Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
7. kvě 2014

@karolakmn já jsem byla v pátek na ET, tak zatím čekám 🙂

karolakmn
7. kvě 2014

@cicinky o tvych // vim 🙂 jak bojujete se srdickem?
@pedotra jeste se to muze zmenit budu držet palce 😉
@78marcela drzim palce budu na tebe myslet 🙂

karolakmn
7. kvě 2014

@jesie28 držím palečky 😉 ja nic... venuji se Natalce a praci... po neuspechu tomu davam volny prostor a čas

martas14
7. kvě 2014

@karolakmn my bohužel nic et nám nevyšel, tak za měsíc na ket 😉

cicinky
7. kvě 2014

@karolakmn bojujeme, dnes mě napadlo, že ten den, co jsme byli na UTZ, tak se srdíčko zrovna mohlo vyvíjet, tak snad v pondělí už budeme mít zvoneček s minimálně 100 blikačkami 😀

martas14
7. kvě 2014

@jesie28 tak kdyby měla sestra nějaký odkaz tak pošli, já furt hledám kam se vrtnem my, jestli náhodou pojedeme 🙂 původně jsem chtěla na Elbu kamoska tam pronajímá domek, ale to jsme měli naplánované se známými, jenže nám nedali stejně dovolenou a samy se to nevyplatí bo je drahá cesta a trajekt 😠

karolakmn
7. kvě 2014

@cicinky urcite bude zvonit o 106 😀
@martas14 to mi je lito... tak snad ket vyjde! Jak to zvládáš?

martas14
7. kvě 2014

@karolakmn no je to těžké ☹ ale snažím se naladit, že ket bude to pravé 😉 taky jsem těm čerstvým hrozně věřila.... A co ty, vy jste taky měli nanucka, nejdete do toho?

karolakmn
7. kvě 2014

@martas14 zatim nevíme az prijde ta spravna chvile tak to urcite poznam... zatim tomu davam cas a cekam az se na me usmeje štěstí

martas14
7. kvě 2014

@karolakmn ono se určitě úsměje 😉 já zas radši budu když to bude z jedné vody, jednak jsem teď na to naladěna, že jezdime do caru, než to teď prerusit a pak zase znovu si zvykat, navíc máme ty spermijky slabší, tak nechci aby musely být dlouho u ledu....doufám, že to vyjde...

78marcela
7. kvě 2014

Holky nevíte některá, stimuluji na KET, beru medrol, anopyrin a na sliznici estrimax. V úterý jsem byla na utz, sliznice v pořádku 9mm. Od zítra mi nasadili utrogestan. Akorát teď nevím jestli pořád brát ten estrimax nebo ten už nemám? Zapomněla jsem se zeptat. Brali jste ho až do transferu? Nebo jakože sliznice dobrý, tak už nemusim? Nevíte některá? Na KET jdu v úterý.

japro
8. kvě 2014

@jesie28 jj chápu Hano - Jano je to nic moc to taky vlastně nemám ráda 😀

japro
8. kvě 2014

@karolakmn ahoj já měla Et v pondělí 5.5 🙂

japro
8. kvě 2014

@78marcela no já vubec nevím ale jestli to neni všude jinak ..... tam zavolej co nejdříve a nebudeš muset na to myselt 🙂

78marcela
8. kvě 2014

@japro Jana je sice normální běžné jméno, ale kamarádi mají dceru, říkají ji běžně Janka a to se mi moc líbí. Pak mají ještě Veroniku, té říkají Vejka, to mi taky přijde zvláštní ale pekne. Oni jsou z východních Čech a tam se prý Vejka říká běžně, tady u nás na jižní Moravě jsem to nikdy neslyšela, vždy jen Verča nebo Verunka.
Jejda, zase jsem vzala do ruky kalendář a zase nad tím přemýšlím... A to bych se měla jít učit.

japro
8. kvě 2014

@78marcela jj mě řikali Janka slovíci v práci ale to je dlouho bylo to fajné 🙂 no včera sem taky měla kalendář a musím tedy říct že tam je hodně spousta divnejch jmen které mě přijdou jak za trest 😉 ale každej m rád něco jiného 🙂 ....... a co vubec učíš když učíš ve školec.... pak i velké a ted píšeš sebe 🙂

78marcela
8. kvě 2014

Moje a přítelova debata nad jmény :
já: tak holka Gabriela, kluk Marek. A co když to budou dvě holky nebo dva kluci?
On : a co by se ti líbilo?
Já: já nevím, něco co by k sobě hezky šlo, pro kluka se mi líbi i Tobiáš, a co třeba Tobiáš a Tadeaš?
On: a co třeba Bolek a Lolek?

NO můžu se s ním vážně bavit o jménech? Ještě že vás tady mám.

78marcela
8. kvě 2014

@japro já učím každého kdo se mi dostane pod ruku🙂
Učím němčinu. Mám nějaké hodiny dopoledne ve školkách, ve firmách a odpoledne vedu kurzy pro dospělé. No a dodělávam si magistra na výšce, v sobotu mám dvě zkoušky, tak bych se měla učit, ještě jsem to neviděla.. Jenže se mi nějak nechce..

jesie28
8. kvě 2014

@78marcela ještě, že neřekl Pat a Mat 😀 Manžel je taky vtipálek 😉

jakoubekzdenka1711
8. kvě 2014

Ahoj Holky tak jdu no picha me vajecnicich mam strach ale spinim stale tak to vidim na stopku no uvidim co mi rekne ten arrogant tak Jak dorazim tak dam vedet

japro
8. kvě 2014

@78marcela aho no teda ty jsi šikula 🙂 já jsem vyučená pekařka 😉 ale tu nedělám ale jednou bych zase ráda......

japro
8. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no jasně optaruj se a zkus se nenervovat :-* tfuj tfuj tfuj 🙂

78marcela
8. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak snad to dobře dopadne, držím pěsti ať je vše ok. A když bude arogantní tak mu to vrat . Na hrubý pytel hrubá záplata.

suzik161
8. kvě 2014

Ahoj děvčata, tak je jich 7 krásných, ET bude zítra v 1hod 😀 Zbytek se bude mrazit v sobotu

78marcela
8. kvě 2014

@jesie28 no jedni tady opravdu mají Patrika a Matěje a říkají jim Pat a Mat. Asi recese..
@japro já nejsem žádná sikula. Akorát umím nemecky. Ale co se týká pečení a vaření a podobných domácích aktivit tak se divím, že mě chlap ještě nevyhodil z baraku. Vařím když musím a to ještě nerada a nepeču vůbec. Naštěstí na to pečené můj chlap vůbec není. Ale teplé jídlo chce. Naštěstí mě to vaření čeká akorát o víkendech, takže se to dá..

78marcela
8. kvě 2014

@suzik161 no tak v takový výsledek jsi určitě ani nedoufala, vid. To je velmi velmi slušné. Máš ještě i zásobu na sourozence. Paráda. Tak na zítra moc moc držím pěsti.

suzik161
8. kvě 2014

@78marcela Tohle mě nenapadlo ani ve snu, když si vzpomenu, že minulý týden v pátek to chtěl stopnout, protože tam nic neviděl a myslel si, že se nic nevyvíjí. Tak bych brečela, a ona je to taková krásná úroda, ještě aby se mu u mě líbilo, teď začínám študovat, jak tomu nejvíce pomoc. Tobě už se to taky krátí, viď?

japro
8. kvě 2014

@suzik161 no praáda krásná práce 🙂 tak zítra držím palečky a na sobotu také 🙂
@78marcela hmmmm to já vařím moc ráda a abí mě to ted od prosince bylíme ve svém tak mám konečeně svou krásnou kuchyn a s hodně pracovního prostoru ...... no to pečení to já taky moc ráda jen jak jsme dvá a já bych to neměla teda jenochutnám tak pro jednoho se zle peče 🙂 to já často i vařím dvě jídla každému něco jiného 🙂 si to užívám ......

japro
8. kvě 2014

@suzik161 a jak se tomu budeš snažit pomoct? 😉

78marcela
8. kvě 2014

@suzik161 jo jo krátí. Teď to docela utíkalo jak bylo dost práce. Ale neděli a pondělí mám volno a to už asi polezu po zdi jak se budu nervovát. No nevím jak mu více pomoct. Nejvíc věřím na pozitivní myšlení a přesvědčení že to tam prostě bude. První den mám rande se známými, se kterými jsem se vsadila o večeri pro čtyři osoby v mé oblíbené restauraci v Břeclavi. Známý říká že to bude kluk, já tvrdím holka a kdo prohraje tak platí za vsechny. Takže se těším že mě přivedou na pozitivní myšlenky a že se budu těšit na tu večeri tak to vyjde. a pak plánuji procházky a návštěva kamarádek na který nemam čas a prostě klid pohoda a jogurty.