Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
28. dub 2014

@martas14 ted už nás žádný neúspěch po 14 dnech nečeká, ted to bude jenom úspěch.
Já nahlášena na utz 6.5. na 10.45...těším se..

martas14
28. dub 2014

@78marcela no hezké, tak už máš i přesný den a hodinu dalšího kroku, to to tu pěkně odsýpá 😀 😉

78marcela
28. dub 2014

@martas14 ano, už mám pocit že se to hezky blíží. Teď pracovní týden je krátký, to uteče, o víkendu máme tady putování po sklepích, a přijede moje sestra s neteři, tak uteče i víkend a v úterý hurá na utz. Tam bude určitě vše ok se sliznici a řeknou mi termín transferu. Sama pro sebe dle zkušenosti z minule by to mělo byt 12.5.
Teď tu těhotni jedna za druhou, určitě to bude pokračovat. A kdy budeš testovat?

martas14
28. dub 2014

@78marcela to je správný přístup, já vidím jak ti to utíká, už jen tím jak to tu čtu 😀 😀 šestého je za rohem a dvanáctého za druhým, takže šupec 😉
no s tím testováním fakt nevím, já jsem na toto slaboch, vždycky obdivuju holky co mají odvahu testovat už ten sedmí nebo osmí den......já kdybych tam ty čárky nenašla, tak bych už asi nedokázala věřit, že tam za dva dny můžou být, takže to nechám na ten 10-12 den a to už je jasno, já radši vím věci na rovinu, než extra doufat ve změnu......ale některé holky prý brzké testování uklidňuje, takže jim fandím, ale já teda na to nemám 🙂 ty jsi na tom jak?

78marcela
28. dub 2014

@martas14 já testuji už čtvrtý den 😀 jsem v tomhle trochu šílená. Už mám koupené do zásoby testy, v lékárně se na mě dívali jak na blba, a ptala se, jestli to myslím vážně, že chci šest testů..
Když já to nikdy nevydržím. Vždy si říkám že jo, ale nikdy se mi to nepovedlo vydržet.

suzik161
28. dub 2014

Ahoj, jsem z UTZ doma, mám na každém vaječníku asi 5 folikulů, zatím jsou malé, 9mm. Sliznice je prý pěkná, taky 9mm. Zase jsem se dnes pobavila 😀 levý vaječník mám posunutý nahoru, tak mu vždy dá fušku ho najít. Tlačil mi rukou na břicho aby ho našel, druhou rukou držel ten UTZ. Prý, zmáčkněte ten zelený čudlík. Já na něj zase, tenhle? jo ten, tak jsem ho zmáčkla a on se na mě podíval a říkal, vám to jde, můžete to dělat taky. Já: Mačkat čudlíky mi jdou. Je to vždycky sranda. Vždy když začne hledat ten levý vaječník, tak se směje, protože ví, že to bude zase sranda, ho najít. 😀

martas14
28. dub 2014

@78marcela 😀 😀 tak to je dobré, to jsme právě ten pravý opak, já jsem na toto fakt posera 😀 navíc můj je teď doma na dovošce a do práce jde až od pondělí, takže mi dřív ani žádný test nedoveze, tak se mi to bude dobře odolávat 🙂

78marcela
28. dub 2014

@martas14 no to mě by jedině zachránilo, kdybych ty testy nemohla nikde najít🙂
A to se asi nestane. Ale je pravda že u prvního pokusu jsem nuceně vydržela až do sedmého dne. Měla jsem sice už doma jednu krabičku koupenou (to jsem nevěděla, že ze mě bude testovací maniak) ale pak jsem zkoušela jestli je ještě v těle pregnyl. Tak jsem to vypotřebovala. No a pak jsem řekla příteli ať mi koupi v lékárně a on mi místo toho donesl testy na ovulaci. Takže jsem musela čekat až mi donese ty správný. Tímpádem jsem tehdy testovala asi taky až sedmý den.
No vydržet bych to chtěla aspoň ten sedmý den. Ale nevím nevím.

martas14
28. dub 2014

@suzik161 no mě příjde, že ho tak má asi hodně holek, už to tu taky někdo psal a i mě ten levý vaječník pokaždé nenašla, záleželo, která tam byla vůbec doktorka, to mě mačká břicho a ještě mi zdvihají zadek na takové plošince, aby se k němu vůbec došťárala 😀 navíc vypadal, že ani moc nereaguje, ale nakonec překvapil čtyřmi vajíčky.....folíků máš taky úrodičku, tak jen tak dál 😉

martas14
28. dub 2014

@78marcela tak to jsi fakt machr přes testy 😀 a jak teda vyprchá ten pregnyl z těla? je to vždycky stejný, nebo různý?

78marcela
28. dub 2014

@martas14 myslím že je to u každého jinak. Já ho 4 den po et neměla. Tzn asi do deseti dnů. Někomu do týdne. Já jsem asi nějaká zpomalena.

suzik161
28. dub 2014

@martas14 já měla minule asi 11folikulů a z toho 3 nezralá vajíčka, tak doufám, že to bude lepší 😒
@78marcela ono hodně záleží jakou dávku dostaneš. Já jsem u 5000 Pregnylu neměla v těle 7.den nic, u 10 000 to bylo až 10.den

martas14
28. dub 2014

@78marcela no ono to může být i pokaždé třeba jinak, podle toho v jaké je zrovna tělo kondici...

78marcela
28. dub 2014

@suzik161 já měla 5000. A trvalo to trochu déle. Ale na KET jsem bez pregnylu, takže to nemusim zkoušet jestli budou čisté testy. Zkusím do 7.dne vydržet. Jestli to zvládnu, budu king

martas14
28. dub 2014

@suzik161 aha no vidíš, nebo i tím pregnylem.....já měla teda taky 10 000, no ale zkoušet to samozřejmě nebudu, to bojím, bojím 😅 a ty teda taky testuješ tak nějak průběžně furt 😉
tak snad tentokrát díky těm vyšším dávkám, budeš mít vajíčka pěkně dopečenější a kvalitnější 😉

suzik161
28. dub 2014

@martas14 já jsem si minule testla 7.den, baych věděla, že je Pregnyl pryč. Teď to chci vydržet, co nejdéle. Nechci zase to zkalamání 😉

martas14
28. dub 2014

@suzik161 no to chápu, ale letos jsme se s Marci domluvili, že žádné zklamání nebudou, prostě jen samé // 😉

suzik161
28. dub 2014

@martas14 samozřejmě, květen je lásky čas, takže budou naše lásky potvrzené 😉

martas14
28. dub 2014

@suzik161 áno, áno pravdu díš 😀

martas14
28. dub 2014

@kvetinka84
@jesie28 holky tak co????

jesie28
28. dub 2014

Ahoj holky. Tak jsem po OPU. Nevím, jestli mám říct díky Bohu nebo bohužel. Máme jen 3 vajíčka 😒 Tak snad se je podaří oplodnit a bude co transferovat. Ve středu budu volat a v pátek by byl transfer. Manžel mě uklidňuje, že to stačí, že potřebujeme jedno vajíčko. 🙂 Při prvním IVF jsme taky měla jen 4 a zadařilo se, tak snad..

78marcela
28. dub 2014

@martas14
@suzik161
Přesně tak, jen samé úspěchy, nevím o jakém zklamání to mluvíš🙂)

jesie28
28. dub 2014

@janice_opice tak to máš můj obdiv jít tolikrát na IVF. Martinku - martas14 budeme opatrovat 😉
@78marcela teď už to musí vyjít. Uvidíš 😉 A třeba rovnou i ty dvojčátka, ať je to zaráz. 😉

78marcela
28. dub 2014

@jesie28 jasné, stačí jenom jedno Nezáleží na kvantitě, ale kvalitě. já už jich měla v sobě šest a furt nic...ale ted to přijde...

martas14
28. dub 2014

@jesie28 ahoj Hani, i tři bojovníci jsou super, jak říká manžel, když nechceš Klapzubovu jedenáctku, tak je to akorát 😉 a kdo ti dělal OPU? Převezli tě pak na car na to první patro, nebo jak to tam funguje? já jela totiž na pokoj za manžou do třetího patra.....bylo dnes hodně holek na opu?
teď si pěkně lehni k telce a dej si něco dobrého za odměnu 😉

jesie28
28. dub 2014

@martas14 Ahoj Marti. Byl tam docent Crha a ta nová slovenská doktorka. Na sále jich bylo snad 6. Probrala jsem se až na chodbě už na lůžku, pak mě pán odvezl na pokoj, jak je CAR. Byla tam se mnou ještě jedna paní. Po odběru, tam přišel za mnou manžel, tak to i líp utíkalo 🙂. Klapzubovu jedenáctku opravdu nechci 😀 Mě stačí jedno. 🙂 Byla jsem v pohodě, ale teď se to asi dostalo k sobě a jsme jak kdybych měla zaražený prdy 😀 😀. Za odměnu jsem si dala Nugetu. 😀

japro
28. dub 2014

@jesie28 ahoj no paráda manžel má pravdu 🙂 je potřeba jedno 🙂 držím palečky at se bojovník drží 🙂 a ty se opatruj 🙂

jesie28
28. dub 2014

@japro já doufám, že se oplodní všechny tři vajíčka, ať je z čeho vybírat 😉

martas14
28. dub 2014

@jesie28 jako šest studentů na kukačku? No ta nová s takovým tím mikádem Mekiňová myslím se jmenuje, se starala o manžu po operaci a já ji měla dvakrát na utz, je taková příjemná, usměvavá, všechno pěkně vysvětlí ...
a manžel to zvládl, neusl tam 🙂 Tak teď mají vajíčka muchlovačku a v pátek na ET, nebo myslíš až sobota?
Jinak já taky právě jím nugetu, to je nejlepší lék na všechno 😀 😀

japro
28. dub 2014

@jesie28 jj určitě 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj