Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nita1984
22. čer 2016

@valeri10 super by to bylo kdyby to vyšlo.... ale dost se bojím, že doufám marně.... ale rozhodla jsem se to jednou zkusit, než podstoupím vśechny ty skopie a další nesmysly.... pokud to nevyjde, tak 11.7. pod kudlu...

valeri10
22. čer 2016

@nita1984 ja chtěla jit na laparo ale mudr rikala ze je to v mem veku jen vykon navic a ve spouste případů se nic nevyřeší.kdyby bylo neco podezreleho tak to pujde na utz videt

nita1984
22. čer 2016

@valeri10 u m je podezření na neprůchodnost vejcovodů... takže jsme řekli, že zkusíme jedno IUI a když nic, jdeme do laparky, ať víme, na co se připravit.

pisislatko
22. čer 2016

Holky, tak dnes 1dc a nejspíš 4.7. druhé IUI. Tenhle měsíc budu pít inositol do ovulky a půjdu tedy už do léků na udržení po zákroku, myslím duphaston. Čas si krátím ručním sběrem borůvek :D Jak jste na tom vy?

valeri10
22. čer 2016

@nita1984 a z ceho vzniklo podezření na neprůchodnost?

nita1984
22. čer 2016

@valeri10 prodělaná chlamydiová infence

nita1984
22. čer 2016

@pisislatko My vyrážíme za pár minut s manželem na odběr a v poledne já na první IUI

pisislatko
22. čer 2016

@nita1984 Jedna holčina mi tady poradila, že prostě musíš věřit tomu, že si odtamtud odvezeš miminko. Jí to pomohlo 🙂 Držím palce!

elis86
22. čer 2016

@fifacek dvě IUI jsou podle mě málo...mě vyšla až třetí a to mam endometriozu. A plánovala jsem ještě jednu než zkusím IVF.

elis86
22. čer 2016

@nita1984 já podstoupila průchodnost ambulantně na gyndě, je to na chvíli a přežít se to dál...lepší než jít na laparo. zeptej se jetsli to tvoje gyndařka taky nedělá

nita1984
22. čer 2016

@elis86 ja na tu laparo chci jít. Pokud by to bylo špatné, chci aby je rovnou odstranili, protože mám geneticky velmi vysoké riziko rakoviny.

zrofka
22. čer 2016

ahojky.. mam blbou otázku... dneska si mam zavést injekci před pátečním IUI... jen mi ted vrtá hlavou,kam pak s tou prázdnou stříkačkou???

nita1984
22. čer 2016

@zrofka ja ji hodila normálka do popelnice.

fifacek
22. čer 2016

@elis86 teď jeden měsíc vynecháváme jedeme na dovolenou tak třeba tam se zadaří, já už mám jedno ivf a to mi tenkrát dělali rovnou bez iui, je to už 12 let

mandlicka25
22. čer 2016

@valeri10 jé moc děkuju, to je milý. Už by mohlo!

mandlicka25
22. čer 2016

Holky, můžu mít ještě dotaz? Dodržujete nějaký klidnější režim nebo fungujete naprosto stejně. Na první inseminaci mi řekla doktorka jen ten den a pak normálně, ale četla jsem, že to někdo i víc řešil. Včera mě druhá inseminace bolela, p. doktor mi musel vzít víc čípek a nějak "zatáhnout" za dělohu, objevila se i krev, ale bylo to v pořádku. Dnes jsem šla s nákupem a bolelo mě břicho. Ale asi mo už moc řeším, to by nebyl těhotnej snad nikdo...

