Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xpetruska
25. led 2016

@lindex Prosímtě je ti 32 co blbneš? 😕 V Arletě než jsem šla na inseminaci jsem si povídala s paní, které bylo 45 a šla na IVF. Takže to máš ještě taky dost času. Hlavně myslet pozitivně 😉

mirja85
26. led 2016

Ahoj holky, tak se taky přidávám "do klubu".
Včera 11DC - UTZ a 2 folikuly 19 a 21 mm (se stimulací Clostilbegyt 3-7 DC), sliznice 7,6 mm, dr mi píchla Pregnyl a dnes po 24 hod IUI.
Nějak mě nenapadlo se zeptat na Utrogestan, dr mi nic nenapsala... doufám, že s tím nebude problém.
A taky doufám, že IUI 24 hod po Pregnylu není brzy...
Ať se nám všem daří co nejrychleji otěhotnět! 🙂

lindex
26. led 2016

@mirja85 Ja myslim ,ze je to akorat 🙂,
Jen aby prasknul 🙂
Tak drzim palce,at to klapne!!
Ktery je to pokus?

mirja85
26. led 2016

@lindex díky 🙂 je to 1. pokus. Jsme oba OK, snažili jsme se asi 3 roky bez nějakých zásahů.
Na podzim jsme si řekli, že už s tím něco uděláme, resp necháme si pomoct 🙂
dr po zhodnocení výsledků doporučila Clostil (i když OVU mám přirozeně, si myslím) +Pregnyl+časovaná soulož-to jsme zkusili 3x a nic, takže teď jdeme o level výš - IUI.
Byť jsme v pořádku, zatím nic.. to je trochu demotivující, ale bojujem 🙂

lindex
26. led 2016

@mirja85 my se snazime taky uz delsi dobu.
Nejdrive bez zasahu,potom Clostik ,Pregnyl ,casovana souloz,pak IUI, uspesne ale spatne v 8tt skoncilo,pak prirozene tehotenstvi, nedopadlo dobre. Pred 14dny IUI paty pokus.
V unoru jdu trhat osmicky,takze se to odklada.
Takze v breznu posledni pokus IUI a pokud to nevyjde,tak IVF.

lindex
26. led 2016

@mirja85 Tak budu drzet palce a dej vedet,jak dopadnete 🙂

mirja85
26. led 2016

@lindex děkuji, já tobě taky! 😉
no není to lehká cesta .... snad bude brzo za námi!
nám dr řekla, že by zkusila 2x IUI a pak IVF, ještě nejsme rozhodnutí, ale asi to nechám na psychice.
tak tfuj tfuj!!

janule1987jk
27. led 2016

@mirja85 Ahojky, mohu se zeptat, kolik IUI stojí? Také uvažuji, že tam zavítám, ale zatím sama bez partnera, na konzultaci. Vůbec nevím, co to totiž obnáší.

xpetruska
27. led 2016

@janule1987jk 😉 Ahojky, my platili vždy 1000,-Kč .. Lepší je jít rovnou s partnerem, preci jen by mohl jít hned na zjištění kvality spermií abyste věděli 😉 Jinak ja jsem vždy byla domluvena na 14. Den ovulace - kdy vím, ze mam plodný den- doktor mrkne na ultrazvuku a kdyz to vypada dobre tak me pichli pregnyl do břicha a potom je to IUI - vyberou nejlepsi spermie partnera a ty ti zavedou 😉

mummy88
27. led 2016

@janule1987jk v reprofitu 1500. Na obilnáku myslím zdarma.

lindex
27. led 2016

@janule1987jk ja za IUI neplatum nic. Jen 50,- za zrcadlo a katetr.

elis86
28. led 2016

Ahoj,tak 2. IUI se nekoná...místo toho opět nějaká cysta a čekání po další menstruaci. Už toho začínám mít plný zuby, bojím se abych ještě nemusela na laparo 😢

mirja85
28. led 2016

@janule1987jk v Reprofitu stojí 1.500,- (mají ceník na svých stránkách). Jestli ještě nemáte žádná vyšetření, tak běžte na konzultaci spolu - domluvíte si krev, spermiogram atd.. a vůbec zjistíte možnosti..
My měli před IUI plánovaný styk (Clostil+10-12DC ultrazvuk a Pregnyl+snažení se doma). Je to nejjednodušší možnost, jste sledovaní a víš přesně kdy co a jak. Ale musíte k tomu být oba v pořádku.
Ani IUI se nedělá při horších výsledcích SPG, neprůchodnosti vejcovodů apod. ..

alasek
28. led 2016

Iui je 6x do roka hrazené pojišťovnou celé!Doplácí se pouze léky!Neplatila jsem ani zrcadla,ani katetr,ani Pregnyl..Nenechte se zblbnout.Pokud máte doporučení z gyndy,tak NIC neplatíte!!! Platí se 1000-1500 pokud se jedná o 7.pokus v jednom roce..

