Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

apolla
14. kvě 2015

@tere_ mně je 32 🙂

jesie28
14. kvě 2015

@petapal dneska 9 den a nic☹ Já už tomu nevěřím. 😢 Bulím. Život je někdy opravdu nespravedlivý. Kdo by dìtě chtěl, tak nemůže, ale fetky a cigáni jich můžou mít jedno za druhým. Kdýž si představím, že jsem za 14 dní mohla mít druhýho prcka ☹ Je mi z toho ještě větší smutno.

78marcela
14. kvě 2015

@jesie28 je mi to moc líto..mas ještě něco zamrazeneho?

jesie28
14. kvě 2015

@78marcela už ne. Z těch 4 zbyly dvě na trnsfer. 3 IVF za sebou. Přes 100tis v prdeli. I když aspoň to jedno zlatíčko máme. Tak teď nevím co dál. ☹

apolla
14. kvě 2015

@jesie28 ještě počkej, třeba se ukáže později. Nekterym holkám fakt i až 14 DPET

78marcela
14. kvě 2015

@jesie28 to je fakt na houby..a nějaké iui nebo nativ, který by byl levnější, nevím jakou mate diagnózu, jestli to ve vašem případě jde..

tere_
14. kvě 2015

@jesie28 je mi to moc lito, ale preci jen zkus tomu verit aspon jeste tak ty tri dny... Nekomu se to fakt ukaze pozdeji. A jedno dite mas! Ver, ze budu stastna i kdyz budu mit aspon jedno.....to je desne, tenhle otaznik: budu nekdy mit vubec sve deti? A muzes zkusit mini ivf, s minimalni stimulaci... Vzdyt na miminko je treba jen jednoho dobreho vajicka 🙂

danov84
14. kvě 2015

@jesie28 jeste cekej. Jsme preci stejny den. Zitra budes mit ducha, uvidis ♡

jesie28
14. kvě 2015

@danov84
@tere_
@78marcela
@apolla
holky díky za podporu. Snad se třeba to štěstí na mě usměje, ale já jsem spíš pesimista. ☹

danov84
14. kvě 2015

@jesie28 ja dneska zkousela. Je tam miniduch, kterej ani na fotce videt neni.a kazdej je individualni. Neboj, bude tam 🙂

jesie28
14. kvě 2015

@danov84 no vidiš, tak to mužu potichu gratulovat. 😉.Já nemám nic ani na jiným.druhu testu. Ppbolívá mě podbřišek,jak na MS. ☹

apolla
14. kvě 2015

@jesie28 to mě taky a jsem těhotná 😉

petapal
14. kvě 2015

@jesie28 to mi povidej dnes 10den na testu nic a krvacim sice slabe,ale asi je to uz v prdeli.furt se uklidnuju ,ze jeste do pondeli.

tere_
14. kvě 2015

@apolla me taky. Jak cert. V noci me to budi a to mi testy rikaj ze jsem taky v tom.

jesie28
18. kvě 2015

https://maps.gstatic.com/intl/en_us/mapfiles/cb...
@apolla
@78marcela holky víte o tomhle něco? To asi není úplně IVF centrum že?

78marcela
18. kvě 2015

@jesie28 tohle je moje gynekologie u nas ve znojmě. jsou pouze transportním centrem repromedy, tzn dělají utz před ET apod, ale zákroky ne. Na tvém místě bych šla do reprofitu, nedam na ně dopustit.

apolla
18. kvě 2015

@jesie28 Já zase nedám dopustit na Unicu. Přístup, vybavení, nejnovější metody, úžasný personál a oproti jinam centrum i levnejsi

jesie28
18. kvě 2015

@78marcela
@apolla já chci ještě vyzkoušet průchodnost vejcovodu. Mám jen jeden ☹ Potřebuji zjistit, jestli je průchozí, jestli má cenu pokoušet se přirozeně. Ale nevím, kde ve Znojmě by to udělali ambulantně. Jinak si to můžu domluvit v CAR. Koukala jsem i na nějaký nový centrum Reprogenesis v Brně. No uvidím. Jak se domluvím s manželem a jak budou peníze. ☹

jesie28
18. kvě 2015

@78marcela koukala jsem, že Repromeda má ještě o 6tis. dražší Nativ IVF než na obilňáku.

jesie28
18. kvě 2015

@78marcela promiň to byl Reprofit co jsem se dívala. 😀 V tom Brně je toho hodně 🙂

78marcela
18. kvě 2015

@jesie28 tak to ti neporadím, s tím zkušenost nemam. Jen si to možná obvolat..

jesie28
22. kvě 2015

@78marcela
@apolla
@danov84 ach jo holky, co to tady čtu? Pořád nějaký problémy ☹ Marcelko lepšì bude být pod dozorem. Ještě to holka chvilku vydrž, pak už ty zdravotní problémy všechny zmiznou 😉 Já jsem se objednala do Car na ten ambulantní zákrok.na průchodnost vejcovodu. Snad ten jeden co mám bude v ppřádku ☹

78marcela
22. kvě 2015

@jesie28 a kam sis to teda vybrala, kam pujdes? Jojo, u me nic moc. Ale fakt je, ze budu rada, kdyz me budou tak hlidat. Uz dnes me doktorka dostala do rizikovky mimo termin, vysali mi 4 zkumavky krve, vse zkontrolovali, a pristi tyden zase kontrola. A pan doktor Doubek ze znojemske nemocnice nema chybu. Hezkej, sympatickej, jsem z nej cela paf. Uz se tesim na dalsi kontrolu.

pjja
23. kvě 2015

@jesie28 jj. reprogenesis je novější,ale už nějakej rok -asi pět let funguje. spokojenost veliká, je to komorní centrum, na každého pacienta mají čas, vymýšlí, zamýšlí se, zkoumají co a jak by se dalo ještě vymyslet , udělat, - to jsem na předchozím pracovišti postrádala..

apolla
23. kvě 2015

@pjja a tam se nedá v sobotu zavolat?

jesie28
23. kvě 2015

@78marcela na ten zákrok půjdu na Obilňák, pak se uvidí co dál. Když by jsme něco podstupovali, tak spíš až někdy na podzim až budou peníze ☹ Nevím kam. Hlavně když budu mít razítko třeba z Repromedy, tak v práci hned budou vědět kam chodím a to já nechci.

jesie28
23. kvě 2015

@pjja já jsem se dívala, že tam dělá doktor který přešel z jiného centra. Zatím jsem na to žádný recenze neviděla.

pjja
23. kvě 2015

@apolla nerozumím otázce......

pjja
23. kvě 2015

@jesie28 recenze jsou hlavně v aj,fr nebo němčině, specializovali se na zahraniční klientelu, protože do jara letošního roku neměli smlouvy s pojištovna, tudíž pro českou klientelu hůře dostupné. . mě více než recenze zajímají statistiky a tu mají hodně dobrou

jesie28
24. kvě 2015

@pjja a ty chodíš tam?