• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@fifacek budu ti držet palečky at vše vychází v poho bez konfliktů, hlavně štastný konec s mimískem :slight_smile:mě tohle vše bude čekat příští měsíc, klídně piš své pocity,budu za ně ráda :slight_smile:
30. srp 2016 v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anettak děkuju, to je tak fajn že si tu s vámi můžu trochu ulevit aby mi už nehrálo.. Dnes večer bude první gonal, na ultrazvuk a další várku gonalu jedeme v neděli tak budu informovat jak to se mnou vypadá.. Ještě jednou moc díky za podporu
31. srp 2016 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek podstupovala jsi nějaké vyšetření??kolik platíš za léky??já teprve pojedu na konzultaci ohledně IVF asi přístí týden, jsem celkem netrpělivá co doktor řekne :unamused:
31. srp 2016 ve 13:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda taky bývala kuřačka...ale vždy mě přejde chuť a cigarety mi smrdí..... tak bych se asi pořádně pozvracela... :D
31. srp 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anettak žádné vyšetření nemám, kupovala jsem gonal na čtyři dny za 1400 a v neděli jedu na kontrolu a pro další gonal, popřípadě změna dávkování podle ultrazvuku jak rostou folíky, včera jsem si píchla první
1. zář 2016 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek a jaký jedeš protokol dlouhý nebo krátký?? sestra mi naznačila že já asi pojedu dlouhý protokol
1. zář 2016 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu krátký
1. zář 2016 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz.. Dnes si píchám čtvrtý gonal ale MS nepřestává, mám to hodně jako druhý, třetí den a přitom je to dneska sedmí den.. Nic mě nebolí... Je to normální že MS nekončí??? Prosím poraďte.. Díky za odpovědi
3. zář 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek