Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

apolla
10. kvě 2015

@danov84 a testovat budeš kdy? Škoda, že ti v nemocnici rovnou nevzali krev, měla bys to jedním vrzem

jesie28
10. kvě 2015

@danov84 to je dobře, že se to zastavilo. Te´d už to bude jen dobrý, Ty už děti nějaký máš? 😉

jesie28
10. kvě 2015

@apolla já myslím, že na testování je ještě brzo. Zítra to bude teprve 6 den od KET. Mě říkali v CAR, že testovat až aspoň od 10,12 dne. A měli jste holky nějaký příznaky?

apolla
10. kvě 2015

@jesie28 mě jen bolela občas prsa a podbřišek jako na ms...takže to bylo fakt 50:50

danov84
10. kvě 2015

@jesie28 mám 2 cácorky, 10 a 9 let 🙂 zastavilo a je to báječné 🙂
Apollko, dnes jsem teprve 5 den, tak nevím, jestli by z krve už něco zjistili. Testovat mám za týden.
Nevím, jestli jsou to příznaky, ale bolí mě záda a jsu unavená a líná 🙂 podbřišek mě trošku pobolívá 🙂 takže uvidííííme 🙂

paapajinka
11. kvě 2015

Ahoojky tak já už jsem po..... Na funkci mi odebrali 12 folikulu z toho 1 zralé, a 2. NA 98%. nakonec oplodnění obě metodou isci, transfer měl být 2 dny po punkci protože se krásně dělilo i ryhovalo. Jenže v den transferu mi volali ať nejezdím, že se přestali vyvíjet, že mají málo buněk, takže prodlouženou kultivaci do dnes a BOHUŽEL NIC, PRESTALI SE VYVIJET UPLNE.

jesie28
11. kvě 2015

@paapajinka to je mi moc líto😢

danov84
11. kvě 2015

@paapajinka to je mi lito. Stejne je to nefer ☹ ja mela po kultivaci 13 vynikajici kvality, 7 chtela zamrazit a zbytek nekomu, kdo by potreboval, tak darovat. A neslo to, kvuli tomu, ze jsem neprosla testem darkyne. Pritom jsem mohla nekomu udelat radost. Ach jo ☹

jesie28
13. kvě 2015

@petapal
@danov84 Ahoj holky. Tak jak se máte? Na mě padla depka. Včera jsem nevydržela a udělala test. Nic na něm. Mám strach, že se nepovedlo. ☹ Ale nejspíš je brzo. Ještě nemám ani termín menstruace. Ach jo, kdo má vydržet. 😢

tere_
13. kvě 2015

Mile holky, potrebuju poradit: jsem dnes 10 den po et, prodlouzena kultivace 5 dni, zavedena jedna expandujici blacocysta nejlepsi kvality. Treti den po sobe pozitivni tehotensky test: druhy den vyrazne silnejsi, dnes rano na bud stejne silny nebo lehynce slabsi nez druhy den (ale stale o dost silnejsi nez prvni) Je to v poradku?? Nebo to musi byt kazdy den silnejsi? Padla na mne totalni panika... Dekuju!

lloupacek
13. kvě 2015

@tere_ vždy má zesílit OB-den! testuj vzdy kazdy druhy den, ale myslim, ze sila carky neni tak dulezita. dulezita je krev - hCG. oni ty testy kolikrat mohou mit slabsi barvivo apod, takze tim se neřid.

tere_
13. kvě 2015

Jenze krev mi odmitli v pronatalu vzit. Az 20.5. A me tecou nervy:(((

tere_
13. kvě 2015

Tady je to na fotce... Co myslite?

apolla
13. kvě 2015

@tere_ já myslím, že je to úplně v pořádku. Dokonce je to velmi podobné těm mým. Já jsem měla stejné, taky moc zpočátku moc nesílily a měla jsem strach, ale pak 14 DPET už bylo 119 hcg, takže neboj, jsi na dobré cestě

tere_
13. kvě 2015

Moc ti dekuju. Ja se bojim, ze jsem nelezela... Musim chodit uz do prace, nikdo to tam nevi. Co kdyz to nevyjde? Kazdy by mne litoval... Neprijde ti divne ze mi v pronatalu nechteji vzit krev? Az 20.5. Coz je 17 dni po transferu? A tobe to tedy taky sililo pomalu?

lloupacek
13. kvě 2015

@tere_ chodim do pronatalu a tam zasadne krev neberou az kdyz je nejaky problem. delaji standardne jen utz.
🙂 pronatal je celkove divnej v techto vecech, na krev jsem sla vzdy jako samoplatce

apolla
13. kvě 2015

@tere_ můžeš se podívat na můj fotoblog, všechny fotky tam mám i s popisem. Jinak já taky chodím do práce, ono se ani nedoporučuje jen ležet! Já jsem si na krev zašla ke své gynekoložce. V mém CARu ani krev neberou, potvrzují těhu z utz!

danov84
13. kvě 2015

@jesie28 ahoj, ted jsem vse dozarizovala ohledne tatku, ale cítím, ze se v brisku neco deje. Chci testovat az v tu neděli. Ale s moji smulou nevim, nevim, ale doufam

tere_
13. kvě 2015

@apolla takze myslis ze je to ok? Nezda se ti ze slabne? Predtim me tlacil podbrisek, ustoupilo to.... Normalne tak nepanikarim....ale ted se bojim. Vysnene miminko

apolla
13. kvě 2015

@tere_ chápu,ale mela jsem to stejně jako ty, neboj

tere_
13. kvě 2015

@apolla kolikate ivf?

apolla
13. kvě 2015

@tere_ první 😉

tere_
13. kvě 2015

@apolla jsou to asi porad spis dusici co? Kdy ti to zesililo na dalnice? Mela jsi taky prodlouzenou kultivaci? A ty chodis do pronatalu v praze?

apolla
13. kvě 2015

Chodim do Unicy v Brně a měla jsem 5denni hatch.blastocysty. Když me potvrdili hcg z krve,tak už jsem netestovala. Potom az 17 DPET a to byly koleje

petapal
13. kvě 2015

@jesie28 to mi povidej ja od rana brecim treti den spinim dnes 9den a test negativni je to des

lloupacek
13. kvě 2015

@petapal ale spineni neni spatny a devaty den je brzo na test. 🙂 treba je to v pohode.

petapal
13. kvě 2015

Jenze vetsina mate ducha uz 6den a ja ani to to se tak vlece moc si preju at se udrzi aspon jedno mimi

jesie28
13. kvě 2015

@petapal taky koukám,že holky mají krásný čárky už 7 den po Ket. Já.už z toho mám snad i vidiny, že ta druhá čárka tam je. ☹ Jsem 8 den po Ket. Žádný špinění nemám. Měla jsem transferovaný dvě morule, nejsou tak vyvinutý ještě jak blasty. Tak snad je to tím.:-/

petapal
13. kvě 2015

@jesie28 ja od rana koukala na testik ja s jsem ji tam pak snad videla neviditelnou.To je na chocholouska fakt.Zitra rano uvidim jestli vykoukne ta vysnena //

tere_
13. kvě 2015

@apolla moje taky 🙂 ale ja už jsem strarší 33