Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

oldana
19. led 2015

@lumixii jasný 😉 musela sem dnes zůstat doma, byla sem po celý noci lítání na záchod úplně vyšťavená, ale už se těšim zítra do práce.

lumixii
19. led 2015

@oldana tak já se pomalu začínala radovat, že se u mě snad zadařilo, neboť mě od soboty bolí prsa.
Každý den víc a víc. A dnes jsem se dočetla, že u Utrogestanu je to normální.
Takže je zase po radosti. 😀

oldana
19. led 2015

@lumixii jj taky mě boleli a bolej ještě dneska 😀 ale tak třeba to nemusí být po ultroši 😉

lumixii
19. led 2015

@oldana při mém štěstí 😀

oldana
19. led 2015

@lumixii náhoda je blbec 😉 🙂

annna79
20. led 2015

@mery41
Ahoj já mám jeden vejcovod a to levý.14.1.15 jsem byla na první IUI .Čekám jak to dopadne, ale jsem na sebe naštvaná, protože mám anginu a antibiotikům .Tak alespoň doufám.Zrovna bylo vajíčko na té správné straně .

mery41
20. led 2015

@annna79 zatím zvažuji tuto možnost,dělali ti ji v přirozenémm cyklu nebo jsi brala nějaké hormony?přemýšlela jsem právě nad tím,když bereš hormony a pak bude ovulace na straně kde není vejcovot,tak vlastně bych se hormonama cpala zbytečně ☹ je to tak?

markyska82
20. led 2015

Ahoj holky.Mohu se připojit?
V pátek jsem měla folikul 16mm, v neděli ve 20:00 jsem si píchla pregnyl 10000 jednotek a dnes (úterý) v 9:30 proběhla IUI.
Nějak se nemohu zbavit pocitu,jestli nebyl píchnutý příliš brzy před IUI(obávám se, aby ovulace nedorazila před samotným výkonem).
Né,že bych lékařům nevěřila,ale přeci jen mám obavy.
Děkuji za názor

adydejka2609
20. led 2015

Holky,je tady některá která byla po celou dobu stimulace na nemocenské?

donia
20. led 2015

@markyska82 Neboj, oni vedi jak to nacasovat. Mela jsem to taky uplne stejne nacasovane, pri IUI koukala na utz, ze uz ovulace probehla (to me nejdriv vydesilo, ale asi to tak melo byt). Dokonce hned prvni IUI se zadarilo. To, ze to pak nedopadlo, je uz ale na jiny pribeh...

akmitaf
20. led 2015

@markyska82 tak já si píchala pregnil až večer před tím, ale pokud ti to tak řekli, tak ví své

markyska82
20. led 2015

Mě se to právě zdálo hodně hodin(od píchnutí Pregnylu po IUI - 37,5h).
Tak pokud by ovulka byla až pár hodin před IUI,tak by to mělo být o.k, ale pokud by proběhla už třeba včera ráno,tak by to bylo k prdu (vajíčko nemá tak dlouhou schopnost oplodnění).
Snad to doktoři dobře spočítali.Jen škoda,že těsně před IUI už nedělají USG

annna79
21. led 2015

@mery41
Brala jsem od 3 dne clostik 10 den jsem šla na ultrazvuk a tam mi řekl , že je připravené.Večer pregnyl a za dva dny IUI .No taky jsem byla v obavách .Protože já vím, že přírodní ovulku cítím od 14-16 dne( kdy mě bolí břicho a v kříźi)No a teď IUI vlastně 12 DC,Na ultrazvuku mi řekl 17mm vajíčko a 6,6mm sliznice.Byla jsem překvapená, že to stačí.ypořád jsem četla, že praská až při 22-25 mm a sliznice má být minimálně 8mm.No a na IUI jsem šla až po 39,5 h.Nyní beru utřoš. ráno a večer.
Taky se obávám, když to nevyjde, že příští měsíc bude vajíčko na druhé straně, ale prý to není pravidlem a ještě si tělo může přetáhnout vajíčko na druhou stranu, ale to jsem četla.Otěhitnět můžeš každý měsíc ne obden.Tak uvidíme co je na tom pravdy.

