pokus uspesny tak snad ted u me uz konecne bude
Ale moc to resis,mas jit na krev a ne stresovat se testama
Zvysena teplota se drzi diky utrogestanu . . . pokud ho mas.
Preju hodne stesti a vykasli se na testy jinak si tim stresem jen ublizis.
Kdy mas dojit na krev a kdy ocekavas ms?

wwerru
28. dub 2016

taky mam ten stejnej nazor jako hanulkavelunka. Zbytecne se tema testama stresujes. Stejne to uz neovlivnis tak co bud se to povede nebo se to povede priste . Zbytecne se testuje moc brzo a zbytecne tim prozivas stres kterej ti muze ublizit.drzim palecky vsem!

blauen
28. dub 2016

@hanulkavelunka ahoj, děkuji už jsem se s tim nějak srovnala. Na krev jsem mela jít zítra, ale jsem pracovně mimo svého dr. V pondělí uvidím. MS mam dostat v sobotu. Já jsem právě myslela, že to biochemko bude pojištěno tim prednisonem. Myslet hold znamena hovno vědět. 😀

blauen
28. dub 2016

Holky máte samozrejme pravdu! Jsem fakt blba!

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen ale já jsem zo samé...testuju moc brzo, ale potřebuju vědět, jestli to opět nebude biochemko jako minulý měsíc...2 po sobě už by bylo moc...jenže já narozdíl od tebe pořád koukám na bílý test 😆

blauen
28. dub 2016

@zuzanaxx uprimne Já už bych takhle brzy netestovala, ale jelikož je to muj první dušík na testu za 4 roky tak jsem jak pominuta, šílena z toho. 🙂

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen upřímně:u mě je to po 2 letech druhý možná úspěšný pokus, proto vyšiluji 😁

blauen
28. dub 2016

Holky dávam fotecky testíků od uterka a do neděle už netestuji. Jo a teplomer se mi asi zblaznil 37,7. 😀 takovou teplotu jsem ještě neměla.

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen je to jasné, takže už klídek, mamino 😁

karlos12
28. dub 2016

@blauen to je krásná fotka.Já už chci také.Jen tak dál 😉

blauen
28. dub 2016

@zuzanaxx člověk nebude asi už vůbec klidný do te doby než to svoje miminko bude držet v náručí, ale musím se zklidnit to je fakt. Dneska se sousedovi narodil chlapeček tak chtěl pocastovat štamprlou, ale nikdo nebyl doma tak přijde zítra. Manžel Mé volal ze má noční tak ze budu pit město něho 😀 tak nevím jak z toho, abych se neprozradila.

blauen
28. dub 2016

@karlos12 Děkuji už tady nebudu vyšilovat 🙂 přeji vám holky tady ať se brzy zadari a můžeme přejít do jine skupiny, mi se od vás nechce 😉

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen tak nechoď 😁

blauen
28. dub 2016

@zuzanaxx nepůjdu 🙂

epetula
28. dub 2016

Ahojky holky, pokud to nevadí, moc ráda bych se mezi vás přidala.. Je prima, mít s kým pokecat, manželovi už to leze na nervy.. Nepotřebuje všechno řešit pořád dokola jako já 🙂 O mimi se snažíme téměř 3 roky.. V lednu jsme začali chodit do CAR a dnes máme 8. den po první iui.. Takže teď čekáme a čekáme.. Je to k zblazneni 🙂 Jinak blauen moc gratuluji ke krásným testikum a držím palecky, ať je vše v poradku..

zuzanaxx
28. dub 2016

@epetula nejhorší na celém procesu je to čekání..😉

blauen
28. dub 2016

@epetula ahoj, moc děkuji. Uplne ti rozumim, my se snažili o miminko 4 roky, byla to dlouha cesta a před 14 dny jsme byli poprvé na IUI a vypadá to, že se zadarilo. Držím palečky ať se brzy zadari a nejlepe už tento cyklus! 😉

juliemichal
28. dub 2016

@blauen no vidíš to?co jsem ti říkala?říkala jsem ti,že to bude v pořádku,a jinak nádherně ti sílí testík 🙂 já ti to tak moc od srdíčka přeji ♥ já už chci pondělí a jít na tu folikumetrii a potom na to IUI ach jo utíká to fakt strašně moc pomalu ☹ ☹ a potom to čekání po IUI to bude k zbláznění ☹ kdybych aspoň neměla nemocenskou díky toho astmatu tak bych byla v práci a tam by mi to daleko více utíkalo ☹

epetula
28. dub 2016

@blauen Děkuju, moc bychom si to přáli.. Uvidíme za pár dní..

epetula
28. dub 2016

@zuzanaxx To určitě, už na to taky přicházím 🙂 Moc jsem se na první iui těšila.. Jeden si řekne pár dní.. Jenže jsou delší než věčnost 🙂

hanulkavelunka
28. dub 2016

@blauen vykasli se na testy a pockej na krev ale podle toho 1.na levo tfuj tfuj tfuj drzg.gm palce at hcg jen stoupa
🍀 a hlavne klidek a pohoda 🍀

zuzanaxx
29. dub 2016

Tak holky, dneska 12DPO a ani duch...vzdávám to...víkend máme firemní akci, tak to asi pořadně "oslavím" dobrým červeným...@blauen gratuluji a tiše zabidím...

blauen
29. dub 2016

@juliemichal děkuji ti moc, jsi moc milá a hodná! Ráno jsem byla u doktora, nemůžu mít nic s hladkým průběhem...léčím se již roky s refluxem (nezavírá se mi záklopka do žaludku) tak jsem byla konzultovat léky co musím užívat. A aby toho nebylo málo jak mě nadýmalo tak jsem včera večer uvařila fenykl dala si espumisan a ráno z novu a ani se neptej co to udělalo, nevystrčím paty z wc ☹ budu ti moc držet palečky ať tam máš hezký folikulek! Víš co jsem dělala po IUI umyla všechny okna na chalupě a stěhovali jsme zahradní těžký nábytek na dva dny vystaráno a žádné myšlenky, proto věřím, že člověk se musí zaměstnat hlavou, aby na to neměl čas myslet, ale jde to těžko.

blauen
29. dub 2016

@hanulkavelunka děkuji moc, já jsem zahájila tak brzskou testovačku i z důvodů, že se léčím s refluxem a beru různé léky. Dneska ráno jsem byla na konzultaci tak snad se nic nepohnojilo.

blauen
29. dub 2016

@zuzanaxx tak to mě mrzí, ale ještě nemusí být nic ztraceno...a moc děkuji!

nita1984
29. dub 2016

Holky, moje IUI odloženo nejspíś nejdřív na září.... ☹

blauen
29. dub 2016

@nita1984 to mě mrzí, ale nezoufej, bude zase dobře. My jsme navštívili CAR minulý rok v říjnu a teprve v dubnu jsme šli na první IUI, čekali jsme 6 měsíců, ale uteklo to jako voda, protože nás honili po všech vyšetřeních.