Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lumixii
15. led 2015

@oldana Tak to držím moc palečky, ať to vyjde.. 🙂

akmitaf
16. led 2015

Holky moc vám držím pěsti. Určitě to výjde. My nestimulovali ničím - jen kontrolní ultrazvuk a večer pregnyl - ráno IUI. U malé mi to vyšlo na první pokus. Teď bohužel nic, ale příroda nám to vynahradila a zatím nosím holčičku. Hlavní je myslet pozitivně

oldana
16. led 2015

@mery41 já taky v podstatě nestimulovala ničím, ovulace mi naskočila po metforminu a byla jsem jen jednou v 14DC na UTZ a pak rovnou na IUI 😉

oldana
16. led 2015

@lumixii ahoj, jak se cítíš po IUI? 🙂

lumixii
16. led 2015

@oldana ahoj, víš, že tě pořádně ani nevím 🙂
Jsem ráda, že už to mám za sebou.. A jak to vypadá u Tebe?

oldana
16. led 2015

@lumixii tak všelijak, nechce se mi testovat, noc sem přežila s velkýma bolestma břicha a křečema a střevníma problémama, a mám hooodně citlivý prsa,ale nechci se unáhlit v testování a být třeba zklamaná. Tak ještě počkám. Já sem se prvního bála a pk nakonec to tak hrozný nebylo, že? 🙂

lumixii
16. led 2015

@oldana přesně 😀 jsem se bála jak praštěná, a ve finále jsem ani nevěděla, že už je hotovo 😀

lumixii
16. led 2015

@oldana a kdy že můžeš už testovat?

oldana
16. led 2015

@lumixii no dnes sem 27DC a ovu byla asi 16-17Dc takze ted uz by to mooožná šlo,ale počkám do neděle, těch 12dní po ovu je asi nejlepší. Přesně, já furt říkám že jdu raděj na gyndu než k zubaři 😎 😀

lumixii
16. led 2015

@oldana Ja to asi tak dlouho nevydržím 😀 nj já vím, musím, ono tam stejně dřív nic neuvidím 🙂

akmitaf
17. led 2015

@lumixii @oldana holky moc držím pěsti. K testování snad jen jedno - pokud jste použili před IUI pregnyl nebo něco obdobného, tak se testovat může až 10 dnů od použití. Jinak vám test výjde falešně pozitivně. Budeme čekat na dobré zprávy

jankarica
17. led 2015

@mery41 Ahojky,já stimulovala Clostolbegytem ,pak 12-13.DC UTZ a pokud jsou foliky,tak píchnutý Pregnyl, vyšel 4.pokus:-)

jankarica
17. led 2015

@akmitaf
@donia Holky,tak jsme to dnes práskli rodině. První dávku servíroval manžel, že jako chystáme na srpen akci a že to bude fakt porod...nikdo to nepochopil,tak to musel zopakovat...než trochu zpozorněli 🙂Po obědě,že si ještě jednou přiťuknem. tak jsem se jich ptala,jestli z toho mají radost a oni,že jasně,že jo....tak jsem jim řekla,že ať tu radost ještě vynásobí 2x... to už ztvrdli všichni a byly i slzičky....z toho,že budou 2 nechápal nikdo.... no a pak už se jen měřilo a počítalo, ptž se stěhujeme. Budeme měnit byt s našima, bydlíme spolu v RD a v přízemí je o 1pokoj víc 🙂

akmitaf
18. led 2015

@jankarica To je krásný - je dobře, že jste jim to řekli, bude to náročné a je dobře, že ti se vším pomůžou - hlavně se hlídej

donia
18. led 2015

@jankarica Jee, no to muselo byt hezke, pozorovat ty reakce na to, ze budou 2. Je fajn, ze jsou i ochotni se stehovat, abyste meli vic mista.

oldana
18. led 2015

@lumixii
@akmitaf
je mi to jasný, včera sem to prubla bylo to cca 10dní od pregnylu a čárka žádná, takže od toho jsem už čistá. MS bych měla dostat cca v úterý tak ještě počkám, mám čas 🙂 a co, tak to zkusíme znova...sem ve stádiu kdy mě to už nenasere 😀 pardon 😎

akmitaf
18. led 2015

@oldana budu držet pěsti, ale dokud není MS není nic ztraceno - klidně testuj i později - já otěhotněla přirozeně a zjistila to až cca 5 dnů po termínu a první 2 testy byly skoro neviditelné

lumixii
18. led 2015

@oldana jeste neni nic ztraceno.. uvidis za par dni.. ale koukam, ze mas na to stejny pohled jak ja.. rikam si, nevyjde to ted, vyjde to priste.. jednou to proste vyjit musi 🙂

oldana
18. led 2015

@lumixii
@akmitaf díky holky, začala sem mít zbarvený lehce do hněda výtok tak nevim, bradavky mě bolej fest, tak zítra ráno testnu zase,ale nevidim to. jo překvapený bysme byli, to né že ne, ale buďme raděj nohama pevně na zemi 😎 😀

lumixii
18. led 2015

@oldana a bereš ještě Utrogestan nebo něco takového?

oldana
18. led 2015

@lumixii brala sem 10dní dvě tablety, v pátek sem dobrala.

lumixii
18. led 2015

@oldana aha... tak teď jsem z toho trochu zmatená.. já ho dostala na dýl a ve větším množství.. nj asi jsem víc porouchaná 😀 😀 (to byl vtip)

oldana
18. led 2015

@lumixii jak si ho dostala? 🙂

lumixii
18. led 2015

@oldana na 14 dní 3x denně 😀

oldana
18. led 2015

tak máš asi podle hormonálního profilu v druhé fázi cyklu míň progestronu a roste ti málo sliznice? jen hádám 🙂 u bývalého doktora sem ho zase brala 12 dní dvě tablety.

lumixii
18. led 2015

@oldana Já nevím, hormonální profil jsem měla v pořádku.

jankarica
18. led 2015

@akmitaf
@donia jo, jsou suproví, už se dnes řešily podlahy a furt se měří a běhá s papírem a metrem 🙂 .... Jsem ráda, že už nemusím zatahovat břicho 😀 a můžu si normálně vařit Caro(kafíčko🙂

mery41
19. led 2015

prosím má tady některá z vás taky jeden vejcovod a podstupujete IUI?

oldana
19. led 2015

@lumixii tak u nás to asi nevyšlo, začínám hnědě špinit tak si myslim že už se rozjíždí ms, na testu nic.. :-/ tak zase za měsíc 🙂

lumixii
19. led 2015

@oldana jé tak to mě mrzí.. ale tak jak už jsem psala, není všem dnům konec.. příští měsíc se to zkusí znovu 😉 🙂 a třeba to už konečně vyjde.