valeri10
22. čer 2016

@mandlicka25 ja tam po prvnim iui lezela dvacet minut a to zavadeni me trochu zabolelo.druhe jsem necitila a mudr rikala ze to lezeni je zbytecne tak jsem sla hned do prace.nic zvláštního jsem nedelala.spis jsem se snazila na to nemyslet a planovala další pokus.ten by vychazel na dovolenou tak jsem tesenim na dovo tu hlavu trochu oblbla 🙂

elis86
22. čer 2016

@mandlicka25 po třetí IUI jsem to už moc neřešila, jen jsem si na 10min sedla po zákroku,ale primář mi řekl,že to na to vůbec nemá vliv...jen jsem vždy nejezdila na koni a nesportovala. a alkohol samozřejmě nějak moc. jinak jednou mě to z těch tří trochu zabolelo jinak vůbec.

nita1984
22. čer 2016

Tak to mám za sebou.... až na to šílené čekání to nic nebylo....

mandlicka25
23. čer 2016

@nita1984
@elis86
@valeri10
Děkuju moc holky, uklidnily jste mě. Teď vydržet tech 14 dní.. Minule mi utrogestan po ovulaci zabrzdil menstruaci, takže jsem si myslela, že to klaplo a ono zase ne. O to je pak horší se podívat na ten sněhobílý test.

lenickaslunicko
23. čer 2016

@mandlicka25 držím palečky. To čekání je nekonečné. Utrogestan mně udělat to samé a navíc mně zabrzdil i ovulaci, takže 3 pokus IUI nás čeká cca za měsíc. Ale tak na druhou stranu, všechno zlé je k něčemu dobré, aspoň jsem si poléčila bolavá zádečka. Říká se, že se to má v hlavě přepnout na jiný režim, ale jak, sama nevím a potřebovala bych to jako sůůůůůl 🙂

anettak
23. čer 2016

@pisislatko ahojky mé první IUI nedopadlo TT(dneska mám 13 den po) test zcela bez známky alespoň dušíka ☹, a příznaky žádné taky nee .....při 2 IUI kdybych chtěla léky na uržení(duphaston ) asi si musím doktorovi říct že?? že bych je chtěla, nebo tobě je napsal sám ?? já beru cca už půl roku femibion jen doplňkové vitamíny,pokud můžete někdo doporučit i jiné učinné doplňkové vitamíny pište 🙂

fifacek
23. čer 2016

@anettak nic si z toho nedělej, další pokus dopadne dobře, taky mám za sebou dva pokusy iui a koncem července jdu na ivf, taky beru jen vitamíny, doktor mi nic nepředepsal, brala jsem femibion ale pak jsem skusila chytré miminko, cítím se po něm líp tak snad se mimíšek konečně rozhodne zabydlet.. Držim ti palce ať se to povede

anettak
23. čer 2016

@fifacek já jsem si právě říkala že když beru jedny a ty samé vitamíny jestli by to nechtělo změnit,tělo aby si na ně nezvyklo....ty jsi zkusila 2 IUI a teď jdeš na IVF??já mam v plánu 3 IUI ,také ti držím palečky 😉 chtělo by to nějaké ho toho čápa který nám přinese uzlíček štěstí 🙂

elis86
23. čer 2016

Holky doporučuju Nosifol, snažíme se rok a půl a po braní Nosifolu dva měsíce se konečně zadařilo,takže to tomu taky připisuju...zbyla mi krabička, budu ho dyžtak prodávat. 😉 držte se

lenickaslunicko
23. čer 2016

@elis86 ahojky, už jsem ho taky nasadila, takže si v tom taky hezky frčím. Vzala jsem si inspiračku od tebe, takže moc dík a snad se nám taky brzy zadaří... a pokud máš jednu volnou, vezmu si je 🙂

anettak
23. čer 2016

holky a prodávají ho běžně v lékárnách nebo je na objednávku?? záleží asi na lékárně že?? 🙂

nita1984
23. čer 2016

@mandlicka25 utrogestan blokuje MS. Proto se dává, pomáhá udržení těhotenství.

lenickaslunicko
23. čer 2016

@anettak normálně v lékárně ale já ho koupila na netu za dobrý peníz 🙂

elis86
23. čer 2016

@anettak já ho koupila normálně v lékárně za 600