alasek
28. led 2016

Já to měla vždy se stimulací Merionalem a doplácela jsem 130kč za ampulku,dohromady cca 1500kč,nic víc..

mirja85
28. led 2016

@alasek ale Reprofit je soukromá klinika.. Ono i takové zjištění průchodnosti je zdarma, ale u nich prostě platíš.
Je jen na tobě, jestli jdeš do státní nebo soukromé kliniky a co vše si necháš udělat u nich..
Mně třeba nabídli, že si průchodnost můžu nechat vyšetřit ve fakultce v Bohunicích zadarmo..

terezice1989
28. led 2016

Koukám že se to tu nakonec docela rozjelo debata, nakonec mě čeká 11.2. laparoskopie, nevím co od toho mám čekat mám strach jak blázen, je to ještě 14 dní a já už ted šílím. Bojím se jak malá holka.
Ale doufám že to profouknou jestli něco najdou a já hnedka vlítnu do jináče 🙂

darinka84
28. led 2016

@terezice1989 byla jsem na laparce, byla jsem domluvena že pokud nebudou komplikace odcházím za 24 hodin domů...po narkoze jsem ani nespala, nic mě nebylo, nic mě nebolelo...jen mě to samozřejmě trochu v míste vpichu tahlo a pobolívalo, ale nic hrozného..mohla jsem v podstatě ihned odejít..není se čeho bát...ale ja byla taky vyplašená nikdy jsem nebyla na operaci a tekli me i slzy jak jsem byla vyplašená 😀

alasek
28. led 2016

@mirja85 Chodila jsem na IVF Europe,což je taky soukromá klinika,do roku 2013 pouze pro cizince a NIC jsem neplatila..V Reprofitu asi nemají smlouvu s pojišťovnou,jinak bys neplatila ať je soukromá,nebo státní,to neni rozdíl..

lindex
29. led 2016

Tak u nas to tentokrat zase nevyslo.
Takze ted me ceka trhani zubu v unoru. A pak uvidime co dal. I kdyz pritel uz do toho jit asi nechce. Nejak vcera rekl,ze to vypada ze bude bezdetny. Nejak se nam to komplikuje v tom zivote kolem dokola vsechno

mirja85
29. led 2016

@alasek nevím, hádat se nebudu. Smlouvu určitě mají, protože tam chodím i na gynekologii... Nicméně ten ceník je platný a prostě zaplatíš, toť vše..

mirja85
29. led 2016

@lindex jééé, to je mi líto!! :( a kolikátý pokus to byl?
já jsem 3. den po IUI a pořád špiním a cítím tlak na straně, kde byly folikuly... není to nic hrozného, ani špinění (ani na intimku), ani bolest.. ale i tak ...

darinka84
29. led 2016

@lindex to mě mrzí..tyhle věty u nás doma říkám já...a pokud to ma muž tvůj stejně jako já, je to jen výraz zoufalství, ne že by nechtěl už nic dál zkoušet...můj mě zase občas vytáčí větou tak co tak mít děti nebudeme ..uděláme se krásný život i jinak... 😒

alasek
29. led 2016

@mirja85 Já se hádat nechci,jen je mi divný,proč se to někde platí,když na proplacení nárok máš..

mirja85
29. led 2016

@alasek 😉
taky nevím...

karlos12
29. led 2016

@darinka84 Ahoj, jak dlouho máte ještě mít čepičku ? Já dnes byla na folíky, potkala jsem tam známou z rodného města, ta koukala 🙂 V út. jdu znovu a pak asi koncem týdne na IUI.Sice mám služby, ale manžel si prý přijede a odveze mě , už se na tu mou práci může vysrat, pardon.Ale já také.Co práce, už jsi super profík ?

kajinka2
29. led 2016

Holky zdovolením se přidám snažíme se také dlouho a zítra jdu na vložení embrya tak potom to čekání :D jdeme poprvé tak jsem zvědavá.vám všem tady držím palečky

lindex
30. led 2016

@darinka84 Ja vetim,ze je to zoufalstvi. ☹

lindex
30. led 2016

@darinka84 Ale nedivim se. Je mu 39 a opravdu uz tomu ani jeden neverime.

lindex
30. led 2016

@mirja85 Byl to paty pokus. Priste posledni. A pak uz IVF. Ani dr.ani ja to ale nechapeme. Jedno iui uspesne,jedno prirozene tehu ,behem roku. Ovoji revize. A ted ne a ne se zadarit. Uz ani tem doktorum neverim☹
I kdyz tento je po hodne dobre znamosti a ma me v peci.