• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

26. srpna 2015 
@pavlina1976 Měla jsem stejné pocity! :slight_smile: To čekání na test nikdo nepochopí, kdo to nezazil. A to jsem to prošla jen jednou naštěstí. To je dobře, že krk v pohodě. Já se teda válim hodně, když to doktor doporučuje.. :slight_smile: Ale večer nedokážu spát, každý den se tak dvě až tři hodiny prevaluju. :-/ Prsa ty me bolely hrozně a dlouho, těžko říct jestli vlivem hormonů nebo těhu. Už jen dva dny! :slight_smile: V pátek na tebe budu myslet, určitě to musí vyjít!
4. bře 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Jak se daří. Já nastoupila do pracovního kolotoče, tak moc nestíhám, ale vždycky nakouknu co je nového. :wink:
@78marcela super, gratuluji k holčičce. :wink: Teď už to výjde až do konce. Týdny utečou a za chvilku budeš chovat :wink:
@pavlina1976 Já když jsem byla těhotná, tak jsem snad žádný příznaky neměla. Jak některý holky popisují zvětšený a citlivý prsa, bolest v podbřišku atd. Asi nejsem tak vnímavá :grinning: Tak se nenervuj. Je to hrozný čekat na test. Kdo nezažil, nepochopí.
4. bře 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesie28 Ahoj :grinning: , děkuju za podporu. Je to fakt děsný, je to na chocholouška :grinning: . Nejradši bych si test udělala už zítra, ale zase o jeden den delší naděje :wink: . Stejně to neovlivním, buď tam je, nebo ne :slight_smile: . Věím, že tam je pořádně zahryznutej, nebo dokonce dva :grinning: . Je to peklo, teď dvakrát po sobě jsem měla biochemický, HCG kolem 20 :rolling_eyes: . Takže i když tam bude duch, tak je pro mě směrodatný srdíčko. A jestli tam bude dušík, tak budu testit každej den, jestli zase někam nemizí. No říkám, blázinec hadr :grinning:
4. bře 2015 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 už jsem nervózní s tebou.
5. bře 2015 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 Ještě jeden den, moc a moc ti přeju krásné dvě čárky!
5. bře 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Děvčátka, já jsem dnes šla na krev bez testů :grinning: , Já na to nemám nervy na ty testy, tolikrát jsme se zklamala, když tam byly // a pak slábly místo aby sílily :frowning2: , takže jsem si došla dnes ráno na krev a zítra ráno budu vědět na 100% jak to teda je :wink: . Fakt nevím, chvilku si říkám, že tam určitě je zakouslej a pak zase že ne....Vždyť to znáte, je to fakt na blázinec :wink:
5. bře 2015 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 Byla jsem teď mimo, ale pořád na tebe myslím, jak se to krátí :slight_smile: Držím strašně moc pěsti, ať zítra oznámí nějaké super číslo :grinning: To je blbý, že to tak trvá...že třeba už odpoledne člověk nemůže zavolat...
5. bře 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 No já vlastně nevím jestli to chci vědět :grinning: . To budou zítra nervy :rolling_eyes: . Děkuju moc :wink:
5. bře 2015 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Určitě se ráda dozvíš, že jsi těhotná! :wink: Fakt jsi nedělala ani jeden malinkatej testíček? :grinning:
5. bře 2015 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 Opravdu jsem nedělala ani malinkej testíček :grinning: . Ráno jsem se na něj koukla a řekla jsem si, že jedu na krev. Asi zkusím zavolat ještě dnes. Dobrala jsem estrofem, tak ať nemusím načínat když tak novej. Od včera vstávám na čurání i v noci, prsa mě bolí, ale břicho nic moc.....'Já se z toho zblázním :rolling_eyes:
5. bře 2015 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ježiš no tak tě taky nemusí bolet všechno :grinning: pořád čuráš, prsa bolí... no bys nechtěla :slight_smile: zkus brnknout :slight_smile: to hcg by zas tak trvat nemělo ne.....
