Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
15. dub 2014

@karolakmn nějak mi uniká smysl....

suzik161
15. dub 2014

@78marcela Zkusíme to někomu navrhnout na výzkum, třeba na tom opravdu něco bude 😀 Já učím na 2.stupni, Př a Z. Já doufám, že jsem se už taky odblokovala a tento pokus bude úspěšný, s takovýma dávkama snad jo, jinak už nevím, co bych si pak píchala 😀

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 no vidíš a já tak dlouho přemýšlela, o čem dělat diplomku...že mě to nenapadlo před dvěma měsíci...🙂)
na druhým stupni bych byla psychicky zablokovaná asi nadoživotí...tam bych šla asi pouze kdyby bylo opravdu nejhůř. máš můj obdiv.

suzik161
15. dub 2014

@78marcela Já s tím problém nemám, jsem an malé škole, tam máme ve třídě max. 12 dětí, takže to zase tak hrozný není. Nedokázala bych si představit mít 30 dětí ve třídě. Tohle je pohoda. 😉

karolakmn
15. dub 2014

@78marcela ja se jednou zblaznim z celého ipadu... Píšu a ono si to upravuje slova jak chce... Chtěla jsem napsat - podloubavani vystřídalo občasné pobolivani v podbrisku jako na ms, ale to je asi z utrogestanu nebo ne?

78marcela
15. dub 2014

@suzik161 tak to jo. Já učila na základce první stupen, taky bylo málo dětí a naprosto pohoda, strašně ráda na to vzpomínám...
ale ted učím jazyk a ten je taky v málo lidech nebo v malých skupinkách, takže taky na pohodu..

78marcela
15. dub 2014

@karolakmn já nad tím študovala a taky mě to tak napadlo, že jsi chtěla říct něco podobného...já myslím, že veškeré podloubávání, píchání, tlačení, vrtání...je asi z toho celého procesu. tělo nahormonované, neví si s tím rady a my taky máme tendenci všemu přidávat na významu, jak se hlídáme (dělám to samé)...ale od čeho to přesně je, to asi neurčí nikdo. ale každopádně držím pěsti moc moc a moc

karolakmn
15. dub 2014

@78marcela dekuju... Je to pěkné na palici!!!! Ale zase jsem v půlce čekání... Za týden na krev...

78marcela
15. dub 2014

@karolakmn to věřím.. Ale chci už taky takhle čekat.

karolakmn
15. dub 2014

@78marcela to ti věřím zase ja... Ale neboj dočkat se a urcite to dobre dopadne

karolakmn
15. dub 2014

Tak tex jsem si brala pyzamo a po sundani podprsenky me pobolivaji bradavky ... uz si pripadam jak magor kterej si vsugerovava veci a prirovnava je k necemu co tak byt nemusi. Ale naposled jsem toto v bradavkach citila kdyz jsem cwkala malou... ale ted uz mi asi jen hrabe

78marcela
16. dub 2014

@karolakmn no tak super, to už něčemu napovídá🙂)

karolakmn
16. dub 2014

@cicinky tak je to týden co mi vrátili embryo a už mám průjem taky... Nejsem si vědoma ze bych snesla něco spatnyho

78marcela
16. dub 2014

@karolakmn tak to je jasné, že budeš následovat @cicinky, to je dobře...

karolakmn
16. dub 2014

To nevím dnes jsem zase zkusila test a zase jen / ☹ treba jsou to jen falešné signály @78marcela

78marcela
16. dub 2014

@karolakmn tak uvidíš...ted už je asi stejně rozhodnuto a musí se čekat...

cicinky
16. dub 2014

@karolakmn to jsem měla také 😉 průjem, pak prsa.
Teď jsou prsa malinko větší a průjem stále stejný 😀
A ještě se ti připojí prdíky a to se příprav ok nálety 😀
@78marcela

martas14
16. dub 2014

@jesie28 mě je 32 a muži 39 takže už dost🙂 my museli přesunout kontrolu na dnešek, tak neviděli jsme se tam 🙂 jaké máš vlasy nebo triko 🙂 my kontrola dnes OK máme kolem dvanácti foliku co tak zapisovali,tak uvidíme co z toho bude 😉

martas14
16. dub 2014

@karolakmn pěkné příznaky máš holka, tak držíme moc palce ať to není z prášku, ale mimous 😉

jesie28
16. dub 2014

Tak dneska jsem si odvezla balík injekcí a prášky. Tak od zítra začínám píchat sama 😀 V úterý po velikonocích na kontrolní ultrazvuk.

jesie28
16. dub 2014

@martas14 dneska jsem měla světlý svetr 🙂 Mám hnědé dlouhé vlasy. Dneska to byl fakt mazec. Ráno v 8 ultrazvuk, konzultace. Pak jsme museli počkat do 12 na výsledky krve a nakonec ještě do dvou na léky, protože je už v lékarně neměli. 😠

jesie28
16. dub 2014

@karolakmn držím palce ať to dobře dopadne. Třeba je ještě brzo na testování 😉

karolakmn
16. dub 2014

@cicinky prdy mám už asi 3 dny... A je to fakt děs... 😀

Příznaky jsou fajn, ale kde se couraji ty // 😒 snad někde nezapbloudily a tu cestu si najdou....
Nebo to děla všechno utrogestan???

karolakmn
16. dub 2014

@jesie28 doufám ze je brzo ... Ale už aby byl čas a na me koukli //

cicinky
16. dub 2014

@karolakmn Utrogestan na HCG nemá vůbec žádný vliv 😉

jesie28
16. dub 2014

@karolakmn A ty ,máš po ET kolik dní?

karolakmn
16. dub 2014

@cicinky ale na příznaky vliv pry ma!!!! Takový mám info, treba není pravda...
@jesie28 dnes je to týden co jsem po transferu dvoudenního embrya

cicinky
16. dub 2014

@karolakmn Věř mi, že nemá 😉

karolakmn
16. dub 2014

Rada ti uvěřím @cicinky

martas14
16. dub 2014

@jesie28 tak to si tě asi pamatuji, jsi stála tak naproti dveří na utz a měla jsi rozpuštěné vlasy a manža měl takovou kozenou bundu, já jsem měla takové otrhane džíny a černo šedou halenu, hnědý vlasy do culiku a šál 😉 dnes tam bylo hafol lidí všude i těch chlapů hromada samotných, ti asi čekali na svůj příděl na opu....a kolik máš teda jednotek? Na co jsi čekala v lékárně? To mohlo počkat i na příště né? My odjížděli kolem desáté pryč, akorát to parkování je tam děs.... Na kontrolu jdu v pátek a v úterý tam budem taky, ale na opu nejspíš...