oldana
21. led 2015

Me holky rekli v patek ze mam folikul. V nedeli sem si pichla injekci a v utery rano sla na iui. Asi to tak ma byt kdyz mame vsechny stejny rozestup. U nas se teda tento mesic poprvy nezadarilo tak snad dalsi mesic. Jinak ja mela 13DC folikul 15,6mm s sliznici 6,5mm.

mery41
21. led 2015

že si vejcovod přetáhne vajíčko i z druhé strany to jsem taky někde četla 🙂 ,Po IUI je taky stanoven nějaký klidový režim?nebo se může chodit do práce,jako kdybys otěhotněla přirozeně

lumixii
21. led 2015

@mery41 Já mám jeden vejcovod neprůchodný. Minulý týden jsem podstoupila první IUI, a zrovna byl folikul na té straně, kde mám neprůchodný vejcovod. Dr. mi řekl, že to nevadí, protože se stává, že druhý vejcovod přetáhne vajíčko.. přesně jak jsi psala.. 🙂 🙂

oldana
21. led 2015

@lumixii ty jo o tom sem vůbec nevěděla? ta příroda je opravdu všemocná.
@mery41 mě řekli že ten den bych neměla cvičit a tahat nic těžšího. měla sem ten den ještě dovču tak sem stejně raděj ležela, vlastně celkově sem těch 14dní raděj nic extra nedělala 🙂

lumixii
21. led 2015

@oldana ani já to nevěděla. Tenkrát v nemocnici po laparce mi řekli, že jeden vejcovod je neprůchodný, a že mi půjde otěhotnět ob měsíc. Až v CARu mi řekli toto.

oldana
21. led 2015

@lumixii aha, tak jsem zase chytřejší a možná i víc v klidu. i když u mě se průchodnost ještě neřešila.

malenka3
21. led 2015

@lumixii ob měsíc? Já bych na to nespoléhala 😉 . Já mám už 10 měsíců přes ultrazvuk hlídanou ovulaci a měla jsem 5 měsíců za sebou nalevo, až jsem se bála, že pravý nefunguje, pak 3 měsíce za sebou napravo a teď zase 2 měsíce za sebou nalevo. Takže žádné nastřídačku 🙂

lumixii
22. led 2015

@malenka3 vždyť jo, taky na to nespoleháme.. 😀
Jen co mi rekli v nemocnici po laparce a neco jineho v Iscaru. 🙂

annna79
22. led 2015

Tak teď by mě zajímalo, jestli je tu některá co má jeden vejcovod a vajíčko měla na té druhé straně a otěhotněla.

annna79
22. led 2015

@lumixii
Jak jsi dopadla ? Už jsi testovala?

lumixii
22. led 2015

@annna79 jeste ne. Dnes je to 6 dni teprve. 🙂

annna79
22. led 2015

@lumixii
Já myslela, že jsi víc.já jsem 8 den.Je to dlouhý, že jo?
Tak když budeš mít nějaké pocity dej nám vědět.🙂

lumixii
22. led 2015

@annna79 a ty uz jsi zkousela?
Jeden hlavní "pocit" mám, a to že bych pořád spala, ale za to může Utroš 😀

annna79
22. led 2015

@lumixii
Nene, je brzy.to utroš asi nebude.Já takový pocit nemám. 🙂

lumixii
22. led 2015

@annna79 aha 😀

oldana
23. led 2015

@lumixii já sem byla po ultroši taky unavená 😉

lumixii
23. led 2015

@oldana jeste, ze nejsem sama.. dnes jsem dosla ve 12 z prace, od 13 - 18 jsem spala, a uz jsem zase v posteli nebot se mi chce spat a jsem silene unavena. Tohle asi neni moc normalni, nebo jo?
Jsem nafoukla jak meloun.. 😀
Nemuze to byt tim, ze mi Utros nesedl? Nebo je to vazne normalni? Si nedokazu predstavit ho brat delsi dobu