5. bře 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 To byl super nápad, aspoň bude jistota. Z čůrání v noci jsem už na větvi, kolikrát jdu i třikrát! :slight_smile: No já jsem napnuta, určitě to vyšlo! :slight_smile: Bolesti jsou ruzne a některý dny jsou pak zase nejsou.. Moc na tebe myslím!
5. bře 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikvik1 Jeee, tys mě teď pobavila :grinning: :grinning: :grinning: . Zatím mi to neberou, už žhavím drát :wink: . Budu to zkoušet....
5. bře 2015 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 Já jsem nervózní :slight_smile:))
5. bře 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zatím výsledky nemají, takže hold zítra ráno no :confused: . Tak to balení estrofemu načnu, věřím, že ho budu potřebovat dál :grinning: . Možná ráno testnu, teda, ať jsem trochu připravená. Snad tam uvidím //. Ještě nevím, možná to nechám opravdu až na tu krev......Holky tohle je fakt úplně šílený, co. Kdo si to neprožil, tak to fakt nepochopí :wink:
5. bře 2015 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Šmarjáá, jak nemají.... chjo :-/ já bych chtěla tvoje odhodlání netestovat, už bych měla několik testů před sebou :slight_smile: seš drsná!
5. bře 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikvik1 No co ti budu povídat, volala jsem tam a když se sestřička ozvala, tak jsem měla tep asi 300 :grinning: . Já vím, že je to blbost, se takhle nervovat, ale to nejde :rolling_eyes:
5. bře 2015 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Přesně tak, to prostě nejde. Tak to ještě přežít do zítřka no.. grr :frowning2:
5. bře 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikvik1 prd drsná, bojim, bojim :sweat_smile: . Asi ráno testnu :grinning: . Já chci aby bylo hcg pořádný :grinning:
5. bře 2015 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Teda to je napětí! A v kolik budou mít tu krev? To je opravdu nekonečný! Ale do zítřka už jen pár hodin.
5. bře 2015 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976
@monak85
Je to napínavý, jak malý gatě :slight_smile: To hcg máš asi fakt dost vysoký, když jim tak dlouho trvá, než ho změří :wink:
5. bře 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky ahojky chtěla jsem se zeptat kolik vás to vyšlo to první IVF?
5. bře 2015 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 @monak85 kéž by, bylo aspoň 500 :grinning:. Možná zkusím večer testnout :grinning:
5. bře 2015 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Juuuu, v každém případě foto nutné!!! to je ti snad jasný :slight_smile:
5. bře 2015 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky chtěla jsem se zeptat .....na první IVF a veškeré léky kolik jste platily děkuji za odpověd :slight_smile:
5. bře 2015 v 16:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka28 Ahoj :slight_smile: já platila celkem 16 500,- (Léky: 2500,-; ICSI: 8000,-; Prodloužená kultivace embryí: 6000,-). Měli jsme hodně embryjek, takže jsme chtěli i mražení. Ale protože doktor rozhodl o odkladu transferu na další cyklus, tak jsme to neplatili (jinak cena 5 000,-).
5. bře 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 děkuji a jak je to prosím z pojištovnou hradí něco nebo i celé ?
5. bře 2015 v 17:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka28 Není za co :slight_smile: No já ani nevím, oni toho určitě platí dost, ale nikdy jsem to do detailu nezjišťovala se přiznám...
5. bře 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinecka28
1. ivf 10.tis - měli jsme jen jedno embryo
2 ivf 17tis - měli jsme 6 embryjek
a zůstalo mi už jen jedno, 4x neúspěsný transfer :frowning2:
5. bře 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky no nás právě taky bude čekat IVF tak se ptám kolik nás to bude stat a co nás čeká. nebo já se toho bojím nemám ráda doktory :grinning:
5. bře 2015 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek