Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 a co se tyče toho barvení tak ten smrad by asi tak nevadil, je to za půl hod'ky naplacane, ale spíš je asi blbe, mít tak dlouho ruky na hoře, když je to blízko et, ale já myslím taky barvila kamosce hlavu a bylo to v poho, ale to bylo asi tak po prvním měsíci

martas14
4. kvě 2014

@78marcela JoJo koník je super, já ho nenajít tak ani nevím, že ten manželův problém jde zkusit řešit 😠 a pak při tom čekání to taky pomáhá neskutečně, že tu žijeme to samé 😉

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 tak to sem zvědavá co na to ten muj ale myslím si že asi řekne že na mě počká venku 😉

japro
4. kvě 2014

@kvetinka84 jj taky bych řekla že ta barva je raz dva hotová otevři okno 🙂

japro
4. kvě 2014

@martas14 moc nechápu po ET nemužou bejt ruce nahoře? já když dělala mace hlavu ona sedí a já jí to patlám a ruce nahoře moc nemám 😉

jesie28
4. kvě 2014

@78marcela na výlet jeď, aspoň chvilku vypadneš z toho kolotoče čekání. Mě napadla výmluva na prochlazený močák, že máš antibiotika, takže nemůžeš pít alkohol a musíš se držet v teple, takže žádné dlouhé procházky 😀
@martas14

@japro
@kvetinka84 já jsem taky ráda, že si člověk může pokecat o všem. Nám se malej taky narodil dva roky po svatbě. Všechno jsme tajili, že chodíme do centra. Řekli jsme, že se nakonec zadařilo. Mám kamarádku, která má stejně starého syna, jak ten náš. Ona k němu přišla, jak slepý k houslím 😖 a teď v červnu čeká druhý. Tak se ptala, kdy budeme mít druhý. Tak se vymlouvám, že ještě nechceme, že malej je ještě malej. Tak snad se daří. ☹ Mě se pořád nechce někomu vymlovat, že nám to nejde. A vím jací jsou lidi zlí. Nechci,a by se někdy malýmu smáli, že je ze skumavky. ☹

jesie28
4. kvě 2014

@martas14 Marti a nevolala jsi do Car, kvůli tomu špinění? Třeba by ti sestra poradila 😉

jesie28
4. kvě 2014

@japro tak to budeš mít krásný dáreček pro mamku 😉 já měla první IVF opu 2.5.2011 a ET 5.5.2011 a teď OPU 28.4.2014 a ET 2.5.2014 😀 Tak pár dní po sobě. Zítra má můj synovec narozeniny. 😀 😀

japro
4. kvě 2014

@jesie28 jj je to na prd ....ted na zdi psala holčina že přes antikoncepci do toho přišla ..... štastná to žena ......

japro
4. kvě 2014

@jesie28 jj moc bych si přála jim takovej dárek dát 😉 ale to tady každá no jsme na jedné lodi 😉

japro
4. kvě 2014

@jesie28 synovec no jo krásné datum tomu jen asi bude trochu méně 😀

jesie28
4. kvě 2014

@japro jo to je nespravedlnost ☹ Ten kdo děti chce, tak nemůže a kdo neche, tak do toho vletí hned.

jesie28
4. kvě 2014

@japro ten má teprve 17 😀

jesie28
4. kvě 2014

@japro já jsem od nejstaršího synovce jen o 6 let. Už v 6 jsem byla teta. To je když mám ségry starší o 14 a10let. 😀 Já jsem byla neplánovaná 😀 😀

martas14
4. kvě 2014

@japro no já jsem malá takže když si sedne přede mě někdo na barvení, tak mám hlavu v úrovni prsou 😀 tudíž mám ruky jako tak zdvihle a říká se že se nemá ani jako veset prádlo, že to působí na ty břišní svaly ale tak jasný zas by se to nemělo tak žrát ty zákazy 🙂 jenže víš jak to je ....pak přijde takové pitome špíněni a už si to přesazování na dvoře vyčítám, i když je to blbost, ale poruč si 😀

martas14
4. kvě 2014

@jesie28 nevolala Hani, oni na to víc než utros nedají a to beru těch šest což je nejvíc co píšou v návodu, hold do testu se to asi neřeší, možná až máš potvrzeno z krve, že se přeci jen ujalo, tak tě víc něčím dopuji, když ví že to není MS, ale něco jiného... 😒

japro
4. kvě 2014

@martas14 no ale když to vezmu tak tak v našem Caru ti řeknou netahat nic težkého a nepřehřívat se jinak normální stav ani nemocenskou nepíšou ...... ale je to jasné že se o sebe bojíme .... tak třeba tak mě pořád občas bolé vaječníky no joko když to mám dostat jsem v pohodě ale po zítřku??? to budou nervy ☹

japro
4. kvě 2014

@jesie28 to je hezký 🙂 nepánovaná ale milovaná 🙂 to je duležité 😉

pedotra
4. kvě 2014

@japro mě nemocenskou napsala hned po et. 🙂

japro
4. kvě 2014

@pedotra no tu se nepíše jen když by byl problém tak minule mě jí psal muj doktor ..... ted mám dovču po ET budu týden doma a pomažu do práce ..... a když sem byla na prvním pokusu IVF to bylo v Pronatalu v praze tak tam to píšou rovnou od OPU

pedotra
4. kvě 2014

@japro já byla v pátek na opu a v pondělí na et pak sem měla hned neschopenku při obou ivf.Ale já mám dost náročnou práci.

japro
4. kvě 2014

@pedotra no já sem dělnice celou šichtu sedím a když je potřeba mistr mě dává takovou práci at moc často neběhám a nenosím velké těžké věci 🙂

pedotra
4. kvě 2014

@japro tak to sme na tom úplně stejně mám stejnou práci.

japro
4. kvě 2014

@pedotra no a já po týdnu pujdu už ted umírám doma z nic nedělání 🙂 dnes sem tedy dělala pro mamču do práce 60ks ovocenejch košíčku tak sem se chvilku nenudila 🙂

japro
4. kvě 2014

@pedotra to víš ted to ještě jde ale od zítřka se budu pozorovat jak blázen .....

pedotra
4. kvě 2014

@japro jo je to hrozný to nic nedelani ešte že mám vycházky.
No já ešte týden a pak budu testovat dnes jeho 7den po et .budu testovat už asi ve středu. 🙂

japro
4. kvě 2014

@pedotra to držím moc palečky 🙂

japro
4. kvě 2014

@pedotra ale to si ještě do té doby napíšem ale zatím tfuj tfuj tfuj.........

pedotra
4. kvě 2014

@japro děkuji daly sme dva bojovnicky tak snad to aspoň jeden zvládne.Ale hlavně je to naše už 3ivf.

japro
4. kvě 2014

@pedotra moje taky a mám 35 na krku 😉